Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

пішов нахуй.

Сухопутні війська - хто питав де мільйонна армія.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0_%D0%A1%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8#%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%C2%AB%D0%9F%D1%96%D0%B2%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%C2%BB

ССО
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9_%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%81%D0%B8%D0%BB_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

ТРО

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%A1%D0%B8%D0%BB_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

Морська Піхота
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%96%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

ДШБ
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D1%88%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

Національна Гвардія.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

ППО України
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

Прикордонні війська України https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

Повітряні сили України https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D1%96_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%81%D0%B8%D0%BB_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

У нас вже пішла робота по виготовленню компонентів. А мікросхеми роблять не в китаї

1. частину таки у Китаї (бо електроніка не лише центральний процесор, а й купа обв'язки). Ну да, це репліки відомих мікросхем відомих виробників, трошки гіршими характеристиками - але ж вони вдвічі-втричі дешевші!
2. крім мікросхем треба всякі діоди-мосфети-конденсатори-резистори. Та й двигуни теж. Разом з акумуляторами, від яких не вимагається супер-якість, бо вони одноразові, але хочеться подешевше
3. мікросхеми треба ще розпаяти на плату. Яку теж треба виготовити


це все вирішується, звичайно, але це все час й гроші
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не знаю як у інших областях але у одеських групах треш і угар кожного дня з маршруток

А для чого з маршруток? Очевидно пріоритетні мають бути автомобілісти.
Вміння і досвід керування транспортними засобами один із найважливіших факторів при мобілізації.
Окрім того, якщо здоров'я дозволяє людині керувати автомобілем, то і в армії вона пригодиться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Чесно кажучи я у розпачі .Це контрастує з лютим 22 .Україна для мене зараз як стара мати ,від якої тікають діти .Так всі її любили ,особливо коли щось давала ,а коли стало важко ,то почали на неї плювати та згадувати що цукерку не купили .Сумно все це
Не ний, все буде добре)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

А для чого з маршруток? Очевидно пріоритетні мають бути автомобілісти.
Вміння і досвід керування транспортними засобами один із найважливіших факторів при мобілізації.
Окрім того, якщо здоров'я дозволяє людині керувати автомобілем, то і в армії вона пригодиться.

а ще - раз вистачає грошей утримувати автівку, то й на снарягу гроші знайдуться!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дай боже, але я чув на ютубі, що акумулятори ми зробити не сможемо. А вони китайськи.

 :laugh:  :-)o

вам п***а нє ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://www.youtube.com/watch?v=U0XMjDU7nZU

пішов нахуй. емігрантішко кінчене. втікач і зцикуняра.  :laugh:  :-)o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а ще - раз вистачає грошей утримувати автівку, то й на снарягу гроші знайдуться!

Не думаю, що хтось буде заперечувати проти написаного мною. Автомобілісти таки мають бути в пріоритеті.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не думаю, що хтось буде заперечувати проти написаного мною. Автомобілісти таки мають бути в пріоритеті.
Автомобіль важче зупинити і витягнути з нього когось
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дай боже, але я чув на ютубі, що акумулятори ми зробити не сможемо. А вони китайськи.
Елементи? Ну так, але то нічого
Акумів у світі багато ніби як
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
DBA

Чесно кажучи я у розпачі .Це контрастує з лютим 22 .Україна для мене зараз як стара мати ,від якої тікають діти .Так всі її любили ,особливо коли щось давала ,а коли стало важко ,то почали на неї плювати та згадувати що цукерку не купили .Сумно все це

-Що ж це за мати яка не дає своїм дітям виїхати і мати щасливе і спокійне життя? При чому якщо дитятко принесе їй подарунок, вона його випустить
-що це за мати яка давала цукерки тільки вибірковим дітям, а іншим дулю, ще й обкрадала?
- шо це за мати, яка замість побудування міцного будинку і надання нормальних умов існування, збудувала сарайчик і зробила все щоб якись злочинці прийшли і грабували?

Якщо вже давати сімейні аналогії, то це не стара мати, а старий батя алкаш-абʼюзер, якому всі винні, який злий на весь світ і для якого є тільки сьогодня і водяра. Звісно від такого родича будуть бігти діти, коли становище критичне. А ті хто знаходить у цьому гєноциді «любов», це звичайний стокгольмський синдром, тому що не розуміють як воно має бути у нормальних країнах
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не ний, все буде добре)
Я не нию а констатую прикру реальність
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

-Що ж це за мати яка не дає своїм дітям виїхати і мати щасливе і спокійне життя? При чому якщо дитятко принесе їй подарунок, вона його випустить
-що це за мати яка давала цукерки тільки вибірковим дітям, а іншим дулю, ще й обкрадала?
- шо це за мати, яка замість побудування міцного будинку і надання нормальних умов існування, збудувала сарайчик і зробила все щоб якись злочинці прийшли і грабували?

Якщо вже давати сімейні аналогії, то це не стара мати, а старий батя алкаш-абʼюзер, якому всі винні, який злий на весь світ і для якого є тільки сьогодня і водяра. Звісно від такого родича будуть бігти діти, коли становище критичне. А ті хто знаходить у цьому гєноциді «любов», це звичайний стокгольмський синдром, тому що не розуміють як воно має бути у нормальних країнах

Ок.Если это все так ,то какого хуя ты тут забыл?Ты же типа счастлив ,сбежал от бати алкаша абьюзера.Казалось бы …живи и радуйся.но вместо этого вы с выблядком Изей мне доказываете что я раб вместе со Славом и другими у которых аллергия на жопы стариков .Меня в этой ситуации смешит то ,что я мог и могу  свалить с 1м+(не буду уточнять после плюса ,но …у тебя точно столько нет и за всю жизнь не будет )но …мажор почему то сидит в Украине «рискует» жизнью ребенка И так далее .Понимаешь о чем я ?Скорее всего нет .Как и беженская мразь, срущая  н а Украину ,попрошайничая с ее флагом и паспортом ,не вкуривает про трусы и крестик .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

-Що ж це за мати яка не дає своїм дітям виїхати і мати щасливе і спокійне життя? При чому якщо дитятко принесе їй подарунок, вона його випустить
-що це за мати яка давала цукерки тільки вибірковим дітям, а іншим дулю, ще й обкрадала?
- шо це за мати, яка замість побудування міцного будинку і надання нормальних умов існування, збудувала сарайчик і зробила все щоб якись злочинці прийшли і грабували?

Якщо вже давати сімейні аналогії, то це не стара мати, а старий батя алкаш-абʼюзер, якому всі винні, який злий на весь світ і для якого є тільки сьогодня і водяра. Звісно від такого родича будуть бігти діти, коли становище критичне. А ті хто знаходить у цьому гєноциді «любов», це звичайний стокгольмський синдром, тому що не розуміють як воно має бути у нормальних країнах

Пiсля такого висеру, висновок може бути один: ти дешевий гандон. Старий, використнаний i викинутий пiсля використання гандон, будеш попрошайнiчати до кiнця твоiх убогих днiв.

Про "нормальнi краiни" воно гамнягае, з молочними рiками та кисельними берегами. Таким як ти "нормально" не бувае.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

-Що ж це за мати яка не дає своїм дітям виїхати і мати щасливе і спокійне життя? При чому якщо дитятко принесе їй подарунок, вона його випустить
-що це за мати яка давала цукерки тільки вибірковим дітям, а іншим дулю, ще й обкрадала?
- шо це за мати, яка замість побудування міцного будинку і надання нормальних умов існування, збудувала сарайчик і зробила все щоб якись злочинці прийшли і грабували?

Якщо вже давати сімейні аналогії, то це не стара мати, а старий батя алкаш-абʼюзер, якому всі винні, який злий на весь світ і для якого є тільки сьогодня і водяра. Звісно від такого родича будуть бігти діти, коли становище критичне. А ті хто знаходить у цьому гєноциді «любов», це звичайний стокгольмський синдром, тому що не розуміють як воно має бути у нормальних країнах
дуже тупа аналогія(вона абсолтно не аналогія,але тут пробують то пришити ). мати є живою особою як ті про кого тут пришуть і народила та виховала собі подібних. держава чи країна абсолютно не то саме, тому і все решта-бла-бла з передьоргом під свою концепцію.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Актор і комік Олександр Пікалов з “95 кварталу” служить в Іміджево-видавничому центрі Національної гвардії. Це підтверджує офіційний документ.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Актор і комік Олександр Пікалов з “95 кварталу” служить в Іміджево-видавничому центрі Національної гвардії. Це підтверджує офіційний документ.

Теж напевно входить в число мільйонної української армії...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Теж напевно входить в число мільйонної української армії...
Ну так а как иначе? Советники по гендерному равенству есть у комбрига? А пресс-офицеры? Кто то эту пресс-продукцию :)  должен печатать, и кстати с роликами и бигбордами в нацгвардия ок.
У них там ещё и ансамбли в штате  этого центра. Интересно если копнуть глубже что там ещё есть)

Останнє редагування: 27 січня 2024 09:35:54 від Billi
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

пішов нахуй. емігрантішко кінчене. втікач і зцикуняра.  :laugh:  :-)o

Для пана офіцера нема вакансії у Повітряних Силах.
А ти, курва, чого не фронті, ще й назвався Бандерівцем. Якийсь Бандерівець-теоретик.  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для пана офіцера нема вакансії у Повітряних Силах.
А ти, курва, чого не фронті, ще й назвався Бандерівцем. Якийсь Бандерівець-теоретик.  :laugh:
приїдь в ТЦК знайдуть швидко
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Теж напевно входить в число мільйонної української армії...

Не знаю, Національна Гвардія, формально, вважається ЗСУ.
Але так, "входить  у військо" разом з музикантами військових оркестрів та ін.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/tvk_ukr/253996

А видос уже потерли.
Оперативно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чоловік, якого на вокзалі у Чернівцях силоміць забрали працівники ТЦК і відправили у штурмову бригаду, оголосив голодування
25 січня, 2024, 14:43
Жителя Дніпропетровщини відправили у гірсько-штурмову бригаду, хоча у нього невиліковна хвороба нирок

Сергій Грішин, 34-річний чоловік з Дніпропетровщини, перебував у Чернівцях у справах. 21 січня, як стверджує сам Грішин, його викрали представники Чернівецького ТЦК прямо з залізничного вокзалу близько 11 години дня. Як повідомляє чоловік, у приміщенні військкомату його утримували «у неналежних умовах, без їжі та води, вимагаючи підписати контракт і вирушити штурмовиком в один із підрозділів ЗСУ», передає «Еспресо».

Згодом Сергія Грішина відправили у 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс», хоча у нього невиліковна хвороба нирок.

Там чоловік написав заяву на незаконні дії ТЦК командиру бригади, у якій оголосив про своє голодування. Відповідну заяву опублікував журналіст Сергій Гузь, який висвітлює цю ситуацію у соціальних мережах.

«Я, Грішин Сергій Олександрович був викрадений ТЦК та СП у м.Чернівці. Попри мої пояснення, що в мене невиліковна хвороба, вроджений полікістоз нирок, мене утримували в нелюдських умовах, без їжі та води, та погрожуючи фізичною розправою, якщо я не підпишу документи, які потрібні викрадачам. А тому я оголошую голодування», – йдеться у заяві.

Як вдалося дізнатися журналісту, Сергій Грішин у 2005, 2012 та 2021 роках проходив медичні комісії та був визнаний непридатним до несення військової служби. Востаннє йому не видали довідку, що він не знятий з обліку нібито через відсутність необхідних бланків.

Він також відвідував ТЦК та СП у місті Кам’янське Дніпропетровської області вже після початку повномасштабного вторгнення. Але чоловіка так і не зняли з обліку. Через великий наплив людей його відправили додому, запевнивши, що він уже нібито знятий з обліку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Чоловік, якого на вокзалі у Чернівцях силоміць забрали працівники ТЦК і відправили у штурмову бригаду, оголосив голодування
25 січня, 2024, 14:43
Жителя Дніпропетровщини відправили у гірсько-штурмову бригаду, хоча у нього невиліковна хвороба нирок

Сергій Грішин, 34-річний чоловік з Дніпропетровщини, перебував у Чернівцях у справах. 21 січня, як стверджує сам Грішин, його викрали представники Чернівецького ТЦК прямо з залізничного вокзалу близько 11 години дня. Як повідомляє чоловік, у приміщенні військкомату його утримували «у неналежних умовах, без їжі та води, вимагаючи підписати контракт і вирушити штурмовиком в один із підрозділів ЗСУ», передає «Еспресо».

Згодом Сергія Грішина відправили у 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс», хоча у нього невиліковна хвороба нирок.

Там чоловік написав заяву на незаконні дії ТЦК командиру бригади, у якій оголосив про своє голодування. Відповідну заяву опублікував журналіст Сергій Гузь, який висвітлює цю ситуацію у соціальних мережах.

«Я, Грішин Сергій Олександрович був викрадений ТЦК та СП у м.Чернівці. Попри мої пояснення, що в мене невиліковна хвороба, вроджений полікістоз нирок, мене утримували в нелюдських умовах, без їжі та води, та погрожуючи фізичною розправою, якщо я не підпишу документи, які потрібні викрадачам. А тому я оголошую голодування», – йдеться у заяві.

Як вдалося дізнатися журналісту, Сергій Грішин у 2005, 2012 та 2021 роках проходив медичні комісії та був визнаний непридатним до несення військової служби. Востаннє йому не видали довідку, що він не знятий з обліку нібито через відсутність необхідних бланків.

Він також відвідував ТЦК та СП у місті Кам’янське Дніпропетровської області вже після початку повномасштабного вторгнення. Але чоловіка так і не зняли з обліку. Через великий наплив людей його відправили додому, запевнивши, що він уже нібито знятий з обліку.

Нє жилєц.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
DBA

Ок.Если это все так ,то какого хуя ты тут забыл?Ты же типа счастлив ,сбежал от бати алкаша абьюзера.Казалось бы …живи и радуйся.но вместо этого вы с выблядком Изей мне доказываете что я раб вместе со Славом и другими у которых аллергия на жопы стариков .Меня в этой ситуации смешит то ,что я мог и могу  свалить с 1м+(не буду уточнять после плюса ,но …у тебя точно столько нет и за всю жизнь не будет )но …мажор почему то сидит в Украине «рискует» жизнью ребенка И так далее .Понимаешь о чем я ?Скорее всего нет .Как и беженская мразь, срущая  н а Украину ,попрошайничая с ее флагом и паспортом ,не вкуривает про трусы и крестик .

А с какого хуя тут мне какой-то ухилянт-алкашня будет указывать, где мне быть? Я тут с самого основания фупа и свободный человек. Я ж не спрашиваю почему ты не в окопе, а на диване фупишь ежедневно.

Шо до твоего ляма и твоих фантазий относительно заработков других, кого ты не знаешь - это смешно. Не буду тебя расстраивать цифрами  :gigi: , но ты нищеброд по средним меркам топовых стран и тем более по сравнению со мной.  До чого твой тут выпендреж и во многих ветках?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
DBA

І до речі, димєць, «біженська мразь», як ти кажеш, тут кожну неділю ходить на мітинги, вимагаючи під парламентами надати зброю Україні і збирая кошти на донати і інші речі для України , і так в багатьох країнах, у яких я був. А також пишуть напряму у газети ньюсові і конгресменам, керівникам компаній, щоб фінансувати оборону, і багато іншої роботи. А потім після пройобаних вихідних йдуть на роботи, де їх податки також йдуть на зброю для України. Це звісно не всі, але таких багато, а ти усіх під один шаблон як кацапо дятел одноклєточний. А ти що зробив щоб давали зброю зі своїм лямом і не в окопі? Небось заводік по виробництву дронів зробив чи хоч броніки виробляєш? Піз диш лише на партньорів разом з кацо-довбойобом eact і іншими трапізнями, і випєндрюєшся і хейтиш все навкруги . Тебе похвалити за твою мужність що не зʼєбався і маєш цілий мільйон  :laugh: чи що?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

кожну неділю ходить на мітинги, вимагаючи під парламентами надати зброю Україні і збирая кошти на донати і інші речі для України , і так в багатьох країнах, у яких я був. А також пишуть напряму у газети ньюсові і конгресменам, керівникам компаній, щоб фінансувати оборону, і багато іншої роботи

За це респект
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чоловік, якого на вокзалі у Чернівцях силоміць забрали працівники ТЦК і відправили у штурмову бригаду, оголосив голодування
25 січня, 2024, 14:43
Жителя Дніпропетровщини відправили у гірсько-штурмову бригаду, хоча у нього невиліковна хвороба нирок

Сергій Грішин, 34-річний чоловік з Дніпропетровщини, перебував у Чернівцях у справах. 21 січня, як стверджує сам Грішин, його викрали представники Чернівецького ТЦК прямо з залізничного вокзалу близько 11 години дня. Як повідомляє чоловік, у приміщенні військкомату його утримували «у неналежних умовах, без їжі та води, вимагаючи підписати контракт і вирушити штурмовиком в один із підрозділів ЗСУ», передає «Еспресо».

Згодом Сергія Грішина відправили у 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс», хоча у нього невиліковна хвороба нирок.

Там чоловік написав заяву на незаконні дії ТЦК командиру бригади, у якій оголосив про своє голодування. Відповідну заяву опублікував журналіст Сергій Гузь, який висвітлює цю ситуацію у соціальних мережах.

«Я, Грішин Сергій Олександрович був викрадений ТЦК та СП у м.Чернівці. Попри мої пояснення, що в мене невиліковна хвороба, вроджений полікістоз нирок, мене утримували в нелюдських умовах, без їжі та води, та погрожуючи фізичною розправою, якщо я не підпишу документи, які потрібні викрадачам. А тому я оголошую голодування», – йдеться у заяві.

Як вдалося дізнатися журналісту, Сергій Грішин у 2005, 2012 та 2021 роках проходив медичні комісії та був визнаний непридатним до несення військової служби. Востаннє йому не видали довідку, що він не знятий з обліку нібито через відсутність необхідних бланків.

Він також відвідував ТЦК та СП у місті Кам’янське Дніпропетровської області вже після початку повномасштабного вторгнення. Але чоловіка так і не зняли з обліку. Через великий наплив людей його відправили додому, запевнивши, що він уже нібито знятий з обліку.

Та щось не клеїться в цій історії
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та щось не клеїться в цій історії

наприклад?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

наприклад?

Зважаючи на кількість ВЛК у нього, він уже давно мав би бути знятий з обліку. А ось ці "відсутні бланки" - це хуєта, сам висновок ВЛК - це звичай аркуш паперу з печатками, хоча залежить від ТЦК.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Зважаючи на кількість ВЛК у нього, він уже давно мав би бути знятий з обліку. А ось ці "відсутні бланки" - це хуєта, сам висновок ВЛК - це звичай аркуш паперу з печатками, хоча залежить від ТЦК.

ви здивуєтесь але досі бланків військових квитків. І це в Києві.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Зважаючи на кількість ВЛК у нього, він уже давно мав би бути знятий з обліку. А ось ці "відсутні бланки" - це хуєта, сам висновок ВЛК - це звичай аркуш паперу з печатками, хоча залежить від ТЦК.
Військкомат навіть до війни видавати нічого нормально не хотів, а зараз і подавно. Я у 12-му році ледь військовий вибив у них - то бланків нема, то воєнкома, то у відповідальної дупа свербить...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ви здивуєтесь але досі бланків військових квитків. І це в Києві.

Не знаю, колеги якось без проблем отримували і свідоцтва, і воєнніки. Так повернемося до цього бідосі: у нього на руках купа висновків ВЛК, а він уже 2 роки не добитися оформлення? Я припускаю, що комісія в Чернівцях могла зробити х.й.ю, але щоб йому відмовлялися оформлювати зняття з обліку за місцем проживання 2 роки поспіль - у це я повірити не можу. То він так наполягав.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Військкомат навіть до війни видавати нічого нормально не хотів, а зараз і подавно. Я у 12-му році ледь військовий вибив у них - то бланків нема, то воєнкома, то у відповідальної дупа свербить...

Воєннік - так, але висновок ВЛК йому точно видали би.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ви здивуєтесь але досі бланків військових квитків. І це в Києві.

Не знаю в чем именно проблема , но куча народу с временными удостоверениями ходит. С бланками это проблема или с военкоматом, но это факт .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не знаю, колеги якось без проблем отримували і свідоцтва, і воєнніки. Так повернемося до цього бідосі: у нього на руках купа висновків ВЛК, а він уже 2 роки не добитися оформлення? Я припускаю, що комісія в Чернівцях могла зробити х.й.ю, але щоб йому відмовлялися оформлювати зняття з обліку за місцем проживання 2 роки поспіль - у це я повірити не можу. То він так наполягав.

жертва зґвалтування сама винна, ок.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не знаю в чем именно проблема , но куча народу с временными удостоверениями ходит. С бланками это проблема или с военкоматом, но это факт .

один з ТЦК Києва не встигав вивезти усі особисті справи під час евакуації. І тому 25-27 приблизно лютого палив особисті справи. Сьогодні коли людина приходить до ТЦК за повісткою і не знаходять його особової справи, замість того, щоб щось робити, йому шиють кримінал. Ще раз, це Київ.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

один з ТЦК Києва не встигав вивезти усі особисті справи під час евакуації. І тому 25-27 приблизно лютого палив особисті справи. Сьогодні коли людина приходить до ТЦК за повісткою і не знаходять його особової справи, замість того, щоб щось робити, йому шиють кримінал. Ще раз, це Київ.

Какой район?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Воєннік - так, але висновок ВЛК йому точно видали би.
Так йому цей висновок видали, він лежить вдома. А викрали його з вокзалу у Чернівцях.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

один з ТЦК Києва не встигав вивезти усі особисті справи під час евакуації. І тому 25-27 приблизно лютого палив особисті справи. Сьогодні коли людина приходить до ТЦК за повісткою і не знаходять його особової справи, замість того, щоб щось робити, йому шиють кримінал. Ще раз, це Київ.

За що шиють кримінал? То ж не він прооїбав особову справу
Міг проїбати воєннік, але то штраф лише
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія