Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

+======================================================================+
А чого це ти обурюєшся і чим??? Допомога ЗСУ від народу йде з перших днів війни.
Чи ти проти цього? То тебе ніхто не змушує. А на зібрані гроші купували і Байрактари,
і шоломи з бронежилетами. Чи це черговий антиукраїнський наїзд на керівництво
України під час війни?
Це все я знаю і розумію .
Просте питання ,чому телеканал закуповує гранатомети ?
Адже це зона відповідальності Президента та Уряду .
Тим більше ,що гранатомети в супермаркетах не продаються .
Скажи де купити гранатомет і я сам куплю .
З іншого боку ,якщо не вистачає гранатометів то це пройоб чинної влади .
Хіба ні ? Грошей на зброю у нас вистачає .Може ці гроші тупо розкрадають ?
Або саботують ?
   
Re: Контрнаступ

+===================================================+
Та цей суб"єкт регуляно баниться за "Зрада , ворожі наративи".

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?
   
Re: Контрнаступ

Це все я знаю і розумію .
Просте питання ,чому телеканал закуповує гранатомети ?
Адже це зона відповідальності Президента та Уряду .
Тим більше ,що гранатомети в супермаркетах не продаються .
Скажи де купити гранатомет і я сам куплю .
З іншого боку ,якщо не вистачає гранатометів то це пройоб чинної влади .
Хіба ні ? Грошей на зброю у нас вистачає .Може ці гроші тупо розкрадають ?
Або саботують ?

чи просто зайвим не буде. йде ініціатива наприклад фонду та заправок. приїхав, заправився, гривню з літра віддав. збіднів? ні. чи будуть зайвими кулемети, куплені таким чином? ні. комплектуються якимось іншим чином? так!
   
Re: Контрнаступ
Agh

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?
я того офіцера не чув, тількі твої переспіви. Викладай відео, обговоримо.
Від тебе ж тільки 100% рафінована зрада йде ;) чи може наведеш хоч один пост з позитивом?
   
Re: Контрнаступ

трошки застарілих секретів :beach:

   
Re: Контрнаступ

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?

нет.... твоя подача материала ( в комплексе с другими десятками постов)... вот то зрада и ворожи наратывы  ;)
   
Re: Контрнаступ

Дичина якась. Військовий таки питання має своєму командиру ставити, а не журналістам... 
В нашій бригаді під розпис заборонили без згоди прес офіцера і детального плану інтерв'ю давати будь які інтерв'ю офіційні і неофіційні. Причому у формі наказу а не рекомендації. Ніяку інформацію про зброю, особовий склад, тактику ведення БД, розташування і т.п. не розголошувати ні в офіційних інтерв'ю ні в приватних бесідах з журналістами. Тож трактую такі інтерв'ю як іпсо.
   
Re: Контрнаступ

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?

Ні, сонечко. Вважати, що бойовий офіцер тобі правду-матку озвучить у прямому ефірі - ідіотизм  :-B

Максимум, що він може озвучити - іпсо, узгоджене по команді... :)
   
Re: Контрнаступ

В нашій бригаді під розпис заборонили без згоди прес офіцера і детального плану інтерв'ю давати будь які інтерв'ю офіційні і неофіційні. Причому у формі наказу а не рекомендації. Ніяку інформацію про зброю, особовий склад, тактику ведення БД, розташування і т.п. не розголошувати ні в офіційних інтерв'ю ні в приватних бесідах з журналістами. Тож трактую такі інтерв'ю як іпсо.

+1000
   
Re: Контрнаступ

я того офіцера не чув, тількі твої переспіви. Викладай відео, обговоримо.

отмотай стрим Эспрессо на 1 ч 50 мин назад. Чувака зовут Володимир Ращук, позывной "Артист"
   
Re: Контрнаступ

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?

В данном случае, офицер понижает моральный дух тех, кто его смотрит. Вы посмотрели, и "поплыли".
   
Re: Контрнаступ

А якщо народ "купує" кулемети для ЗСУ і засоби зв'язку для ППО?
Це допомога суспільства, чи хтось десь жорстко пройобує на своїй посаді? А може, й свідомо працює на ворога.
+===============================+
Займись цим і зроби це найкраще!
Сидіти на дивані і вимагати від інших
найкращих результатів без об"єктивної
інфи про стан справ - м"яко кажучи -
непродуктивно.
   
Re: Контрнаступ

чи будуть зайвими кулемети, куплені таким чином? ні. комплектуються якимось іншим чином? так!
Якщо є аж така потреба в кулеметах - це означає лише дві речі:
- нема грошей на їх закупівлю (нмд не годиться, бо гроші є і совкові склади стрілковки наврчд чи вичерпані до дна)
- хтось саботує роботу в МО, свідомо чи по тупості.
А, і ще третій варіант - писдьож і банальний збір грошей з манюпаса. Але це було б вже зовсім за гранню.
   
Re: Контрнаступ

В нашій бригаді під розпис заборонили без згоди прес офіцера і детального плану інтерв'ю давати будь які інтерв'ю офіційні і неофіційні. Причому у формі наказу а не рекомендації. Ніяку інформацію про зброю, особовий склад, тактику ведення БД, розташування і т.п. не розголошувати ні в офіційних інтерв'ю ні в приватних бесідах з журналістами. Тож трактую такі інтерв'ю як іпсо.

І яка ціль такого ІПСО?  ;o
   
Re: Контрнаступ

Це все я знаю і розумію .
Просте питання ,чому телеканал закуповує гранатомети ?
Адже це зона відповідальності Президента та Уряду .
Тим більше ,що гранатомети в супермаркетах не продаються .
Скажи де купити гранатомет і я сам куплю .
З іншого боку ,якщо не вистачає гранатометів то це пройоб чинної влади .
Хіба ні ? Грошей на зброю у нас вистачає .Може ці гроші тупо розкрадають ?
Або саботують ?
+========================================================+
Ще раз - задля допомоги ЗСУ.  На війні ЗАВЖДИ не вистачає всього.
Люди допомогають, а ти лише триндиш та шкодиш.
   
Re: Контрнаступ

В данном случае, офицер понижает моральный дух тех, кто его смотрит. Вы посмотрели, и "поплыли".

Навіщо? Я-б зрозумів, аби інтерв'ю дав офіцер мрасії, а так це наш офіцер .. В чому ціль такого дійства? ;o
   
Re: Контрнаступ

нет.... твоя подача материала ( в комплексе с другими десятками постов)... вот то зрада и ворожи наратывы  ;)

научи, как надо "подавать", чтоб не было зрады и ворожых наратывив.

ЗЫ. Как же вы уже заибали все с вашими "наратывамы". Выучили слово — и давай... наверное, самое употребляемое тут, на фупе...
   
Re: Контрнаступ

+===============================+
Займись цим і зроби це найкраще!
Сидіти на дивані і вимагати від інших
найкращих результатів без об"єктивної
інфи про стан справ - м"яко кажучи -
непродуктивно.
Я не працюю в міністерстві оборони, діду, і не отримую від держави за це купу грошей та бронь від мобілізації.
Яким би не був той "стан справ", лишається безперечним - у МО є куди більше грошей і каналів постачання зброї, ніж у волонтерів, телеканалів, нової пошти, чи мережі заправок
   
Re: Контрнаступ

В нашій бригаді під розпис заборонили без згоди прес офіцера і детального плану інтерв'ю давати будь які інтерв'ю офіційні і неофіційні. Причому у формі наказу а не рекомендації. Ніяку інформацію про зброю, особовий склад, тактику ведення БД, розташування і т.п. не розголошувати ні в офіційних інтерв'ю ні в приватних бесідах з журналістами. Тож трактую такі інтерв'ю як іпсо.

ну прикольно, если это так  :-B

Значит, я активно участвую получается в распространении проукраинского ИПСО. Прошу модераторов это учесть и обдуманно реагировать на стук клювами в кнопку "доповидь" (я представляю, сколько клювов уже туда тыкнуло)
   
Re: Контрнаступ

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?
+=============================================================+
Ти хоч раз був під обстрілом? Це нормальний стан для людини на передку.
У нас на вулиці є жінка що півроку тому побачила шахєда. І досі при якихось
звуках з неба чи залізниці влаштовує леміт проткінець світу. Як і ти...
   
Re: Контрнаступ

+========================================================+
Ще раз - задля допомоги ЗСУ.  На війні ЗАВЖДИ не вистачає всього.
Люди допомогають, а ти лише триндиш та шкодиш.
Дурню,де цивільна людина може купити гранатомет ???
Давай координати ,я куплю .
Може на складах МінОборони відкрили розпродаж ?
Чи розпродають західну допомогу ?
   
Re: Контрнаступ

ЯКА ЦІЛЬ ПОДІБНОГО ІПСО... Які "ПЛЮСИ" від такого ІПСО?  :S
   
Re: Контрнаступ

І яка ціль такого ІПСО?
:lol:
Дійсно.  Клята невизначеність.
   
Re: Контрнаступ

Якщо є аж така потреба в кулеметах - це означає лише дві речі:
- нема грошей на їх закупівлю (нмд не годиться, бо гроші є і совкові склади стрілковки наврчд чи вичерпані до дна)
- хтось саботує роботу в МО, свідомо чи по тупості.
А, і ще третій варіант - писдьож і банальний збір грошей з манюпаса. Але це було б вже зовсім за гранню.

мне кажется ты фантазируешь. в любом случае такой сбор не будет лишним и данная техника будет востребована.  Простой путь: авторитетные волонтеры, авторитетная заправка и минимальный платеж, которого ты даже не замечаешь чаще всего.  в итоге: есть техника которая не будет лишней, есть чувство причастности к успехам всу у тех кто просто заехал на заправку.  И кстати есть выгода у самой заправки... патриотически настроеный человек заедет именно к ним.
   
Re: Контрнаступ

ЯКА ЦІЛЬ ПОДІБНОГО ІПСО... Які "ПЛЮСИ" від такого ІПСО?  :S

ну, наверное сделать так, чтоб враг поверил, что у него на том направлении уже есть 10-кратный перевес в живой силе...  :-)o

ЗЫ. Хотя это элементарно перепроверяется простым облетом дрона-разведчика.
   
Re: Контрнаступ

такой сбор не будет лишним и данная техника будет востребована.
Бля. :facepalm1:
Є безліч позицій, котрі МО не закриває власними зусиллями вже дев'ять років. Від аптечок до транспорту. Хй з ним, народні гроші дійсно пригодяться тут.
Але кулемети? Зв'язок для ППО? Це виглядає, якщо вже відверто, саме профанацією ідеї народних зборів, формуванням негативного до неї ставлення, бо у кожного з мінімальною кількістю мізків в голові виникнуть певні питання.
   
Re: Контрнаступ
den

такой сбор не будет лишним и данная техника будет востребована.
Зброя потрібна?

Якщо так то МО куйньой страждає

А якщо "не буде зайва" то прямо зараз є сотні інших потреб які терміново треба закривати ( каски та аптечки  навіть)

Тож або ці збори - піар без дії
Або МО не працює як слід
   
Re: Контрнаступ

І яка ціль такого ІПСО?  ;o

   
Re: Контрнаступ

только что на Эспрессо интервью с офицером из бата "Свобода" из-под Бахмута:
- все очень херово с дронами: у нас их катастрофически мало и у кацапов очень мощная РЭБ, которая не дает этим дронам летать, а у кацапов дронов хоть жопой жуй.
- у нас с РЭБом очень плохо (нет ее почти)
- все писдежь про то, что у них какая-то нехватка снарядов и арты. Ничего не поменялось — как крыли, так и кроют постоянно.
- кацапов в 10 раз больше!!!, чем наших под Бахмутом (вот такой цифры я точно не ожидал :(  )

ЗЫ. Перед тем, как ответить на вопрос ведущей типа как там у вас дела, военный переспросил: а я могу честно говорить обо всем? Да, конечно, ответила ведущая...

Ото тільки на забаненому каналі й можна щось чесно сказати. Підараси :X
   
Re: Контрнаступ

научи, как надо "подавать", чтоб не было зрады и ворожых наратывив.

ЗЫ. Как же вы уже заибали все с вашими "наратывамы". Выучили слово — и давай... наверное, самое употребляемое тут, на фупе...
+==================================================================================+
Дуже просто! Не триндіти "все пропало", а отримавши інфу що десь на передку чогось не вистачає -
то потрясти власним гаманцем та звернутися до друзів щоб придбати це. Бо у більшості випадків
потрібні речі подвійного призначення, які придбати може і звичайна людина. Типу приціли, рації та
аптечки. А ще перейти на українську і не бути кацапоязікім...
   
Re: Контрнаступ

  Як раніше так і зараз, у значній мірі не закриті потреби у важкому піхотному озброєнні. Як що на передку потрібно у якесь конкретне місце закинути міну, а нема ні міни ні міномету? Що робити? Давати кординати і чекати коли арта закине туди касетника?
   
Re: Контрнаступ

+==================================================================================+
Дуже просто! Не триндіти "все пропало", а отримавши інфу що десь на передку чогось не вистачає -
то потрясти власним гаманцем та звернутися до друзів щоб придбати це. Бо у більшості випадків
потрібні речі подвійного призначення, які придбати може і звичайна людина. Типу приціли, рації та
аптечки. А ще перейти на українську і не бути кацапоязікім...

не переживай, "гаманцем трясу" я регулярно. Но только это все погоды не делает. У войны такие масштабы, что донаты населения — это просто для собственного самоуспокоения...
   
Re: Контрнаступ

+==================================================================================+
Дуже просто! Не триндіти "все пропало", а отримавши інфу що десь на передку чогось не вистачає -
то потрясти власним гаманцем та звернутися до друзів щоб придбати це. Бо у більшості випадків
потрібні речі подвійного призначення, які придбати може і звичайна людина. Типу приціли, рації та
аптечки. А ще перейти на українську і не бути кацапоязікім...
Дурню ,зрозумій ,приціли та рації бувають різних типів і модифікацій .
Ти пропонуєш людям купувати шопопало ?
Те що дійсно потрібно військовим знають тільки військові і МО .
Ти типовий тупий саботажник .
   
Re: Контрнаступ

Я не працюю в міністерстві оборони, діду, і не отримую від держави за це купу грошей та бронь від мобілізації.
Яким би не був той "стан справ", лишається безперечним - у МО є куди більше грошей і каналів постачання зброї, ніж у волонтерів, телеканалів, нової пошти, чи мережі заправок
+======================================================================+
Ясно. Триндіти з дивану та займатися порожнім критиканством - твоя улюблене справа.
Тринди далі ворог України. Бо шукаєш виправдання своїй бездіяльності, а не як
допомогти ЗСУ перемогти орків.
   
Re: Контрнаступ

  Як раніше так і зараз, у значній мірі не закриті потреби у важкому піхотному озброєнні. Як що на передку потрібно у якесь конкретне місце закинути міну, а нема ні міни ні міномету? Що робити? Давати кординати і чекати коли арта закине туди касетника?
Чекати поки пан vkhavr2 купить в Офісі Президента міномета .
   
Re: Контрнаступ

Вопрос где будет куплен миномёт или пулемет таки интересный
   
Re: Контрнаступ

Дурню,де цивільна людина може купити гранатомет ???
Давай координати ,я куплю .
+==============================+
Спитай у 24тв. Вони це ВЖЕ зробили.
Бригада подякувала українцям.
Може на складах МінОборони відкрили розпродаж ?
Чи розпродають західну допомогу ?
   
Re: Контрнаступ

Вопрос где будет куплен миномёт или пулемет таки интересный
Пан vkhavr2 точно знає , а може він сам ці штучки продає .
   
Re: Контрнаступ

В нашій бригаді під розпис заборонили без згоди прес офіцера і детального плану інтерв'ю давати будь які інтерв'ю офіційні і неофіційні. Причому у формі наказу а не рекомендації. Ніяку інформацію про зброю, особовий склад, тактику ведення БД, розташування і т.п. не розголошувати ні в офіційних інтерв'ю ні в приватних бесідах з журналістами. Тож трактую такі інтерв'ю як іпсо.

слушна заборона
   
Re: Контрнаступ

В Киеве уже на улицах подходят со сборами на дрон-камикадзе)

Хотя тут есть вероятность что таки на дрон , правда собиратели доверия не внушали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія