Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

хто не встигне оновити на натупні 10 років.
то в момент закінчення дії паспорта.
матиме підставу податися на  статус біженця (asylum seeker) що є крутіше за "тимчасовий захист"
по "нансенівському паспорту" (особа без громадянства) чи щось таке.
Силою його держава-хазяїн депортувати не може в УА бо там війна. А на її території є індивід без док-та бо його дрежава йому док-та не видає (або хоче щоб він поїхав в УА - де йде війна).

(це моя здогадкка. буду слідкувати по ЗМІ, коли появляться перші кейси)

Буде саме так. Ніхто не депортує біженця/шукача притулку до країни де йде війна.
   
Пише знайомий, що там ті документи роблять наші прокладки
Заплатив і тобі все принесуть без жодних.черг
Ну може лише забрати самому
Ті фірмочки ж не належать випадковим людям)))))
   
Через місяць, із середини травня, тих, хто був раніше визнаний обмежено придатним до служби, почнуть повторно викликати до територіальних центрів комплектування на медкомісію.

Про це заявив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що президент підписав Закон №10313, який скасовує висновок ВЛК "обмежено придатний".

"Наразі триває погодження змін до 402 наказу. І з середини травня розпочнеться переогляд на підтвердження придатності до служби, тих людей, які були визнані обмежено придатними", – пояснив Гаврилюк.
Получается, в первую очередь, возьмутся за ограниченно пригодных, а не за ментов и молодых пенсов силовиков, которые здоровы как быки и умеют обращаться с оружием?
А что за цирк с циркачами, чем они лучше других и чем так необходимы стране в этом качестве в военное время? Это тоже уже реальный перебор.
   
На в'їзді в Київ на блокпості взагалі перестали перевіряти документи. В Черкасах так само, починаючи з березня

Та вже рік мінімум як не перевіряють на в'їзд в Київ . На морди дивляться тільки :)
   
Получается, в первую очередь, возьмутся за ограниченно пригодных

Так.
   
Ухилянти і ждуни - це зрадники

Під час зустрічі () зі студентами чернівецьких університетів Володимир Зеленський відповів на питання про масштаби укорінення російської агентури в українських державних, включаючи силові структури.
Зеленський заявив про велику кількість зрадників у спецслужбах, частина з яких встигла втекти з України на початку війни, перед тим "продавши інформацію" країні-агресору.

"За ці 30 років дійсно в усіх інститутах, включаючи правоохоронні органи, так чи інакше були розвідники спецслужб Російської Федерації", - підкреслив Зеленський, додаючи, що ще не відомо, де саме ці люди завдали більше шкоди країні.

"Чому я сказав "включаючи правоохоронні органи", - тому що, де вони завдали більше шкоди і принесли горя, - це ніхто не знає.
Це треба ще порівнювати.
В Національному банку, в держустановах, на держпідприємствах, в енергетичній галузі.
Вони були серед уряду.
Слава богу, не на рівні міністрів, але тим не менше".

Він підкреслив, що це була "спланована велика робота, яка фінансувалась Росією з самого початку".
І що агентів РФ було просто безліч:
"Дуже багато людей.
Тому, згідно чинного законодавства, цих людей стало набагато менше...
Війна - це велика трагедія.
Але війна точно помічниця зменшення зрадників в Україні.
Це факт".

   
Если даже президент так говорит о ментах, значит, они реально офонарели. Их надо гнать на фронт, и уличных, и кабинетных! Кто не хочет, для таких надо создавать штрафбаты и гнать с тройной силой!
И непонятна фраза "слава богу, не на уровне министров". А лебедев был министр обороны, гражданин кацапии, стопроцентный коллаборант.
   
Та вже рік мінімум як не перевіряють на в'їзд в Київ . На морди дивляться тільки :)
Ні, після НР один раз таки перевіряли, я ще здивувався, що таке сталося? )
   
Ну окей... Зараз вибори до Європарламенту, оберуть місцевих трампанзів. Побачиш що буде. Чи ти теж почекун, як і Але-гарх?
Я розумію, що ви кугутня все міряєте по собі. Як приїхали сюди, то внесок в роботу громади від біженців майже нуль.
Хуєсос, я тебе чіпав? Що ти мене в кожний допис тулиш, пєтух зонівський?)
Сиди в Бельгії і не відсвічуй, син вівці)
   
И ментовское начальство должно идти в первых рядах на фронт. Вместе со всеми 40-летними пенсами, которые 20 лет пробрали взятки, произдевались над людьми и уселись после этого здоровыми быками нам на шею.
   
Сиди в Бельгії і не відсвічуй, син вівці)

Козлодоев, ты реально нервен и неуравновешен. Так и до инфаркта недалеко. Прими просто успокоительного и засни. Петух, это твоё второе имя, говоришь? Я думал ты только по козам и овцам фюрерствуешь.
 
   
хто не встигне оновити на натупні 10 років.
то в момент закінчення дії паспорта.
матиме підставу податися на  статус біженця (asylum seeker) що є крутіше за "тимчасовий захист"
по "нансенівському паспорту" (особа без громадянства) чи щось таке.
Силою його держава-хазяїн депортувати не може в УА бо там війна. А на її території є індивід без док-та бо його дрежава йому док-та не видає (або хоче щоб він поїхав в УА - де йде війна).

(це моя здогадкка. буду слідкувати по ЗМІ, коли появляться перші кейси)

Це так не працює. Посольство не відмовляється оформлювати паспорт. Просто для оформлення потрібно оновити інформацію. Знову ж таки, ну оновлять інформацію у кабінеті і підуть собі спокійно оформлювати новий паспорт бо по адресі в умовній Польщі доставити повістку не вийде. Чи можливо вручати повістку у посольстві? Може і вручать, але їхати в Україну ухилянти все одно не будуть бо не для того ж вони виїзжали. Не знаю що це все дає.
   
И ментовское начальство должно идти в первых рядах на фронт

Вони всі грубі з оттакими пузами
   
Вони всі грубі з оттакими пузами
і мають дохєра бабла та зв’язків
   
Козлодоев, ты реально нервен и неуравновешен. Так и до инфаркта недалеко. Прими просто успокоительного и засни. Петух, это твоё второе имя, говоришь? Я думал ты только по козам и овцам фюрерствуешь.
Сідєлєц, ти реально забембав)
Ти ж сам розказував як побував в СІЗО і навчився Соломії)
Тож сиди тих чуркан і бійся місцеву поліцію - все ж не гори, кіз ібати ніхто не дасть)
   
Дико вибачаюсь уточнювати дані треба протягом 60 днів з жня набуття чинності щакону тобто з травня?
Поки що рано?
   
Дико вибачаюсь уточнювати дані треба протягом 60 днів з жня набуття чинності щакону тобто з травня?
Поки що рано?
крайнє середина липня, якшо в травні вступить в дію
   
крайнє середина липня, якшо в травні вступить в дію

До червня почекаю, потім сходжу в цнап.
Там може і щось з перекомісією виясниться щодо обмежених.
   
а почему бы в "кабинете ухилянта военно обязанного" не уточнить?
   
а почему бы в "кабинете ухилянта военно обязанного" не уточнить?

А як туди ротрапити?
Його вроді ще нема.
   
Сідєлєц, ти реально забембав)
Ти ж сам розказував як побував в СІЗО і навчився Соломії)
Тож сиди тих чуркан і бійся місцеву поліцію - все ж не гори, кіз ібати ніхто не дасть)

Козлодоев, я в СИЗО был исключительно с тобой, где тебя зэки обучали премудростям петушиного ремесла. За это ты получил чушковую корону и титул Козлодоев-Анальный. Ты под моей шконкой сидел и не отсвечивал. Сейчас распетушился на свободе.

С моим соседом-полицейским я вчера пил пиво и мы вместе ржали над тобой и твоими визави закомплексованными из-за постов эмигрантов.
Потом подтянулась соседка и рассказала о пребывании в Румынии в учебном центре для Украины ее сына, авиатехника по Ф16.

Ты в это время упражнялся на украинском форуме в словесной мастурбации о козах-овцах и прочих баранах.
   
А як туди ротрапити?
Його вроді ще нема.

его оформляют! (я так думаю)
не надо спешить куда то идти.
   
Козлодоев, я в СИЗО был исключительно с тобой, где тебя зэки обучали премудростям петушиного ремесла. За это ты получил чушковую корону и титул Козлодоев-Анальный. Ты под моей шконкой сидел и не отсвечивал. Сейчас распетушился на свободе.

С моим соседом-полицейским я вчера пил пиво и мы вместе ржали над тобой и твоими визави закомплексованными из-за постов эмигрантов.
Потом подтянулась соседка и рассказала о пребывании в Румынии в учебном центре для Украины ее сына, авиатехника по Ф16.

Ты в это время упражнялся на украинском форуме в словесной мастурбации о козах-овцах и прочих баранах.
Чорножопий, ти ж збіг з України з ментівським кийком в жопі)
Це після того ти безплідний? Щось з простатою?)
З сусідом поліцейським у тебе лгбт вечірка була - козу теж запросили?)
Фантазуй поменше, унтерменш)
   
Що там, недовго ще військовозобов'язаним на ТОТ українськими банківськими картками користуватись залишилось.
   
Чорножопий, ти ж збіг з України з ментівським кийком в жопі)
Це після того ти безплідний? Щось з простатою?)
З сусідом поліцейським у тебе лгбт вечірка була - козу теж запросили?)
Фантазуй поменше, унтерменш)

Козлодоев, ты скучен уныл и несвеж. И глуп по жизни.
Предметы в жопе - твое перманентное состояние после того как ты растлил несовершеннолетнюю соску-чернильницу и попал в камеру. Да ты и сам признался что хуесос, в ветке про допомогу США мне и Трололо.

Понимаешь, я уважаемый гражданин европейской страны, а ты мелкое хамовитое чмо, подрабатывающее ночным сторожем и постами за копейки во время смены.
   
Козлодоев, ты скучен уныл и несвеж. И глуп по жизни.
Предметы в жопе - твое перманентное состояние после того как ты растлил несовершеннолетнюю соску-чернильницу и попал в камеру. Да ты и сам признался что хуесос, в ветке про допомогу США мне и Трололо.

Понимаешь, я уважаемый гражданин европейской страны, а ты мелкое хамовитое чмо, подрабатывающее ночным сторожем и постами за копейки во время смены.
Ти - чорножопий унтерменш, в Бельгії таких багато,
Ще ти сідєлєц який обіжений на мусорів але пьєш пиво з поліцейським
Думаю ти усвідомлюєш своє положення і скоро зробиш правильний вибір, вівцейоб
В Бельгії евтаназія наче дозволена
Тож пий пиво, єби кіз поки можеш, сміття чорножопе)
   
Сідєлєц, ти реально забембав)
Ти ж сам розказував як побував в СІЗО і навчився Соломії)
Тож сиди тих чуркан і бійся місцеву поліцію - все ж не гори, кіз ібати ніхто не дасть)

Овечий фюрер АЛЕ - точно із мусорів
Виправив собі юридичну освітy, стам "облакатом"
Доїть тих, кого пресують мусора
Але мова залишилась мусорська - всі аргументи - про статеві органи кіз, мавп овець та ослів і відношення з ними

Мразь
Один раз мусор - на все життья мусор
Тому і не боїться мобілізації в ВСУ
   
Ти - чорножопий унтерменш, в Бельгії таких багато,
Ще ти сідєлєц який обіжений на мусорів але пьєш пиво з поліцейським
Думаю ти усвідомлюєш своє положення і скоро зробиш правильний вибір, вівцейоб
В Бельгії евтаназія наче дозволена
Тож пий пиво, єби кіз поки можеш, сміття чорножопе)

Обиженец черножопый и козий ферер - это ты. А я по происхождению украинец и по крови тоже. Ты в силу своей ограниченности и тупости обзываешь меня чурбаном и сидельцем - ну кто как обзывается тот так и называется. Я сижу вот и смеюсь просто.
Хотя я понял, у тебя только черным стал ободок очка и рот после растления несовершеннолетних чернильниц и разговора с их папиками-хачами. Нехер шастать было по дискотекам взрослому женатому мужику и цепляться к малолеткам.
   
До червня почекаю, потім сходжу в цнап.
Там може і щось з перекомісією виясниться щодо обмежених.

В який цнап? у вас IP США
   
Овечий фюрер АЛЕ - точно із мусорів
Виправив собі юридичну освітy, стам "облакатом"
Доїть тих, кого пресують мусора
Але мова залишилась мусорська - всі аргументи - про статеві органи кіз, мавп овець та ослів і відношення з ними

Мразь
Один раз мусор - на все життья мусор
Тому і не боїться мобілізації в ВСУ

Да мусар він, справжній мусар. Я його с першого посту випалив. Про статеві органи, кіз, відношення тільки мусарва напарює. Це нормальна мова в їхньому середовищі. По рівню його освіти - командир служби дільничних в Броварах це його зіркова стеля.
Після нового закону про мобілізацію як раз боятися почав. Там є про поновлення всіх на обліку. ТЦК його зловить та швиденько поновить.

Останнє редагування: 14 квітня 2024 12:46:57 від Rashid
   
Овечий фюрер АЛЕ - точно із мусорів
Виправив собі юридичну освітy, стам "облакатом"
Доїть тих, кого пресують мусора
Але мова залишилась мусорська - всі аргументи - про статеві органи кіз, мавп овець та ослів і відношення з ними

Мразь
Один раз мусор - на все життья мусор
Тому і не боїться мобілізації в ВСУ
Любитель хамаса- тобі теж в сраку палицю засовували?) йди краще виіби свою тупу дружину, бо знайде іншого чорножопого абрека і підеш з торбою) як доречі - сподобалося, жертва поліцейського свавілля?)
   
Да мусар він, справжній мусар. Я його с першого посту випалив. Про статеві органи, кіз, відношення тільки мусарва напарює. Це нормальна мова в їхньому середовищі. 
Давай побекай, дибіл чорножопий) багато твоїх бекаючих сородичів бачив - теж божі спочатку, а потім тільки бе-бе-бе, ти теж такий був?) сподобалось у СІЗО? Мозок твій овечий тобі там відбили?) а ось нічого було бикувати, погань чорножопа)
   
Давай побекай, дибіл чорножопий) багато твоїх бекаючих сородичів бачив - теж божі спочатку, а потім тільки бе-бе-бе, ти теж такий був?) сподобалось у СІЗО? Мозок твій овечий тобі там відбили?) а ось нічого було бикувати, погань чорножопа)

В СІЗО я був виключно разом з тобою, де я тебе обісціяв і сокамерники відправили тебе відпочівати біля параші. Вивчи нормальну мову, мусарила, а потім спілкуйся. І коли поїдеш на фронт після тцкашного бусіка то носи пательню в трусах, щоб мобілізовані засуджені тебе не випалили.
   
  Знайомий передпенсійного віку відпустив бороду й одягається як старий дідуган - щоб не привертати увагу ТЦКашників.  :gigi:
  А що, це ідея.  B-)
   
  Знайомий передпенсійного віку відпустив бороду й одягається як старий дідуган - щоб не привертати увагу ТЦКашників.  :gigi:
  А що, це ідея.  B-)

Передпенсійний вік це скільки років? Нах він їм здався?  :facepalm:
   
Як же тему засрали...
Йшли б в особисті...
   
В який цнап? у вас IP США

Львівський провайдер астранет деколи оттаке видає  :D
   
Як же тему засрали...
Йшли б в особисті...
Підтримую.
   
Засрали тему. Вернемося взад :)

Воєнкомати отримали із всіх реєстрів всю можливу інфу (всі тг канали пишуть). То що саме потрібно уточнювати у особистому кабінеті/цнапі ?
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія