Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"ЯКЩО ВИ МЕНЕ ЗАРАЗ ЧУЄТЕ!": Соколова звернулася до українських біженців через черговий скандал

ойй, певно ти не зовсім зрозуміли.

закони чи правила - це юридична норма, яку ніхто не має права порушувати, а за порушення має нести відповідальність.
але і в цьому випадку ми маємо бути адвокатами для наших. Не прокурорами, розумієш?

навіть вбивцям надається захисник.

Адвокат не защищает преступника, а обеспечивает адекватность процесса.

А дебилов, превышающих скорость, паркующихся на инвалидных местах и тыды, я защищать не собираюсь.

И кстати по случаю.... Объясните нашим, шо все официальные разговоры по телефону записываются, что любые предложения и шутки протоколируются и подаются в отчётах.
   
питання: де бляха зрада?
Запитувати, коли фуп навчиться читати першоджерела, перш ніж бігти калататись в істериках, не буду. Все одне не допоможе.

зі. В кого не працює гуглоперекладач, або не відкривається польський оригінал, можете почитати про цю зраду зрадную наприклад тут https://focus.ua/uk/world/549514-v-polshe-menyaetsya-otnoshenie-k-bezhencam-iz-ukrainy-socopros
   
зі. соколова - істеричка. ТС теж. Заголовок маніпулятивний, або відверто брехливий.
   
Запитувати, коли фуп навчиться читати першоджерела

ніколи
   
А біженці із західної і центральної України - це взагалі що за явище таке?
   
зі. соколова - істеричка. ТС теж. Заголовок маніпулятивний, або відверто брехливий.
послухав, все вона правильно сказала
   
А біженці із західної і центральної України - це взагалі що за явище таке?
Війна.
   
Це нормальний стан. Їдуть всі. І освічені з цивілізованими і різне бидло/люмпен і хвойди і наріки з алкашами (хто встиг). Ясно шо для пропаганди АНТІ виставляють в першу чергу останніх.
В Швеції було топ саме і з боснійцями/югами/албанцями і з іншими, хто купами приїздив. 10 можуть вкалувати, а 11-й кримінал. І "анті" пропаганда радісно пише про 11-го...
   
Умовно
В польщу переіхало  2 млн
З них 100 тис придурки
Вони помітні , це 5 відсотків

В якій краіні на 2млн
Не буде 100000 придурків ?

Це не дуже гут
Але це є природа
Ми різні

   
Лише якщо вони дійсно наші, а не з батальйону "вьі мнє далжньі".
без виключеннь. БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЬ!
   
Умовно
В польщу переіхало  2 млн
З них 100 тис придурки
Вони помітні , це 5 відсотків

В якій краіні на 2млн
Не буде 100000 придурків ?

Та да... Ничтожное меньшинство не знают как себя вести... Главным образом мужики.
   
вам ніхто не обіцяв, що нарід буде однородним, гарним, вдобним і чемним.
який є. але це наш народ -тому захищаємо. )

а то ви договорітєсь, що Донбас і Луганськ треба віддати кацапні -бо там вата залишилась...
   
Це нормальний стан. Їдуть всі. І освічені з цивілізованими і різне бидло/люмпен і хвойди і наріки з алкашами (хто встиг). Ясно шо для пропаганди АНТІ виставляють в першу чергу останніх.
В Швеції було топ саме і з боснійцями/югами/албанцями і з іншими, хто купами приїздив. 10 можуть вкалувати, а 11-й кримінал. І "анті" пропаганда радісно пише про 11-го...
+стопіццот
   
а то ви договорітєсь, що Донбас і Луганськ треба віддати кацапні -бо там вата залишилась...


После освобождения их там не будет...
   
Адвокат не защищает преступника, а обеспечивает адекватность процесса.

що це за казуістика, бла-бла-бла?

   
После освобождения их там не будет...
або буде...
побачимо
   
зі. соколова - істеричка. ТС теж. Заголовок маніпулятивний, або відверто брехливий.

я скопіював виключно все те що написано на її ютуб каналі. заголовок - це заголовок до відео.
преамбула - це преамбула до відео.

тут взагалі жодної моєї букви немає.

шо з кукухою ? ну забань мене навічно як і обіцяла.
   
вам ніхто не обіцяв, що нарід буде однородним, гарним, вдобним і чемним.
який є. але це наш народ -тому захищаємо. )

а то ви договорітєсь, що Донбас і Луганськ треба віддати кацапні -бо там вата залишилась...

ти про кого ? про Польщу ? бо відео про поляків.

ти дагаварішся.
ми не гаварім. ми розмовляємо.
   
ти про кого ? про Польщу ? бо відео про поляків.

ти дагаварішся.
ми не гаварім. ми розмовляємо.
слухай, я тобі писала чи комусь конкретно??
подивись кому, розумнику і включи мозок.

п.с. воно ще мені погрожує, телепень
   
я скопіював виключно все те що написано на її ютуб каналі. заголовок - це заголовок до відео.
преамбула - це преамбула до відео.

тут взагалі жодної моєї букви немає.

не хочу хамити у відповідь - але вибач, мізки _свої_ у тебе є? Без прив"язки до соколової. Я принесла першоджерело. Сходи і почитай. Потім зроби висновок.
Чесно, не очікувала від тебе такого. Ти ж не ті погрємушки, що постійно тягають сюди всяку хуєту, купляючись виключно на заголовки
   
зі. соколова - істеричка. ТС теж. Заголовок маніпулятивний, або відверто брехливий.

Незрозуміло, чому  Ви образили Яніну Соколову?
Вона майже слово в слово сказала те, що вище написали ви стосовно опитування. Ви хоч її відео дивились, перед тим  як назвали її істеричкою?
Вибачте, але Ви їй не рівня і таке собі дозволяєте  (td)
Яніна вам не така, Швець не такий. Один Арестович ваш герой   :weep:

   
албанці вкалувать?

Ті шо навколо мене так. На роботі є пару чоловік. В районі де живу володіють будинками декілька сімей - коло хат авто власних фірм. Плюс косовари всі повністю на стороні України.
   
Ещё вчера попадалась эта новость ,но не хотел её сюда тащить ,потому что кацапы очень активно качают эту тему,поэтому вполне допускаю что это их вброс через своих прокси
   
Что за поспешные выводы?
Украинцы работаю на польшу, пол цены, хорошо работают.
А то что кто там недоволен - везде недовольны, притом не обязательно беженцами, многим чем не довольны.
янина соколова работает на потужных каналах)
Раз - українці працюють на себе. Два - кацапска брехня, ніхто за пів ціни не працює. Винагорода однакова. Все решта заборонено законом і контролюється.
   
слухай, я тобі писала чи комусь конкретно??
подивись кому, розумнику і включи мозок.

п.с. воно ще мені погрожує, телепень

хто тобі погрожує ? зовсім схибилась чи шо ?
   
Ещё вчера попадалась эта новость ,но не хотел её сюда тащить ,потому что кацапы очень активно качают эту тему,поэтому вполне допускаю что это их вброс через своих прокси

ну я без ніяких проксі надав відео .
ти далі вважаєш що хтось щось розхитує ?
   
У Польщі погіршується ставлення до українських біженців, — газета Rzeczpospolita. Згідно з опитуванням, поляків дратує іноземна мова — переважно російська, якою розмовляють деякі переселенці.
Також багатьом не подобаються пристрасть деяких біженців до снобізму, дорогих автомобілів, недотримання заборон на зразок обмеження швидкості, паркування у неналежних місцях.

https://www.youtube.com/watch?v=_Uov_IEOOUw&t=150s

це заїбало вже не тільки поляків
причому мова тут не до чого, нажаль україномовне бидло таке само як і рускоязычное
рагулі вони не мають мовної диференциації
їх меньшість у % до основної маси але вони нажаль є   

   
Ото мововлучна нагода! Знетеперішнені "заразчани" - "біженці" в біді: "ЯКЩО ВИ МЕНЕ ЗАРАЗ ОТЕПЕР ЧУЄТЕ!"

"Втікачі" - отепер та натепер найукраїнськіша політична та цивілізаційна категорія. Та дарма (бо бігають настямно та стихійно в россолексиці та кассапополітиці) - не збагнуть в чому справа, скрута та скруха!

Зайчик побігайчик - ото не зайчик втікайчик (для розумних українців будь-якого віку: отут пояснено ширше).

Втекла мова (ото мововтеча) од ізсїйчаснених недорік: звідкіля візьметься отоді - молоде, тверезе, українське політичне покоління, якщо навіки калічать навіть і непорочних діточок?

Безтурботний зайчику-побігайчику
Якщо ти мене отепер чуєш -
Ти собі бігаєш в своїм рийчику:
Тож твоя біганина – не всує!
Але зайчику-втікайчику -
Горе твоєму майданчику:
Зараз, лиш за одну мить:
Тобі москвобомба скаже – цить!
Треба буде втікати – станеш втікачем:
Годі буде бігати – через москвонікчем:
Ба й гірше - ніколи не втечеш од москвомем!
   
Усе у Польщі в порядку. Ментально поляки. крім Варшави ( про інше не дуже іксперд). трохи схожі на наших западенців. Трохи піджаті губи. трохи підскупуваті, але раптом дуже відкриті для допомоги. Різні, як і ми. Не бачу проблем з поляками.
   
А біженці із західної і центральної України - це взагалі що за явище таке?

Тю.
Так они первыми добежали до границы в самые первые дни войны.
И позанимали лучшие дома сердобольных немцев.
С юга и востока еще добраться надо было, под бомбежкой, а эти друзья  набивались в автобусы и ехали.
И европейцы выкладывались по полной, чем только не помогали.

Останнє редагування: 14 лютого 2023 20:27:31 від kasia
   
Тю.
Так они первыми добежали до границы в самые первые дни войны.
И позанимали лучшие дома сердобольных немцев.
С востока еще добраться надо было, под бомбежкой, а эти друзья  набивались в автобусы и ехали.
И европейцы выкладывались по полной, чем только не помогали.
---------------------------------------
Було-було... а хати поздавали біжанцям з Зхіду та центру.
   
моя дружина в Польщі ще з 20-го року
все як каже Яніна
навіть гірше :(
   
Тю.
Так они первыми добежали до границы в самые первые дни войны.
И позанимали лучшие дома сердобольных немцев.
С юга и востока еще добраться надо было, под бомбежкой, а эти друзья  набивались в автобусы и ехали.
И европейцы выкладывались по полной, чем только не помогали.
Це вам Раша такі байки розповідає?
Лучші місця все шукаєте?
   
моя дружина в Польщі ще з 20-го року
все як каже Яніна
навіть гірше :(

Що саме?

пристрасть деяких біженців до снобізму?
дорогих автомобілів?
недотримання заборон на зразок обмеження швидкості?
паркування у неналежних місцях?

   
"ЯКЩО ВИ МЕНЕ ЗАРАЗ_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР ЧУЄТЕ!": Соколова звернулася до українських біженців ВТІКАЧІВ через черговий скандал

Нагода і дописати і довіршувати: мововтікачі ото не "суржико-бєжєнцьі-біженці": дастьбі критичного мовоума у "біженців":

Безтурботний зайчику-побігайчику –
Якщо ти мене отепер чуєш -
Ти собі бігаєш в своїм райчику:
Тож твоя біганина – отепер не всує!
Але зараз, незабаром - твій РАЙ закатують!...
Станеш "бєженцем" - в "бомбаубєжищі" - як те россокалькують... -
Не втечеш од  "центробєжнастї", зайчику-втікайчику!  ...ітд!



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія