Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Петро навчив їх "мислити" гаслами. Головне тут - якомога переконливіше вигукнути потрібне гасло.
Це ви про себе? Самокритично.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

а не наживався? що там було з вугіллячком яке з ОРДЛО везли в Україну через Роттердам?

Може й наживалися. Але Порошенко в 2021 р. вже був не при владі


Україна у січні-листопаді 2021 року імпортувала кам'яне вугілля та антрацит на 2,07 мільярда доларів, що на 32,7% більше, ніж у січні-листопаді 2020 року (1,56 мільярда доларів).

Про це йдеться у даних Державної митної служби.

Україна збільшила імпорт кам'яного вугілля та антрациту на 14,9% (на 2,3 млн тонн) порівняно з аналогічним періодом 2020 року – до 17 млн тонн.

Із Російської Федерації надійшло вугілля на 1,34 млрд доларів (частка в імпорті 64,67%),
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Це ви про себе? Самокритично.
То це я декількома постами вище безапеляційно заявила :"Петро - найкращий. Це не обговорюється і крапка" ?
Хто ще йшов на другий термін, звітуючи про "досягнення" першого у вигляді : "Я дав вам мову! Я дав вам віру! Я поставив підпис під проханням про томос - а це ого-го шо! "?
Хіба що ..Дрищ, але його теж прокатили..

Останнє редагування: 16 квітня 2024 14:15:33 від Myroslava
   
А об'єктивно в чому краще?

В розвитку економіки? Чи може в боротьбі з корупцією?

Розказали б.
в розвитку економіки найкращі Ющенко і Янукович. В 2000-2004 і 2006-2007рр. було найбільше зростання ВВП.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Той кого ви мали на увазі, коли Вольтер порівнював з Порошенко.

Про Зеленського? Невже так важко написати?
Так от чим Зеленський краще за Порошенко:
1. Зброєні сили. При Зеленському почалося справжнє покращення обороноздатності. У Турції замовлено корвети, йшли перемовини зі Швецією про Гріпени, перед війною домовились про постачання ПЗРК, ПТРК та ще багато чого у великих обсягах. При Порошенко був PR та популізм. Якась мірялка рейтингами, декілька десятків джавелінів у Яворові як "мега-перемога"; ківі, банани, полуниця САУ "Богдана" у кількості 1 штуки, "Москітний флот" - не здатний ні на шо, та інший популізм. Те що було після 24.02.2022 не буду згадувати.
2. Економіка. При Зеленському почалася боротьба з несплатою податків з усілякими ухиляннями через ФОПи та інше.
3. Загальний розвиток держави. При Зеленському розпочалася діджиталізація послуг, Дія, з усима її недоліками, та складностями на початку це таки прогрес. При Порошенку були Томос, паради вишиванок та інша "нова хвиля шароварщини". До речі, будову автошляхів не чипаю, принципово, тут можна сказати, що була послідовність у діях влади. То вже перед війною свиноферма "розвела  зраду" про усі "гроші пішли на асфальт".
4. Зовнішні відносини. Зеленський у питаннях проблеми кацапстану змістив акцент з Германії та Франції у бік США та Великої Британії.

Якось так...
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

а не наживався? що там було з вугіллячком яке з ОРДЛО везли в Україну через Роттердам?
Чим тобі шашлики завадили? Ти розслабився і належним чином не підготувався до війни, чи що?

Може він вегетаріанець, принциповий...
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Про Зеленського? Невже так важко написати?
Так от чим Зеленський краще за Порошенко:
1. Зброєні сили. При Зеленському почалося справжнє покращення обороноздатності. У Турції замовлено корвети, йшли перемовини зі Швецією про Гріпени, перед війною домовились про постачання ПЗРК, ПТРК та ще багато чого у великих обсягах. При Порошенко був PR та популізм. Якась мірялка рейтингами, декілька десятків джавелінів у Яворові як "мега-перемога"; ківі, банани, полуниця САУ "Богдана" у кількості 1 штуки, "Москітний флот" - не здатний ні на шо, та інший популізм. Те що було після 24.02.2022 не буду згадувати.
2. Економіка. При Зеленському почалася боротьба з несплатою податків з усілякими ухиляннями через ФОПи та інше.
3. Загальний розвиток держави. При Зеленському розпочалася діджиталізація послуг, Дія, з усима її недоліками, та складностями на початку це таки прогрес. При Порошенку були Томос, паради вишиванок та інша "нова хвиля шароварщини". До речі, будову автошляхів не чипаю, принципово, тут можна сказати, що була послідовність у діях влади. То вже перед війною свиноферма "розвела  зраду" про усі "гроші пішли на асфальт".
4. Зовнішні відносини. Зеленський у питаннях проблеми кацапстану змістив акцент з Германії та Франції у бік США та Великої Британії.

Якось так...

Зашибісь краще жити стало. Чому ж дурні через Тису тікають?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Зашибісь краще жити стало. Чому ж дурні через Тису тікають?

Може тому, шо такі саме дурні як і ти?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Зашибісь краще жити стало. Чому ж дурні через Тису тікають?
Це добре, що ти відчув - гаслами про мову-віру не переб"єш вищеперераховане. Тому й ляпнув вчергове абищопопало, чи не так?
   
То це я декількома постами вище безапеляційно заявила :"Петро - найкращий. Це не обговорюється і крапка" ?
Хто ще йшов на другий термін, звітуючи про "досягнення" першого у вигляді : "Я дав вам мову! Я дав вам віру! Я поставив підпис під проханням про томос - а це ого-го шо! "?
Хіба що ..Дрищ, але його теж прокатили..
Гм, тобто "я дав вам мову" це гасло, а "весна прийде саджати будемо" ні?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Гм, тобто "я дав вам мову" це гасло, а "весна прийде саджати будемо" ні?
ви не за адресою звернулися. Я не є виборцем Зеленського. Голосувала по факту за нього у другому турі, аби убезпечити Україну від Абсолютного Зла.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

ви не за адресою звернулися. Я не є виборцем Зеленського. Голосувала по факту за нього у другому турі, аби убезпечити Україну від Абсолютного Зла.

Так саме.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

тобто "я дав вам мову" це гасло, а "весна прийде саджати будемо" ні?
загалом про весну - це голімий популізм, на кшталт астанавліванія вайни, якщо обрати президента у першому турі, і АТОгодини
А давання мови українцям - це зухвале нахабство, особливо з тих самих вуст, з яких ми почули про цинічних бандер-бандитів.
   
загалом про весну - це голімий популізм, на кшталт астанавліванія вайни, якщо обрати президента у першому турі, і АТОгодини
А давання мови українцям - це зухвале нахабство, особливо з тих самих вуст, з яких ми почули про цинічних бандер-бандитів.
Нє, то що  Порошенко галімий нахал, а Зеленський бубочка для вас я в курсі - можете не повторюваться. І таки про цинічних бандер було, а про бандер - бандитів ні. 
   
ви не за адресою звернулися. Я не є виборцем Зеленського. Голосувала по факту за нього у другому турі, аби убезпечити Україну від Абсолютного Зла.

Так саме.



І ці люди ще щось розказують про гасла.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Нє, то що  Порошенко галімий нахал, а Зеленський бубочка для вас я в курсі - можете не повторюваться. І таки про цинічних бандер було, а про бандер - бандитів ні. 
Та який там "бубочка"..Посередній комік, вкрай несмішні "жарти", в яких часто українця зображали як якогось ідіота .."то так, дядьку, то так" (це напевно все, що я бачила, та й то випадково)
А от роліка з "цинічними бандерами" ви очевидно не додивилися до кінця, бо після "цинічних бандер" йде кількасекундна пауза, а далі уточнення - "бандити".
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Це добре, що ти відчув - гаслами про мову-віру не переб"єш вищеперераховане. Тому й ляпнув вчергове абищопопало, чи не так?

Е ні, по ляпанню абишопопало ви неперевершені.

То що так добре в Україні стало, шо ви звалили в Німеччину?

Наголосували, гівна наробили і здриснули  (tu)

А я добре відчув, як жилось до 2019 і після.

Бо я в Україні живу на відміну від вас.
   
При Петрові розквітало навіть дерево сухе  [ua]
При диктаторі зеленим ніц не родить, не росте  :X
   
Про Зеленського? Невже так важко написати?
Так от чим Зеленський краще за Порошенко:
1. Зброєні сили. При Зеленському почалося справжнє покращення обороноздатності. У Турції замовлено корвети, йшли перемовини зі Швецією про Гріпени, перед війною домовились про постачання ПЗРК, ПТРК та ще багато чого у великих обсягах. При Порошенко був PR та популізм. Якась мірялка рейтингами, декілька десятків джавелінів у Яворові як "мега-перемога"; ківі, банани, полуниця САУ "Богдана" у кількості 1 штуки, "Москітний флот" - не здатний ні на шо, та інший популізм. Те що було після 24.02.2022 не буду згадувати.
2. Економіка. При Зеленському почалася боротьба з несплатою податків з усілякими ухиляннями через ФОПи та інше.
3. Загальний розвиток держави. При Зеленському розпочалася діджиталізація послуг, Дія, з усима її недоліками, та складностями на початку це таки прогрес. При Порошенку були Томос, паради вишиванок та інша "нова хвиля шароварщини". До речі, будову автошляхів не чипаю, принципово, тут можна сказати, що була послідовність у діях влади. То вже перед війною свиноферма "розвела  зраду" про усі "гроші пішли на асфальт".
4. Зовнішні відносини. Зеленський у питаннях проблеми кацапстану змістив акцент з Германії та Франції у бік США та Великої Британії.

Якось так...

1. Вже третій рік їде повномасштабна війна. Де ці замовлені корвети ? Вони вже встигли справді покращити нашу обороноздатність?
Є якась планова дата, коли будуть готові не просто корпуси, а коли в тих корветах буде двигун, зброя, системи зв'язку?

САУ Богдана в кількості однієї штуки була виконана в металі в кінці 2018 року і в 2019 році могла пройти повні випробовування.

В 2019 році вона робить гідропостріли (коли замість снаряду в ствол наливається деяка кількість води)
і робить 1 (один) постріл болванкою.

Міністерство оборони пише виробнику (Краматорський завод важкого ВЕРСТАТО будування)...... Верстати робить. Станки.
Що снаряди для випробовувань завод має придбати самотужки. Звісно спочатку придбавши в держави ліцензію на торговлю зброєю.
Коли завод у відповідь пише - ви там  може з глузду з'їхали?!  - МО подає до суду, з вимогою розірвати контракт, бо виробник свідомо зриває терміни випробовувань,
І повернути в тому числі гроші що були надані на розробку і виконання в металі дослідного зразка. Тобто завод свіомо вели до банкрутства.
По цьому абзацу не можу знайти відео, що колись викладав коллектив заводу.
Але судова тяганина продовжувалася з 2019 по 2021 рік, поки суд останньої інстанції не зобов'язав МО закупити снаряди для випробовувань.

Ось одне відео, про Богдану там у хвості, з 10-ї хвилини.

І МО у відповіді тупо БРЕШЕ, бо сама саправа ось про що
"Приватне акціонерне товариство "Краматорський завод важкого верстатобудування" звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до Міністерства оборони України про внесення змін до державного контракту на виконання дослідно-конструкторської роботи "Богдана" за державним оборонним замовленням N 247/2/16-2 від 31.05.2016 року, стосовно строків виконання та здачі робіт Етапу 2 ДКР "Богдана" по контракту."

Це зустрічний позов, в якому завод просив суд ЗОБОВʼЯЗАТИ МО придбати снаряди для випробовувань. І чітко прописати це в контракті.
Всі бажаючі можуть відкрити рішення суду і відкрити секцію "обставини справи".



 

Останнє редагування: 16 квітня 2024 17:06:04 від Воххобайт
   
Про Зеленського? Невже так важко написати?
Так от чим Зеленський краще за Порошенко:
1. Зброєні сили. При Зеленському почалося справжнє покращення обороноздатності. У Турції замовлено корвети, йшли перемовини зі Швецією про Гріпени, перед війною домовились про постачання ПЗРК, ПТРК та ще багато чого у великих обсягах. При Порошенко був PR та популізм. Якась мірялка рейтингами, декілька десятків джавелінів у Яворові як "мега-перемога"; ківі, банани, полуниця САУ "Богдана" у кількості 1 штуки, "Москітний флот" - не здатний ні на шо, та інший популізм. Те що було після 24.02.2022 не буду згадувати.
2. Економіка. При Зеленському почалася боротьба з несплатою податків з усілякими ухиляннями через ФОПи та інше.
3. Загальний розвиток держави. При Зеленському розпочалася діджиталізація послуг, Дія, з усима її недоліками, та складностями на початку це таки прогрес. При Порошенку були Томос, паради вишиванок та інша "нова хвиля шароварщини". До речі, будову автошляхів не чипаю, принципово, тут можна сказати, що була послідовність у діях влади. То вже перед війною свиноферма "розвела  зраду" про усі "гроші пішли на асфальт".
4. Зовнішні відносини. Зеленський у питаннях проблеми кацапстану змістив акцент з Германії та Франції у бік США та Великої Британії.

Якось так...

То що, коли при Порошену за кілька років розроблена та виконана в металі САУ Богдана - це популізм,
коли в 2023 її таки приймають на озброєння і починають виробляти по 6 штук на місяць - це заслуга Зе,
а 2019-2023 роки ми згадувати не будемо?

Богдана могла пройти випробовування в 2019, пройшла в 2021 за рішенням суду по ЗУСТРІЧНОМУ позову заводу проти міністерства оборони, де суд зобов'язав МО таки придбати снаряди.

І навіть після вдалих випробовувань 2021 богдана на озброєння прийнята, і серійне виробництво розпочате в 2023.
   
Я не є виборцем Зеленського. Голосувала по факту за нього у другому турі, аби убезпечити Україну від Абсолютного Зла.
Вчергове переконуюсь у правильності своєї думки про неї - ТП. А вдає ж з себе таку інтелектуалку! :lol:
   
По якому з пунктів тобі ще прутнів за комір напхати?

Кевларові бронежилети, що не закуповувалися через те, що не пройшли випробовування замочуванням на кілька годин у ванні?
Причому 2 години в ванній протирічіть ДСТУ, умовам тендеру, і навіть інструкції концерна dupont, що винайшов кевлар?

Вільха, яку могли робити 300-400 ракет на рік, але.... гугли інтервью за словами "хомчак 98" ?
"Кажу – я вам доповідаю, тому що в мене 98 ракет «Вільха» лежить на складах і я їх сьогодні на війні не застосовую. "

Нептун, по якому  директор КБ Луч каже "можемо виготовити до 3х дивізіонів на рік, а замовлення на 2 дивізіони 100% не будуть один одному заважати"
профінансували так, що пускові пройшли в 2021 парадом по Хрещатику.... з пустими шахтами, а ракети до першого дивізіона профінансували в 2022!

Танки, що не проходили модернізацію?
   
нарвались, зєлєпні  :laugh:
зараз вам викладуть всі 153 реформи, 112 перемог і 43 стратегії Петра
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

По якому з пунктів тобі ще прутнів за комір напхати?
Про призупинені Петро роботи над Нептуном, будь ласка
Про те, як мотлох зі своїх начебто проданих заводів втюхував армії без будь-яких тендерів по завищених цінах, який потім змушені були ремонтувати вже державним коштом

Останнє редагування: 16 квітня 2024 17:24:19 від Myroslava
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

нарвались, зєлєпні  :laugh:
зараз вам викладуть всі 153 реформи, 112 перемог і 43 стратегії Петра

навіщо напрягатись, якщо можна почекати? В фіналі буде видно все без слів. Цікавіше буде читати, як вони юудуть себе виправдовувати.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

навіщо напрягатись
перетрудився, бідолага ?
останнім часом працюєш буквально на ізнос
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

По якому з пунктів тобі ще прутнів за комір напхати?

Кевларові бронежилети, що не закуповувалися через те, що не пройшли випробовування замочуванням на кілька годин у ванні?
Причому 2 години в ванній протирічіть ДСТУ, умовам тендеру, і навіть інструкції концерна dupont, що винайшов кевлар?

Вільха, яку могли робити 300-400 ракет на рік, але.... гугли інтервью за словами "хомчак 98" ?
"Кажу – я вам доповідаю, тому що в мене 98 ракет «Вільха» лежить на складах і я їх сьогодні на війні не застосовую. "

Нептун, по якому  директор КБ Луч каже "можемо виготовити до 3х дивізіонів на рік, а замовлення на 2 дивізіони 100% не будуть один одному заважати"
профінансували так, що пускові пройшли в 2021 парадом по Хрещатику.... з пустими шахтами, а ракети до першого дивізіона профінансували в 2022!

Танки, що не проходили модернізацію?

Ох уж ці експерти з гугль пошуку.
Луч - КБ. Ні хера воно не здатне робити у серійних масштабах.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

нарвались, зєлєпні  :laugh:
зараз вам викладуть всі 153 реформи, 112 перемог і 43 стратегії Петра

Ага. :)
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

перетрудився, бідолага ?
останнім часом працюєш буквально на ізнос

Ого, видно дообре я вас допік, раз ви так думаєте. Насправді я тут розслабляюсь, коли вожу зелень мордою по лайну, яке вони наробили в нормальній країні.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Ого, видно дообре я вас допік, раз ви так думаєте. Насправді я тут розслабляюсь, коли вожу зелень мордою по лайну, яке вони наробили в нормальній країні.
Мариш, як Кадра ))) Та теж - після кожного чергового разу як її дружно повозили мордякою по багнюці - чомусь вважала, що то навпаки вона когось "поставила на місце".
Так і тебе - хто вже тільки не макнув, а ти все намагаєшся голівку гордо)))
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Так і тебе - хто вже тільки не макнув, а ти все намагаєшся голівку гордо)))

Макнув - по вашому це обізвав мене?

Можете обзивати скільки завгодно.

Але є факти, числа. Ось я ними і добиваю зелене лайно.

Бо при Порошенку вони були кращі, як зараз. Що ти тут поробиш? Можеш хіба, що ще раз обізватись, щоб тобі полегшало але фактів і цифр це не змінить.  8-)
   
нарвались, зєлєпні  :laugh:
зараз вам викладуть всі 153 реформи, 112 перемог і 43 стратегії Петра

144 реформи, 12 перемог в 2018 році і 59 стратегій!
 [ua]
   
замість сумних спогадів про те, чого не було, краще б вшкварили потужного славня
щось на кшталт

Твій шлях осяяний діянням
Подібних не було ніколи
Не все порахував Уколов
Петра безмежність осягання
   
Ох уж ці експерти з гугль пошуку.
Луч - КБ. Ні хера воно не здатне робити у серійних масштабах.


Цитувати
Державне підприємство «ДККБ «Луч» відвантажило ЗСУ останні 16 одиниць виробів «Вільха» з партії виготовленої в рамках виконання державного оборонного замовлення 2019 року.
Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».
Відповідно до календарного плану контракту постачання всієї кількості виробів передбачалося здійснити до кінця травня 2020 року, тобто ДП “ДККБ “Луч” виконало державний контракт з випередженням графіку.
Попередня партія, яку також ЗСУ отримали достроково, було передано у березні 2020-го року та складалась з 28 виробів «Вільха».


То в пресслужбі ДК «Укроборонпром» виявляється якісь лохи сидять, фупчег ТС значно краще знає що Луч може, і що не може.

Виробництво довели до 28 штук на місяць.   28*12 = 336. Це так, банальна арифметика.
Коростельов в інтервью каже, що можемо робити в 3-4 рази на рік більше, ніж виконане замовлення.
Тобто 300-400 штук на рік.
А це вже експертна думка. І не якогось всратого фупчега, а людини з мізків і рук якої вийшла Стугна, Вільха, Нептун та інше.

Останнє редагування: 16 квітня 2024 17:47:23 від Воххобайт
   
144 реформи, 12 перемог в 2018 році і 59 стратегій!
 [ua]
щиро дякую за уточнення
Позачасовому Гетьману Всесвіту - слава!   :love:
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Бо при Порошенку вони були кращі, як зараз.
Кращі факти і цифри? Ну, може... :laugh:
   
замість сумних спогадів про те, чого не було, краще б вшкварили потужного славня
щось на кшталт

Твій шлях осяяний діянням
Подібних не було ніколи
Не все порахував Уколов
Петра безмежність осягання

Порахувать Петра всі перемоги
Нема уже ні в кого змоги!
 [ua]
   
Порахувать Петра всі перемоги
Нема уже ні в кого щмоши!
 [ua]
Вічна слава!
   
У Зелі ж перемог нема
Не подолать йому Петра!
 [ua]
   
Петро перемага потужно
Зелений скиглить лиш натужно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія