Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Хіба хтось сперечається з тим, що московський диякон створив своєму колишньому шефу та бізнес-партнеру умови для якнайшвидшого збагачення? Але хіба обов'язково було при цьому представляти Україну на переговорах з хуйлом?
 
Чи, може, пан сектан подібно до кацапів хоче сказати, що санкції та арешт призвели до збагачення? Тоді чому секта так категорично проти подібних заходів щодо диякона?

в 2021 санкцій не було. І то ж московський диякон казав: Томос - термос - какая разніца?
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

https://t.me/goodchernivtsi/45421

35 тисяч проти 140 - цікавий контрнаступ  :facepalm:
Навіщо писати таку маячню?  :facepalm1:
   
Re: Контрнаступ

https://t.me/goodchernivtsi/45421
Маніпуляція прямо з підручника:
"35 000 українських солдатів мають зіткнутися зі 140 000 солдатами противника"

Тобто зараз на лінії фронту 140к чмобів. А з іншого боку? Ну згідно з ФТ - нікого немає. Просто 140к чмобів проти порожніх позицій воюють.

Звичайно, логічно було б написати "зараз на фронті практично паритет солдатів, але Україна готує додаткових 40 тисяч для зламу ситуації."

Але такими повідомленнями зрадоньку ж не накинеш.
   
Re: Контрнаступ

Маніпуляція прямо з підручника:
"35 000 українських солдатів мають зіткнутися зі 140 000 солдатами противника"
Тобто зараз на лінії фронту 140к чмобів. А з іншого боку? Ну згідно з ФТ - нікого немає. Просто 140к чмобів проти порожніх позицій воюють.

І чудово!
Так все і є:
- зброї немає, лише козацькі шаблі.
- снарядів немає, кидаємося глечиками.
- танків, БТР немає, коні, коні, коні...

Потом сюрприз будет (с)
   
Re: Контрнаступ

35 тисяч проти 140 - цікавий контрнаступ  :facepalm:
Навіщо писати таку маячню?  :facepalm1:
Нолик, где то потеряли, наверное  :K
   
Re: Контрнаступ

Маніпуляція прямо з підручника:
"35 000 українських солдатів мають зіткнутися зі 140 000 солдатами противника"

Тобто зараз на лінії фронту 140к чмобів. А з іншого боку? Ну згідно з ФТ - нікого немає. Просто 140к чмобів проти порожніх позицій воюють.

Звичайно, логічно було б написати "зараз на фронті практично паритет солдатів, але Україна готує додаткових 40 тисяч для зламу ситуації."

Але такими повідомленнями зрадоньку ж не накинеш.
Іншої Financial Times у мене для вас немає.
   
Re: Контрнаступ

Іншої Financial Times у мене для вас немає.

А хто для них пише військову аналітику -  швець?
   
Re: Контрнаступ

Тут вони певне порівнюють резерви кацапів до нашого кулака. Це ті 140т які вони певне можуть перекинути на лінію прориву.
   
Re: Контрнаступ

- танків, БТР немає, коні, коні, коні...
коні, коні, коні - и те худые, заморені
   
Re: Контрнаступ
Agh

коні, коні, коні - и те худые, заморені
То певно олені ... ;)
   
Re: Контрнаступ

на відео лише уривки, повна текстова версія тут https://nv.ua/ukraine/events/kogda-vsu-nachnet-kontrnastuplenie-drony-udaryat-po-moskve-a-ukraina-pobedit-budanov-50318366.html
— Торік ви казали, що навесні ми увійдемо до Криму.

— Я ще маю в запасі час.

— Чи досить багато речей, які ви говорили, справді справдилися?

— Цілком усе. У нас все йде за графіком.

— Багато хто говорить про контрнаступ ЗСУ: буде, не буде. Вже і сподівання є, і розчарування. Як ви вважаєте, коли воно може відбутися?

— На жаль, я не можу відповісти на ваше запитання: не тому, що не знаю, а тому, що це буде дикість, якщо я зараз це зроблю, розкрию задум росіянам. Це на диво буде.

— Я маю на увазі описати майбутній наступ епітетом.

- Буде швидко. :air_kiss:  [ua]
   
Re: Контрнаступ

35 тис це ті штурмові бригади певно
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

35 тис це ті штурмові бригади певно

А 140000 - це тіпа резерв, який стоїть у кацапів десь на запасній колії?
   
Re: Контрнаступ

А 140000 - це тіпа резерв, який стоїть у кацапів десь на запасній колії?

140k говорилось что они растянуты по фронту ~1000 км.
даже если так.

140 человек на 1 км.

Места для прорыва найдутся.   8-)   (смайлик стоит. а то подумают еще)



   
Re: Контрнаступ

140k говорилось что они растянуты по фронту ~1000 км.
даже если так.

140 человек на 1 км.

Места для прорыва найдутся.   8-)   (смайлик стоит. а то подумают еще)

Дивився відео Левіна, де він розповідав, як за радянською школою будується захист. Кацапи десь мають тримати бронекулак для знищення атакуючих військ противника.
   
Re: Контрнаступ

Дивився відео Левіна, де він розповідав, як за радянською школою будується захист. Кацапи десь мають тримати бронекулак для знищення атакуючих військ противника.

Это понятно. Леопарды и нужны против такого кулака если на него наткнуться.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Это понятно. Леопарды и нужны против такого кулака если на него наткнуться.
ніяких кулаків і колон не буде. це тактика другої світової. зараз це не проходить.
   
Re: Контрнаступ

А 140000 - це тіпа резерв, який стоїть у кацапів десь на запасній колії?

вочевидь по лінії Дніпра аж до еренгодару у кацапів нікуя нема, бо атакувати форсуючи Дніпро ми не думаю, що зможем.

ну і кацапи знають що ми намітили на Мелітополь/Бердянськ

вот десь від Донецької області і до Енергодару кацапи тримають 140 к
   
Re: Контрнаступ

ніяких кулаків і колон не буде. це тактика другої світової. зараз це не проходить.
проходить аж бігом, ми так втратили південь. Бачили відео як танком каталися по окопах кацапських? Вважаєте це тому що кацапи тупі? То ж як такі тупі 20% нашої території контролюють? Ото ж бо й воно, що проламується оборона і туди вводяться резервні сили, які просуваються уперед, не даючи збудувати наступну лінію оборони і колонни виникають тому, що цим просуваючимся силам потрібне забезпечення. Поки що це взагалі єдиний спосіб досягти чогось без суттєвих втрат.
   
Re: Контрнаступ

вочевидь по лінії Дніпра аж до еренгодару у кацапів нікуя нема, бо атакувати форсуючи Дніпро ми не думаю, що зможем.
от і кацапи так думають.
а може бути різні відволікаючі удари через Дніпро.
   
Re: Контрнаступ

140 тис.-перший ешелон.війська прикриття кордонів.розтянуті на 1000 км
   
Re: Контрнаступ

Это понятно. Леопарды и нужны против такого кулака если на него наткнуться.
леопарди і генерали  потрібні для прориву, з кулаками, згідно з "радянською школою" воюють протитанкові засоби (артилерія і інше)  :-)o
   
Re: Контрнаступ

Варто зрозуміти, що план ми не взнаємо, і це добре
   
Re: Контрнаступ

А я вам щас покажу как Австрийский генштаб придумал контрнаступление ВСУ
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

українське командування може не отримати іншого шансу виграти цю війну.
Дурня якась тупу вата  :-)o
   
Re: Контрнаступ

...Частина наративу, що підтримується витоками інформації з Пентагону, полягає в тому, що українське командування може не отримати іншого шансу виграти цю війну. ...
як Захід дасть зброї такі і будуть шанси.

фуйня це все. війна буде йти до перемоги.
НАТО і Захід давати будуть стільки зброї скільки зможуть виготовити, (хотів би сказати "скліьки треба" але є обєктивна реальінсть)
і на стілки контнаступів скіки буде потрібно, (аби лиш Украхна трималася і готова була воювати)

будь-які паузи = продовження війни через 5-8-10 років, можливо вже на європейскому ТВД.
   
Re: Контрнаступ

як Захід дасть зброї такі і будуть шанси.

схоже що затик виник з приводу Криму

Залужний і Зеленський хочуть нанести удар саме по ньому, бо це буде найбільш вразливіше для кацапів

а Байден як завжди сцить цього, чомусь він дуже боїться чіпати Крим
   
Re: Контрнаступ

схоже що затик виник з приводу Криму

Залужний і Зеленський хочуть нанести удар саме по ньому, бо це буде найбільш вразливіше для кацапів

а Байден як завжди сцить цього, чомусь він дуже боїться чіпати Крим
Нема ніякого "затика" не придумуйте  :-)o
   
Re: Контрнаступ

як Захід дасть зброї такі і будуть шанси.

фуйня це все. війна буде йти до перемоги.
НАТО і Захід давати будуть стільки зброї скільки зможуть виготовити, (хотів би сказати "скліьки треба" але є обєктивна реальінсть)
і на стілки контнаступів скіки буде потрібно, (аби лиш Украхна трималася і готова була воювати)

будь-які паузи = продовження війни через 5-8-10 років, можливо вже на європейскому ТВД.

союзники України з лютого почали давати багато і серйозного озброєння, тобто перейшли в режим прямої та наростаючої військової допомоги,
а бюджет РФ опинився в ситуації, коли "з басейну почало виливатися набагато більше, ніж вливатися". Ну і "велике зимове наступлєнiє" не вийшло.
Все перейшло в Битву за Бахмут та Мар'їнку.
Зараз на передку знаходиться менше 1/3 військових ЗСУ
інші на навчаннях за стандартами НАТО та в резерві готові до контрнаступу
   
Re: Контрнаступ

не придумуйте

як пояснити демарш пентагону ?
   
Re: Контрнаступ

Про різницю між картинкою на екрані та реальністю
   
Re: Контрнаступ
PAL

Про різницю між картинкою на екрані та реальністю
https://www.youtube.com/watch?v=h8W6nLch1SE

у роліку банальні речі, очевидні будь-кому, хто хоч троки стикався з предметом
але не виключаю, що є люди, яки не розуміють цього
   
Re: Контрнаступ

Хуйло поставив ультиматум щоб не чіпали Крим бо дєржітє мєня сємєро ядрьон батон і всьо такоє - а сцикливий захід вірить і срає в штани.
Послухайте Скабєєву яка не панямає чому їх перестали боятися - вся ця недоімперія збудована на страху -
як тільки захід перестане боятися і дасть нам все що можна і не можна тоді перемога буде швидко.
На жаль зараз я такого не бачу і думаю що ніхрена цього року не буде - захід обісраний боїться протестів  і намагається сховати голову в пісок...
   
Re: Контрнаступ

Хуйло поставив ультиматум щоб не чіпали Крим бо дєржітє мєня сємєро ядрьон батон і всьо такоє - а сцикливий захід вірить і срає в штани.
Послухайте Скабєєву яка не панямає чому їх перестали боятися - вся ця недоімперія збудована на страху -
як тільки захід перестане боятися і дасть нам все що можна і не можна тоді перемога буде швидко.
На жаль зараз я такого не бачу і думаю що ніхрена цього року не буде - захід обісраний боїться протестів  і намагається сховати голову в пісок...

Мене за таке забанили як мінімум на 10 днів. а було і на місяць
   
Re: Контрнаступ

люся давно сказав коли буде контрнаступ : коли каци втратять спроможність наступати.

так шо..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія