Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дерусифікація аеропортів

Дерусифікація аеропортів



Це в Барселоні. Аналогічна фігня - у Варшаві. Схоже що європейці чекають кацапів  (tu)
   
Re: Дерусифікація аеропортів

просто дублюють написи найвживанішими мовами на даному напрямку

як би там не було, але казахська, білоруська чи українська не проканає для міжнародного терміналу. А російську розуміють усі на колишньому просторі снд. Принаймні, поки що
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Ну й на додачу російська мова є однією з мов ІСАО
   
Re: Дерусифікація аеропортів

просто дублюють написи найвживанішими мовами на даному напрямку

як би там не було, але казахська, білоруська чи українська не проканає для міжнародного терміналу. А російську розуміють усі на колишньому просторі снд. Принаймні, поки що

Тобто щоб ту мову забрали треба щоб її мало хто розумів.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

просто дублюють написи найвживанішими мовами на даному напрямку
Аякже. Тобто кацапів більше ніж німців? Де польська? Де італійська?

Не відмазуй підхуйлятню. Тут і банер Аерофлоту висить.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Ну й на додачу російська мова є однією з мов ІСАО
А як щодо івриту? До чого тут ікао? Це для пасажирів.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Треба чергову петицію зіїбошить  :beach:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Треба чергову петицію зіїбошить  :beach:
Зрання за здоровля Гундєє пару поклонів бахнув?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Ну й на додачу російська мова є однією з мов ІСАО

Тю. Це взагалі не проблема зараз.

ЗІ До речі: чи не варто підняти питання в ООН про скасування росмови як однієї з робочих?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хома, а як тобі паспортний контроль окремо для громадян ЄС та всих інших?
Мені нагадало "WHITE ONLY"
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хома, а як тобі паспортний контроль окремо для громадян ЄС та всих інших?
Мені нагадало "WHITE ONLY"
Я вже пару років як "усі інші"  :weep: Повний маразм. Якщо віза не треба, то усіх пускати на автоматичні гейти а не робити цирк з конями.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Не відмазуй підхуйлятню.

Я не відмазую. Але для початку було б добре, якби _наші_ дерусифікували хоча б англійські транскрипції українських міст та аеропортів.
Щоб на табло і в агрегаторів авіаквитків було KYIV - а не KIEV, ODESA - а не ODESSA, і так далі

а вже потім воювати з вказівниками в терміналах
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Щоб на табло і в агрегаторів авіаквитків було KYIV - а не KIEV, ODESA - а не ODESSA, і так далі
Схоже це не я зараз п'ю у барі. Які авіаквитки у Київ чи Одесу? Де їх можна глянути?

Доречі, Варшава взагалі адок. Замість И юзають N. Хтось кашерно розпиляв бабло.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Схоже це не я зараз п'ю у барі. Які авиаквитки у Київ чи Одесу? Де їх можна глянути?

до лютого-22 так було. Наші шось там кволо ворушились з цього приводу, але кожне перейменування в окремо взятому а/п підносилось ледь не як найвеличніше досягнення.
Сподіваюсь, зараз поки йде війна і небо закрито, у них з"явився час зайнятись цим питанням впритул
   
Re: Дерусифікація аеропортів

до лютого-22 так було
Що було до, то усім відомо. По факту зараз кожен кацап має відчувати себе гівном куди б він не виїхав.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Я вже пару років як "усі інші"  :weep: Повний маразм. Якщо віза не треба, то усіх пускати на автоматичні гейти а не робити цирк з конями.

Перед нами в Катовіце на вихід стояли якісь чи то непальці, чи шриланкійці зі стосами паперів-простирадл замість норм. документів. Хвилин 30 їх перевіряли. І таких було мало не через одного. На сусідньому гейті для еуропєйцав вже давно пусто, а за нами ще ззаду чоловік 70. Коротше, півтори години стояли. А потім я шукав, як доїхати до парковки, бо мій трансфер вже давно поїхав, а візитку я ХЗ куди засунув. Це о третій ночі.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Перед нами в Катовіце на вихід стояли якісь чи то непальці, чи шриланкійці зі стосами паперів-простирадл замість норм. документів. Хвилин 30 їх перевіряли. І таких було мало не через одного. На сусідньому гейті для еуропєйцав вже давно пусто, а за нами ще ззаду чоловік 70. Коротше, півтори години стояли. А потім я шукав, як доїхати до парковки, бо мій трансфер вже давно поїхав, а візитку я ХЗ куди засунув. Це о третій ночі.
Аналогічний цирк. Прилетіло три рейси - Доха, Мексико, Лондон. Усе бидло стоїть у черзі, європейці з цих рейсів пройшли швидко.

Крім того, усі стюардеси ідуть без черги  :facepalm:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Аналогічний цирк. Прилетіло три рейси - Доха, Мексико, Лондон. Усе бидло стоїть у черзі, європейці з цих рейсів пройшли швидко.

Крім того, усі стюардеси ідуть без черги  :facepalm:

ну, вони на роботі, але для них мав би бути окремий службовий вихід.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

ну, вони на роботі, але для них мав би бути окремий службовий вихід.
Так можуть пройти там де ЄС, черги нема.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

В Лондоні такої хуйні немає.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хома, а як тобі паспортний контроль окремо для громадян ЄС та всих інших?
Мені нагадало "WHITE ONLY"

В Бориспілі до недавнього часу був окремий паспортний контроль для громадян України.
Це нічого не нагадувало???
   
Re: Дерусифікація аеропортів

В Лондоні такої хуйні немає.

В Штатах є :)
Різні вимоги до громодян своєї країни та іноземців
   
Re: Дерусифікація аеропортів

В Штатах є :)
Різні вимоги до громодян своєї країни та іноземців
Пан Радник про надписи різними мовами.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Так можуть пройти там де ЄС, черги нема.

Сука, поляк, казліна на вильоті змусив заплатити 35 баксів за паперовий пакет з трьома коробками Вечірнього Києва. Треба було викинути нах, але то були гостинці. Тричі був в Поляндії за 22-й рік, але з такими уєбнями не стикався.
А ще зробив зауваження одному польському уєбню-колхозану, щоб не бив дитину, так його баба викликала на мене охорону. Ще й щось про Україну пистіли, паскуди.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

В Бориспілі до недавнього часу був окремий паспортний контроль для громадян України.
Це нічого не нагадувало???

я думаю, що там була черга, а іноземці проходили швидко.
теж вайт онлі.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

А ще зробив зауваження одному польському уєбню-колхозану, щоб не бив дитину, так його баба викликала на мене охорону. Ще й щось про Україну пистіли, паскуди.
Так, bydlo domowe там є у великій кількості.

А ще у Варшаві є шикарнючий пам'ятник аслабадітєлю на zwirki i wigury, усі хто їдуть з аеропорту бачать  (tu)  Soviet military cemetery, ffs  :facepalm:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Так, bydlo domowe там є у великій кількості.

А ще у Варшаві є шикарнючий пам'ятник аслабадітєлю на zwirki i wigury, усі хто їдуть з аеропорту бачать  (tu)  Soviet military cemetery, ffs  :facepalm:

в літаку було десь відсотків 75 польських заробітчан та шалав з сутенерами, так шо спектакль на 6 годин був ще той. Мені аж гордо стало за побутову культуру в Україні.

Доречі, написів російською в аеропорту (сам знаєш в якому), здається, не пригадую. Як і розділення на білих і чорних. Всі в одні й ті самі гейти.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Доречі, написів російською в аеропорту (сам знаєш в якому), здається, не пригадую. Як і розділення на білих і чорних. Всі в одні й ті самі гейти.
Ага, холд он, той аеропорт дійсно нормальний, хоча москалів - вагін
   
Re: Дерусифікація аеропортів

влітаєш в будь яку країну єс, штати, канада, японія, австралія, всі в загальну чергу там де і україна, і ніц не зробиш :(
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хома, а як тобі паспортний контроль окремо для громадян ЄС та всих інших?

так і має бути.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хома, а як тобі паспортний контроль окремо для громадян ЄС та всих інших?
так і має бути.
Це маразм. Якщо шенген - шенген то контролю нема ніякого. Робити цирк для усього іншого сенсу 0.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хома, а як тобі паспортний контроль окремо для громадян ЄС та всих інших?
так і має бути.

Ти хоч розумієш, що це дискримінація за національною ознакою? Навіть не прикрита.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

за національною ознакою


не сміши прогресивне людство :)
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Я коли ще з Іспанії літав до ери безвізу, помітив, що, якщо паспорт України - іди спокійно, мельком дивляться. Якщо якоїсь Індії чи Мексики - починають доколупуватися до візи, дозволів, легальності. Це служби авіакомпаній на стійці реєстрації та при посадці у літак, не прикордонна служба.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

за національною ознакою
не сміши прогресивне людство :)

скромніше будь. крім тебе, ніхто не сміється.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

скромніше будь. крім тебе, ніхто не сміється.

все правильно, нема ніяких дескримінацій за національною ознакою, бо українець з єс паспортом піде у відповідну смугу для громадян країн єс, плюс норвегія і швейцарія...
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Здається, в Атенах чи у Ларнаці нас пропускали, як ЄС, щоб не створювати черги..
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Здається, в Атенах чи у Ларнаці нас пропускали, як ЄС, щоб не створювати черги..

коли єс смуги вільні, то часто перекидають людей туди, хоча залжить від країни, аеропорту і настрою стафу на паспортному контролі
   
Re: Дерусифікація аеропортів

все правильно, нема ніяких дескримінацій за національною ознакою, бо українець з єс паспортом піде у відповідну смугу для громадян країн єс, плюс норвегія і швейцарія...

національність в сучасному світі це не етнічне походження, а громадянство. Nationality англійською.
українець з єс паспортом це незаконно. у громадянина України за конституцією не має бути інших громадянств, крім українського. деяких навіть громадянства президент за це позбавляє. тому, або українець, або іншої національності.
   
Re: Дерусифікація аеропортів


Це в Барселоні. Аналогічна фігня - у Варшаві. Схоже що європейці чекають кацапів  (tu)
Російська одна із мов ООН так само як англійська; арабська; іспанська; китайська і французька.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія