Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

під жереб"янками декілька днів назад загинув одразу цілий взвод наших. Орки мінують абсолютно все, кожен сантиметр землі, свої (бувші) окопи теж
там якраз 47 бригада. може, та залпова загибель і спровокувала потім срач між маркусом і комбатом, хз

...я не уявляю, який там жах, і як же це важко

Було відео як наші у окіп забігають під обстрілом і у окопі вибухи напевно то воно :(
   
Re: Контрнаступ

заставил себя и прослушал ролик раша генерала. там как по мне вообще какой то л"голубизной" попахивает...  ;o  "вы мои гладиаторы, я ваш спартак". тфу блин.

  То все согласовано з ФСБ
   
Re: Контрнаступ

  То все согласовано з ФСБ

неуставные отношения  ;)
   
Re: Контрнаступ

 [ua]



   
Re: Контрнаступ

Мелітополь



   
Re: Контрнаступ

Сцуко,включил чуток марафона..Зрада-зрадная!!!!

Шо вааще происходит?
   
Re: Контрнаступ

Сцуко,включил чуток марафона..Зрада-зрадная!!!!

Шо вааще происходит?
Тріумфальне повернення вже близько
   
Re: Контрнаступ

Сцуко,включил чуток марафона..Зрада-зрадная!!!!

Шо вааще происходит?
Як шо? Проісходіт команда увімкнути режим "зрада зрадная", нас слівают, союзнички лайно. Для чого - хз. Мабуть, щоб мотивувати союзників до активнішої підтримки.
   
Re: Контрнаступ

Тріумфальне повернення вже близько

Я раньше весны не жду..И то...

Хотя,пару месяцев тому было некоторые надежды на позднюю осень
   
Re: Контрнаступ

Мабуть, щоб мотивувати союзників до активнішої підтримки.

Або до договорів з кацами
   
Re: Контрнаступ

Як шо? Проісходіт команда увімкнути режим "зрада зрадная", нас слівают, союзнички лайно. Для чого - хз. Мабуть, щоб мотивувати союзників до активнішої підтримки.

Та шото сильно дофуя этой команды в инфопростори

И какая то она сильно дружная
   
Re: Контрнаступ

Та шото сильно дофуя этой команды в инфопростори

И какая то она сильно дружная
В тому інфопросторі, який ти згадав, нічого не робиться без команди. Роби висновки.
Я особисто сподіваюсь, що це все ж така гра на західну публіку, і не дійде знов до балачок про "компроміссниє тєріторіі", не дай боже.
   
Re: Контрнаступ

Та шото сильно дофуя этой команды в инфопростори

И какая то она сильно дружная

помнишь как работают алгоритмы и сервисов и поисковико и тому подобное. стоит тебе только заинтересоваться зрадой... тебя ей закидадют к бебеням. Дал слабину, ... отгребай теперь  :)
   
Re: Контрнаступ

В тому інфопросторі, який ти згадав, нічого не робиться без команди. Роби висновки.
Я особисто сподіваюсь, що це все ж така гра на західну публіку, і не дійде знов до балачок про "компроміссниє тєріторіі", не дай боже.

Крутится у меня вариант,что это вааще какая то ГЛОБАЛЬНЕЙШАЯ игра...но пока оч. небыстро крутится
   
Re: Контрнаступ

Я раньше весны не жду..И то...

Хотя,пару месяцев тому было некоторые надежды на позднюю осень
Донбас після Криму
   
Re: Контрнаступ

Донбас після Криму

Это как бы понятно по умолчанию
   
Re: Контрнаступ

Та шото сильно дофуя этой команды в инфопростори

И какая то она сильно дружная

Перегріли очікування від контрнаступу (це ще м'яко сказано), тепер охолоджують суспільство, щоб не чекали легких перемог
   
Re: Контрнаступ

Крутится у меня вариант,что это вааще какая то ГЛОБАЛЬНЕЙШАЯ игра...но пока оч. небыстро крутится
Є таке відчуття.
Є у мене ще й песимістичніша думка на грані конспірології - раптом у кацапів, крім яз, за останній час з'явилось якесь лайно не намальоване, а, згідно інформації розвідок, доволі дієве. Світ не знає достеменно, наскільки небезпечний цей аналоговнєт, тому тягнуть час, копають інфу, аналізують.
   
Re: Контрнаступ

Перегріли очікування від контрнаступу (це ще м'яко сказано), тепер охолоджують суспільство, щоб не чекали легких перемог

Ой,сколько у меня есть вопросов по этому поводу..Оч. жостких..Но пока воздержусь,дабы не продолжать сеять  :zrada:
   
Re: Контрнаступ

Перегріли очікування від контрнаступу (це ще м'яко сказано), тепер охолоджують суспільство, щоб не чекали легких перемог
Суспільство самотужки охолоджується будь здоров, аби спинилось.
   
Re: Контрнаступ

Є таке відчуття.
Є у мене ще й песимістичніша думка на грані конспірології - раптом у кацапів, крім яз, за останній час з'явилось якесь лайно не намальоване, а, згідно інформації розвідок, доволі дієве. Світ не знає достеменно, наскільки небезпечний цей аналоговнєт, тому тягнуть час, копають інфу, аналізують.

Угу..Наверное Запорожская АЭС
   
Re: Контрнаступ

Угу..Наверное Запорожская АЭС
Хз. Всяке може бути.
   
Re: Контрнаступ

Хз. Всяке може бути.

А что эти тупари могут ещё придумать
   
Re: Контрнаступ

Сцуко,включил чуток марафона..Зрада-зрадная!!!!

Шо вааще происходит?

я сам за останні пару діб прифуїв і навіть вчьора тут написавих зайвих емоцій, просто за всю війну так вуха не різало.... виглядає як при Янику був різкий розворот ... і після цілеспрямованного обсерання західних партнерів намалюється Девід Браун і завершить те що почав на початку вторгнення.... якісь домовленності з кацапами....
   
Re: Контрнаступ

я сам за останні пару діб прифуїв і навіть вчьора тут написавих зайвих емоцій, просто за всю війну так вуха не різало.... виглядає як при Янику був різкий розворот ... і після цілеспрямованного обсерання західних партнерів намалюється Девід Браун і завершить те що почав на початку вторгнення.... якісь домовленності з кацапами....

Это будет полнейший 3,14здец
   
Re: Контрнаступ

Сцуко,радует только то, что у  [KA] истерик никак не меньше
   
Re: Контрнаступ

ФУП насторожі

   
Re: Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Re: Контрнаступ

ФУП насторожі

Показати зображення...

Танунаха там нигде нет?

Все ахтунги?
   
Re: Контрнаступ

ФУП насторожі

Показати зображення...

в ожиданії бампера... :gigi:
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

під жереб"янками декілька днів назад загинув одразу цілий взвод наших. Орки мінують абсолютно все, кожен сантиметр землі, свої (бувші) окопи теж
там якраз 47 бригада. може, та залпова загибель і спровокувала потім срач між маркусом і комбатом, хз

...я не уявляю, який там жах, і як же це важко

вони тому інколи і легко відступають,бо ті окопи часто міновані та добре пристріляні
тому зайти в окопи легше,ніж їх потім втримати
   
Re: Контрнаступ

вони тому інколи і легко відступають,бо ті окопи часто міновані та добре пристріляні
тому зайти в окопи легше,ніж їх потім втримати

Тому і потрібні касетні снаряди, щоб не було кому легко відступати...
   
Re: Контрнаступ

теж думаю шо касетні саме зараз штати не просто так дають і це те що саме зараз потрібне як кисень... таке враження що вони допомогають планувати операції і дають те що треба в потрібний момент...
   
Re: Контрнаступ

теж думаю шо касетні саме зараз штати не просто так дають і це те що саме зараз потрібне як кисень... таке враження що вони допомогають планувати операції і дають те що треба в потрібний момент...

Та вони дають багато чого корисного, але з запізненням на кілька місяців
   
Re: Контрнаступ

я сам за останні пару діб прифуїв і навіть вчьора тут написавих зайвих емоцій, просто за всю війну так вуха не різало.... виглядає як при Янику був різкий розворот ... і після цілеспрямованного обсерання західних партнерів намалюється Девід Браун і завершить те що почав на початку вторгнення.... якісь домовленності з кацапами....

Ти так кажеш, ніби не в Україні живеш. Під такий шум і вереск, коли всі клянуть союзничків гарно гроші мутяться, ніхто нічого не помічає.
Згадай що казав Петлюра.
   
Re: Контрнаступ

В тому інфопросторі, який ти згадав, нічого не робиться без команди. Роби висновки.
Я особисто сподіваюсь, що це все ж така гра на західну публіку, і не дійде знов до балачок про "компроміссниє тєріторіі", не дай боже.

Західна публіка наш інфопростір не моніторить. У неї своїх проблем вистачає.
   
Re: Контрнаступ

Перегріли очікування від контрнаступу (це ще м'яко сказано), тепер охолоджують суспільство, щоб не чекали легких перемог
    Та вже ніхто ніяких не чекає.
   
Re: Контрнаступ

Та вже ніхто ніяких не чекає
8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія