Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Дивна заборона, перебування це до 180 діб, проживання понад 180 діб, якщо вірити тому, що перше йде проживання, то забороняється змінювати місце де людина перебуває більше 180 діб!
16) забороняти громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку у Міністерстві оборони України, Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки України, змінювати місце проживання (місце перебування) без дозволу військового комісара або керівника відповідного органу Служби безпеки України чи Служби зовнішньої розвідки України;


ЗАКОН про воєнний стан
   
16) забороняти громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку у Міністерстві оборони України, Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки України, змінювати місце проживання (місце перебування) без дозволу військового комісара або керівника відповідного органу Служби безпеки України чи Служби зовнішньої розвідки України;
ЗАКОН про воєнний стан

Це хіба зміна? Це завжди було..
   
Це хіба зміна? Це завжди було..
нікопольский воєнком скористався цією нормою закону
   
нікопольский воєнком скористався цією нормою закону
то тебе з хати яку продають не випишуть без дозволу воєнкома?  :gigi:
   
Сирський пропонує підняти виплати на передовій двічі.

Практично щодня натикаюсь на різноманітні збори для 3-ї штурмової, левина доля яких закривається якраз за рахунок тих, хто "багато заробляє".

І ще ні разу не чув, щоб той же Жорін заявив, що допомога волонтерів їм і нах не потрібна, у них і так все є.

1.Скоро вам, богатєнькіє буратінкі, не буде кому відправляти волонтерку. І тоді настануть дуже для вас цікаві часи.
2. А як з приводу не навороченої Третьої штурмової з бігбордами, а звичайних стрілецьких батів, як у мого сина.  Де ВСЕ собі купував він сам. Навіть форму. Не кажучи про тепловізор. Купував він. І ми сім'єю теж допомагали. Все. Ніякої допомоги більше не було. Теж будеш лякати? Їжака голою сракою? І я левову частку всього сам собі купував.
   
Цікаво, чи можуть домовитись та повернути?
   
Бунд. Клерки Єрмака вже відреагували.

   
як що він пропонує щоб воювали багаті а бідні ховались по хатам - то скоро буде воювати лопатами

а процесс мобілізації затягується виклочно тому що в бусікі погрузили вже всіх кого знайшли, більше просто нема кого мобілізувати, взагалі.
люди з зп 35к не багаті. Взагалі прям незамінних працівників у нас дуже мало, бо така у нас економіка де мало де застосується високоінтелектуплтн а праця. Бронь хіби на керівників серйозних підприємств та бізнесів
   
люди з зп 35к не багаті. Взагалі прям незамінних працівників у нас дуже мало, бо така у нас економіка де мало де застосується високоінтелектуплтн а праця. Бронь хіби на керівників серйозних підприємств та бізнесів

Я например получаю более чем за 35+. Но чтобы получать мне столько на производственном предприятии
рабочие должны получать 15-20-25. Если их заберут то я перестану получать 35+.
Так что это будет работать ну разве что в банках. Финансовых конторах.
На производсвах работать не будет.
   
https://t.me/truexanewsua/88352

Тоді ці зміни до закону можна на туалетному папері друкувати.
   
Та не сси, не виженуть з Польщі.
   
2. А як з приводу не навороченої Третьої штурмової з бігбордами,

Бігборди якраз для того, щоб було з чим воювати.
Алеі цього не досить докуя чого приходится купувати
 
Якщо тобі цікаво хто прикривав відход з коксохіму, тримає села навкруг, де закреп майже  неможливий і якою  йебаністичною   ціною,  я тобі влічку напишу.
   
Взагалі то  бійцям, яким  завтра  ніч  на штурм з гарантованими  б***ь втратами до п***а, хто що думає про бігборди.
Але без ночніков, теплаків  і жохуя чого дивп не зробиш.



   
Коли повна жопа і заткнуть нема ким, то генерал ***  робить операцію "Очко"  і хлопці  яки вже ніколи не потраплять на бігборди  йдуть вмконувати роботу.

Потім ви взнаєте ціну. 

   
Офіційно! Замороження карток ухилянтів та обмеження керування авто не буде, – Гончаренко.

https://t.me/truexanewsua/88352

це ж ключові пункти, сенс тоді в цьому законопроекті?  :S
   
НЕ розумію, навіщо тоді було збурювати суспільство, якщо нічого не пройшло?
   
Коли повна жопа і заткнуть нема ким, то генерал ***  робить операцію "Очко"  і хлопці  яки вже ніколи не потраплять на бігборди  йдуть вмконувати роботу.

Потім ви взнаєте ціну. 
А Зе знає?
   
Потопити МО разом з Умєровим, ще одне міністерство зробити відділом ОП з куратором. Поки що на Умєрові - провал з законопроектом та реформою закупівель. Дрони на ГУР та Мінцифри, аудит ЗСУ на ГШ. Федоров всіма силами не дає затягнути себе в негатив (ніяких повісток та взагалі чогось негативного в Дії). Все як по нотах.
   
А Зе знає?
Я тобі зараз глаз твій на його жопу натягну.
А його глаз - на  твою жопу.

Йоморист б***ь, кончений
   
це ж ключові пункти, сенс тоді в цьому законопроекті?  :S

Дурня,  ті пункти ніколи б не запрацювали.
Виїхати за кордон або керувати автівкою без ТЦК наразі вже неможливо, тебе прийме перший блокпост, база Оберіг запрацювала.

Блокування карток легко обходиться через родичів.

Єдине що спрацює - то підвищення штрафів за неявку, але то буде окреме роспорядження, в законі воно не протрібне.
І подіє тільки для тих не переписав нерухомість.
   
Дурня,  ті пункти ніколи б не запрацювали.
Виїхати за кордон або керувати автівкою без ТЦК наразі вже неможливо, тебе прийме перший блокпост, база Оберіг запрацювала.

Блокування карток легко обходиться через родичів.

Єдине що спрацює - то підвищення штрафів за неявку, але то буде окреме роспорядження, в законі воно не протрібне.
І подіє тільки для тих не переписав нерухомість.

Обійди блокування зарплатної карти родичами.
   
НЕ розумію, навіщо тоді було збурювати суспільство, якщо нічого не пройшло?

Суспільство має перестати вимагати перемоги яка наразі неможлива.
   
це ж ключові пункти, сенс тоді в цьому законопроекті?  :S

Майже жодного.
   
Обійди блокування зарплатної карти родичами.

Як що у тебе є зарплатна карта - то ти вже навиду, тебе дістануть через відділ кадрів,  блокування недоречне.
   
Майже жодного.

25 років
   
Я например получаю более чем за 35+. Но чтобы получать мне столько на производственном предприятии
рабочие должны получать 15-20-25. Если их заберут то я перестану получать 35+.
Так что это будет работать ну разве что в банках. Финансовых конторах.
На производсвах работать не будет.

Всіх не заберуть, є жінки, 60+ та інші відсрочки
   
Всім хто хоче заробляти від 35К я можу запропонувати роботу.  Взагалі, менш чим 51К ніяк не вийде. Якщо не їбулить, і не бухати.
   
Це мінімум. Якщо по моєї  спеціальності - менше 100 ніяк
Причому офіційно все)))
Біда платня)))
   
Скільки ухилянтів
Наплодили 612 сторінок !!!

 [KA]
   
До того ж всі навчаться істині, що гроші - взагалі не головне)
Взагалі, поєбать на гроші)

Таке  ще тіко конфуцій навчить, але аін гстанні кілька тисячоліить  від'їхав по справах.
   
Безугла теж проголосувала проти, пише - політичні репресії.
   
25 років
Коли є мільйон варіантів як ухилятися від виконання закону - пох.
Ладно. ацапи навчать як треба проводити мобілізацію.
   
У Кракові ні. Життя прекрасне.
   
Як що у тебе є зарплатна карта - то ти вже навиду, тебе дістануть через відділ кадрів,  блокування недоречне.

І шо, у відділі кадрів кайданки одягнуть?
   
НЕ розумію, навіщо тоді було збурювати суспільство, якщо нічого не пройшло?

Інвалідів щоб поганяти по другому колу тих хто не платив за групу.Тобто реальних. Тому що ті хто платив або давно виїхали або зняті з обліку за станом здоров*я або хто ще побагатше мають жінок з 2-ю групою і їм зовсім пофіг.
   
Коли є мільйон варіантів як ухилятися від виконання закону - пох.
Ладно. ацапи навчать як треба проводити мобілізацію.
Знов щось замекало, досі куй рольника з рота не витяг?
   
І шо, у відділі кадрів кайданки одягнуть?

скажуть коли і де ти будеш на робочому місці,  нададуть реальні контакти до ТЦК
   
Знов щось замекало, досі куй рольника з рота не витяг?

Не усі заробляють так саме як і ти.
   

Цю тему переглядають:

joracheb і 25 гостей
 
Повна версія