Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

А в малих знайти жінку-бабу-діда який тобі два рази в тиждень притягне пакет з жратвою за пару гривень прям проблема...

 :lol: а штраф?
   
Ну це пистець....у них там що, взагалі ніякий облік не ведеться ?

а ти думаєш чому примусово усіх гонять до ТЦК "поновити дані"?
там дикий бардак з документацією, повний підписздєсь
   
:lol: а штраф?

Штраф не куля, він не вбиває.
   
а ти думаєш чому примусово усіх гонять до ТЦК "поновити дані"?
там дикий бардак з документацією, повний підписздєсь

Ну я розумію бардак зі справами, що не оновлюватися 10-20 років, а тут півроку як людина ноги втратила - це що, ніде не фіксується ?????
   
я не слухаю тих громадських п***а
він через дружину - слугу сів на проекти по відновленню і пиляє бабло
і кричить про патріотизм
а ти кажеш,що він воює
це вже реально заєбало

Доступ до посад має бути тільки через окоп,  як в ТЦК,  мають бути тільки поранені ветерани,   інакше то все наїбалово.
   
А ти шо тут рота відкриваєш? Він у тебе шоб смоктати та ковтати!  :K
це ти озвучив свою діяльність в Кракові ?  :lol: спершу відсмоктав, а коли не вийшов до блокувальників кордону -проковтнув, пздуй міняй підгузник  :K
   
Ну я розумію бардак зі справами, що не оновлюватися 10-20 років, а тут півроку як людина ноги втратила - це що, ніде не фіксується ?????
Та блін,- сусід мій помер 9 років взад, - так бамажки з боргами в двері і зараз пхають)
а ви про фіксацію
   
Карпати (футбол) визнані критично важливими для функціонування економіки – працівників забронювали від мобілізації
ВЛАДИСЛАВ УТКІН — 13 ТРАВНЯ, 23:35

на УП подробности....
--
люди ники, ну вот зачем дразнить общественность, зачем вызывать споры пересуды, дискус -надо или не надо
Там что все нищеброды, не нашлось по пять тысч евро?
у меня в городке режутся в футбол от 18 и до 50 несколько команд без всяких бронь.. Работают скромными предпринимателями
   
Військовий отаке написав: [A]
Попри давню критику ТЦК все ж старався більш-менш підбирати слова. Як-не-як теж, наче, військові, одна структура... Набридло.

Якщо версія дівчини правдива, то чоловік на милицях - кінчений підарас. Де б він не був і як би не заробив свою травму - цим вчинком все перехреслив. Такі гниди нічим не відрізняються від вагнерів, які теж повоювавши (й зачасту загубивши деталі організму) повертаються катувати й убивати свій народ. Але ж ми, наче, не Росія?
Участь в бойових діях не дає права поводитися як виродок.
Все для перемоги? Для якої?
Ми воюємо за певні принципи, за певні права і свободи, і якщо для перемоги потрібно їх зректися - ця перемога втрачає будь-який сенс. Значить всі загиблі загинули ні за що. За те щоб у нас була РФ 2.0 під жовто-синім прапором.

Я прекрасно розумію що таке нестача кадрів.
На крайньому бойовому виході моє відділення складалося з однієї людини - мене. З приданими бійцями познайомилися вже на позиціях. З двох рот ледве зібрали зведений взвод... Але як мені кликати людей в армію? За що? За рабство і приниження? За таку країну ми пішли воювати?

Така мразота як на відео - от хто дискредитує ЗСУ, ТЦК і саботує мобілізацію.
А не цивільні, які чомусь не поспішають під командуванням м'ясників з "розумовою відсталістю легкого ступеню" воювати за й-й ГУЛАГ.
Я відмовляюся вважати таких військових побратимами.
Кожен хто чинить подібне - гнида, підар, зрадник присяги і свого народу. Руки не потисну і в харю плюну. Навіть якщо до цього в одному окопі зі мною сидів. Ворог, такий же як росіяни - вони так само воюють щоб з України побудувати один великий концтабір.
За кожен такий проступок потрібно зривати погони й знімати форму - щоб не ганьбила її така сволота. Це моя особиста думка.
І спитати за цю ганьбу повинні в першу чергу самі військові. Доки не почали питати цивільні.
   
І все ?
"Міноборони надає всебічну підтримку у розслідуванні інциденту з представником ТЦК в Одесі
43 хвилин тому | ID: 71134
Сьогодні в мережі інтернет був поширений відеоматеріал про конфліктний інцидент жінки з представником Одеського обласного Територіального центру комплектування і соціальної підтримки.

Внаслідок інциденту 19-річна громадянка була доставлена до місцевої лікарні з тілесними ушкодженням голови та грудної клітини.

За фактом нанесення військовослужбовцем тілесних ушкоджень цивільній особі Одеською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Південного регіону розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Міністерство оборони України тримає на контролі розслідування цієї справи, надаючи повну і всебічну підтримку органам досудового слідства для встановлення усіх обставин та притягнення винних до відповідальності.
"
   
“Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня. Але поки в експериментальному режимі — через те, що це «достатньо серйозна інженерна робота».

Про це розповів в інтерв’ю NV  член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Е-кабінет військовозобов’язаного запрацює з дати набрання чинності закону про мобілізацію. Але поки йдеться про експериментальний режим.

Протягом 30 днів відбудеться тестування, далі ж він запрацює в повноцінному режимі. І буде адаптація з усіма базами даних.

«Будь-яка нова система потребує тестування для того, щоб, з одного боку, забезпечити максимальну безпеку персональних даних. А це питання національної безпеки. Тому в процесі експлуатації буде з’ясовано всі нюанси, буде удосконалено кабінет», — заявив він.

Запуску ж повноцінного режиму, за словами нардепа, потрібно очікувати з червня."
   
“Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня. Але поки в експериментальному режимі — через те, що це «достатньо серйозна інженерна робота».

Протягом 30 днів відбудеться тестування, далі ж він запрацює в повноцінному режимі. І буде адаптація з усіма базами даних.

Запуску ж повноцінного режиму, за словами нардепа, потрібно очікувати з червня.

не запрацює
бо такий проект не запускається ані "протягом 30 днів", ані протягом 60 днів
навіть за умови, що існують вже заготовки та блоки (наприклад, з Дії) цей проект запустити раніше, ніж через півроку, фізично неможливо
   
“Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня. Але поки в експериментальному режимі — через те, що це «достатньо серйозна інженерна робота».

Про це розповів в інтерв’ю NV  член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Е-кабінет військовозобов’язаного запрацює з дати набрання чинності закону про мобілізацію. Але поки йдеться про експериментальний режим.

Протягом 30 днів відбудеться тестування, далі ж він запрацює в повноцінному режимі. І буде адаптація з усіма базами даних.

«Будь-яка нова система потребує тестування для того, щоб, з одного боку, забезпечити максимальну безпеку персональних даних. А це питання національної безпеки. Тому в процесі експлуатації буде з’ясовано всі нюанси, буде удосконалено кабінет», — заявив він.

Запуску ж повноцінного режиму, за словами нардепа, потрібно очікувати з червня."
переклад:  він запрацює, колись, але це не точно....
   
не запрацює
бо такий проект не запускається ані "протягом 30 днів", ані протягом 60 днів
навіть за умови, що існують вже заготовки та блоки (наприклад, з Дії) цей проект запустити раніше, ніж через півроку, фізично неможливо
ЦНАПы вынесут нах B-)
   
“Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює вже 18 травня. Але поки в експериментальному режимі — через те, що це «достатньо серйозна інженерна робота».

Про це розповів в інтерв’ю NV  член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Е-кабінет військовозобов’язаного запрацює з дати набрання чинності закону про мобілізацію. Але поки йдеться про експериментальний режим.

Протягом 30 днів відбудеться тестування, далі ж він запрацює в повноцінному режимі. І буде адаптація з усіма базами даних.

«Будь-яка нова система потребує тестування для того, щоб, з одного боку, забезпечити максимальну безпеку персональних даних. А це питання національної безпеки. Тому в процесі експлуатації буде з’ясовано всі нюанси, буде удосконалено кабінет», — заявив він.

Запуску ж повноцінного режиму, за словами нардепа, потрібно очікувати з червня."

Після електронного кабінету все одно потрібно буде йти до військкомату. Швидше за все для проходження ВЛК.
   
За чотири дні за кордон перестануть пускати вантажівки з водіями, які не мають QR-коду з ТЦК.

В Україні від 18 травня може настати паливний колапс. Без пройдених комісій у ТЦК та ВЛК водіїв можуть не випустити за кордон за паливно-мастильними матеріалами
   
переклад:  він запрацює, колись, але це не точно....

Ну Дію якось же запиляли
   
Ну Дію якось же запиляли
дію не пиляли "на дату", в дію не ломились сотні тисяч одночасно в дату запуску.
   
ЦНАПы вынесут нах B-)

Хоча у законі електронний кабінет прописаний як вибір. Але цей вибір буде недоступним.
   
сумуємо:
1. електронний кабінет не працює
2. в ЦНАПі ані сном ані духом ніхто не в курсі, як "уточнювать". Я навіть більше скажу - в ТЦК поняття не мають, що можна уточнювать у ЦНАПі
3. черги в ТЦК вже вимірюються тижнями. ТЦК тупо захлинеться навіть під потоком тих, хто має бронь та інші права на відсрочку (він вже зараз захлинається)

висновок: дупутати повні кретини, навіть близько не уявляли, до чого ти їх закони приведуть. Хоча їх кілька місяців поспіль попереджали.
Кого тепер призначать винним "за зрив мобілізації"?


   
За чотири дні за кордон перестануть пускати вантажівки з водіями, які не мають QR-коду з ТЦК.

В Україні від 18 травня може настати паливний колапс. Без пройдених комісій у ТЦК та ВЛК водіїв можуть не випустити за кордон за паливно-мастильними матеріалами

60 дней же в законе отпущено
что это с первого дня -а когда же проходить отмечаться было?
   
ЦНАПы вынесут нах B-)

в ЦНАПі просто будут посилати нах
Бо в них ніхто нічого не знає, як теє робити
   
Після електронного кабінету все одно потрібно буде йти до військкомату. Швидше за все для проходження ВЛК.

звичайно, буде потрібно
й опісля ЦНАПу (якщо там таки щось запрацює, у чому я сумніваюся) теж
Але цей похід списує один штраф, отой, що у перехідних положеннях
   
сумуємо:
1. електронний кабінет не працює
2. в ЦНАПі ані сном ані духом ніхто не в курсі, як "уточнювать". Я навіть більше скажу - в ТЦК поняття не мають, що можна уточнювать у ЦНАПі
3. черги в ТЦК вже вимірюються тижнями. ТЦК тупо захлинеться навіть під потоком тих, хто має бронь та інші права на відсрочку (він вже зараз захлинається)

висновок: дупутати повні кретини, навіть близько не уявляли, до чого ти їх закони приведуть. Хоча їх кілька місяців поспіль попереджали.
Кого тепер призначать винним "за зрив мобілізації"?
сьогодні біла шевченківсього було...ахуліард народу. стафф матом крив все і вся... пздц.
   
Ну Дію якось же запиляли

пам'ятаєш, скільки часу її пиляли?
ніяк не місяць
й пілотний запуск теж був не 30 днів
   
сумуємо:
1. електронний кабінет не працює
2. в ЦНАПі ані сном ані духом ніхто не в курсі, як "уточнювать". Я навіть більше скажу - в ТЦК поняття не мають, що можна уточнювать у ЦНАПі
3. черги в ТЦК вже вимірюються тижнями. ТЦК тупо захлинеться навіть під потоком тих, хто має бронь та інші права на відсрочку (він вже зараз захлинається)

висновок: дупутати повні кретини, навіть близько не уявляли, до чого ти їх закони приведуть. Хоча їх кілька місяців поспіль попереджали.
Кого тепер призначать винним "за зрив мобілізації"?

Скорей всего тот же е-кабинет, тока заполняет тетенька B-)
   
сумуємо:
1. електронний кабінет не працює
2. в ЦНАПі ані сном ані духом ніхто не в курсі, як "уточнювать". Я навіть більше скажу - в ТЦК поняття не мають, що можна уточнювать у ЦНАПі
3. черги в ТЦК вже вимірюються тижнями. ТЦК тупо захлинеться навіть під потоком тих, хто має бронь та інші права на відсрочку (він вже зараз захлинається)

висновок: дупутати повні кретини, навіть близько не уявляли, до чого ти їх закони приведуть. Хоча їх кілька місяців поспіль попереджали.
Кого тепер призначать винним "за зрив мобілізації"?

Постає питання що робили і ті і попередні йолопи 10 попередніх років (воюємо з 14-го)

Цей закон мав би бути прийнятий найпізніше в квітні 2022

 
   
Цей закон мав би бути прийнятий найпізніше в квітні 2022

в квітні дупутатам було не до законів - вони панічно шукали, як виїхать та вивезти нажите непосильною працею

   
https://t.me/okoo_ua/56750

О, як виявляються то створення відео винне, а не військоматівський контужений гандон з відбитими мізками. Працює на ворога - щось десь таке вже було.
   
пам'ятаєш, скільки часу її пиляли?
ніяк не місяць
й пілотний запуск теж був не 30 днів

Я до того, що наробки вже є. Наскільки розумію, зараз зливають в одну базу дані із десятків інших - податкової, пф, ментів, і т.д.
   
Я до того, що наробки вже є. Наскільки розумію, зараз зливають в одну базу дані із десятків інших - податкової, пф, ментів, і т.д.

звичайно, вже якісь бібліотеки та напрацювання є
тому я не кажу про рік чи більше
мій прогноз, щоб воно реально запрацювало, кілька місяців

от дивись, як приклад
Анонс продажу автівок через Дію був 16 жовтня 2023 року. Зверни увагу - анонсували не просто "отаке в нас буде" - анонсували вже готову бета версію! На діючій платформі, а не у новому додатку. Тобто сама розробка цієї можливості стартувала принамні ще за місяць до анонсу
Послугу запустили 20 грудня. Люде дуже матюкалися ще принаймні місяць, бо воно дико глючило й нормально не працювало, треба було звертатися до підтримки. Але за півроку все відрихтували й зараз вже працює нормально.

Й це був зв'язок лишень з однією базою, МВД. А для ТЦК треба підключати купу баз з різних місць, а ті бази й самі по собі глючать не дай боже.

Тепер дивись
закон 3633 прийнято 11.04. Ну нехай будемо вважати, що розробка стартувала 01.04 (хоча яка нафіг розробка, коли ще навіть ТЗ не могли поставити, бо на друге читання закон подали 10.04 тільки)
Тоді альфа версія готова була не раніше 01.05, й це шалені темпи насправді.
Зараз кажуть, що з 18го запустять тільки бету, яка буде ще тестуватися "на кроліках" місяць. Моя особиста думка, як трошки шурупкаючого у сфері IT - то буде не бета, а паблік альфа, але то таке
Виходячи з реального досвіду (приклад вище), навіть якщо за місяць щось натестують та пофіксять, реально та стабільно воно запрацює не раніше серпня. А якщо зважити, що зразу опісля анонсу релізу навалиться купа народу (та хоча б ті ж студенти, чи молодь до 25 років, чи пацани, які у 16 років виїхали з країни й зараз за кордоном) - то воно просто лежатиме під навантаженням, як це було під час запуску інших сервісів

Ні, ну не вірю я, що це запустять швидко, як обіцяли

Але це ще півбіди

Коли розробляють такими темпами, помилки у коді невідворотні. А ці помилки надають можливість кацапам зламати цей додаток (точніше не стільки сам додаток, скільки API, через який той додаток працює)
Й вони гарантовано намагатимуться це зрбить, й гарантовано будуть атакувати сервіс з метою не дати його запустити.
Й ладно DoS, ну то неприємно, але захиститися так-сяк можна, якщо бюджет на безпеку буде
Гірше те, що можуть пролізти всередину (й прецедентів вже здоровезна купа)
А там, фактично, повний перепис чоловіків з УСІМА персональними даними, тобто взагалі усіма, ажно до частини, куди тих чоловіків розподілили.

Більш того, необов'язково грубо ламати систему - про "чесність та непідкупність" воєнкомів усі в курсі, питання виключно у сумі, яку ТЦКшнику кацапи запропонують за злиту базу або за вхід до бази.

А тепер дивись, простий алгоритм обробки цих даних, як використати у воєнних цілях:
1. знаємо номер телефону мобілізованого
2. знаємо номер військової частини
3. втикаємо підміну GSM станції (кацапи у 2022му активно цим користувалися). Або купляємо кротів у провадерів зв'язку. Тут є простір для фантазії
4. відслідковуємо рух номеру (або чекаємо, коли появиться номер у фейковій GSM мережі)
5. профіт! Ми знаємо, що частина N знаходиться за приблизними координатами X,Y (з точністю до кілометрів, ну десятка кілометрів)

ніхуйово?
Й це далеко не все, що можна отримати з тих даних. Персональні дані недарма треба дуже ретельно захищати
   
звичайно, вже якісь бібліотеки та напрацювання є
тому я не кажу про рік чи більше
мій прогноз, щоб воно реально запрацювало, кілька місяців

от дивись, як приклад
Анонс продажу автівок через Дію був 16 жовтня 2023 року. Зверни увагу - анонсували не просто "отаке в нас буде" - анонсували вже готову бета версію! На діючій платформі, а не у новому додатку. Тобто сама розробка цієї можливості стартувала принамні ще за місяць до анонсу
Послугу запустили 20 грудня. Люде дуже матюкалися ще принаймні місяць, бо воно дико глючило й нормально не працювало, треба було звертатися до підтримки. Але за півроку все відрихтували й зараз вже працює нормально.

Й це був зв'язок лишень з однією базою, МВД. А для ТЦК треба підключати купу баз з різних місць, а ті бази й самі по собі глючать не дай боже.

Тепер дивись
закон 3633 прийнято 11.04. Ну нехай будемо вважати, що розробка стартувала 01.04 (хоча яка нафіг розробка, коли ще навіть ТЗ не могли поставити, бо на друге читання закон подали 10.04 тільки)
Тоді альфа версія готова була не раніше 01.05, й це шалені темпи насправді.
Зараз кажуть, що з 18го запустять тільки бету, яка буде ще тестуватися "на кроліках" місяць. Моя особиста думка, як трошки шурупкаючого у сфері IT - то буде не бета, а паблік альфа, але то таке
Виходячи з реального досвіду (приклад вище), навіть якщо за місяць щось натестують та пофіксять, реально та стабільно воно запрацює не раніше серпня. А якщо зважити, що зразу опісля анонсу релізу навалиться купа народу (та хоча б ті ж студенти, чи молодь до 25 років, чи пацани, які у 16 років виїхали з країни й зараз за кордоном) - то воно просто лежатиме під навантаженням, як це було під час запуску інших сервісів

Ні, ну не вірю я, що це запустять швидко, як обіцяли

Але це ще півбіди

Коли розробляють такими темпами, помилки у коді невідворотні. А ці помилки надають можливість кацапам зламати цей додаток (точніше не стільки сам додаток, скільки API, через який той додаток працює)
Й вони гарантовано намагатимуться це зрбить, й гарантовано будуть атакувати сервіс з метою не дати його запустити.
Й ладно DoS, ну то неприємно, але захиститися так-сяк можна, якщо бюджет на безпеку буде
Гірше те, що можуть пролізти всередину (й прецедентів вже здоровезна купа)
А там, фактично, повний перепис чоловіків з УСІМА персональними даними, тобто взагалі усіма, ажно до частини, куди тих чоловіків розподілили.

Більш того, необов'язково грубо ламати систему - про "чесність та непідкупність" воєнкомів усі в курсі, питання виключно у сумі, яку ТЦКшнику кацапи запропонують за злиту базу або за вхід до бази.

А тепер дивись, простий алгоритм обробки цих даних, як використати у воєнних цілях:
1. знаємо номер телефону мобілізованого
2. знаємо номер військової частини
3. втикаємо підміну GSM станції (кацапи у 2022му активно цим користувалися). Або купляємо кротів у провадерів зв'язку. Тут є простір для фантазії
4. відслідковуємо рух номеру (або чекаємо, коли появиться номер у фейковій GSM мережі)
5. профіт! Ми знаємо, що частина N знаходиться за приблизними координатами X,Y (з точністю до кілометрів, ну десятка кілометрів)

ніхуйово?
Й це далеко не все, що можна отримати з тих даних. Персональні дані недарма треба дуже ретельно захищати

Ну все доречно написав. Я особисто теж не маю рожевих окулярів щодо  нового додатку. Строки чи функціонал в перших версіях точно проєпуть. Імхо, десь на початок липня воно плюс-мінус запрацює
   
З водіями це дуже велика проблема
За дві неділі буде дефіцит товарів
Дефіцит палива і підвищення цін
Теоритично можна фрахтувати поляків в тд
Но це зовсім інші гроші
Це значно дороще і іноземці не хочуть везти товари до України
Ця норма це жесть
Враховуючи що в ТЦК повна жесть ці qr коди отримати буде дуже складно
Навіщо це зроблено?
   

Пісенька присвячується активістам цієї гілки ,
а також бійцям краківського тро  :D
   
https://t.me/okoo_ua/56750
відповідь у стилі кацапів, хто зняв відео - той ще винуватий  :facepalm1:

Останнє редагування: 15 травня 2024 01:54:10 від Raindrop
   
не запрацює
бо такий проект не запускається ані "протягом 30 днів", ані протягом 60 днів
навіть за умови, що існують вже заготовки та блоки (наприклад, з Дії) цей проект запустити раніше, ніж через півроку, фізично неможливо
бачив як працюють інші державні едектронні сервіси, то весь час дороьлчється і все безкінечно криве
   
З водіями це дуже велика проблема
За дві неділі буде дефіцит товарів
Дефіцит палива і підвищення цін
Теоритично можна фрахтувати поляків в тд
Но це зовсім інші гроші
Це значно дороще і іноземці не хочуть везти товари до України
Ця норма це жесть
Враховуючи що в ТЦК повна жесть ці qr коди отримати буде дуже складно
Навіщо це зроблено?
Бо депутати тупо відірвані від реальності, це ясно і по інших ініціативах.
Хотіли як краще, але просто не ріжуть дупля взагалі, як воно все відбувається в реальності
   

Цю тему переглядають:

ходок, Tepes, Тернополянин (+ 1 прихованих) і 30 гостей
 
Повна версія