Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

заслужений потап "порадував" новою пістнею

заслужений потап "порадував" новою пістнею



ет жеж гнида.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

https://www.youtube.com/watch?v=wXm0qsIlAbg
ет жеж гнида.
И что именно вызвало такой гнев?

 "Папа, а на что похож огурец?" - спрашивает дочь у Фрейда. "Видишь ли, доченька, иногда огурец - это просто огурец и только". (с)

Останнє редагування: 19 лютого 2023 07:05:00 від flexandr
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

И что именно вызвало такой гнев?

   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

нмд, і цього уже достатньо, flexandrе
Ой мама, не питай
З ким була
І де ночі провела
Я була з хлопцями
Бійцями
Я волонтерила

   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

нмд, і цього уже достатньо, flexandrе
Ой мама, не питай
З ким була
І де ночі провела
Я була з хлопцями
Бійцями
Я волонтерила

"Папа, а на что похож огурец?" - спрашивает дочь у Фрейда. "Видишь ли, доченька, иногда огурец - это просто огурец и только". (с)

   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

нмд, і цього уже достатньо, flexandrе
Ой мама, не питай
З ким була
І де ночі провела
Я була з хлопцями
Бійцями
Я волонтерила
А на мою думку, ты озабоченый дрочила! Опровергай.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

А на мою думку, ты озабоченый дрочила! Опровергай.
нмд, та жирна гнида тільки підтвердила, що була, є і залишиться гнидою.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

нмд, та жирна гнида тільки підтвердила, що була, є і залишиться гнидою.
Аргуметы есть? Или мы должны безаговорочно принять твою правоту? Естественно учитывая авторитет анонимного юзера.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Аргуметы есть? Или мы должны безаговорочно принять твою правоту? Естественно учитывая авторитет анонимного юзера.
подобається-слухай на здоров'я! я не проти.
   
Agree this is shit.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Agree this is shit.
Не шедевр, звісно, але у Потапа у всіх піснях можна знайти другий сенс.
Це робиться свідомо для привернення уваги стурбованих.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

подобається-слухай на здоров'я! я не проти.
Потап? А кто это? Я за его творчеством не слежу, может поэтому мне похер?
   
https://www.youtube.com/watch?v=wXm0qsIlAbg
ет жеж гнида.

Потап якось признався, що пише пісні на унітазі. Тому маємо відповідний результат, нема чому дивуватись.

Штучний інтелект написав пісню в стилі Потапа. Вийшло краще.
   
На його ют'юб каналі адмін не встигають терти коментарі вдячних фанатів

?single
   
Такі, як Потап і Лобода, все своє життя орієнтувалися на москву і російського глядача. Їхня бізнес модель передбачала концерти в кремлі, а не на Майдані.
Тому вся їхня так звана творчість ніколи не була українською — ні за мовою, ні за змістом, ні за душею. Та й душі там ніколи не було, just business.

Тому все, що вони намагаються створити зараз українською мовою і типу для українців, схаменувшись 24 лютого, на дев’ятому році війни, виглядає недолуго, жалюгідно і огидно. Особливо тому, що в українців наразі оголений нерв і душа — як ніколи.

Цього не зрозуміти і не відчути тим, хто більшість свого життя намагався сподобатися росіянам і відпрацьовував на москву. Тим, хто вісім років мовчав про війну, продовжував заробляти на москві, брав нагороди від росіян, розповідав на російських каналах про ”страшних націоналістів в Україні” брав участь у концертах побєдобєсія. Тим, хто знімав штани і ставав на коліна перед росіянами, дякуючи їм, планував спільні виступи з бузовими прямо напередодні великого вторгнення.

Все, що вони роблять зараз — штучно, нещиро, бездарно, не по-українськи. В москві б таке пройшло, та в Україні — більше ніколи.
   
Довбойоби. І таких потапів у нас достатньо. Вже писав про це, за бездарні фальшиві наскрізь спекуляції на темі війни треба просто ногами писдити.
Їм та війна так болить, як мені проблеми грети тунберг.
І дуже дивно, до речі, чого так мало справжніх щирих пісень народив цей час.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Довбойоби. І таких потапів у нас достатньо. Вже писав про це, за бездарні фальшиві наскрізь спекуляції на темі війни треба просто ногами писдити.
Їм та війна так болить, як мені проблеми грети тунберг.
І дуже дивно, до речі, чого так мало справжніх щирих пісень народив цей час.
Я б не сказала, що мало. Є пісня, яка для мене стала майже як гімн незламності наших воїнів і нашого народу. Автор пісні попсовік попсовіком Макс Барських.
   
А волонтери допомагають іспанській ТРО? Може бійцям холодно і їсти мандарини вже набридло.
   
Злі ви та нечіткіє. Отой вгодований мудак Потап - корєш ЗЕ. Він йому і звання заслуженого дав. Треба любити всіх корєшів Зе!
   
Злі ви та нечіткіє. Отой вгодований мудак Потап - корєш ЗЕ. Він йому і звання заслуженого дав. Треба любити всіх корєшів Зе!
про смаки не сперачаються. для когось і мішок гіуна паварознюк патріот і кореш
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Злі ви та нечіткіє. Отой вгодований мудак Потап - корєш ЗЕ. Він йому і звання заслуженого дав. Треба любити всіх корєшів Зе!
У тебе явно особиста образа на ЗЕ. Якщо в крані немає води, то випив її ЗЕ.
   
Там в коментах файно написали

Суть пісні передається від місця сидиння

Тополя, який в ЗСУ, робить Хіт Бахмут
Потап який в Іспанії робить гімно
   
Я б не сказала, що мало. Є пісня, яка для мене стала майже як гімн незламності наших воїнів і нашого народу. Автор пісні попсовік попсовіком Макс Барських.
https://youtu.be/QEv8W8pOGUw
Бачиш, значить дуже різне в людей сприйняття. Я, навпаки, однією з перших відмітив про себе цю пісню, як сповнену фальші і кон'юнктури. :(
Мовчу вже про дивовижні рими в тексті.
А так у хлопа гарний голос, можливо, це й підкупає.

ЗІ. Важко повірити, але вже траплявся в ефірі і гімн України в ритмі звичайного клубнячка. Процес зайшов далеко.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Тому все, що вони намагаються створити зараз українською мовою і типу для українців, схаменувшись 24 лютого, на дев’ятому році війни, виглядає недолуго, жалюгідно і огидно. Особливо тому, що в українців наразі оголений нерв і душа — як ніколи.
Цього не зрозуміти і не відчути тим, хто більшість свого життя намагався сподобатися росіянам і відпрацьовував на москву. Тим, хто вісім років мовчав про війну, продовжував заробляти на москві, брав нагороди від росіян, розповідав на російських каналах про ”страшних націоналістів в Україні” брав участь у концертах побєдобєсія. Тим, хто знімав штани і ставав на коліна перед росіянами, дякуючи їм, планував спільні виступи з бузовими прямо напередодні великого вторгнення.
Все, що вони роблять зараз — штучно, нещиро, бездарно, не по-українськи.

+100
Тільки що розмовляли з жінкою, майже слово в слово.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Бачиш, значить дуже різне в людей сприйняття. Я, навпаки, однією з перших відмітив про себе цю пісню, як сповнену фальші і кон'юнктури. :(
Мовчу вже про дивовижні рими в тексті.
А так у хлопа гарний голос, можливо, це й підкупає.

ЗІ. Важко повірити, але вже траплявся в ефірі і гімн України в ритмі звичайного клубнячка. Процес зайшов далеко.
Коли в штатах на суперболі різні виконавці по-різному співають гімн це чомусь нікого не бентежить.

Наприклад


Останнє редагування: 19 лютого 2023 10:59:30 від Totenhead
   
Коли в штатах на суперболі різні виконавці по-різному співають гімн це чомусь нікого не бентежить.
Якщо ти не розумієш, про що йдеться - марно й пояснювати. Хоч тірольським стилем можна співати гімн, якщо виконавець розуміє, про що він співає, а не просто вирішив збацать трек для радіо, бо це "в тренді", можна чуток бабосов поднять.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Якщо ти не розумієш, про що йдеться - марно й пояснювати. Хоч тірольським стилем можна співати гімн, якщо виконавець розуміє, про що він співає, а не просто вирішив збацать трек для радіо, бо це "в тренді", можна чуток бабосов поднять.
Неможливо зі 100% точністю визначити мотиви. Можна лише суб'єктивно оцінити.
Ваша цитата
"Бачиш, значить дуже різне в людей сприйняття. Я, навпаки, однією з перших відмітив про себе цю пісню, як сповнену фальші і кон'юнктури. :("
   
Неможливо зі 100% точністю визначити мотиви. Можна лише суб'єктивно оцінити.
Ваша цитата
"Бачиш, значить дуже різне в людей сприйняття. Я, навпаки, однією з перших відмітив про себе цю пісню, як сповнену фальші і кон'юнктури. :("
Без образ, ти не зрозумієш.
Всі оцінки суб'єктивні, важлива їх сукупність. Он навіть в темі видно, кому зайшла потапова творчість, і скільки цих людей.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Без образ, ти не зрозумієш.
Всі оцінки суб'єктивні, важлива їх сукупність. Он навіть в темі видно, кому зайшла потапова творчість, і скільки цих людей.
Я теж без образ. У цьому випадку наші думки практично збігаються.
   
"Папа, а на что похож огурец?" - спрашивает дочь у Фрейда. "Видишь ли, доченька, иногда огурец - это просто огурец и только". (с)
пестня гавно как и клип

меня хватило секунд на 30
   
Потап який в Іспанії
интересно каким образом он туда попал?
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

пестня гавно как и клип

меня хватило секунд на 30
Він одержав зовсім не те, на що розраховував. Якщо не зробить висновків – співатиме на весіллях.
   
Якщо не зробить висновків – співатиме на весіллях.
Він не може зробити висновків, фізично.
Так само, як я не зможу родити щось щире й патріотичне для хорватів чи малайців, якби й мав великий художній хист.
Твій улюбленець, хоч і гівнюк, одного разу спромігся на цю тему висловитись чесно:

"На вопросы восстановления исторической памяти, справедливости, борьбы, побед и поражений, становления наций, языка/-ов, закрытия исторических ран, я смотрю, как солдат на вошь.

Мне на них плевать слюной с высокой вышки ноосферизма. Я даже признаю их важность, просто мне неинтересно."

Потапам слід брати приклад. Але ж так хочеться "наковать желєза, пока ґорячо".
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

Він не може зробити висновків, фізично.
Так само, як я не зможу родити щось щире й патріотичне для хорватів чи малайців, якби й мав великий художній хист.
Твій улюбленець, хоч і гівнюк, одного разу спромігся на цю тему висловитись чесно:

"На вопросы восстановления исторической памяти, справедливости, борьбы, побед и поражений, становления наций, языка/-ов, закрытия исторических ран, я смотрю, как солдат на вошь.

Мне на них плевать слюной с высокой вышки ноосферизма. Я даже признаю их важность, просто мне неинтересно."

Потапам слід брати приклад. Але ж так хочеться "наковать желєза, пока ґорячо".
Ну не зробить, то й хрін із ним.
   
Свиня той потап. Сродіваюсь, йому хтось таки зарядить в жирну пику.

Поняття «іспанський сором» заграло новими фарбами.
   
интересно каким образом он туда попал?

Зовсім "випадково" звалив в Іспанію за кілька днів до початку війни.
   
З коментів:

Денис

11 часов назад

Знаєте це почуття, коли від крінжу аж мурашки по шкірі. І навідь не від того, що феномен українського волонтерства подається у тусовочно-реперському стилі. А від самого тексту.

Римувати "мала" і "волонтерила", або читати "байра байра байрактар" - це ж рівень хіп-хопу школяра, який записує треки після школи. Камон, потап.

 У тебе словарного запасу не вистачає, щоб написати текст, не використовуючи слова "байрактар" "волонтер" "зсу"?

Як приємно, що тут в коментах всі розуміють, що це сміття, а не музика. Хоча розумовий розвиток потапа завжди був не дуже високий.

Особисто мені завжди хотілося блювати від його крінжової "творчості", але цей трек - просто новий рівен
ь
   
Я один помню как это чудо в 14м году поехало на маскву получать какую-то награду, выступило со сцены с программной речью что все мы братья и сняло штаны?

После этого он был отлучен от массовой соски в Украине, и его поддерживал Зеленский судейством в своих шоу.
А когда стал президентом - одним из первых указов дал народного и легализовал как проукраинского деятеля культуры.

В который раз призываю не рассматривать лабухов как моральных авторитетов, независимо от того какие слова в песне. Все они актеры, просто вживаются в роль.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

В который раз призываю не рассматривать лабухов как моральных авторитетов

Плюсую.
   
Re: заслужений потап "порадував" новою пістнею

У Потапа oxyєнна пісня Волонтер. Хороший ритм, якісний звук. Реально качає.

Єдина проблема цього треку – автор.

Той самий автор, який не помічав війни 8 років. Той самий, що 4 червня 2014 року, після анексії Криму і боїв за Донецький аеропорт зняв перед росіянами штани і сказав “Офіційно від всіх українських артистів: “Росія, дякую, що ви нас приймаєте!"

Дякував. росії. 4 червня 2014 року. Гандон

А потім 8 років не помічав війни. І волонтерства. І тепер він, йобана обізяна, волонтер

©
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія