Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

SVB в США назріває криза

Re: SVB в США назріває криза

Проблема перекинулась на Европу и Британию. Там уже потеряли более 30 млрд.фунтов.

In total, the European-UK banking index saw a one-day decline of 3.8 per cent, with €33.5 billion (£29.6/$35.6 billion) being wiped off their balance sheets.

Не удивительно, глава департамента оценки рисков, вместо того чтобы заниматься своими прямыми обязанностями отдавала приоритет LGBT  и прочим инициативам и активити.


Ну и ещё вишенька на тортик за пару дней до коллапса работники банка получили большие бонусы:


А топ менеджмент аккурат перед фиаско продал много своих акции в банке.


Я думаю в понедельник начнётся. Если конечно FED и FDIC не предпримут что-то екстраординарное.


   
Re: SVB в США назріває криза

Мабуть доведеться уряду США рятувати той банк
   
Re: SVB в США назріває криза

Проблема перекинулась на Европу и Британию. Там уже потеряли более 30 млрд.фунтов.

In total, the European-UK banking index saw a one-day decline of 3.8 per cent, with €33.5 billion (£29.6/$35.6 billion) being wiped off their balance sheets.
Не удивительно, глава департамента оценки рисков, вместо того чтобы заниматься своими прямыми обязанностями отдавала приоритет LGBT  и прочим инициативам и активити.

https://twitter.com/view/status/1634691490189279232Ну и ещё вишенька на тортик за пару дней до коллапса работники банка получили большие бонусы:

https://twitter.com/view/status/1634659865355321349А топ менеджмент аккурат перед фиаско продал много своих акции в банке.

https://twitter.com/view/status/1634339896583135232Я думаю в понедельник начнётся. Если конечно FED и FDIC не предпримут что-то екстраординарное.

Валентін ви самі такі повідомлення робите, чи десь копіюєте?
   
Re: SVB в США назріває криза

йому з ольгіно надсилають темнікі, працює людина

Вкрутили улюблене лаптями LGBT, щоб ніхто нічого не зрозумів - але щоб було лячно 
   
Re: SVB в США назріває криза

Крипта взлетить  :superman2:


   
Re: SVB в США назріває криза

йому з ольгіно надсилають темнікі, працює людина

Вкрутили улюблене лаптями LGBT, щоб ніхто нічого не зрозумів - але щоб було лячно

Не знал что Daily Mail на кацапов работают. Спасибо что разоблачили этих негодяев.

Но тут с ними сложно спорить. Там где либеральные ушлепки вместо того что бы профессионально делом заниматься продвигают свои woke идеи, непременно жди беды.

У них как у большевиков, любая кухарка может управлять государством.

Вот и доуправлялись.

Рынок акций упал на $2 трлн. за 5 дней, рынок криптовалюты потерял $100 млрд. за 24 часа, US банки потеряли $100 млрд.за 2 дня,  SVBank потерял $200 млрд. за 24 часа.
И это только частный случай, за глобальные экономические показатели штатов я даже и не упоминаю.




Останнє редагування: 12 березня 2023 07:07:14 від Valentyn
   
Re: SVB в США назріває криза

Следующий банк в Калифорнии. Нет доступа к деньгам на счетах.



А FED на прошлой неделе пообещал что повышение ставок будет больше чем ранее предполагалось.
   
Re: SVB в США назріває криза

Re: Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобил
magistr
10 березня 2023 21:20:30
IP/Host: 37.73.109.---
каліхворнія, шо там у вас з svb?


Re: Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобил
Dobre [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
10 березня 2023 21:25:26
IP/Host: 2600:1700:47d0:b5e0:68b6:f263:8eaf:---
magistr, 10 березня 2023 21:20:30
каліхворнія, шо там у вас з svb?

Якийсь маленький регіональний банк в якого були проблеми з ліквідністью. Я про нього перший раз в житті почцюув сьогодні. Для вкладників на рахунку яких меньше 250 тисяч долларів нічого не змінилось, бо всі депозити обов’язково застраховані.

Якась дитяча логіка. Потім маленький вкладник прийде на роботу, а її нема, бо гроші пропали в банку. Особисті трагедії не сил на впливають не стан економіки.
   
Re: SVB в США назріває криза

Да, когда начинают трещать о "либерастах", сразу видно, откуда торчат уши. Понятно, что либерализм - это свобода, а путлеру не нужна свобода для своих рабов, отсюда и нарратив, да и в геях ничего особо страшного не вижу, пусть люди живут как хотят, не лезьте в их жизнь, если они никому не мешают! Такое мое мнение.
А касательно акций, открть бы график фондового рынка с 2009-го года по нынешние дни, и сразу станет понятен масштаб нынешнего "обвала".
   
Re: SVB в США назріває криза

Моя бы воля, я бы разрешил и канабис, и проституцию, и все транквилизаторы и снотворные, которые у нас относят к ПКУ и делают почти невозможной покупку. Физическое привыкание из всей фармы вызывают только морфин и опиаты, остальное запрещать - это дурь, лоббизм или совок.
   
Re: SVB в США назріває криза

Моя бы воля, я бы разрешил и канабис, и проституцию, и все транквилизаторы и снотворные, которые у нас относят к ПКУ и делают почти невозможной покупку. Физическое привыкание из всей фармы вызывают только морфин и опиаты, остальное запрещать - это дурь, лоббизм или совок.
випий пургену, попустить :laugh:
   
Re: SVB в США назріває криза

У меня друг хранил часть денег в стейблкоинах юсдц.Потерял вчера на обмене 1700 на 20000 потому что словил панику.А я всегда говорил Cash is King
   
Re: SVB в США назріває криза

Моя бы воля, я бы разрешил и канабис, и проституцию, и все транквилизаторы и снотворные, которые у нас относят к ПКУ и делают почти невозможной покупку. Физическое привыкание из всей фармы вызывают только морфин и опиаты, остальное запрещать - это дурь, лоббизм или совок.


Так и есть .Про Голландию когда то была статья как у них после легализации был короткий всплеск потребления,а потом сошло на нет и сейчас упарываются в основном туристы ,а местные потеряли к этому интерес.
   
Re: SVB в США назріває криза

випий пургену, попустить :laugh:
Купил тизерцин для сна, так как зопиклон не продают, красный рецепт.
   
Re: SVB в США назріває криза
AI

Ну и ещё вишенька на тортик за пару дней до коллапса работники банка получили большие бонусы

Якесь жорстке дежавю. Хоч би одна криза пішла за іншим сценарієм. Починаючи з 90х все, як під копірку, але все більше нагадує комедію.
   
Re: SVB в США назріває криза

Хейлі каже - ніякого навантаження на платників податків, нехай самі розбираються, може хтось викупить той бізнес.
   
Re: SVB в США назріває криза

Мабуть доведеться уряду США рятувати той банк

він що, системно важливий/утворюючий ?
   
Re: SVB в США назріває криза

він що, системно важливий/утворюючий
Та він не один в цій жопі якщо згорять депозити то може всім не системним банкам прийти каюк
   
Re: SVB в США назріває криза

Валентін ви самі такі повідомлення робите, чи десь копіюєте?

Он ещё и полиглот, бо в ветке про вакцины и про Трампа вываливал твиты на итальянском и французском. 
   
Re: SVB в США назріває криза

Наскільки я зрозумів знову прогоріли позідні цінні папери, що забезпечені іпртекою як в 2008?
   
Re: SVB в США назріває криза

Наскільки я зрозумів знову прогоріли позідні цінні папери
нічого не горіло просто по ним занизька ставка
   
Re: SVB в США назріває криза

нічого не горіло просто по ним занизька ставка

Ясно.
   
Re: SVB в США назріває криза

Якесь жорстке дежавю. Хоч би одна криза пішла за іншим сценарієм. Починаючи з 90х все, як під копірку, але все більше нагадує комедію.
ну не з 90-х, а спокон віків. а так- хороший індикатор- добре попрацювали, угрохали банк, тепер пора на спочинок
   
Re: SVB в США назріває криза

Якщо прийняти за аксіому, що в жодного банку не може бути за визначенням власних грошей,
то результат подібної жадібності цілком закономірний.

Якщо банк фактично емітує гроші, то є велика спокуса кредитувати самого себе.
   
Re: SVB в США назріває криза

да и в геях ничего особо страшного не вижу, пусть люди живут как хотят, не лезьте в их жизнь, если они никому не мешают!

Да ради бога, хай себе долбятся кому куда нравится. Но когда это выводится на государственный уровень и в приоритеты то тут уж извини. Маємо то що маємо.

Не говорю уже и о diversity. Професионализм и квалификация на втором плане, в первую очередь принадлежность к определённым группам населения. Вот например что пишет NYT о пилотах авиалиний. Это конечно похвально, но я не хочу летать в самолёте там где пилота выбирают по цвету его кожи.



Ну а по поводу "не мешают", то вот вам биологический мужчина одетый как женщина, адмирал в администрации Байдена, призывает дать возможность детям делать операции по изменению пола и разрешить им принимать puberty blocker медикаменты.


Некоторые имбицылы считают , что дети еще в утробе матери знают что они транжендеры.
   
Re: SVB в США назріває криза

Ви продовжуєте жити в расєйськой реальності. Не включаючи мозок.
Хоча трішки не так - все що стосується вас це глобальна світова проблема.
Все що стосується когось іншого - маленький конфлікт на який можна не звертати уваги.

Чому війна в Європі це «світова війна», а в Азії, де живе в п‘ять+ разів більше населення це маленький конфлікт?

Друга світова війна стала світовою саме в 1941 році. Тільки не 22 червня а 7 грудня.
Саме після Перл Харбору, початку війни між США та Японією, оголошення Германією війни США
(tu)
   
Re: SVB в США назріває криза

Следующий банк в Калифорнии. Нет доступа к деньгам на счетах.

Показати зображення...
А FED на прошлой неделе пообещал что повышение ставок будет больше чем ранее предполагалось.
знову дурню валя постить-до 250 тисяч тримачам до дупи що там з банком.а ті що там стоять явно не більше тримають у ньому. А ті у кого набагато більше зараз з лоєрами розмовляють і на телефонах висять а не під банком стоять. Понеділок буде цікавим.
   
Re: SVB в США назріває криза

Проблема перекинулась на Европу и Британию. Там уже потеряли более 30 млрд.фунтов.

In total, the European-UK banking index saw a one-day decline of 3.8 per cent, with €33.5 billion (£29.6/$35.6 billion) being wiped off their balance sheets.
Не удивительно, глава департамента оценки рисков, вместо того чтобы заниматься своими прямыми обязанностями отдавала приоритет LGBT  и прочим инициативам и активити.

https://twitter.com/view/status/1634691490189279232Ну и ещё вишенька на тортик за пару дней до коллапса работники банка получили большие бонусы:

https://twitter.com/view/status/1634659865355321349А топ менеджмент аккурат перед фиаско продал много своих акции в банке.

https://twitter.com/view/status/1634339896583135232Я думаю в понедельник начнётся. Если конечно FED и FDIC не предпримут что-то екстраординарное.
знову трампанзон валя ожив і гонить політично забарвлену конспірологічну херню ена хвилі паніки.
   
Re: SVB в США назріває криза

знову дурню валя постить-до 250 тисяч тримачам до дупи що там з банком.а ті що там стоять явно не більше тримають у ньому. А ті у кого набагато більше зараз з лоєрами розмовляють і на телефонах висять а не під банком стоять. Понеділок буде цікавим.

Это не твоё, не переймайся.

97% депозитов не застрахованы. В цифрах: только $5.7 млдр. из 211.7 млрд попадают под FDIC лимит. Это первое.

Второе: Государство не будет спасать банк:

   
Re: SVB в США назріває криза

Там 40,000 компаній в банку з венчурними інвестиціями. Тобто це надлишкові гроші мільйонерів і мільярдерів, які інвестували їх в ризиковані стартапи. Тобто товстуни трохи схуднуть, тай все.  Тобто fed. reserve напевно не буде спасати бо це не критично… 
   
Re: SVB в США назріває криза

знову дурню валя постить-до 250 тисяч тримачам до дупи що там з банком.а ті що там стоять явно не більше тримають у ньому. А ті у кого набагато більше зараз з лоєрами розмовляють і на телефонах висять а не під банком стоять. Понеділок буде цікавим.

Валя хуярить чисто по методичкам: lgbt, примусова зміна статі
Накуя тут оце кацапське одоробло?
   
Re: SVB в США назріває криза

Хейлі каже - ніякого навантаження на платників податків, нехай самі розбираються, може хтось викупить той бізнес.

Маск викупить...
   
Re: SVB в США назріває криза

Маск викупить...

Він вже вклав 45 млрд в твітер
Можливо за рахунок SvB :-)

Але думаю твітер завалять судібними позовами, бо відсутність модераціі підсилила hate speech
   
Re: SVB в США назріває криза

А хто у нас тут пробує з мухи слона зробити, роздуває паніку?
На манєжє всьо тєжє підкацапники.
Пам'ятаєте як воно за Додіка дупу рвало?
А тепер у нього нова катастрофа.
Валік, скоро ми Крим заберемо, а Хйла і можливо Додіка( бо кажуть є якісь підтвердження документальні у кацапів) , судитимуть в Гаазі , а Рудого мудака з роздутим Его розміром з всю Америку судитимуть в штатах...
   
Re: SVB в США назріває криза
den

В теорії конспірологів не вистачає згадок про ковід і секретні лабораторії в стінах банку 
   
Re: SVB в США назріває криза

Він вже вклав 45 млрд в твітер
Можливо за рахунок SvB :-)

Але думаю твітер завалять судібними позовами, бо відсутність модераціі підсилила hate speech

 Знайде інвесторів, до нього дууже велика довіра
   
Re: SVB в США назріває криза

твітер завалять судібними позовами, бо відсутність модераціі підсилила hate speech
:lol:
   
Re: SVB в США назріває криза

А тепер у нього нова катастрофа
Послухай шо каже Yelen
То шо валик трпампозе не змінює факта що є велики ризики
   
Re: SVB в США назріває криза
N88

Гадаю ліквідуюьть десяток-другий банків що втратили береги.
Так, купа народу втратить гроші..  Є части коли статки падають з неба, а зараз статки провалюються під землю.




   
Re: SVB в США назріває криза

Так, купа народу втратить гроші
Залежить від дій Federal Reserve
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія