Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Українські пілоти, інженери та техніки вже розпочали навчання на F-16, — Резніков
   
Re: Контрнаступ

читайте першоджерело - текст закону про лендліз

(a) Повноваження надавати або здавати в оренду предмети оборони певним урядам.—
(1) ЗАГАЛЬНЕ.— Згідно з параграфом (2), на 2022 та 2023 фінансові роки Президент може уповноважити уряд Сполучених Штатів надавати або орендувати найменування озброєнь уряду України або урядам країн Східної Європи, які постраждали від вторгнення Російської Федерації в Україну, щоб допомогти зміцнити обороноздатність цих країн та захистити їхнє мирне населення від потенційного вторгнення чи триваючої агресії з боку збройних сил Уряду Російської Федерації.
(2) ВИКЛЮЧЕННЯ.— Для цілей повноважень, описаних у пункті (1), оскільки цей орган пов'язаний з Україною, наступні положення закону не застосовуються:
(A) Розділ 503(b)(3) Закону про іноземну допомогу 1961 року (22 U.S.C. 2311(b)(3)).
(B) Розділ 61 Закону про контроль за експортом озброєнь (22 U.S.C. 2796).
(3) УМОВА.— Будь-яка позика або оренда оборонних виробів Уряду України відповідно до пункту (1) підлягає застосуванню всіх застосовних законів щодо повернення, відшкодування та погашення позики або оренди оборонних виробів іноземним урядам.
(4) ДЕЛЕГАЦІЯ ПОВНОВАЖЕНЬ.— Президент може делегувати розширені повноваження відповідно до цього підрозділу лише посадовій особі, призначеній Президентом Сенатом, за порадою та згодою Сенату.
(b) Порядок доставки предметів оборони.— Не пізніше ніж через 60 днів з дня набрання чинності цим Законом Президент встановлює прискорені процедури передачі будь-яких предметів оборони, позичених чи орендованих Уряду України за договором, укладеним у пп. підпункт (a) для забезпечення своєчасної доставки статті цьому уряду.

(c) Визначення статті оборони. У цьому Законі термін «предмет оборони» має значення, з огляду на цей термін у розділі 47 Закону про контроль за експортом зброї (22 U.S.C. 2794).

лендліз це здача в аренду
якщо абрамс чи хаймарс тю-тю - то на нього претензій не накладають
якщо вцілів до кінця війни - це позика яку слід погасити: або повернули вироб або оплатити (срср довго після кінця війни розплачувався за лендліз)

та зброя що надається зараз - це байден випрошує у конгреса гроші щоб дали надурняка
поки конгрес не жметься. нам це вигідніше ніж ленд-ліз
якщо конгрес зав`яже гаманця - то доведеться застосувати ленд-ліз, тобто брати зброю у борг
+===========================================================================+
А де хоча б одна згадка про "борги"??? Просто треба повернути все, що залишилося цілим.
З чого така дурня як: "доведеться застосувати ленд-ліз, тобто брати зброю у борг"?
   
Re: Контрнаступ

Українські пілоти, інженери та техніки вже розпочали навчання на F-16, — Резніков

не сказано коли
може вже й півроку пройшло :shuffle:
   
Re: Контрнаступ

Українські пілоти, інженери та техніки вже розпочали навчання на F-16, — Резніков
=================

Почали вчити англійську.  :-)o
   
Re: Контрнаступ

У США назвали втрати армій України та Росії/ (C)
https://rivnepost.rv.ua/news/u-ssha-nazvali-vtrati-armiy-ukraini-ta-rosii
  Американські посадовці розповіли виданню The New York Times, що за час повномасштабної війни Росії проти України кількість поранених і вбитих з обох боків становить майже 500 тисяч.
  Із російського боку, за оцінками США, загальна кількість втрат становить 300 тисяч, з них 120 тисяч – загиблі й 170-180 тисяч – поранені. Україна ж, за цими ж підрахунками, втратила близько 70 тисяч військових загиблими й 100-120 тисяч пораненими.
  Втрати РФ різко зросли взимку й навесні цього року під час битви за місто Бахмут на Донеччині: тоді щодня "сотні" російських військових гинули або отримували поранення. Україна, однак, теж зазнала важких втрат під час оборони міста.
   Також значних втрат у "тисячі військовослужбовців" Україна зазнала в перші тижні контрнаступу, коли намагалась прорвати російські лінії оборони на півдні. Доклались і проблеми з евакуацією поранених і надання їм медичної допомоги на полі бою.
  Після зміни тактики й переходу до обстрілів російських позицій втрати України значно зменшились, але у Вашингтоні тепер побоюються, що так українські запаси боєприпасів досить швидко вичерпаються.
  Крім того, попри значні російські втрати, РФ загалом має 1,33 мільйона військових, тоді як в Україні їх майже втричі менше – близько 500 тисяч, за оцінками американської сторони.
   Оцінки США ґрунтуються на супутникових знімках, перехопленнях телефонних розмов, повідомленнях у соцмережах і ЗМІ та офіційних даних Києва та Москви. Обидві сторони публічно не розкривали свої загальні втрати.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

=================

Почали вчити англійську.  :-)o

літати вже навчилися :-)o
   
Re: Контрнаступ

Є просування на ділянці Роботине.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

https://t.me/DeepStateUA/17399Є просування на ділянці Роботине.
невидно
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

diletant(ka), cьогодні в 16:49
Розгорнути попередні цитати...
читайте першоджерело - текст закону про лендліз
(ТЕКСТ)
--------------------------------------
Тобі що вигідніше - твоє життя чи уявний борг?

 
diletant(ka), cьогодні в 16:49
Розгорнути попередні цитати...
читайте першоджерело - текст закону про лендліз
(ТЕКСТ)
-------------------------
Лютый бред во всем
Есть такой чел - Любарский.
Так вот он говорит, что в этом виновата УКРАИНСКАЯ сторона. Именно она не инициировала поставки по ленд Лизу.
Из-за того, что типа по мнению таких Дилетанток - «надурняк» лучше.
-------------------------------------
шановні, ви при своєму розумі? я тут до чого?
по-перше, «мопєд нє мой»
у відповідь тим хто вважає що ленд-ліз це даром я процитувала першоджерело, текст закону, то таки не зовсім даром, безвідносно того добре це чи погано
dura Lex, sed Lex
читайте, не подобається – бийтесь головою об стінку

по-друге, я не ГШ, не  МО та не ОП, і тільки з великого бодуна можна скавчати  що це через таких як я нам не надають зброю
але якщо вас цікавить моя думка – відповім

якби за лендлізом можна було б придбати ще кілька батарей петріотів або ті ж F-16- звісно хапай скільки дають
але вам не спадає на думку що надання деяких видів озброєння це не питання грошей, а політичне рішення?
мені такі політичні рішення також не подобаються, але не я їх приймаю

у нас вибір не «зірка смерті за лендлізом» або «гаубиця в подарунок»
вибір, на жаль ,«ось вам гаубиця, хочете в подарунок хочете за лендлізом»
тож я не дивуюсь, що хтось у нас вирішив що доки конгрес гроші на зброю для нас виділяє, лендліз не активувати: на асортимент це  скоріш за все не впливає

якщо у вас є інфа що нам пропонували вундервафлю за лендлізом а ми відмовились бо жаба давить – то поділіться, пліз
якщо ні - заткніться, будь ласочка
за лікнеп не дякуйте
   
Re: Контрнаступ

А де хоча б одна згадка про "борги"??? Просто треба повернути все, що залишилося цілим.
якщо війна колись закінчиться - вам так хочеться збагрити назад хаймарси та петріоти (як це має бути за лендлізом) та залишитись з залишками радянської зброї?

а якщо хочеться щоб західна зброя залишалась і далі - чим вас не влаштовує існуючий механізм?

чи у вас є відомості, що за лендлізом відкроється інший асортимент зброї? тоді я тільки за, я б не відмовилась від зірки смерті в аренду
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Безупречная работа, шикарно  :super:

Только второй части уже год отроду. Первая в районе 6месяцев
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ
NBA

https://twitter.com/view/status/1692636759018893628

Раніше писали, що він фейки поширює. Начебто журналіст, який з Києва це все пише
   
Re: Контрнаступ

Я тут "небольшое время назад" недалеко от одного аэродрома слышал совершенно незнакомый звук самолета, я такой раньше за всю войну не слышал. Еще подумал, а не то ли это, о чем все думают...

   
Re: Контрнаступ
NBA

Я тут "небольшое время назад" недалеко от одного аэродрома слышал совершенно незнакомый звук самолета, я такой раньше за всю войну не слышал. Еще подумал, а не то ли это, о чем все думают...

https://t.me/truexanewsua/78635
Так то може в 90-і чи в 2010-і роки вони тут були?
   
Re: Контрнаступ

Я тут "небольшое время назад" недалеко от одного аэродрома слышал совершенно незнакомый звук самолета, я такой раньше за всю войну не слышал. Еще подумал, а не то ли это, о чем все думают...

https://t.me/truexanewsua/78635
в 2006-8 роках були
   
Re: Контрнаступ

Ситуация в районе населенного пункта Роботино по состоянию на 19.08.2023

Новая 82-я ОДШБр продолжает наступать вместе с 47-ой ОМБр, были использованы БМП Marder, возможно БТР Stryker и танк Challenger. Также отработала авиация и тяжелая артиллерия ВСУ.

Есть успех к востоку от н.п. Роботино, там ВСУ снова дошли до первой линии обороны ВС РФ. Из потерь к большому сожалению есть один уничтоженный бронетранспортер М113 и один подбитый БМП Bradley М2, есть потери и в личном составе, помните цену!

Всего за последние несколько дней была освобождена территория площадью 10 км². Идут бои и в самом Роботине, почти половина села под контролем ВСУ.

Видео №1 - Изменения на направлении Работино за последние сутки
Видео №2 - Бойцы 82-й ОДШБр во время боя в районе н.п. Работино
Видео №3 - Бойцы 82-й ОДШБр на БМП Marder в районе н.п. Роботино

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Контрнаступ ЗСУ не провалився, аналітикам варто бути обережнішими з прогнозами, — міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю виданню Bild.

"Ми спокійно ставимося до таких висловлювань.
Нагадаю, що за оцінками неназваних чиновників, генералів та аналітиків Україна в лютому 2022 року мала припинити своє існування упродовж періоду від трьох до 10 днів.
Тепер вони виходять з того, що Україна буде не в змозі так швидко відвоювати всю свою територію, що показує, що з часом самі скептики стають оптимістичнішими.
Нам вже не треба нічого доводити.
Але чого ми потребуємо, так це довгострокових можливостей, щоб досягти більше результатів у короткостроковій перспективі", — заявив український міністр.

Top News - Підписатись | Запропонувати новину
   
Re: Контрнаступ

Раніше писали, що він фейки поширює. Начебто журналіст, який з Києва це все пише
Я давно за ним стежу. Фейків немає від нього, як і таємних знань.
Просто аналізує відкриту інформацію.
   
Re: Контрнаступ

Новая 82-я ОДШБр продолжает наступать вместе с 47-ой ОМБр

и 65 ОМБр с ними
   
Re: Контрнаступ

и 65 ОМБр с ними
Боже, бережи їх усіх
   
Re: Контрнаступ

На південному фронті несеться справжня демократія. Як бачите, окупантам не подобається.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

https://t.me/ssternenko/19573
писали, що 37-му відправили без дорозвідки і без підтримки арти чи з неба.

це йопані командири.

навіщо вони ТАК роблять? Бо вислужуються, їм додається зірочок на погони -я це не видумую.

Абсолютно точно, що якщо ти не втримуєш позиції, йопаний командир може лишитися зірочки.
вони цього дуже не хочуть, тому не бережуть воїнів.
Тому гонять воїнів попри усе.

п.с. проблєма з такими командирами стоїть дуже гостра - як були совковими суками, яких цікавить лише бабло, зірочки і горілка, такими і лишилися в багатьох випадках та на багатьох щаблях військової ієрархії.
і з цим треба щось робити.

   
Re: Контрнаступ

і з цим треба щось робити.
(tu)
залишилось тільки дістати з тумбочки нових правильних командирів. Їх же в нас завались
   
Re: Контрнаступ

У 2014 Залужний був підполковником..
Думай-те.
   
Re: Контрнаступ

(tu)
залишилось тільки дістати з тумбочки нових правильних командирів. Їх же в нас завались

чому я не здивована твоєю відповіддю?

дістань їх з курсантів військових вишів. але попередньо припини і карай практику самодурів-командирів, яки вимагають гроші з воїнів, яки крадуть як не в себе, які плюють на ведення війни, яким покуй на людей.
   
Re: Контрнаступ

ще раз повторю - цю тему підняв Маркус відомим публічним листом.
але зам"яли.

ну, тут рзрозуміло -війна і публічні розборки зайві.
але це ВИСВІТЛИЛО  непоодиноку чи випадкову проблему, а, плть, СИСТЕМНУ!

тумбочка, плть!
   
Re: Контрнаступ

(tu)
залишилось тільки дістати з тумбочки нових правильних командирів. Їх же в нас завались
здивований такою відповідно. чекав на щось типу публічних розстрілів.
   
Re: Контрнаступ

У 2014 Залужний був підполковником..
Думай-те.

и что ты этим хочешь сказать?
о чем думать?
   
Re: Контрнаступ

чому я не здивована твоєю відповіддю?

дістань їх з курсантів військових вишів. але попередньо припини і карай практику самодурів-командирів, яки вимагають гроші з воїнів, яки крадуть як не в себе, які плюють на ведення війни, яким покуй на людей.
:D
....та вже накомандували. Запитайся в тих, хто воює другий рік.
Елко, якби задача розв"язувалась так просто - то Міноборони мабуть, не видавало б розпорядження, що тепер дозволено призначати на офіцерські командирські посади - військових без вищої освіти, але з бойовим досвідом.
Не думала, чому так?
   
Re: Контрнаступ

я вам красівоє  :heart: принесла. Виписка штрафу за численні порушення ПДР
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

ще відео нічних боїв. Південь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія