Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Саме час звернутись

+100%. Якщо за останні роки не звертався та не лікувався офіційно то взагалі ВЛК може проігнорувати таке. Потрібно зафіксувати звернення і мати принаймні свіже консультативне заключення від профільного спеціаліста.
   
https://t.me/voynareal/88835

Довбойоби розробляли ці списки. От візьми хворого лімфомой, наприклад фолікулярною (ФЛ). Якщо хворий після хімії і в нього ремісія то придатний, а якщо ще не лікувався, але нема значних змін, то придатний у забезпечені… ну не довбойоби? ФЛ не лікується принципово, тому хворий після хімії завжди в гіршому становищі ніж хворий ФЛ без симптомів. Навіть очікувана тривалість життя у лікованого у багато разів менше. А його на фронт…  :facepalm1:
   
Так вже нема в. в - це придатні тепер,  ті,  які раніше були г
Принаймні, з того, що я проглянув.

По зору - дуже чітко,  було дві статті від 6 до 8 і від 8 до 12, тепер одна,  з таким формулюванням,  яке раніше було для обмежено придатних, а реально ними були вже тільки б,  бо в індивідуально визначали придатними.

На папері так виходить. Як буде писати ВЛК побачимо. Потрібно певний час щоб висновки зробити.
   
Довбойоби розробляли ці списки. От візьми хворого лімфомой, наприклад фолікулярною (ФЛ). Якщо хворий після хімії і в нього ремісія то придатний, а якщо ще не лікувався, але нема значних змін, то придатний у забезпечені… ну не довбойоби? ФЛ не лікується принципово, тому хворий після хімії завжди в гіршому становищі ніж хворий ФЛ без симптомів. Навіть очікувана тривалість життя у лікованого у багато разів менше. А його на фронт…  :facepalm1:

Та дофіга такого. І епілептики і багато іншого. Якщо їх мобілізують тим хворим реально не солодко буде. І тим кому з ними поряд служити теж
   
індивідуально визначали придатними.

Ну хз. В мене була косоокість стаття в) визначається індивідуально, то написали обмежено придатний.
   
Та дофіга такого. І епілептики і багато іншого. Якщо їх мобілізують тим хворим реально не солодко буде. І тим кому з ними поряд служити теж

Цей пункт о придатності після ремісії зробили свідомо для хитровийобаних, щоб безсимптомні онкохворі не робили собі хімію і не виключалися з обліку. Тобто держава свідомо каже - ми призовемо X не сильно здорових людей так щоб вони не ухилилися, але знищемо 10Х. Фашисти…
   
На папері так виходить. Як буде писати ВЛК побачимо. Потрібно певний час щоб висновки зробити.
Так і раніше нічого не заважало написати інакше.
По факту, обмежено придатних замінили на придатних з обмеженнями, тими самими, які були в обмежено придатних раніше.

Про цьому,  формулювання замінили на більш однозначне, бо старе було по дебільному  написане
   
Ну хз. В мене була косоокість стаття в) визначається індивідуально, то написали обмежено придатний.
Коли саме це було? Раніше було легше.
Косоокість,  це інша стаття. Можливо були різні підходи по різних статтях.
   
Ну короче,  якщо чесно - нова версія наказу навіть адекватніша, ніж я думав.
Забрали неоднозначності,  як мінімум.

Як будуть дотримуватися - це вже інше питання.
   
Коли саме це було? Раніше було легше.
Косоокість,  це інша стаття. Можливо були різні підходи по різних статтях.

В вересні 23 року.
Фіг його знає. Можливо від статті залежало, можливо від тцк, можливо від лікаря
   
Їздив трохи по місту,  тцк дофіга. Бачив в  трьох місцях, знайомий казав що вчора ходили навіть по Торпедо всередині. Якогось  продавця забрали. Таке враження, що тупо проводять облави. Хз, що на Паску буде, не здивуюсь як під церквами пакуватимуть.

   
Ніяк. Перша спроба покомандувати була б останньою, скоріш за все. Тільки старші офіцери можуть дозволити собі бути профнепридатними, низова ланка все ж здорово залежить від ставлення до себе підрозділу.

так,  для тебе
   
Їздив трохи по місту,  тцк дофіга. Бачив в  трьох місцях, знайомий казав що вчора ходили навіть по Торпедо всередині. Якогось  продавця забрали. Таке враження, що тупо проводять облави. Хз, що на Паску буде, не здивуюсь як під церквами пакуватимуть.

Проводять облави (с)  :facepalm1:
   
Проводять облави (с)  :facepalm1:

Ну а як такий писос назввти? Дуже багато працівників тцк, а також перекривають дороги. Чекай, то ще будуть засади під церквами такими темпами - пішов ухилянт пасочку святити чи до плащаниці, а попав на влк  :gigi:
   
Ну а як такий писос назввти? Дуже багато працівників тцк, а також перекривають дороги. Чекай, то ще будуть засади під церквами такими темпами - пішов ухилянт пасочку святити чи до плащаниці, а попав на влк  :gigi:

Ну хз, я їх не бачу
   
Ну а як такий писос назввти? Дуже багато працівників тцк, а також перекривають дороги. Чекай, то ще будуть засади під церквами такими темпами - пішов ухилянт пасочку святити чи до плащаниці, а попав на влк  :gigi:

профи ухилянт ни когда не попадется на такую глупую уловку, как пасочка!!
...
я тоже видел и вижу много тцк пеших и на машинах.
но в основном проверили документы, о чем то поговорили и разошлись.
ухилянты нищеброды ушли в подполье, у остальных отмазки приобретенные разными путями, ну и реально бронь инвалидность опекунство
   
профи ухилянт ни когда не попадется на такую глупую уловку, как пасочка!!
...
я тоже видел и вижу много тцк пеших и на машинах.
но в основном проверили документы, о чем то поговорили и разошлись.
ухилянты нищеброды ушли в подполье, у остальных отмазки приобретенные разными путями, ну и реально бронь инвалидность опекунство

Хз, когось же вони по бусам пакують
   
Хз, когось же вони по бусам пакують

З того що чув я пакують всіх хто без військового, навіть якщо є група,довідка про опіку і т д. Однак думаю що залежить від регіону та людського фактору. Наприклад пакування інвалідів з іншої області сенсу не має анітрохи.Навіть без військового.Бо відстрочку дають тільки за місцем прописки.
   

Коротше, в поштову скриньку будуть кидати повістку і рахунок на оплату штрафу)))
   
З того що чув я пакують всіх хто без військового, навіть якщо є група,довідка про опіку і т д. Однак думаю що залежить від регіону та людського фактору. Наприклад пакування інвалідів з іншої області сенсу не має анітрохи.Навіть без військового.Бо відстрочку дають тільки за місцем прописки.

Билет военный обязателен только после 18 го травня ..
и то как то не ясно - при себе иметь рекомендация или норма закона (ну типо нет билета -25 тысяч)
   
Билет военный обязателен только после 18 го травня ..
и то как то не ясно - при себе иметь рекомендация или норма закона (ну типо нет билета -25 тысяч)
А якщо в мене ще радянський - це рахується, чи ні?
   
А якщо в мене ще радянський - це рахується, чи ні?

я не знаю..
у меня вообще нет -потерял, а военкомат перед войной отказался новый выписывать
   
А якщо в мене ще радянський - це рахується, чи ні?

Мають бути оновлені дані.
В мене радянське тимчасове було то заплатив штраф.
   
https://t.me/smolii_ukraine/64822
Коротше, в поштову скриньку будуть кидати повістку і рахунок на оплату штрафу)))

Нормально вони так їм повноважень нарізають. Зразу би розстрілювали ухилянтів на місці, чого там
   
З того що чув я пакують всіх хто без військового, навіть якщо є група,довідка про опіку і т д. Однак думаю що залежить від регіону та людського фактору. Наприклад пакування інвалідів з іншої області сенсу не має анітрохи.Навіть без військового.Бо відстрочку дають тільки за місцем прописки.

Ну в нас цей тиждень дуже посилено тцк-шники ходять
   
ВІЛ вже давно не вважається смертельною хворобою.

але вважається невиліковною
й передається через кров

А тепер уяви собі таку людину десь на передку, навіть не у окопі
дрібні травми - це взагалі буденність
хто його буде перев'язувать у випадку поранення? Там не до рукавичок, маски та захисного халату
Тобто кров хворої людини попадає на незахищені руки того, хто допомагає
А на тих руках подряпини, садна, тощо
Є чимала вірогіжність зараження
   
Як показує практика, такі солодкі місця вже давно зайняті значно важче хворими  :gigi:

хворими на запалення хитрості?
   
Що з офіцерами запасу? Мобілізують по ВОС, чи як вийде? Зокрема, про лікарів цікаво, в стрілки відправляють?
   
Що з офіцерами запасу? Мобілізують по ВОС, чи як вийде? Зокрема, про лікарів цікаво, в стрілки відправляють?

Щодо лікарів хто має кафедри то в основному все таки по спеціальності,в сенсі як лікарів,але от якщо спеціальність наприклад стоматологія або там педіатр то пропонують трішки перекваліфікацію, наприклад на хірурга.
Якщо кафедри немає то не знаю. Мабуть можуть і в окоп
   
https://t.me/voynareal/88855

Та майже всі будуть проходити повторно комісії. Бо позалишалися одні обмежено придатні. Всіх решта давно мобілізували. Хіба хто на броні або з оформленою відстрочкою не по стану здоров'я будуть мати спокій якщо з свіжим ВЛК
   
https://t.me/smolii_ukraine/64822
Коротше, в поштову скриньку будуть кидати повістку і рахунок на оплату штрафу)))
смолій це те що смокче чоколядну залупу? Вірте
   
Щодо лікарів хто має кафедри то в основному все таки по спеціальності,в сенсі як лікарів,але от якщо спеціальність наприклад стоматологія або там педіатр то пропонують трішки перекваліфікацію, наприклад на хірурга.
Якщо кафедри немає то не знаю. Мабуть можуть і в окоп
сумніваюсь, що на хірурга переквалікують за місяць)
   
Ухилянтам розслабитися, потенційні військові штурмують ТЦК
   
смолій це те що смокче чоколядну залупу? Вірте
Про це перший заступник голови комітету Андрій Осадчук (фрація "Голос") розповів в ефірі токшоу "Українська правда".

"Основна новація законопроєкту, який підтримав Комітет: за чинним законом для того, щоб притягнути до адміністративної відповідальності, потрібна особа, її присутність. Треба скласти протокол про адміністративне правопорушення і вже на підставі цього протоколу видається постанова, яка вже є документом для стягнення грошей. Так от на вимогу Генштабу та Міноборони процедуру складання протоколу прибрали", – розповів Осадчук.

Він зауважив, що такі прецеденти в законодавстві є, наприклад, у випадку накладення штрафів перевищення швидкості з використанням фотофіксації порушення.

"Зараз схема така, що ТЦК отримає право виписувати зразу постанову про притягнення до відповідальності, направляє вам, якщо ви її не сплачуєте, – Виконавча служба, блокування рахунків і так далі. Тобто саме таким інструментом Кабмін буде досягати того дуже токсичного варіанту, про який всі говорили і всі були проти, – блокування рахунків, блокування майна. Тобто якщо ви не сплатили штраф, то через виконавчу службу все буде робитися", – уточнив депутат.

Він висловив побоювання, що така норма дозволить ТЦК штрафувати всіх військовозобов'язаних, які порушували вимогу повідомляти військкомат про суттєві зміни (зміну місця проживання, отримання документів про освіту, закордонного паспорта тощо).

"Наскільки я читаю закон, то в принципі можна оштрафувати всіх... Я думаю що 99% чоловіків призовного віку за останні 10-20 років – вони мали подібні ситуації, вони абсолютно нормальні. І щось мені підказує, що протягом 7 днів після виникнення таких обставин ніхто не біг у військкомат і не повідомляв про це. Тобто всі ми є порушниками", – вважає Осадчук.

Водночас він зауважив, що до другого читання Комітет прибрав із урядової версії законопроєкту низку найбільш жорстких норм.

"Ми повністю прибрали кримінальну відповідальність за відмову від ВЛК. Взагалі ця тема закрита. Ми прибрали всі ці новації про адміністративний арешт, бо велике бажання було арештовувати на три доби, це ми повністю прибрали", – сказав член комітету.
   

Цю тему переглядають:

nbo, PlusPlus і 15 гостей
 
Повна версія