Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Можете собі вважати, що це заслуга виключно жулі-дулі тимошенко у реприватизвції Криворіжсталі. Вони обидвоє ( вона і дрищ ) були в одній команді і працювали однією командою в цей час. Реприватизація Криворіжсталі була представлена, як досягнення помаранчевої команди в цей час.

Взагалі, ви думаєте,  що з вами можна про щось дискутувати? Ви пишете,  що немає нічого поганого в зляганні жулі-дулі тимошенко з янучнею-зечнею... Також ви вважаєте, що не є доведеною неправдивість її майнових декларацій. Вважайте собі так,  як вам хочеться. В кожній цивілізованій демократичній державі її би притягнули до відповідальності за її неправдиві майнові декларації. Вона би там не могла би так ефективно брехати, як це вона робить в Україні.

Мирослава без будь-яких пояснень вважає, що Дмитро Чобіт є дурнуватий, тому не треба читати його книжок про жулю-дулю тимошенко. А ви чому вважаєте, що не треба читати його книжок про жулю-дулю тимошенко?

Я нічого не пропускав. Я також вважаю олігархічну монополію і мафію великим злом для України. Але я глибоко переконаний,  що жуля-дуля тимошенко не мала намірів з ними боротися. Вона тільки хотіла взяти олігархічну монополію і мафію  під свій контроль або ( і )  поділити з ними сфери впливу.
Зрозуміло - "заяви" наше всьо, дії (реприватизація вкраденої в нас з тобою Криворіжсталі Кучмою, Пінчуком та Ахметовим з підтвердженими для нас від оборудки цих трьох осіб чистими збитками у 4 мільярди доларів) - ніщо. В гарних справах сприймаємо Юлю в команді з Ющем, в решті - окремо чи проти.

Де докази слідства та судів неправдивості майнових декларацій вароффкі? Решти її "крадіжок"? Більше десятка справ на неї партньор Янукович завів за підтримки члена її команди Юща - де воно?

Резюмуючи - саме олігархічна монополія відкинула Україну в прірву, бо вона не просто велике зло, а фундаментальна причина усіх наших бід, включно з всеохопною системною корупцією та економічним крахом.
Неспростовними фактами є лише один випадок важкого нокдауну цій системі від втрати нею Криворіжсталі з наступним потраплянням до в'язниці винуватиці цієї події. Ну так випадково сталося - замість увійти до їх кола, отримала консенсусний тюремний бан, не зважаючи на протести політикуму цивілізованого світу.

І ще - "кремлівську зозулю" посадив Янукович, який поруч з пу чи не втрачав свідомість та тремтів.
   
Re:  (tu) Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Де докази слідства та судів неправдивості майнових декларацій вароффкі? Решти її "крадіжок"? Більше десятка справ на неї партньор Янукович завів за підтримки члена її команди Юща - де воно?
Двоє так точно зза неї відсиділи. Один в Гамериці, один в параші.
Сама бандурша ще чекає нових козлів, які не побрезгують з нею на одному гектарі присісти.  B-)
   
Re:  (tu) Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Двоє так точно зза неї відсиділи. Один в Гамериці, один в параші.
Сама бандурша ще чекає нових козлів, які не побрезгують з нею на одному гектарі присісти.  B-)
Дрищара вже точно зна, що не знайдеться нікого, хто ним би не погидував.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

І ще - "кремлівську зозулю" посадив Янукович, який поруч з пу чи не втрачав свідомість та тремтів.
То як же Хуйло дозволив вічно тремтячому в його присутності Янучарі посадити свою "зозулю"?
А Петро, якого боявся до усирачки, дозволив Янучарі піднести до рангу міністра?
Що не в"яжеться, нє?
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

маразм це в тебе, адже тебе щойно носом тикали в притаману тобі билдячу форму спілкування, коли ти першим ображаєш оппонента, після чого стогнеш "наїзд на оппонента є ознакою зливу". Якщо тобі нічим парирувати, то краще промовчи, ніж тягнути кал з вікіпедії. Як у нормальній голові одночасно можуть укладатися тези "що Дубину залякали, що він бреше про Тиошенко...", і тут же розовідати на кривому оці що десь "Дубіна повідомляє..."?
На підставі документів тобі доведено, що Тимошенко у 2009 році виступила у змові з хуйлом, і лише по одному епізоду з газом РУЕ завдала Україні збитків у 5,4 млрд.дол. Після чого в неї ще вистачило нахабства кричати "ви розумієте, що таке 5,4 мільярда доларів?! Це 20 відсотків державного бюджету України, 20 відсотків золотовалютного резерву держави". Цинізм цієї особи зашкалює.
Так само і ти розмірковуеш про те що були виконани вимоги Трибуналу, упускаючи з уваги що овощ не став прибирати за Тимошенко, тому що був таким само кремльвськким пацюком.
До речі, Євген Корнійчук, колишній заступник мінюсту України, співголова БЮТу, той, який допоміг Тимошенко відстояти позицію хуйла в Арбітражі, відразу ж після виборів став радником Юрія Бойка, одного з найближчих людей наближених до Фірташа. Збіг? Впевнений, що ні.
Ти точно альтернативно обдарований. Я тебе не ображав. Запитати чи розумієш ти сенс речення не є образою.
Бидляча форма спілкування саме в тебе.
Ти хотів цитату - Ти її отримав.не звіди вона бач. Так і ти пхаєш статтю журналіста. В статті оціночні припущення. Не більше.
Фірташ в змові з овочем вкрали газ. Це факт. І це саме вони завдали збитків державі.  Хуйло в арбітражі взагалі не було представлене.
Все припиняю с тобою спілкування. Для тебе Тимошенко ісчадіє аду. Вона все вкрала. От тільки хто не шукав нічого не знайшов.  Навпаки фірмі манафорта прийшлось грубі гроші за брехні заплатити.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Ти точно альтернативно обдарований. Я тебе не ображав. Запитати чи розумієш ти сенс речення не є образою.
Бидляча форма спілкування саме в тебе.
Ти хотів цитату - Ти її отримав.не звіди вона бач. Так і ти пхаєш статтю журналіста. В статті оціночні припущення. Не більше.
Фірташ в змові з овочем вкрали газ. Це факт. І це саме вони завдали збитків державі.  Хуйло в арбітражі взагалі не було представлене.
Все припиняю с тобою спілкування. Для тебе Тимошенко ісчадіє аду. Вона все вкрала. От тільки хто не шукав нічого не знайшов.  Навпаки фірмі манафорта прийшлось грубі гроші за брехні заплатити.

ну, то давай за кожним разом  буду тебе питати ти ідіот, чі просто фсбшна прокладка? Не ображаєшся, ні?
Тимошенко завдала Україні багато шкоди, і від цього кожен українець почав жити значно гірше. В стаатті не просто рослідування журналіста, тобі надали посилання на документи, де очевидно, що через аферу Тимошенко з хуйлом було завдано Україні збитків у 5,4 млрд.дол., і даеться пояснення яким саме чином Тимошенко вивела за рамки Газпром, і створила умови для програшу Нафтогазу у міжнароному суді. На той момент це була п'ята частина бюджету, 20% ЗВР. Як вона тоді заявила Найєму, ми зберемо позачергове засідання опозиційного уряду та візьмемо відкрите звернення до МВФ не надавати Януковичу ці гроші. Ми надішлемо таке звернення всім лідерам держав, які сьогодні є засновниками МВФ. Натуральне трампохуйло у спідниці.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

ну, то давай за кожним разом  буду тебе питати ти ідіот, чі просто фсбшна прокладка? Не ображаєшся, ні?
Тимошенко завдала Україні багато шкоди, і від цього кожен українець почав жити значно гірше. В стаатті не просто рослідування журналіста, тобі надали посилання на документи, де очевидно, що через аферу Тимошенко з хуйлом було завдано Україні збитків у 5,4 млрд.дол., і даеться пояснення яким саме чином Тимошенко вивела за рамки Газпром, і створила умови для програшу Нафтогазу у міжнароному суді. На той момент це була п'ята частина бюджету, 20% ЗВР. Як вона тоді заявила Найєму, ми зберемо позачергове засідання опозиційного уряду та візьмемо відкрите звернення до МВФ не надавати Януковичу ці гроші. Ми надішлемо таке звернення всім лідерам держав, які сьогодні є засновниками МВФ. Натуральне трампохуйло у спідниці.
Ти не зрозумів? Я не бажаю з тобою альтернативно обдарованим спілкуватись. Ти все одно будеш валити купи калу на будь які докази.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

ну, то давай за кожним разом  буду тебе питати ти ідіот, чі просто фсбшна прокладка? Не ображаєшся, ні?
Тимошенко завдала Україні багато шкоди, і від цього кожен українець почав жити значно гірше. В стаатті не просто рослідування журналіста, тобі надали посилання на документи, де очевидно, що через аферу Тимошенко з хуйлом було завдано Україні збитків у 5,4 млрд.дол., і даеться пояснення яким саме чином Тимошенко вивела за рамки Газпром, і створила умови для програшу Нафтогазу у міжнароному суді. На той момент це була п'ята частина бюджету, 20% ЗВР. Як вона тоді заявила Найєму, ми зберемо позачергове засідання опозиційного уряду та візьмемо відкрите звернення до МВФ не надавати Януковичу ці гроші. Ми надішлемо таке звернення всім лідерам держав, які сьогодні є засновниками МВФ. Натуральне трампохуйло у спідниці.
Ти не зрозумів? Я не бажаю з тобою альтернативно обдарованим синяком спілкуватись.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Ти не зрозумів? Я не бажаю з тобою альтернативно обдарованим синяком спілкуватись.


ти, далеко не перший  дурноголовий турівський бот, що зливається. :laugh:
   
Зрозуміло - "заяви" наше всьо, дії (реприватизація вкраденої в нас з тобою Криворіжсталі Кучмою, Пінчуком та Ахметовим з підтвердженими для нас від оборудки цих трьох осіб чистими збитками у 4 мільярди доларів) - ніщо. В гарних справах сприймаємо Юлю в команді з Ющем, в решті - окремо чи проти.

Де докази слідства та судів неправдивості майнових декларацій вароффкі? Решти її "крадіжок"? Більше десятка справ на неї партньор Янукович завів за підтримки члена її команди Юща - де воно?

Резюмуючи - саме олігархічна монополія відкинула Україну в прірву, бо вона не просто велике зло, а фундаментальна причина усіх наших бід, включно з всеохопною системною корупцією та економічним крахом.
Неспростовними фактами є лише один випадок важкого нокдауну цій системі від втрати нею Криворіжсталі з наступним потраплянням до в'язниці винуватиці цієї події. Ну так випадково сталося - замість увійти до їх кола, отримала консенсусний тюремний бан, не зважаючи на протести політикуму цивілізованого світу.

І ще - "кремлівську зозулю" посадив Янукович, який поруч з пу чи не втрачав свідомість та тремтів.

Вважайте реприватизацію Криворіжсталі виключно заслугою жулі-дулі тимошенко.
Ви зовсім не пояснюєте, як цей один випадок реприватизації Криворіжсталі міг би зруйнувати олігархічну монополію,  якщо жуля-дуля тимошенко та її команда не проявили жодних намірів приймати нові реформаторські закони, хоча мали таку можливість.

В цей час ще не розслідували та не відкривали кримінальні справи, пов'язані з неправдивими майновими деклараціями.
Численні експерти та оглядачі стверджують,  що майнові декларації жулі-дулі тимошенко не можуть бути правдивими з огляду на її наявні бізнеси та майновий стан. В інших західних цивілізованих країнах її би притягнули до відповідальності за її неправдиві майнові декларації. А ви собі можете вважати інакше.

Ви також вважаєте, що нема нічого поганого в зляганні жулі-дулі тимошенко з янучнею-зечнею при її намаганні створити довготривалу коаліцію з ригоаналами. Ви навіть вбачаєте в цьому якийсь позитив.

Мирослава без будь-яких пояснень вважає, що Дмитро Чобіт є дурнуватий, тому не треба читати його книжок про жулю-дулю тимошенко. А ви чому вважаєте, що не треба читати його книжок про жулю-дулю тимошенко?

В нас обидвох є різні цінності та критерії, тому в нас є різні погляди на ганебну діяльність жулі-дулі тимошенко. Мені здається,  що далі немає дуже про що сперечатися між нами про ганебну діяльність жулі-дулі тимошенко.

В цій темі
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139368.40
ви взагалі втікнули від відповіді. А ця тема -- приклад популізму жулі-дулі тимошенко.


Останнє редагування: 7 лютого 2024 19:34:24 від Slawv
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

ти, далеко не перший  дурноголовий турівський бот, що зливається. :laugh:
Синяк, іди в сраку.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Синяк, іди в сраку.

дибілоїд, ти звідти і репетуєш.
   
її наявні бізнеси та майновий стан
А можна конкретизувати тезу? Я проґавив її заводи, мільйони Га земель і замки?
Ви зовсім не пояснюєте, як цей один випадок реприватизації Криворіжсталі міг би зруйнувати олігархічну монополію,  якщо жуля-дуля тимошенко та її команда не проявили жодних намірів приймати нові реформаторські закони, хоча мали таку можливість.
Не варто вдавати нездатність зрозуміти очевидне - у ще більш ганебний спосіб "приватизоване" тут геть усе. Якщо Криворіжсталь Кучма для зятя з корєшем оцінив хоча б у 17% її реальної вартості, то решту активів взагалі просто розікрали. Лисичанський НПЗ - найбільший за потужністю з переробки сирої нафти у Європі (24 млн. тон на рік) вартістю у мільярди Кучма віддав коцапам за... $9 млн.
Після Криворіжсталі ми мали "ре"приватизувати більшість нашої промисловості і отримати за це приплив сотень мільярдів зовнішніх інвестицій. Щодо законів я теж казав - мафія на них або кладе, або вони пишуться на її замовлення. І це відбуватиметься до тих пір, поки її не знищать. Тотальна демонополізація з "ре"приватизацією її знищення гарантують. Тому окрім розгону бензинових, цукрових і м'ясних "криз" і підняли хай ригодрищі у 2005-му стосовно 3000 об'єктів на реприватизацію - на святе косата замахнулась! Ату її! Що і відбулося вже на початку вересня.

п.с. Замість Чобота пропоную перечитати документи "Нового курсу". Запевняю, жодна політсила за всю нашу історію нічого подібного цій комплексній програмі не створювала.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Замість Чобота пропоную перечитати документи "Нового курсу". Запевняю, жодна політсила за всю нашу історію нічого подібного цій комплексній програмі не створювала.
Ну не плть?  :facepalm:
Скрутіть тугенько в трубочку вашу программку і засуньте куди пролізе тимошенниці.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Ну не плть?  :facepalm:
Скрутіть тугенько в трубочку вашу программку і засуньте куди пролізе тимошенниці.
А з Чоботовою сумлінною працею що порадите робити?
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

До речі.
Років 15 тому була у Львові.
Не знаю як зараз, а тоді підземні переходи на проспекті Свободи були заповнені книготоргівцями.
І практично на кожному прилавку - ця огидна кніжонка Чобота.
Характерна деталь - продавці при цьому здебільшого були коцапомовні.
   
Юлю на зека поміняли виборці, а не Ющенко.
З іншого боку, мені до нині ніхто з юльканутих не пояснив навіщо вона поперлась на посаду Президента?
Була б собі ПМ і все було б гуд.
   
До речі.
Років 15 тому була у Львові.
Не знаю як зараз, а тоді підземні переходи на проспекті Свободи були заповнені книготоргівцями.
І практично на кожному прилавку - ця огидна кніжонка Чобота.
Характерна деталь - продавці при цьому здебільшого були коцапомовні.

Це абсолютно не має значення,  хто цю книгу перевидавав і поширював.
Треба читати і аналізувати саму книгу Дмитра Чобота.
Ця книга для вас є огидною бо вона розказує  правду про ганебні витівки жулі-дулі тимошенко.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

До речі.
Років 15 тому була у Львові.
Не знаю як зараз, а тоді підземні переходи на проспекті Свободи були заповнені книготоргівцями.

Може то Ви були у Львівському метро ?  :D
   
Юлю на зека поміняли виборці, а не Ющенко.
З іншого боку, мені до нині ніхто з юльканутих не пояснив навіщо вона поперлась на посаду Президента?
Була б собі ПМ і все було б гуд.

Я мав на увазі звільнення Ющенком жулі-дулі тимошенко в 2005 році з посади прем'єр-міністра та призначення прем'єр- міністром янучню-зечню.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Юлю на зека поміняли виборці, а не Ющенко.
З іншого боку, мені до нині ніхто з юльканутих не пояснив навіщо вона поперлась на посаду Президента?
Була б собі ПМ і все було б гуд.
Предметну всебічну роботу Дрища на Янучару у 2009-2010 важко заперечити. (це якщо залишити за дужками те, що він у 2005 витяг з пильної шафи цього вже майже політичного трупа) І якщо його потужне стрибання по телеканалах у проміжку між першим і другим турами(коли сам вже пролетів як фанера над Банковою), де він розповідав, яка погана Тимошенко, при цьому словом не згадуючи Янучару, ще можна якось вважати суб"єктивним  сприйняттям, то зміна виборчого закону між турами, яка дала можливість широкомасштабних фальсифікацій на Сході, відкликання Дрищем своїх представників з виборчих комісій, чиї місця були віддані представникам ПР - це ФАКТИ.
Ну а щодо того, навіщо П"єрро поперся у президенти, чого йому у цьому житті бракувало - про це я навіть не питаю. Він наочно продемонстрував це своїми 5 роками царювання і як натужно перся у прези на ще один, завершальний, термін.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Може то Ви були у Львівському метро ?  :D
такой юмарной поліщук  :facepalm1:
   
Ну не плть?  :facepalm:
Скрутіть тугенько в трубочку вашу программку і засуньте куди пролізе тимошенниці.

Вона жуля-дуля тимошенко в  2018 році представила нову програму -- "Новий економічний курс України" перед виборами президента. Де вона була до цього часу? Чому вона раніше цього не зробила?

Ця її програма -- це її чергові нові популістські та демагогічні обіцянки-цяцянки.

Вона, починаючи з 2005 ( а навіть і раніше ),  мала всі можливості створювати нові програми, давати конкретні пропозиції, навіть створювати і представляти нові реформаторські законопроекти. Вона цього не робила і не показувала намірів це робити. Це є її розрахунок на тупих виборців, що вона тепер буде реалізувати цю багатослівну програму.

Як вже ці штабні юлеботи забембали... :facepalm1:

Останнє редагування: 8 лютого 2024 14:59:46 від Slawv
   
Нервує бандитсько-олігархічне шобло і це добре. Свиня ваше прегуляла на волі вже років двадцять, давно настав час посидіти на спецпайку.
Доведе Президент цю справу до логічного кінця, отримає плюс у карму, а якщо свині  відітнуть лише ошийок, значить треба викреслювати обох, як відпрацьований матеріал.
   
Предметну всебічну роботу Дрища на Янучару у 2009-2010 важко заперечити. (це якщо залишити за дужками те, що він у 2005 витяг з пильної шафи цього вже майже політичного трупа) І якщо його потужне стрибання по телеканалах у проміжку між першим і другим турами(коли сам вже пролетів як фанера над Банковою), де він розповідав, яка погана Тимошенко, при цьому словом не згадуючи Янучару, ще можна якось вважати суб"єктивним  сприйняттям, то зміна виборчого закону між турами, яка дала можливість широкомасштабних фальсифікацій на Сході, відкликання Дрищем своїх представників з виборчих комісій, чиї місця були віддані представникам ПР - це ФАКТИ.
Ну а щодо того, навіщо П"єрро поперся у президенти, чого йому у цьому житті бракувало - про це я навіть не питаю. Він наочно продемонстрував це своїми 5 роками царювання і як натужно перся у прези на ще один, завершальний, термін.

Мова про ситцація 2010, а ти й сюди петра суєш.... Ви якісь просто хворі-навіжжені.
Так якого ж хєра поперлась юлька на вибори Президента? Невже всіх щасливим зробити? Ця б***ь косата по кількості задіяного лиха для України стоїть на 2 місці після Янука.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Мова про ситцація 2010, а ти й сюди петра суєш.... Ви якісь просто хворі-навіжжені.
Так якого ж хєра поперлась юлька на вибори Президента? Невже всіх щасливим зробити? Ця б***ь косата по кількості задіяного лиха для України стоїть на 2 місці після Янука.
Що хотіла і що зробила БИ Юлька на посту президента скоріш за все так і залишиться невідомим.
Чого НАСПРАВДІ прагнув Дрищ Хорунжівський, ми - спочатку засліплені - наочно дізналися практично відразу після початку його президентствування.
Чого прагнув Янучара - було загальновідомо апріорі.
А от навіщо настільки настирно дерся на найвищий щабель Каракулевий гетьман? А вдруге - після усіх його зашкварів - навіщо? Мало магазинів Рашен відкрив чи не всі поставлені завдання виконав?

Ти нелогічно виглядаєш, коли допитуєшся "навіщо Тимошенко", бо я можу запросто тобі відповісти : "Щоб витягнути Україну з прірви" - і ти не матимеш аргументів на кшталт :"Так вона ж вже була! Чому тоді не витягала?". Бо - не була.
   
Я мав на увазі звільнення Ющенком жулі-дулі тимошенко в 2005 році з посади прем'єр-міністра та призначення прем'єр- міністром янучню-зечню.
у тебе каша в голові. Ющенко зняв юлю, і призначив єханурова, для цього прийшлось піти на зговор з януковичем. Але помаранчеві все одно виграли вибори, та Порошенко через власні амбіції розвалив коаліцію і мороз перебіг до януковича. Тут вже від Ющенка нічого не залежало, мусив призначити януковича. Ви не знаєте елементарних речей а щось намагаєтесь аналізувати.

ЗІ Прохання зав'язувати з яєчнею, ти й без неї  гидотно пишеш

Останнє редагування: 8 лютого 2024 16:00:04 від Вело
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

у тебе каша в голові. Ющенко зняв юлю, і призначив єханурова, для цього прийшлось піти на зговор з януковичем. Але помаранчеві все одно виграли вибори, та Порошенко через власні амбіції розвалив коаліцію і мороз перебіг до януковича. Тут вже від Ющенка нічого не залежало, мусив призначити януковича. Ви не знаєте елементарних речей а щось намагаєтесь аналізувати.
я б не стала однозначно стверджувати, що саме Петро самолічьно розвалив коаліцію. Без потужного сприянння з боку Дрища самому Петро навряд чи це вдалося би.
Та й - дивитимемомся правді у вічі - дорікати комусь за розвал помаранчевої коаліції, це приблизно те ж саме, що стверджувати, що троє дядьків зібралися у Біловезькій пущі і розвалили сссссср.
Помаранчева коаліція об"єднала не патріотів, як дуже скоро з"ясувалося, а насправді різнобарвних людей які ситуативно приєдналися до Дрища у сподіванні на ніштяки які СОБІ отримають у разі його перемоги.
Юлька у тій коаліції була як біла ворона. Навіть Рух розвалився, коли на його верхівку почали лізти всякі, кому НЕ Україна була понад усе. То що вже чекати від такої коаліції? Петро був серйозною рушійною силою у розвалі, бо прагнув захопити до своїх рук всі корупційні мотузки, але не єдиною і не визначальною. Визначальною був Дрищ.
   
Визначальною був Дрищ.

Дрищ став узгодженим компромісом серед бандитів, сутність системи він не міг змінити за визначенням. Всі подальші події повністю вкладаються у цю парадигму, як відмова від перегляду приватизації, так і все  щодо постачання газу в Україну, як і політичне знищення Тимошенко.  Все перед очами як на долоні.
   
Що хотіла і що зробила БИ Юлька на посту президента скоріш за все так і залишиться невідомим.
Чого НАСПРАВДІ прагнув Дрищ Хорунжівський, ми - спочатку засліплені - наочно дізналися практично відразу після початку його президентствування.
Чого прагнув Янучара - було загальновідомо апріорі.
А от навіщо настільки настирно дерся на найвищий щабель Каракулевий гетьман? А вдруге - після усіх його зашкварів - навіщо? Мало магазинів Рашен відкрив чи не всі поставлені завдання виконав?

Ти нелогічно виглядаєш, коли допитуєшся "навіщо Тимошенко", бо я можу запросто тобі відповісти : "Щоб витягнути Україну з прірви" - і ти не матимеш аргументів на кшталт :"Так вона ж вже була! Чому тоді не витягала?". Бо - не була.

Того, що робила Юля на посаді ПМ - достатньо для того, щоб було зрозуміти, яка вона лайно. Гигикалка хуйловська, як мінінмиум.
І посада ПМ за умов парламенсько-президентської форми правління, все ж таки смачніша. Але бабці все було мало: "хачю біть владиччіцей марской". Ну і відсмоктала.
Я за неї в другому турі голосував. Бо при всій моїй зневазі до ції бляді, усвідомлював наслідки приходу янука.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

у тебе каша в голові. Ющенко зняв юлю, і призначив єханурова, для цього прийшлось піти на зговор з януковичем. Але помаранчеві все одно виграли вибори, та Порошенко через власні амбіції розвалив коаліцію і мороз перебіг до януковича. Тут вже від Ющенка нічого не залежало, мусив призначити януковича. Ви не знаєте елементарних речей а щось намагаєтесь аналізувати.

ЗІ Прохання зав'язувати з яєчнею, ти й без неї  гидотно пишеш

впевнений, що мороз і від посади прем'єр-міністра не відмовився б. Але оскільки Тимошенко не запропонувала йому таку можливість покерувати урядом, то мороз і перебіг до синячого кодла. Тому можна сміливо ставити знак тотожності, що це через амбіції Тимошенко розвалилася помаранчева коаліція.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Того, що робила Юля на посаді ПМ - достатньо для того, щоб було зрозуміти, яка вона лайно. Гигикалка хуйловська, як мінінмиум.
І посада ПМ за умов парламенсько-президентської форми правління, все ж таки смачніша. Але бабці все було мало: "хачю біть владиччіцей марской". Ну і відсмоктала.
Я за неї в другому турі голосував. Бо при всій моїй зневазі до ції бляді, усвідомлював наслідки приходу янука.
Ти необ"єктивний. Вона керувала КМ - з міністрами, які не нею призначалися і фактично їй не підпорядковувалися. Вагомі законопроекти уряду, якими вона можливо намагалася зрушити справу з мертвої точки, безумовно ветувалися Дрищем. Ну а щодо "гигикалка" - то достатньо згадати перший закордонний візит Дрища і його прийом Хуйла в своїй домашній резиденції з даруванням Хуйлові старовинної української ікони.
Для мене критерій один : тоді Янучара, після 2014 - Мудачук. Юля - в тюрму за вигаданими звинуваченнями , Петро - у міністри на тендери. Ну і Мудачук розквітнув після 2014, як Янучара після Дрищевих меморандумів-універсалів.
Я вже стопіццот разів пропонувала : ті, для кого саме Україна понад усе, давайте шукати те, що нас об"єднує, шукати компроміси, шукати політиків, до яких у більшості нема ніяких застережень, підозр уу їхній підпорядкованості ФСБ-кремлю, щоб уникнути наступних випадкових зеленських у кріслі преза. Що чула у відповідь? Бруд, мат, хамство.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Ти необ"єктивний. Вона керувала КМ - з міністрами, які не нею призначалися і фактично їй не підпорядковувалися.

Підпорядковувались їй безпосередньо. Вчить матчастину.

А ось злодійка Йулька не підпорядковувалась Ющенку.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Не такі страшні московські воші, як Тимошенківські гниди.

московити б не змістили ні Ющенка ні Порошенка, це все їм вдалося завдяки Юльківськім гнидам.
   
у тебе каша в голові. Ющенко зняв юлю, і призначив єханурова, для цього прийшлось піти на зговор з януковичем. Але помаранчеві все одно виграли вибори, та Порошенко через власні амбіції розвалив коаліцію і мороз перебіг до януковича. Тут вже від Ющенка нічого не залежало, мусив призначити януковича. Ви не знаєте елементарних речей а щось намагаєтесь аналізувати.

ЗІ Прохання зав'язувати з яєчнею, ти й без неї  гидотно пишеш

Показово, як ти проігнорував мою відповідь тобі про неможливість зміни чи скасування газового контракту 2009 року, а тут ти вирішив вчепитися до цього мого допису, коли побачив мою дріб'якову неточність... :)

Це в тебе каша в голові. Помилятися в якигось  фактах ( або не знати якісь факти ) і не вміти аналізувати -- це зовсім різні речі, а ти навіть цього ( така елементарна річ! ) не знаєш... :)
А це є дріб'язкові факти.

Єхануров був приблизно рік часу прем'єр-міністром уряду України. Після Єханурова прем'єром вибрали зека-бандюковича.

Я не дуже помилився, оскільки дрищ пішов на угоду зі зеком-бандюковичом, наслідком якої пізніше майже через рік був вибраний  зек-бандюкович на посаду прем'єр-міністра.

Дана ситуація показує, що дрищ не був вже таким поганим, як я думав. Якби жуля-дуля тимошенко не бикувала на посаді прем'єр-міністра, то дрищ би не попер її в 2005 році.

Останнє редагування: 8 лютого 2024 18:48:49 від Slawv
   
впевнений, що мороз і від посади прем'єр-міністра не відмовився б. Але оскільки Тимошенко не запропонувала йому таку можливість покерувати урядом, то мороз і перебіг до синячого кодла. Тому можна сміливо ставити знак тотожності, що це через амбіції Тимошенко розвалилася помаранчева коаліція.
ще один "історік". Вже була узгоджена коаліція, Мороз не претендував на прем'єра. Мороз перебіг бо Порошенко всунув своє рило в коаліційні домовленості. Через це його не взяли в список НУНС на наступних виборах.
   
Показово, як ти проігнорував мою відповідь тобі про неможливість зміни чи скасування газового контракту 2009 року, а тут ти вирішив вчепитися до цього мого допису, коли побачив мою дріб'якову неточність... :)

Це в тебе каша в голові. Помилятися в якигось  фактах ( або не знати якісь факти ) і не вміти аналізувати -- це зовсім різні речі, а ти навіть цього ( така елементарна річ! ) не знаєш... :)
А це є дріб'язкові факти.

Єхануров був приблизно рік часу прем'єр-міністром уряду України. Після Єханурова прем'єром вибрали зека-бандюковича.

Я не дуже помилився, оскільки дрищ пішов на угоду зі зеком-бандюковичом, наслідком якої пізніше майже через рік був вибраний  зек-бандюкович на посаду прем'єр-міністра.

Дана ситуація показує, що дрищ не був вже таким поганим, як я думав. Якби жуля-дуля тимошенко не бикувала на посаді прем'єр-міністра, то дрищ би не попер її в 2005 році.
я тобі відповів, читай тупак пункт 4.8 контракту. Ну педдроти ви і брехливі істоти.

Відкрити тему що ющ поміняв юлю на януковича, коли ткнули що такого не було, та це дріб'язок. Ти конкретний дебіл.
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Вже була узгоджена коаліція ... Порошенко всунув своє рило в коаліційні домовленості.

Порошенко врятував і тоді Україну, що не допустив свиноматку Йульку до прем'єрського корита.

Бо газова угода Тимошенко - хуйло, була б підписана не в 2009 р. а ще раніше.

   
Порошенко врятував і тоді Україну, що не допустив свиноматку Йульку до прем'єрського корита.

Бо газова угода Тимошенко - хуйло, була б підписана не в 2009 р. а ще раніше.
ну тут ти правий. Якби обрали Януковича в 2004 році ціна на газ була б як для білорусів.  Саюзноє гасударство.

І в 2006-07 рр, коли янукович почав віджимати владу у Ющенка, дрищ так би і жував соплі, саме юля з фракцією довели справу до розпуску парламенту. Педдроти вже зовсім єбанулись, скоро будуть славити Януковича.

Останнє редагування: 8 лютого 2024 19:33:16 від Вело
   
Re: Ющенко був неправим, коли поміняв жулю на зека?

Якби обрали Януковича в 2004

Ющенко не дав реалізуватись фантазіям Тимошенківських гнид.  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія