Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Так это фотошоп или что это?
Та пох.
Питання два
1. Якщо фотошоп, то на якій підставі підписали рапорт про звільненнч топ-чиновнику МО в умовах війни, якщо в результаті його звільнення може постраждати обороноздатність країни. І за словами його самого та його керівництва він чистий як сльоза. Не дохуя вольностЄй собі дозволяють службовці міністерства оборони, враховуючи роботу спецслужб ворога по дескридетації цінних кадрів? І що це за супердемократія в відомстві яке стоїть на передньому краї оборони держави?
2. Навіть писати не хочу  :D
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

По перше. ТС зрозумів давно і зменив назву гілки.
По друге. Не бачу вибачень на фупі тих, хто обливав брудом Лієва.
Тому пропоную на перший раз забанити тих, хто біг поперед інформаційної хвилі і верещав про зраду.

Під час війни паникерів потрібно безщадно знищувати.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

По перше. ТС зрозумів давно і зменив назву гілки.
По друге. Не бачу вибачень на фупі тих, хто обливав брудом Лієва.
Тому пропоную на перший раз забанити тих, хто біг поперед інформаційної хвилі і верещав про зраду.

Під час війни паникерів потрібно безщадно знищувати.
Це натяк на Лієва? Який в паніці втік з бойового поста, обісравщись від фейкових заяв)))?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Та пох.
Питання два
1. Якщо фотошоп, то на якій підставі підписали рапорт про звільненнч топ-чиновнику МО в умовах війни, якщо в результаті його звільнення може постраждати обороноздатність країни. І за словами його самого та його керівництва він чистий як сльоза. Не дохуя вольностЄй собі дозволяють службовці міністерства оборони, враховуючи роботу спецслужб ворога по дескридетації цінних кадрів? І що це за супердемократія в відомстві яке стоїть на передньому краї оборони держави?
2. Навіть писати не хочу  :D

Підписали на підставі його особистої заяви. Кожна порядна людина має робити теж саме під час війни. Не до хрена свободи слова у нас в,Україні під час війни?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Це натяк на Лієва? Який в паніці втік з бойового поста, обісравщись від фейкових заяв)))?

Це натяк на таких, котрі верещать про зраду.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Колишній співробітник Міністерство оборони Олександр Лієв, який звільнився після публікацій, серед іншого, про його нібито російське громадянство, заявив, що звернувся до Служби безпеки України з проханням перевірити джерела журналіста «на предмет мотиву».

«Зранку поїхав і подав у скриньку СБУ заяву з проханням перевірити ті джерела, які використав Михайло Ткач, щоб перевірити їх на предмет мотиву. Велика кількість людей в Міністерстві оборони і керівництва МО останні кілька десятків годин змушені були думати не про ті речі, про які треба думати», – заявив він у своєму відеозверненні, оприлюдненому в фейсбуці.

За його словами, йому телефонувала головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, вибачилась і сказала, що публікація була «прикрою помилкою».(с)

https://www.radiosvoboda.org/a/news-liyev-sbu-rosiyske-hromadyanstvo-sprostuvannya/32254144.html
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Чергове лайно від паскуди шабуньки.
Сука вже давно повинна сидіти на ланцюгу у підвалі.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Підписали на підставі його особистої заяви. Кожна порядна людина має робити теж саме під час війни. Не до хрена свободи слова у нас в,Україні під час війни?
В якому сенсі теж саме? Якщо це відкрита брехня, тим більше яка виявилась на наступний день, то в чому зміст заяви на звільнення? Його звинуватив президент, МО…? Його керівництво йому повністю довір’я, ЗМІ спростували інформацію про паспорт, причому оперативно. Яка підстава для звільнення?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

А де працює той клоун Шабунін? Звідки в нього доходи.  Може на фронт?  :shuffle:
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Не дохуя вольностЄй собі дозволяють службовці міністерства оборони, враховуючи роботу спецслужб ворога по дескридетації цінних кадрів? І що це за супердемократія в відомстві яке стоїть на передньому краї оборони держави?
Тоді кадри треба захищати від наклепників.
А це зараз практично неможливо.
Згадайте, яке тут ревище стояло, коли когось позбавили акредитаціі у зоні бойових дій за порушення(щойно звільннений Херсон).
Там ситуація була проста як двері, а скільки тут вереску було.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Якщо б він був впевнений в своїй чесності, заяву б не писав. Так що далі буде.

Останнє редагування: 3 лютого 2023 18:52:53 від mynameis
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Якщо це відкрита брехня
ну так в світі чинять і в ЄС. чи ми вже за справедливість - сьогодні хайпимо, а завтра хайпимо за результатами вчорашнього хайпа?
п.с. тут мала бути цитата кацапської лошаді...
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Тоді кадри треба захищати від наклепників.
А це зараз практично неможливо.
Згадайте, яке тут ревище стояло, коли когось позбавили акредитаціі у зоні бойових дій за порушення(щойно звільннений Херсон).
Там ситуація була проста як двері, а скільки тут вереску було.
І що? Цього чувака з його посадою і графіком роботи взагалі не повинно іпати що про нього дума будь-хто . А на  протидію різним вкидам є контррозвідка.
 
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

ну так в світі чинять і в ЄС. чи ми вже за справедливість - сьогодні хайпимо, а завтра хайпимо за результатами вчорашнього хайпа?
п.с. тут мала бути цитата кацапської лошаді...
Тобто в ЄС чиновник пише бумагу на звільнення на підставі брехливої інформації ЗМІ ?
 
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

на підставі брехливої інформації ЗМІ ?
агов!! хейтери, ви навіть недопустили що то може брехня....
тепер обтікайте...
все по  плану
Рєзніков на підході
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

чиновник пише бумагу на звільнення на підставі
суспільної оцінки на даний проміжок часу...
все. людини нема. вибачились, поставте галочку в списку...
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

суспільної оцінки на даний проміжок часу...
все. людини нема. вибачились, поставте галочку в списку...
Я шас прям заплачу, так жалко чиновника, обідили дитинку.
 А давай завтра комбат десь з під бахмуту напише прошеніє МО, мене тут окливитали несправедливо , звільнитись хочу, сил нема терпіти таку наругу
 
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Я шас прям
не пересмикуй. він подав заяву до визнання фейка авторами.
примітивно виглядає.
п.с. для годиться слава П...
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

По перше. ТС зрозумів давно і зменив назву гілки.
По друге. Не бачу вибачень на фупі тих, хто обливав брудом Лієва.
Тому пропоную на перший раз забанити тих, хто біг поперед інформаційної хвилі і верещав про зраду.

Під час війни паникерів потрібно безщадно знищувати.

Можу тобі телефон Лієва дати, ти йому, коли повернешся в Україну, зателефонуєш та підете на побачення разом.

Шабунін написав правду. Лієв 31 січня прийняв рішення звільнитися, а 1 лютого написав заяву про відставку.

І лише 2 лютого російськи спецслужби вкинули інформацію про фейковий паспорт.

Фейковість паспорта (повторюю: вкинуто 2 лютого) ніяк не заперечує того, що писалось про проросійську діяльність Лієва з 2004 по 2014 роки.

Тепер усі латентні поціновувачі проросійських сил прийнялися кричати про святого Лієва.



   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

не пересмикуй
примітивно виглядає.
А ми скоро все побачимо.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

А ми скоро все побачимо.
аби не через приціл...
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Як шкода, в МО був чесний зам, і той звільнився

   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

не пересмикуй. він подав заяву до визнання фейка авторами.
примітивно виглядає.
п.с. для годиться слава П...

Ще один

Лієв звільнився 31 січня.

А фейк про паспорт з'явився 2 лютого.

Скріни вище.

Я розумію, що усі колишні регіонали за свого хоч завтра на вулицю з оркестром вийдуть на родощах, але не треба вважати тут усіх за таких саме дебилів.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Лієв звільнився 31 січня.
ну ти ж в курсі завтрашніх подій, а я дивлюсь на сьогоденні..
сказати то що хотів? бо один риг з давніх часів приховувався, і йому це вдавалось....
ригів же колишніх не буває?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

І тут ще хтось щось каже про бабульок які за гречку голосують. :) То ж святі люди - гречку на шару! Це не конкретно про винуватця бучі, а про відношення до закону і війни.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Взагалі то, за таке журналістів звільняють
Тепер, щоб не писав Ткач, апріорі є фейком
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Ще один

Лієв звільнився 31 січня.

А фейк про паспорт з'явився 2 лютого.

Скріни вище.

Я розумію, що усі колишні регіонали за свого хоч завтра на вулицю з оркестром вийдуть на родощах, але не треба вважати тут усіх за таких саме дебилів.
цей дописувач правий. Спростований фейк про паспорт, а те що писав Шабунін залиишилось. Інша справа що там і конкретики нема.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Взагалі то, за таке журналістів звільняють
Тепер, щоб не писав Ткач, апріорі є фейком
Так йому хтось злив цей фейк, і цей фейк перекрив всю іншу інформацію
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Взагалі то, за таке журналістів звільняють
Тепер, щоб не писав Ткач, апріорі є фейком

Ткач то таке... таких сотні.

Хто малював паспорт? От питання, і хто його приніс до УП.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Взагалі то, за таке журналістів звільняють
Тепер, щоб не писав Ткач, апріорі є фейком

Вроде опытный журналист ,а так подставился .
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Ткач то таке... таких сотні.

Хто малював паспорт? От питання, і хто його приніс до УП.


Вот вот .И он так по мудацки съехал что извиняюсь и не собираюсь оправдываться .Хотя СБУ вполне могло бы его спросить откуда ноги растут
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Хотя СБУ вполне могло бы его спросить откуда ноги растут

Вони прикриваються Законом про журналістів. Будуть волать на всю Європу якщо їх притиснуть.

Але під час війни, я вважаю, подібні вольності треба було б призупинить. Це є навіть в Законі про воєнний стан.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Вони прикриваються Законом про журналістів. Будуть волать на всю Європу якщо їх притиснуть.

Але під час війни, я вважаю, подібні вольності треба було б призупинить. Це є навіть в Законі про воєнний стан.


Логично было бы что он и сам должен быть заинтересован наказать этот источник ,который его так тупо подставил ,а он  наоборот морозится.Може просто не хочет позориться ,а с другой стороны так он может покрывать кацапского агента или просто кого-то кто хотел подставить
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Вони прикриваються Законом про журналістів. Будуть волать на всю Європу якщо їх притиснуть.

Але під час війни, я вважаю, подібні вольності треба було б призупинить. Це є навіть в Законі про воєнний стан.

Судячи по швидкій реакції їх підловили на хвилі і фото паспорту анонімно кинули через інет. Повелися, і все. Це як загасити полум'я вибухом. Оклєвєталі, бувшого рига прихильника рускага міра фейковим паспортом.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Логично было бы что он и сам должен быть заинтересован наказать этот источник ,который его так тупо подставил ,а он  наоборот морозится.Може просто не хочет позориться ,а с другой стороны так он может покрывать кацапского агента или просто кого-то кто хотел подставить

Значить сам намалював. "Морозиться" під час воєнного стану?  8-: - багато людей ще не зрозуміли що таке війна. Мабуть до них і такі журналісти відносяться, на жаль...
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Судячи по швидкій реакції їх підловили на хвилі і фото паспорту анонімно кинули через інет. Повелися, і все. Це як загасити полум'я вибухом. Оклєвєталі, бувшого рига прихильника рускага міра фейковим паспортом.

Ой, ну у нас у владі тих бувших ригів, в тому числі "перековавшихся" або свідомо покаявшихся до фіга і ще торошки. Список треба, чи сам зрозумієш?
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Цього чувака з його посадою і графіком роботи взагалі не повинно іпати що про нього дума будь-хто .
Насправді - верещить з усіх боків.
Не всі до цього готові і терпіти цькування не входить до жодноі посадовоі інструкціі.
Скоріше за все, він пішов, щоб припинити "розкопки" минулого.
Думаю, ще не все розкопали і не все розкопане повноцінно використали.
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Будуть волать на всю Європу
Обсє тут через дорогу
Хай волають
Забув призвіще був тут такий борцун з місцевих.
Журналіст австрієць
Популярний років 10 тому
Топив політиків

Потім взяли за сраку
Відкопали всі схеми по яким брав гроші від конкурентів одних на користь інших
І там суми були  в тисячах але вікрили його витрати
І з того часу тиша.
Антикорупційна прокуратура працює
Ніхто не верещить
Все через офіційний орган

Відповідальність у дві сторони має бути
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Лієв написав заяву?
Норм
Якщо бажає хай судиться з фейко вкидачами

Йти в відставку за підозрою норм європрактика
Немає в тому нічого надзвичайного

Видатний менагер з Криму?
Не смішить себе))
   
Re: (Конфлікт Шабунін vs Лієв. 2023 січень) **

Якщо б він був впевнений в своїй чесності, заяву б не писав. Так що далі буде.

Продовжуєш ІПСО розганяти?  :punish:

Він нормальна людина....

Його звинуватили . Він відійшов в сторону.

Розбирайтеся. Я знаю, що я не винен...

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія