Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер Дмитро Павличко

Re: Помер Дмитро Павличко

Він міг написати, як ніхто інший.

Вічна пам'ять, пане Дмитре...

 :(
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Вічна пам'ять
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Солнце, я с ним работал... Так уж получилось, пока я не сделал неверный поворот по семейным обстоятельствам...

Він був набагато ближче до мене ніж ти уявити можеш...

ну і кгбшники з ним постійно працювали і були набагато  ближче  до нього ніж я можу уявити..
і  що?

у  зв'язку  з цим, в біографії вище  не сказано  що Павличко на початку 60-х був на генеральній асасмлеї ООН і відмовився залишитися там, хоч йому пропонували бандерівці

не сказано що він багато років був головним редактором унікального журналу Всесвіт який видавав переклади українською мовою, крім московитської  Иностр. литератури таких журналів не було..
   
Re: Помер Дмитро Павличко

ну і кгбшники з ним постійно

Иди нафуй...
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Великий українець, патріот, громадянин.
Блискучий поет. Геніальний оратор. Талановитий публіцист.
Вніс великий вклад у створення модерної української державності і пробудження національної свідомості українців.
Складна людина з непростою долею, внутрішніми суперечностями і глибокими моральними стражданнями.
Поганий політик і управлінець, який не розумівся на людях.
Егоцентричний, емоційний, шалений...
І дійсно так, погляд мав магічний... Хоча як на мене - з елементом чи то якогось безумства, чи то неконтрольованої енергетики, яка впливала на співбесідника ледь не на фізичному рівні...
Спочивай з миром, брате!
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Президент: Павличка пам‘ятатимуть як одного з авторів Декларації про суверенітет України
29.01.2023 22:28
Люди пам‘ятатимуть Дмитра Павличка як одного з авторів Декларації про державний суверенітет України та організаторів українського національного руху, а також, як видатного поета.
Про це Президент України Володимир Зеленський зазначив у Телеграмі, повідомляє Укрінформ.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

а вам то для чого Павличко, він же нескінченно далекий від вас???  він наш а не ваш, ми всередині між собою давно розібралися з претензіями до нього...

спостерігайте краще за міхалковим, він  от от.. чи Юна Моріц, і  вона на підході, вона вам ще  ближче..

Ви можете зайти у фейсбук такого націоналістичного політика Юрія Михальчишина, який себе вважає сучасним бандерівцем, і запитатися, що він думає про Павличка. Це так для того, щоб ви не писали, що ви чогось не знаєте.

Я вважаю, що Павличка та інших людей з подібною долею можуть осуджувати тільки ті люди,  хто був в таких самих ситуаціях як вони, але поступив зовсім іншим чином. Будь-хто інший, хто не був в таких ситуаціях, як Павличко та інші люди з подібною долею, не має морального чи будь-якого іншого права їх осуджувати.

А про ваш нік я запитався заради цікавості, без будь-яких намірів вас образити.

У вас така манера відразу кидатися на когось, якщо вам щось найменше не подобається. Треба вам побільше заспокійливих, седативних препаратів застосувавати до свого організму.

Останнє редагування: 29 січня 2023 23:36:02 від Slawv
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Вічная пам'ять.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Ви можете зайти у фейсбук такого націоналістичного політика Юрія Михальчишина, який себе вважає сучасним бандерівцем, і запитатися, що він думає про Павличка. Це так для того, щоб ви не писали, що ви чогось не знаєте.

Я вважаю, що Павличка та інших людей з подібною долею можуть осуджувати тільки ті люди,  хто був в таких самих ситуаціях як вони, але поступив зовсім іншим чином. Будь-хто інший, хто не був в таких ситуаціях, як Павличко та інші люди з подібною долею, не має морального чи будь-якого іншого права їх осуджувати.

А про ваш нік я запитався заради цікавості, без будь-яких намірів вас образити.

У вас така манера відразу кидатися на когось, якщо вам щось найменше не подобається. Треба вам побільше заспокійливих, седативних препаратів застосувавати до свого організму.

я ж  то не тобі писав, не треба було на свій рахунок сприймати
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Хай з Богом спочиває...
   
Re: Помер Дмитро Павличко

я ж  то не тобі писав, не треба було на свій рахунок сприймати

Ти вище по темі  конкретно писав мені. Ти писав під моїми цитатами. Я маю на увазі саме ці твої відповіді, де ти мені відповідав. Я не мав на увазі  той твій текст для You_know_me.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

16-річним парубком вступив до сотні УПА, де обрав собі псевдо Дорошенко.

Перший опублікований вірш "Дві ялинки" (1951) було надруковано під час навчання у Львівському університеті.
Як йому вдалось через яких шість років після вступу до УПА мирно навчатись у львівському університеті?
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Як йому вдалось через яких шість років після вступу до УПА мирно навчатись у львівському університеті?

Частину упівців амністували. До кожного упівця був індивідуальний підхід.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Частину упівців амністували. До кожного упівця був індивідуальний підхід.
Не знав, що отак одразу, в 45-му. Та ще й з наданням права вступу до університету.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Частину упівців амністували. До кожного упівця був індивідуальний підхід.
Можна ще згадати Василя Кука?
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Не знав, що отак одразу, в 45-му. Та ще й з наданням права вступу до університету.

З вікіпедії можна зрозуміти, що загін УПА, в якому був Павличко, розпустили, а його пізніше заарештували за участь в УПА. Він просидів в тюрмі майже рік за участь в УПА. Щоб судити, чому його так швидко випустили, треба знати всі обставини, зокрема, скільки років дали іншим членам цього самого загону УПА . Правда, можна робити різні здогадки щодо всього цього. Може ще взяли до уваги його юний вік 16 років. Може ще щось інше.



Останнє редагування: 30 січня 2023 01:31:00 від Slawv
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Можна ще згадати Василя Кука?

Можна... Я про це вище написав.

Можна знати, як амністували інших учасників ОУН-УПА і робити різні здогадки...
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Царство небесне пану Дмитру. Хай спочиває з миром. Прожив таке довге і важливе для всіх життя..
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Царство небесне пану Дмитру. Хай спочиває з миром. Прожив таке довге і важливе для всіх життя..
Приєднуюсь. Він був українцем.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Не знав, що отак одразу, в 45-му. Та ще й з наданням права вступу до університету.

Сидір Ковпак заправляв у верховному суді урср тоді, багато молоді спас від сибіру.
а Ковпака слухали
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Сидір Ковпак заправляв у верховному суді урср тоді, багато молоді спас від сибіру.
а Ковпака слухали

Різні були ситуації в різних випадках.

Мого 18-річного дядька радянська влада посадила ще перед початком війни на 5 років в концтабір в Сибірі разом з висилкою ще на 5 років за сфабрикованою справою тільки за те, що його бачили з другом, в якого брати були в ОУН. А цього його друга енкаведисти так били, що він після допитів з ночі виглядав як відбите м'ясо. Це так екведисти вибивали  в нього якусь інфу про братів-оунівців. Після якоїсь ночі його в камеру ( в якій було так напхано ув'язнених як оселедців в банці, що всі змушені були стояти ) назад не впустили -- можна тільки здогадуватися, що з ним нкведисти зробили. Самого ж мого дядька взагалі жодного разу не брали на допити, навіть не взяли в нього жодного пояснення. Хоча, напевно, можна подумати, він міг би знати якусь інформацію, яка би нкаведистам могла пригодитися.

Я читав спогади деяких учасників ОУН і УПА, які пройшли ув'язнення. То їх в НКВД било на допитах, як вони описують, але не так страшно, щоб їх забивали аж до напівсмерті.

Взагалі - то дуже страшні часи були. Моцкалі тоді робили пекло для наших людей. І вони тепер це пекло хочуть відродити в Україні.

Останнє редагування: 30 січня 2023 02:11:39 від Slawv
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Солнце, я с ним работал... Так уж получилось, пока я не сделал неверный поворот по семейным обстоятельствам...

Він був набагато ближче до мене ніж ти уявити можеш...
Розкажіть, з перших вуст - цікаво.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Солнце, я с ним работал... Так уж получилось, пока я не сделал неверный поворот по семейным обстоятельствам...

.


Останнє редагування: 30 січня 2023 15:30:04 від ЛАРТА
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Розкажіть, з перших вуст - цікаво.

може шпалєри поклеїв в квартирі пана Дмитра на Хрещатику, кахель положив
   
Re: Помер Дмитро Павличко

може шпалєри поклеїв в квартирі пана Дмитра на Хрещатику, кахель положив
Мені якось нецікаво, що ви там робили.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Розкажіть, з перших вуст - цікаво.

Та особо рассказывать то и нечего... Просто очень много времени проводил я тогда в Союзе Писателей когда НФ организовывался...
Давно это было и, если честно, Павлычко мне особо ничем не запомнился таким, что его выделяло бы из остальных. Да и возрастная разница у нас была нехилая.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

пісня на слова Павличка  "Пісня про Україну", співає Дмитро Гнатюк




   
Re: Помер Дмитро Павличко

RIP  :(

Я коли був малим, то Павличко часто до нас в гості приїжджав з Києва, з батьком дружили. Ще при совку. Але ще малим був, Павличко то й Павличко.
 
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Кілька разів зустрічався.
Але я краще Соломію знав - разом навчалися, а потім працювали.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

спочівай з миром, ПАТРІАРХ
   
Re: Помер Дмитро Павличко

 Музика: Олександр Білаш
Вірш: Дмитро Павличко
Виконують: Анатолій Мокренко, Лариса Остапенко
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Стаття від М. Дубинянського про  Дмитра Павличка:

П'ятдесят відтінків конформізму:
https://www.pravda.com.ua/articles/2023/03/25/7394991/
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Українофоб і криптоколаборант Довбнянський видав новий антиукраїнський висер.
Я тут не раз писав  - коцапи і підкацаники дуже би хотіли щоб українську еліту тих часів знищили  повністю, щоб перервався звязок поколінь,  тут був суцільний дамбас. Ім це вдалося в Білорусі, і ми бачимо результат - білоруська нація зникла.
А  Павличко каявся за свої ті вірші, і українці його пробачили, бо він наш. А дубинянський  не наш, це відкритий ворог.
Його висер ще раз показує чого насправді вони хочуть, вони хочуть тут будувати скацаплену Украину без українців, і все в них ніби вдавалося аж тут з'явився конформіст Павличко і тисячі інших конформістів які таки домоглися незалежності в 91 році.

Мене дивує чому УП  вперто продовжує регулярно публікувати це сепарське лайно.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Так, Дубинянський не наш.
Думаю, УП продовжує його публікувати як "голос ворога", щоби українці не втрачали пильність.
Дякуємо за турботу   :gigi:
   
Re: Помер Дмитро Павличко

В ті роки, особливо у 30-ті минулого століття було 3 типу людей-конформістів. Скажимо значна частина ненавидила  радянщину, але зробити нічого не могла. Втекти теж. Не встигли. У мого дідуся 2 брати втекли за кордон, а він був якимось адьютантом у Махна в свої 19 років. (Нажаль я не встиг визнати багато підробиць, а зараз вже запізно). Коли Батьку Махна комуняки затиснули і він втік до Парижу, дідусь (а він мав освіту-класичну гімназію), опинився в Червоній Армії, але Громадянська на той час закінчилась. Дідусь був з багатої родини, його батько був Начальником залізниці від Сінельніково аж до Криму. Так  дідусь замаскувався. Махновське минуле його врятувало-глибше не рили. "А...був у Махна!"Врятувало діда від репресій тому, що. хоча він й був на керівних посадах, але завжди в статусі тимчасово виконуючего обов'язки. Пів року, максимум рік. Під нього ніхто не рив, не встигали, а тих кого призначали потім- багатьох або розтріляли, або посадили.

 Другий тип конформістів- це ті, що повірили в більшовиське лайно, але потім зрозуміли що це за страшне. Хтось навіть гавкав, когось навіть загребли...хтось замовк.

 Третій тип, це, певною мірою тіпа Павличка. І там і там. В тридцяті-п'ятидесяті це допомогло деяким вижити. Потім при Хрущові та Леонідільїче ще щось їсти.

Останнє редагування: 25 березня 2023 10:20:15 від Wolter
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Я учился понимать и читать на украинском язык при  помощи газеты "Вечерний Киев" и толстого литературного журнала "Всесвіт",там всегда были крайне интересные мне литературные произведения.
Мы жили этажом выше  композитора Билаша, поэтому песню Два Кольори я слышал,как она писалась и сначала пелась у него дома.
   
Re: Помер Дмитро Павличко

 :(  :(  :(

Вічна пам'ять

Хто замість нього? Кого народила сучасна Україна?
   
Re: Помер Дмитро Павличко

Але спритно нон-конформізд Дубинянський перейшов на українську.
Тобто, за його ж словами, здійснив те саме, що зробили мільйони кацапів, підтримавши хуйла та його війну.
Молодець, зараз так бракує справжніх нон-конформіздів   (tu)
   
Re: Помер Дмитро Павличко

:(  :(  :(

Вічна пам'ять

Хто замість нього? Кого народила сучасна Україна?
Андрухович, Жадан
   
Re: Помер Дмитро Павличко

І я вставлю свої 5 копійок про покійного: я його в метро бачив 8-)
Вважаю що його, бо дуже схожий і вдягнений був по-багатому
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія