Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

В разведке потерять 5 бредли и леопард?   Мне кажется это много.

А як воно мало бути? Відправили техніку з мінним тралом пробивати коридор, дали супровід, їх виявили й обстріляли артилерією, техніку частково втрачено, частково пошкоджено, втрати в живій силі незначні. Ось так воно буває.
   
Re: Контрнаступ

За два тижні буде ше, щонайменше, мінус 300 стволів. А це вже срака повна

Побачимо, буде як буде. У жуков-стайлі воювати не будуть.
   
Re: Контрнаступ

В разведке потерять 5 бредли и леопард?   Мне кажется это много.
в перші дні на Херсон ми також губили багато техніки, а потім куяк і Балаклія ;o
   
Re: Контрнаступ

Виглядає, як розвідка боєм, щоб з'ясувати, що там у кацапів із резервами та наскільки вони готові триматися за позиції. Поки що, треба визнати, особливо не тікають

 Для цього не варта було атакувати, що вони будуть боротись - є очевидним.
   
Re: Контрнаступ

За два тижні буде ше, щонайменше, мінус 300 стволів. А це вже срака повна

 Втрати не йдуть в одному напрямку. Якщо існуюча інформація правдива, то ворог несе значно більші втрати.
   
Re: Контрнаступ

Для цього не варта було атакувати, що вони будуть боротись - є очевидним.

Слухай, ну щоб сидіти та помирати в окопах за не свою землю - це треба теж мати певну упоротість. І ця упоротість має свою межу, бо вони прекрасно розуміють, що вони окупанти та місцеве населення їх ненавидить.
   
Re: Контрнаступ

Валера відти
Та знаю, саме тому й кажу. Друзі теж там.
   
Re: Контрнаступ

Слухай, ну щоб сидіти та помирати в окопах за не свою землю - це треба теж мати певну упоротість. І ця упоротість має свою межу, бо вони прекрасно розуміють, що вони окупанти та місцеве населення їх ненавидить.

 Та це зрозуміло. Я це жодним чином не оспорював, більше того, постійно відстоюю точку зору, що наші більш вмотивовані, стійкіші, мужніші і т.і... Цю точку зору відстоюють навіть іноземні (слухав німців) аналітики (німецький генерал у відставці). Я просто дещо уточнив ваше висловлення.
   
Re: Контрнаступ

Виглядає, як розвідка боєм, щоб з'ясувати, що там у кацапів із резервами та наскільки вони готові триматися за позиції. Поки що, треба визнати, особливо не тікають, тримаються завдяки потужній артилерійській підтримці.
Виглядає, як розвідка боєм, яка, проте, готова розвинутися далі (якщо намацають слабке місце де ворог прогнеться).
наразі інф. дуже фрагментарна, і важко судити що насправді відбувається на лінії фронту.
   
Re: Контрнаступ

це не розвідка боєм. це перші бої з новою технікою і новими методами. тренування я би сказав.
   
Re: Контрнаступ

-5 Бредли и 1 леопард. Серьезно?

це у десять разів менше ніж наші знищили ворожої техніки за ці дні.
і уяви собі - можливо за ці 5 днів у наших є загиблі і поранені.
краще закрий писок. бо хтось стукане і забанять. або пиши шось розумне.
   
Re: Контрнаступ

це не розвідка боєм. це перші бої з новою технікою і новими методами. тренування я би сказав.
одне другому не суперечить.
"Міську, сідай в Леопард. покажеш чого там ся навчив в Німеччині. Але ввважєй бо там-ву-во за другою лісополосою вже москалі. як зачнут стрілєти і буде тєжко то сі вертай"
   
Re: Контрнаступ

це у десять разів менше ніж наші знищили ворожої техніки за ці дні.
і уяви собі - можливо за ці 5 днів у наших є загиблі і поранені.
краще закрий писок. бо хтось стукане і забанять. або пиши шось розумне.

люди слабо розуміють, що таке наступ на 200 км фронту. Дякувати, що не 200 машин - щоб якраз по одній на кожен кілометр
   
Re: Контрнаступ

шановні, питання - а наш кабс теж в 47й?
   
Re: Контрнаступ

одне другому не суперечить.
"Міську, сідай в Леопард. покажеш чого там ся навчив в Німеччині. Але ввважєй бо там-ву-во за другою лісополосою вже москалі. як зачнут стрілєти і буде тєжко то сі вертай"

ну десь так. тренування боєм. злагодження. вивчення техніки і засобів у бойових умовах. злагодження усіх підрозділів і частин.
   
Re: Контрнаступ

люди слабо розуміють, що таке наступ на 200 км фронту. Дякувати, що не 200 машин - щоб якраз по одній на кожен кілометр

я теж слабо розумію. але не п***а фігні. сиджу читаю і думаю.
   
Re: Контрнаступ

люди слабо розуміють, що таке наступ на 200 км фронту. Дякувати, що не 200 машин - щоб якраз по одній на кожен кілометр
це малий фронт... перекидання з флангу на фланг в годинах
   
Re: Контрнаступ

я теж слабо розумію. але не п***а фігні. сиджу читаю і думаю.
+
   
Re: Контрнаступ
PAL

чот ржу :gigi:
https://t.me/Ateobreaking/90129

ну раз сам заявив, що нам лишається?
тіки наступать!
   
Re: Контрнаступ

шановні, питання - а наш кабс теж в 47й?

В 41-й
   
Re: Контрнаступ

люди слабо розуміють, що таке наступ на 200 км фронту. Дякувати, що не 200 машин - щоб якраз по одній на кожен кілометр

хай і не розуміють
Воно й на краще.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Це досить відомий військовий експерт, він не завжди правий на 100%, але фігню рідко пише.
який учбовий заклад занічив,що "воєнних експертів" випускає. бо розвелося їх тільки на форумі нашому як блох.а по всій Україні скільки не рахуючи соцмереж і взагалі інтернету.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Це досить відомий військовий експерт, він не завжди правий на 100%, але фігню рідко пише.
який учбовий заклад занічив,що "воєнних експертів" випускає. бо розвелося їх тільки на форумі нашому як блох.а по всій Україні скільки не рахуючи соцмереж і взагалі інтернету.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

який учбовий заклад занічив,що "воєнних експертів" випускає
Пройшли курси перекваліфікації для експертів вірусологів
   
Re: Контрнаступ

Не розумію в принципі зради тут від деяких...
Так, шкода втрачати техніку,але я б думав в першу чергу про людей,які були в ній
Танкістів досвідчених у нас теж не десятки тисяч
І нашим реально складно,бо доводиться наступати там,де кацапи готувались і чекали наступу
Наступають свіжозформовані бригади,у яких не такий вже і великий бойовий досвід
Тому не потрібно істерити з приводу втрат. Наразі ми не бачимо і близько того,що було з руснею під Вугледаром,де здобутки кацапів були взагалі нульовими
   
Re: Контрнаступ

який учбовий заклад занічив,що "воєнних експертів" випускає. бо розвелося їх тільки на форумі нашому як блох.а по всій Україні скільки не рахуючи соцмереж і взагалі інтернету.

Я тобі чісто с практіческой точки зренія постараюсь об'яснить, як бачу.
От ти наняв на роботу сантехніка помінять кран на кухні, а він чогось пішов до ванни, закрився і почав там шось зливать наливать. Ти нічого не розумієш в сантехніці, але як спеціаліст і чомусь, думаєш - так мо так і надо? А твоя жінка начинає - та ти дурко на роботу алкаша взяв, який там счас ригає!   (от вона як ті местні ескперти, людина з сугубо практичним життєвим досвідом)
А може отой сантехнік перевіряє загальний злив в квартирі, і є визначним професіоналом своєї діяльності?
А хто був з вас правий - так то покаже результат у вигляді працюючого крана на кухні.
   
Re: Контрнаступ

один з лео вже полагодили [ua]
   
Re: Контрнаступ

Не розумію в принципі зради тут від деяких...
Так, шкода втрачати техніку,але я б думав в першу чергу про людей,які були в ній
Танкістів досвідчених у нас теж не десятки тисяч
І нашим реально складно,бо доводиться наступати там,де кацапи готувались і чекали наступу
Наступають свіжозформовані бригади,у яких не такий вже і великий бойовий досвід
Тому не потрібно істерити з приводу втрат. Наразі ми не бачимо і близько того,що було з руснею під Вугледаром,де здобутки кацапів були взагалі нульовими
тим більше втрати у техніці будуть полюбому навіть у самих оптимістичних розкладах. Так зрадофіли нам пропонують співати сумних пісень,та здаватися .
Головне щоб хлопці живі були .
   
Re: Контрнаступ

один з лео вже полагодили
:super:
   
Re: Контрнаступ

Так зрадофіли нам пропонують співати сумних пісень,та здаватися
заради леопардика!
ти що, котиків не любиш?
   
Re: Контрнаступ

заради леопардика!
ти що, котиків не любиш?
котиків люблю ,але техніка то залізяки ,а ось за хлопців потрібно переживати,а не за залізяки.
   
Re: Контрнаступ

котиків люблю ,але техніка то залізяки ,а ось за хлопців потрібно переживати,а не за залізяки.

+1

 :-B
   
Re: Контрнаступ

котиків люблю ,але техніка то залізяки ,а ось за хлопців потрібно переживати.
спробуй сказати це зрадойобам :)
то може взагалі в наступ не ходити? втрат не буде, заморозимо як є та й годі(тм)

тому мене й бісить так оце скиглення по АХХХХ нема більше 1-2-4-28 леопардів! всьо піста
ви блін визначитеся: вам шашечки, чи їхати? повертати людей і землі, чи залишати хуйлу?

все просто. Я знаю, мене зараз заплюють ті, чиї рідні й близькі на фронті, особливо на півдні. Я уклінно прошу у вас прощення... Будь ласка, не сприймайте це як диванне шапкозакидальство.. . Пробачте.
я знаю, що кожен метр україни оплачується кров'ю найкращих. Cини люсьтрації, гео... Ще багато імен.
   
Re: Контрнаступ

Тому не потрібно істерити з приводу втрат. Наразі ми не бачимо і близько того,що було з руснею під Вугледаром,де здобутки кацапів були взагалі нульовими

ну,заради обєктинвості, навіть мінімального прогресу на діп стейт я не зауважив (на запоріжському напрямку)  (може спеціально не позначають).
   
Re: Контрнаступ

ну,заради обєктинвості, навіть мінімального прогресу на діп стейт я не зауважив

Всі наші брешуть.
Головне - що дипстейт малює!
 :facepalm:

   
Re: Контрнаступ

ну,заради обєктинвості, навіть мінімального прогресу на діп стейт я не зауважив (на запоріжському напрямку)  (може спеціально не позначають).
а що вони позначать, якщо інформації немає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія