Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про самолетовылеты и наше наступление

Про самолетовылеты и наше наступление

Итак , тут вот какие мысли появились.
Пэтриоты ждём.
Абрамсы тоже ждем.
Давайте поговорим о самолетиках.
Есть такая штука во время войны, как самолетовылеты в день. Понятно , что ВМВ не показатель, но из открытых и источников известно, что бритиши во время войны за Британию совершали до 1000 самолетовылытов в день. Если прикининуть грубо, то один самолет совершал как минимум два боевых вылета в день.
Во время войны Судного дня Израильская авиация совершала порядка 800 самооетоаылетов в день. Это в момент пика их контрнаступления на Синае. Т.е один самолёт отбомбившись взлетал снова ….и так раза два-три….
Понятное дело, что сейчас у нас количество рабочих самолетов это тайна. Но я не думаю, что каждый рабочий самолёт взлетает хотя бы раз в день. Количество самооетоаылетов у нас сейчас. Минимальное.
А почему?
Да потому что ресурс двигла и и всего самолета у нас вычерпан. Вот наши и экономят. Плюс летчиков мало. Плюс в воздушных боях на расстоянии кацапам уступаем. У них  системы обнаружения более дальнобойные, чем у нас
Следовательно, любой переданный нам самолёт это не просто плюс одна еденица. Это еденица умнрженнач на два или на три, в зависимости от количества самолетоаылетов, которые она сможет делать…
У F16 нема проблем за один день, делать 2-3 вылета. А наши МиГи в лучшем случае разок в день могут летать…

Останнє редагування: 1 квітня 2023 00:02:46 від Камрад
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Короче самолеты нужны, пипец как…
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Вся страна ждёт контрнаступления.
Ок.
А прикиньте, какая у нашего ГШ задача стоит. Удар на юге. Это 100 км. Нужно пробить до моря. Огромные колоны техники, грузовики с ГСМ. И все это без прикрытия с воздуха? Ок, есть ПЗРК и Гепарды
Но это не убережёт все коммуникации.
Если навалятся с воздуха и начнут долбить, одними ПЗРК не отобьёшься. Поэтому и нужны нам самолеты. Нам нужно прикрытие с воздуха. Хотя бы несколько современных самолетов на направлениях главного удара. Которые могут, сменяя друг друга дежурить в воздухе на расстоянии 50-60 км от линии фронта и держать под контролем воздушное пространство над нашими войсками.
Иначе тяжело будет.

Останнє редагування: 1 квітня 2023 00:06:03 від Камрад
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Обсуждение контрнаступления карается баном.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

   
Обсуждение контрнаступления карается баном.
Я самолеты обсуждаю , а не контрнаступление.
   
Не очень представляю, как наступать , когда тебя с воздуха долбят  :(
А там плечо подлёта с Крыма будет минимальное.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Я оце поки в ЗП днями гостював так хоч на літаки наші в небі надивився.
Сусід навіть прикметами поділився як визначити то навчальний політ чи бойовий.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

НАТО тренирует вертолетные десанты в Европе.
Может и правда не зря там Медведев паникует.
Том Купер пишет, что как таковые, сами, мы не готовы.

   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Это 100 км
Patriot operational range 160 km
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Не очень представляю, как наступать , когда тебя с воздуха долбят  :(
А там плечо подлёта с Крыма будет минимальное.

Петріоти, сам же написав. Вистачить для початку. Ну і своя авіація буде прикривати. Також винесуть ППО ближньої дії.
   
Петріоти, сам же написав. Вистачить для початку. Ну і своя авіація буде прикривати. Також винесуть ППО ближньої дії.
Пэтриоты не будут наши так близко к линии фронта подтягивать
Это уж очень большой риск.
Пэтриоты стоят глубко в тылу. Вернее будут стоятоть.
Это очевидно.
Фронтовые ППО это другое
   
Петріоти, сам же написав. Вистачить для початку. Ну і своя авіація буде прикривати. Також винесуть ППО ближньої дії.
По поводу своей авиации я и начал ветку. Никто не знает сколько в строю сейчас осталось. Но понятно, что те что остались это максимально изношенные и страрые агрегаты. Поэтому количество самолетоаылетов от них большого не получить.
Там , я так думаю, после каждого вылета, технари неделю колдуют чтобы в чувство аппарат привести,
Им же уже по 30-40 лет.
Поэтому каждый полученный нами самолёт, это не просто плюс одна боевая еденица, это плюс 2-3 самолетовылета в день, в среднем.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

я думаю в ГШ розберуться
   
я думаю в ГШ розберуться
Капитан очевидность
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Это уж очень большой риск.
Тобто проїбати найважливіший наступ війни то маленький ризик а от пітягнути Patriot то великий ризик sounds legit
   
Тобто проїбати найважливіший наступ війни то маленький ризик а от пітягнути Patriot то великий ризик sounds legit
Пэтриот это не оружие фронта.
Каждое оружие имеет своё предназгпчение.
Пэтриот это глубокий тыл и стрелять как в тире по ракетам.
Фронтовая  ППО это принципиально другая техника..
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Пэтриот это глубокий тыл и стрелять как в тире по ракетам.
Фронтовая  ППО это принципиально другая техника..
:facepalm1:
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Наразі обидві сторони не можуть вільно застосовувати авіацію на фронті через розгортання власних систем ППО - генерал ВВС США Джеймс Хеккер
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Я оце поки в ЗП днями гостював так хоч на літаки наші в небі надивився.
Сусід навіть прикметами поділився як визначити то навчальний політ чи бойовий.
Немає у нас літаків. А ті, що є не літають частіше за раз на тиждень. Вам то все здалося...
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление
DBA

Вся страна ждёт контрнаступления.
Ок.
А прикиньте, какая у нашего ГШ задача стоит. Удар на юге. Это 100 км. Нужно пробить до моря. Огромные колоны техники, грузовики с ГСМ. И все это без прикрытия с воздуха? Ок, есть ПЗРК и Гепарды
Но это не убережёт все коммуникации.
Если навалятся с воздуха и начнут долбить, одними ПЗРК не отобьёшься. Поэтому и нужны нам самолеты. Нам нужно прикрытие с воздуха. Хотя бы несколько современных самолетов на направлениях главного удара. Которые могут, сменяя друг друга дежурить в воздухе на расстоянии 50-60 км от линии фронта и держать под контролем воздушное пространство над нашими войсками.
Иначе тяжело будет.

Сейчас по военной науке превосходство в воздухе обеспечивается предварительным раздалбливанием аэродромов, ВПП, средств контроля полетов и радаров, ПВО, заправок и мест складирования боеприпасов для самолетов. Для этого подойдут массовые атаки дронов, ракетные удары и ДРГ операции, проведенные синхронно

Авиадуэли и собственное ПВО играют вторичную роль. ПВО у нас ксати не только пэтриоты а и ирис, насамс, буки, с300 и прочие разного радиуса и мобильности. Пэтриот кстати достаточно мобилен и разворачивается за один час, так что вполне может использоваться при быстром наступлении. Авиадуэли очень затратны, самолеты в современной войне используются в основном для бомбежек при уже полученном превосходстве в воздухе
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Немає у нас літаків. А ті, що є не літають частіше за раз на тиждень. Вам то все здалося...

Українська бойова авіація вже використовує бомби JDAM проти російських окупантів.
Це бомби західного зразка, якими наша авіація завдає успішних ударів по важливих цілях. Ці бомби трохи меншої потужності, але надзвичайно високоточні", - розповів Ігнат (спікер Повітряних сил ЗСУ)

JDAM - це комплекти обладнання на основі технології GPS. Завдяки цьому вільнопадні авіабомби можна переробити на всепогодні кориговані боєприпаси. Даний комплект включає інерційну систему навігації та GPS-приймач, що дозволяє підвищити точності, а також невеликі крила, що кріпляться в середній частині бомби, та хвостовий блок, який має кероване оперення, воно дозволяє бомбі коригувати свій курс під час польоту до цілі.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що США постачають Україні бомбу далекого радіусу дії з GPS-наведенням виробництва Boeing, яка здатна вражати цілі на відстані понад 70 км.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Пан Камрад підходить з військово-технічного боку, а я зайду з  фактично - філософічного.
Уламки на Польщу падали, людей вбивали?
Ракети над Румунією пролітали?
Кого там нагло збили над Чорним морем?
Якісь повітряні кульки над територією США літали?
Хтось збирається розмістити ТЯЗ в Білорусі?

Ну про те, що Україну б’ють, всім чим можуть, промовчу, під ціну нафти 60$, улюлюкання Орбана і хитрожопість Ердогана, і розмірковування про «мирний стіл переговорів».

На ФУПі популярна думка, що Пентагон знає, що робити, позакривайте пердаки.
Вони і в Афганістані «знали», що робити.
Вони і Києву давали право на життя від 48 до 72 годин. Вони лише два місяці тому наважилися на перші Петріоти.

Ну про які літаки, за таких умов, може йти мова?

Скажу непопулярну тезу, надзвичайно непопулярну, і контраверсійну.
В них низький професійний рівень. Вони і близько не мають уяви, що робити і як себе вести з уйобками типу Хуйла чи Сі. Пливуть за течією, мляво реагують на виклики, жодною стратегією там і не пахне. А хуйло тим і користується.

Можу помилятись, хотів би помилитись, але вже 14 місяць йде…



   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Все ще намагаються зробити правильний вибір між війною і безчестям. Ну-ну
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление
HSM

Якась не зрозуміла тема
Літаки і іх необхідність
Обсмоктані
Щось нове в темі є ?
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

бритиши во время войны за Британию совершали до 1000 самолетовылытов в день. Если прикининуть грубо, то один самолет совершал как минимум два боевых вылета в день.
Королівські впс літали  більше
Ще з 1942м
Таузенд бомбер райд  був перший на кьольн ще в 42
В 43-45 тисячні бомбер рейди вже  ніхто і не рахував
Коли приєдналися штати з сицилії то небо гуділо тут без пауз.
До 4 тис в один день.

Але бомбер авіація не атакувала вермахт (фронт) а атакувала спочатку оборонпром райху а потім все підряд
Щоб двічі не літати.
Відомий тут факт як брити розхуярили кілька пожежних бригад відня коли ті їхали гасити пожежі житла  що горіли від страшної температури навфтосховищ які за годину перед тим розбомбили союзники.
І їпашили брити на прямому візуальному контакті з двох сторін.
Тобто бачили пожежлборц рятують людей а не нафту
В паузаї  місцеві кишки своїх фоєрбрандмайстрів з парканів знімали.
Потім повтор

На низьких висотах далеко від зенітних башт Відня ту розказують що знали окремих  пілотів в обличчя
Пілоти показували вікторію через скло.

Американці з британцями розрівняли авіацією багато міст райху до рівня втрат 98% (як Маріїнка)
28% втрат (Відень) трактувалося на рівні попередження
...
Тоді так воювали
Тепер замість бомберів ракети і шахеди з кацва боку
Хаймарси і дальні безпілоти з нашого.
На лінії фронту короткі безпілоти

Зовсім інша стратегія повітряного бою.
З гелікоптерами тим паче

Остін знає історію і своїх впс і королівських
Що для чого і головне ЯК вони то робили 
Він по фаху мав би детально вчити  те що не факт що вчив Залужний

Тим паче украАрта то топ якого в тій війні з боку бритів-штатів  не було.

Тут ще є нюанс який ми трактуємо як болючий і несправедливий для України
Але стратегію війни визначає більш досвідчений тим паче той хто знає всі тхт запаси і  формує для України кулак.
Альтернатива (якщо не погоджуватися) одна - партизанська зброя.

Нато на чолі з гегемоном норм вписалося.
Тут або згода або ніт.

Закину можливо контраверсійну  але з вивчення саме люфтваффен битв думку деяких місцевих  істориків
Що якби не тотально  тисячні повітро удари союзників і лендліз для кацапів червона армія ще б до 60х товклася за волгою.
Райхоборонпром міг вести війну 20 років

В цій війні ПОКИ що літати над ворогом потреби  штати не бачать.
Не факт що вона взагалі потрібна крім медійної складової
Можливо в штатів є заміри кацапсторони
Хто і чого з зброї на болотах сциться
Яка реакція (Хітлер все таки не мав атома)
 
Окремо для збудливих на кацапіпсо допаследневотарасік а
Штати вміють берегти людей і свої і союзницькі
Ворога ніт
.....
Світан (той що інструктор) коли була мова про новаий байрактар з укрмотором  вчора сказав
Я старий але б легко політав на безпілоті
На перевантаженнях  вже ні
І таких як він з його слів  дві сотні пілотів що розуміють трансзвук бій але літати не годні

Подивіться тхт того нового байрактара і уявіть що пілот його на земоі вічний
Тобто сцятися не буде
??
То нові кроки і тим потрібно займатися щоб залежати самим від себе а не доводити Остіну те що він про себе краще знає

Порівнювати 2св і  цю війну не є коректно
На землі +/-
В небі - ніяк


Останнє редагування: 1 квітня 2023 08:14:45 від Lemberg.AT
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Що там, варто перекладати з кацапської?
   
Остін знає історію і своїх впс і королівських

Пан Камрад вважає, що краще знає.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

По деяким питанням іноді треба заходити на ЖЖ .
Там, якщо в тебе не платний акаунт - знизу кидають промо-стрічку з постами російського топа.
І якось чорт мене заніс зайти на один такий пост де кацап хвалився , як вони знищать наш контрнаступ.
Пішов подивитися коментарі - й натрапив на цікаве.
Наскільки я зрозумів - пише людина зі Штатів

--цитата-------

Наступление будет. Будет даже авиация. У нас тут в Аризоне готовят пилотов А-10. Вопрос только откуда они взлетать будут.
В целом, прихильники певної політсили и наш хунерал переводят друг на друга стрелки, что если наступление провалится то виноватый вон тот кто не дал оружие или вот тот который стрклять не умеет.
Сейчас везде разгоняется инфа что все плохо, самолётов, танков, пушек, снарядов нет, пулей нет, зигов тоже недостаток, что бы подумали что они несчастные, как панкиковский.
UPD летчиков учат с июля прошлого года. Танкистов думаю в тоже время начали.

--цитата------

Посилання (попереджую - основний пост - ВАТА!!!!!!)

https://gosh100.livejournal.com/311224.html?thread=39763640#t39763640

Останнє редагування: 1 квітня 2023 09:00:34 від A.W.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Панові Лембергу.

Теорія, що кацапи не виграли б війну без лендліза й західної допомоги - то не теорія, а правда.

Вибачте, всі локомотиви й вагони під час війни йшли зі Штатів, 82 відсотки автопарку армійських вантажівок були студебекери, сировина для пороху та броні  повністю йшла з США.
Аби не допомога, то кацапи були б за Уралом вже в 1942 році.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Камрад може піти в воєнкомат але не йде. Камрад може не обговорювати армію або дати літаки бо некомпетентний але обговорює.  Все що треба знати.
   
Королівські впс літали  більше
Ще з 1942м
Таузенд бомбер райд  був перший на кьольн ще в 42
В 43-45 тисячні бомбер рейди вже  ніхто і не рахував
Коли приєдналися штати з сицилії то небо гуділо тут без пауз.
До 4 тис в один день.

Але бомбер авіація не атакувала вермахт (фронт) а атакувала спочатку оборонпром райху а потім все підряд
Щоб двічі не літати.
Відомий тут факт як брити розхуярили кілька пожежних бригад відня коли ті їхали гасити пожежі житла  що горіли від страшної температури навфтосховищ які за годину перед тим розбомбили союзники.
І їпашили брити на прямому візуальному контакті з двох сторін.
Тобто бачили пожежлборц рятують людей а не нафту
В паузаї  місцеві кишки своїх фоєрбрандмайстрів з парканів знімали.
Потім повтор

На низьких висотах далеко від зенітних башт Відня ту розказують що знали окремих  пілотів в обличчя
Пілоти показували вікторію через скло.

Американці з британцями розрівняли авіацією багато міст райху до рівня втрат 98% (як Маріїнка)
28% втрат (Відень) трактувалося на рівні попередження
...
Тоді так воювали
Тепер замість бомберів ракети і шахеди з кацва боку
Хаймарси і дальні безпілоти з нашого.
На лінії фронту короткі безпілоти

Зовсім інша стратегія повітряного бою.
З гелікоптерами тим паче

Остін знає історію і своїх впс і королівських
Що для чого і головне ЯК вони то робили 
Він по фаху мав би детально вчити  те що не факт що вчив Залужний

Тим паче украАрта то топ якого в тій війні з боку бритів-штатів  не було.

Тут ще є нюанс який ми трактуємо як болючий і несправедливий для України
Але стратегію війни визначає більш досвідчений тим паче той хто знає всі тхт запаси і  формує для України кулак.
Альтернатива (якщо не погоджуватися) одна - партизанська зброя.

Нато на чолі з гегемоном норм вписалося.
Тут або згода або ніт.

Закину можливо контраверсійну  але з вивчення саме люфтваффен битв думку деяких місцевих  істориків
Що якби не тотально  тисячні повітро удари союзників і лендліз для кацапів червона армія ще б до 60х товклася за волгою.
Райхоборонпром міг вести війну 20 років

В цій війні ПОКИ що літати над ворогом потреби  штати не бачать.
Не факт що вона взагалі потрібна крім медійної складової
Можливо в штатів є заміри кацапсторони
Хто і чого з зброї на болотах сциться
Яка реакція (Хітлер все таки не мав атома)
 
Окремо для збудливих на кацапіпсо допаследневотарасік а
Штати вміють берегти людей і свої і союзницькі
Ворога ніт
.....
Світан (той що інструктор) коли була мова про новаий байрактар з укрмотором  вчора сказав
Я старий але б легко політав на безпілоті
На перевантаженнях  вже ні
І таких як він з його слів  дві сотні пілотів що розуміють трансзвук бій але літати не годні

Подивіться тхт того нового байрактара і уявіть що пілот його на земоі вічний
Тобто сцятися не буде
??
То нові кроки і тим потрібно займатися щоб залежати самим від себе а не доводити Остіну те що він про себе краще знає

Порівнювати 2св і  цю війну не є коректно
На землі +/-
В небі - ніяк
Я , когда писал в СТ про бритишей , то как раз имел ввиду обратный пример. Не то, как ОНИ бомбили. А как они сами от бомбежек в 40-ом году отбивались.
И про то, сколько в среднем самолетовылетов в день совершали их Спитфаеры в небе над Британией.
Но то такое.
Или те же израильтяне. Авиация у них это инструмент подавления наземной инфраструктуры и поддержка наступающих колонн.  И кстати, во время войны Судного дня им пришлось подавить с воздуха насыщенную советскую ППО, чтобы потом хозяйничать в воздухе

Останнє редагування: 1 квітня 2023 11:54:48 від Камрад
   
Пан Камрад вважає, що краще знає.
Где я писал, что "лучше знаю"?
Размышлять, рассуждать...делать некие допущения...пользов аться историческими аналогиями ...это уже возбраняется?
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Про британських бомберів - у мене в сусіда батько під кінець війни літав на ланкастерах. Казав, що життя екіпажу було в середньому 7 вилетів.
Уся Британія була утикана авіабазами - як британськими, так і американськими. Я років 20 тому був в колишньому штабі командування бомбардувальною авіацією і там висів портрет маршала авіації (тризірковий генерал) Гарріса на прізвисько "бомбер". Так от саме він був великим прихильником килимних бомбардувань і саме він спланував руйнування Дрездена. А всякі точні точкові удари, на його думку, не давали потрібного ефекту.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление

Я сумніваюсь, що за один день планується одразу доїхати до Мелітополя.
   
Re: Про самолетовылеты и наше наступление
a49

Пан Камрад підходить з військово-технічного боку, а я зайду з  фактично - філософічного.
Уламки на Польщу падали, людей вбивали?
Ракети над Румунією пролітали?
Кого там нагло збили над Чорним морем?
Якісь повітряні кульки над територією США літали?
Хтось збирається розмістити ТЯЗ в Білорусі?

Ну про те, що Україну б’ють, всім чим можуть, промовчу, під ціну нафти 60$, улюлюкання Орбана і хитрожопість Ердогана, і розмірковування про «мирний стіл переговорів».

На ФУПі популярна думка, що Пентагон знає, що робити, позакривайте пердаки.
Вони і в Афганістані «знали», що робити.
Вони і Києву давали право на життя від 48 до 72 годин. Вони лише два місяці тому наважилися на перші Петріоти.

Ну про які літаки, за таких умов, може йти мова?

Скажу непопулярну тезу, надзвичайно непопулярну, і контраверсійну.
В них низький професійний рівень. Вони і близько не мають уяви, що робити і як себе вести з уйобками типу Хуйла чи Сі. Пливуть за течією, мляво реагують на виклики, жодною стратегією там і не пахне. А хуйло тим і користується.

Можу помилятись, хотів би помилитись, але вже 14 місяць йде…
+100500!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія