Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:
den

На формування такої картини піде років пʼять - якраз війна може закінчитись)

80% "проблемних обліків " закриється з обмеженням на банківські операції та водіння авто

20% тих хто "тотально ховається " - дійсно довгий шлях
Анемія він здоланний
Наприклад обов'язок ( а не допомога ) місцевої влади організувати перевірку і супровід до тцк  зареєстрованих

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Просто на учет и все

На учет встану, а воевать шиш с маслом ©
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На учет встану, а воевать шиш с маслом ©
  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не плекайте зайвих ілюзій, якщо досі там не були та не маєте підстав для відстрочки: будете мобілізовані з вірогідністю 100%, якщо вік більш-менш. Старі пердуни тіпа Strangeways на хер не потрібні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Питання не про тотальну  мобілізацію

А про тотальний облік

Бо зараз досі багато людей не стоїть повноцінно на обліку або не оновлювати дані

Тож кого мобілізувати - то справа друга
А перша - мати картину хто є в наявності

ТЦК зробили дуже багато щоб людина лякалася там зʼявлятися навіть для уточнення даних.Всі ці бусіки з відправкою до військової частини у той же день з влк за годину наробили багато поганого .Радянській підхід напочатку дав якийсь результат але зараз люди вже бояться хоч якось з ними перетинатись бо відбулось беззаконня ,яке покриває держава .Тобто втрата довіри до інститутів .Плюс ще тут допомогли і місцеві блогери які це висвітлювали ,і бездіяльність влади ,яка нікого не покарала за знущання над людьми та кацапське іпсо ,яке цим скористалось
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
den

ТЦК зробили дуже багато щоб людина лякалася там зʼявлятися навіть для уточнення даних.Всі ці бусіки з відправкою до військової частини у той же день з влк за годину наробили багато поганого .Радянській підхід напочатку дав якийсь результат але зараз люди вже бояться хоч якось з ними перетинатись бо відбулось беззаконня ,яке покриває держава .Тобто втрата довіри до інститутів .Плюс ще тут допомогли і місцеві блогери які це висвітлювали ,і бездіяльність влади ,яка нікого не покарала за знущання над людьми та кацапське іпсо ,яке цим скористалось

Згоден
Довіра невелика
І чіткі правила як завжди такі собі "чіткі"

Але державі так чи інакше треба облік
Тож хоч батогом вона хоче то досягти

І обмеження на банк водіння авто чи операції з нерухомістю цілком розглядаються як такий батіг



   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не плекайте зайвих ілюзій, якщо досі там не були та не маєте підстав для відстрочки: будете мобілізовані з вірогідністю 100%, якщо вік більш-менш. Старі пердуни тіпа Strangeways на хер не потрібні.


Спочатку так і було .Багато розповідали як приходили ще у перші дні і їм відмовляли бо спеціальності військової не було чи були обмежено придатні.Але потім почали зʼявлятися зовсім інші історії які миттєво розповсюджувались по мережі роблячи картину що гребуть усіх кого спіймають
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

операції з нерухомістю

Мені ще до ковіду на роботі казав, той що обліком займається: не виробиш новий квиток, то не зможеш продати квартиру чи одружитись
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хоча, в мене колега одружувався  без квитка і пох.
Але коли то було хз.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Спочатку так і було .Багато розповідали як приходили ще у перші дні і їм відмовляли бо спеціальності військової не було чи були обмежено придатні.Але потім почали зʼявлятися зовсім інші історії які миттєво розповсюджувались по мережі роблячи картину що гребуть усіх кого спіймають

Тому що так воно і є: беруть усіх, хто підходить. Інвалідів не беруть, старих пердунів не беруть, але якщо немає явних медичних обмежень, то мобілізують 100%. Зараз хоча б вчити довше стали, а рік тому кілька тижнів і на Бахмут.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мені ще до ковіду на роботі казав, той що обліком займається: не виробиш новий квиток, то не зможеш продати квартиру чи одружитись

Мені здається, що це міська легенда
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мені здається, що це міська легенда

Та хз. Мабуть що так.
Мені то не треба було і я забив.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та хз. Мабуть що так.
Мені то не треба було і я забив.

Я нещодавно сину оформлював паспорт (14 років), у мене взагалі нічого не питали, крім паспорту.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я нещодавно сину оформлював паспорт (14 років), у мене взагалі нічого не питали, крім паспорту.
А я фотку клеїв в цнапі то лише паспорт взяли.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А я фотку клеїв в цнапі то лише паспорт взяли.

Почитав про РАГСи: дійсно вимагають відомості про військовий облік для укладення шлюбу, але це не обов'язково військовий квиток.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

але це не обов'язково військовий квиток.

Я спростив.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Згоден
Довіра невелика
І чіткі правила як завжди такі собі "чіткі"

Але державі так чи інакше треба облік
Тож хоч батогом вона хоче то досягти

І обмеження на банк водіння авто чи операції з нерухомістю цілком розглядаються як такий батіг

Почнуть працювати в чорну,їздити на транспорті ,а нерухомість підчас війни майже мертва і якщо людина не хоче втекти з країни то немає сенсу продавати квартиру чи купляти її коли не знаєш що буде завтра .У ТЦК є доступ і до баз банків,нової пошти та інших сервісів по яким можна встановити місце знаходження людини не кажучи про реєстри де є вся інформація .Але бігати за кожним не варіант .В першу чергу потрібна мотивація і розумна інформаційна політика яка на це впливає .У перші місяці була небезпека втрати країни,тому у військкомати були черги .Зараз наче кацапів зупинили і це вже так не відчувається,а Подоляк розповідає про каву у Ялті і босих чмобиків .Самі  військові кажуть що я пішов і хочу відпочити а ви бухаєте по ресторанах і кажете мені піди ще воюй .Тобто нема справедливості.І так майже по кожному питанню .хтось збирає на мавік,а хтось за мільйони ремонтує футбольні поля .Хтось лежить у шпиталі без ніг ,а хтось записує новорічні тусовки з повіями.Два паралельні світи і людина завжди захоче до повій більше чим до сирого окопу ,якщо її правильно не вмотивувати .А це на стільки комплексне питання і стільки часу вже просрано що навіть не уявляю що з цим треба робити щоб відбувся швидкий ефект
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тому що так воно і є: беруть усіх, хто підходить. Інвалідів не беруть, старих пердунів не беруть, але якщо немає явних медичних обмежень, то мобілізують 100%. Зараз хоча б вчити довше стали, а рік тому кілька тижнів і на Бахмут.


До останнього часу брали усіх окрім інвалідності.Людина хвора але не лікувалася як більшість українців.Наприклад серце чи якись суглоби .Пʼє собі ліки які йому колись виписали і до лікарів не звертається .Його саджають в бусік,везуть в влк,там він повністю здоровий .Є якісь підтвердження чи інвалідність ?Немає?Вперед .Тобто проходити обстеження вже ніхто не дасть.Можеш потім подавати в суд але вже із військової частини ,а суди можуть роками тягнутися та і не кожен розуміє що і як це треба робити .Ось тому люди і лякаються ТЦК особливо після історій про такі комісії та непідготовленість яка була раніше .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

буду  Вам це посилання постити по змозі  постійно, вивчайте


https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пугайте больше)
Принудительная массовая мобилизация влечет за собой жёсткую военную вертикаль а-ля Вагнер.
Иначе потом вы с места не сдвинете такое войско. А ещё и погоняетесь за ним по Украине.
Помните батальон Прикарпаття?

А ВЛК это не инструмент изобличать уклонистов. Это инструмент отбора пригодных. Народ двинулся на социальной справедливости. Давайте вводить квоты в подразделениях - инвалиды, ЛГБТ, негры, женщины и прочие. Это будет эпический эксперимент.

Останнє редагування: 5 січня 2024 19:32:35 від Billi
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До останнього часу брали усіх окрім інвалідності.Людина хвора але не лікувалася як більшість українців.Наприклад серце чи якись суглоби .Пʼє собі ліки які йому колись виписали і до лікарів не звертається .Його саджають в бусік,везуть в влк,там він повністю здоровий .Є якісь підтвердження чи інвалідність ?Немає?Вперед .Тобто проходити обстеження вже ніхто не дасть.Можеш потім подавати в суд але вже із військової частини ,а суди можуть роками тягнутися та і не кожен розуміє що і як це треба робити .Ось тому люди і лякаються ТЦК особливо після історій про такі комісії та непідготовленість яка була раніше .

Не всі хвороби є підставою для зняття з обліку. А якщо не знятий з обліку, то звиняйте, далі вже армія вирішить. Чоловік Моллі сам знаєш у якому стані півтора року відвоював.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На формування такої картини піде років пʼять - якраз війна може закінчитись)
А ти оптиміст)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До останнього часу брали усіх окрім інвалідності.Людина хвора але не лікувалася як більшість українців.Наприклад серце чи якись суглоби .Пʼє собі ліки які йому колись виписали і до лікарів не звертається .Його саджають в бусік,везуть в влк,там він повністю здоровий .Є якісь підтвердження чи інвалідність ?Немає?Вперед .Тобто проходити обстеження вже ніхто не дасть.Можеш потім подавати в суд але вже із військової частини ,а суди можуть роками тягнутися та і не кожен розуміє що і як це треба робити .Ось тому люди і лякаються ТЦК особливо після історій про такі комісії та непідготовленість яка була раніше .

Ну тут і варіанти інші відсутні. Якщо не лікувався і не звертався та ніде нічого не зафіксовано то ніхто бавитися сильно не буде. Тому що майже всі хто попадає зараз на ВЛК раптом згадує всі болячки ще з дитинства. Попробуйте відділити реально хворих від ухилянтів. Не може лікар на ВЛК кожного відправити на дообстеження. Бо його просто вздрючать за це. Знаю за що говорю. Щодо лояльності нелояльності. Людський фактор є. По різному буває. Як правило людей з явними ознаками певних захворювань таких на дообстеження відправляють. Тих хто має діагнози і виписки також. Але не завжди і не всюди. Багато залежить від ТЦК,від голови ВЛК
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не всі хвороби є підставою для зняття з обліку. А якщо не знятий з обліку, то звиняйте, далі вже армія вирішить. Чоловік Моллі сам знаєш у якому стані півтора року відвоював.
1 год 8 мес
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну тут і варіанти інші відсутні. Якщо не лікувався і не звертався та ніде нічого не зафіксовано то ніхто бавитися сильно не буде. Тому що майже всі хто попадає зараз на ВЛК раптом згадує всі болячки ще з дитинства. Попробуйте відділити реально хворих від ухилянтів. Не може лікар на ВЛК кожного відправити на дообстеження. Бо його просто вздрючать за це. Знаю за що говорю. Щодо лояльності нелояльності. Людський фактор є. По різному буває. Як правило людей з явними ознаками певних захворювань таких на дообстеження відправляють. Тих хто має діагнози і виписки також. Але не завжди і не всюди. Багато залежить від ТЦК,від голови ВЛК
Именно так было у меня в 19 лет. Никто не стал меня слушать.
А потом через 3 месяца службы комисовали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

80% "проблемних обліків " закриється з обмеженням на банківські операції та водіння авто

20% тих хто "тотально ховається " - дійсно довгий шлях
Анемія він здоланний
Наприклад обов'язок ( а не допомога ) місцевої влади організувати перевірку і супровід до тцк  зареєстрованих
Ну так буде кеш і таксі)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

А ти оптиміст)
Був би песимістом мене в Україні вже не було б)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ти оптиміст)
2024р буде двіж і треш. без варіантів.
але НМД є шанс що все завершиться в 2025р.
якщо сторони після виборів Президента США і озвучення його поглядів на цей конфлікт, просто сядуть, підрахують дебет-кредит, проведуть аудит ресурсів, послухають аналітиків, розкладуть карти таро/пасьянс і прикинуть чи взагалі є сенс далі вовтузитися за сарай баби Свєти на околиці авдіївки/кринок і по святах насипати одні по одним дронами/КР.

не забуваємо що ключові лідери, завязані в цей конфлікт мають 70-80 років.
і смерть когось з них може змінити баланс.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну тут і варіанти інші відсутні. Якщо не лікувався і не звертався та ніде нічого не зафіксовано то ніхто бавитися сильно не буде. Тому що майже всі хто попадає зараз на ВЛК раптом згадує всі болячки ще з дитинства. Попробуйте відділити реально хворих від ухилянтів. Не може лікар на ВЛК кожного відправити на дообстеження. Бо його просто вздрючать за це. Знаю за що говорю. Щодо лояльності нелояльності. Людський фактор є. По різному буває. Як правило людей з явними ознаками певних захворювань таких на дообстеження відправляють. Тих хто має діагнози і виписки також. Але не завжди і не всюди. Багато залежить від ТЦК,від голови ВЛК


Стоп.Ми що декларуємо?Головна цінність це життя українців?Тому хай хворий доказує що він не хворий без лікарів чи безглуздо загине але тцкшник зробить план ?Треба шукати якісь методи ,мабуть покарання за брехню чи обстеження за свій рахунок але відправляти людину не давши їй жодного шансу на обстеження це нонсенс .Якщоб у нас була європейська медицина з постійними обстеженнями ,страховками та іншим це ок ,але у нас це зовсім не так .3 штурмова добре про це казали .Привезли мені 45 річного штурмовика ,з зайвою вагою ,який пив ,курив,з купою захворювань ,навіть вмотивованого і ми їдемо на штурм .Пвдвезли на бтрі а потім треба швидко пробігти 2км під обстрілами.Він біжить 500 метрів і сідає бо немає фізухи,по ньому прилітає і вже все йде не по сценарію ,хтось з досвідом повзе його рятувати і гине ,а потім інший повзе і теж .Чи невмотивований кулеметник сидить і йому ставлять задачу прикривати якусь ділянку ,поряд з ним прилітає і він тікає чи просто сидить і його трясе .Хлопці рухаються  вперед і не знають що він їх не прикриває і гинуть .Це яскравий приклад такої мобілізації на кшалт і так зійде
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А эти любители ебаться, вечно сидящие на шеях, размножившиеся многодетные отцы-они никак свою почву защищать не желают?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Многодетных надо мобилизовать в первую очередь я вам говорю- им есть что защищать же!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Многодетных надо мобилизовать в первую очередь я вам говорю- им есть что защищать же!

Так повертайся!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Стоп.Ми що декларуємо?Головна цінність це життя українців?Тому хай хворий доказує що він не хворий без лікарів чи безглуздо загине але тцкшник зробить план ?Треба шукати якісь методи ,мабуть покарання за брехню чи обстеження за свій рахунок але відправляти людину не давши їй жодного шансу на обстеження це нонсенс .Якщоб у нас була європейська медицина з постійними обстеженнями ,страховками та іншим це ок ,але у нас це зовсім не так .3 штурмова добре про це казали .Привезли мені 45 річного штурмовика ,з зайвою вагою ,який пив ,курив,з купою захворювань ,навіть вмотивованого і ми їдемо на штурм .Пвдвезли на бтрі а потім треба швидко пробігти 2км під обстрілами.Він біжить 500 метрів і сідає бо немає фізухи,по ньому прилітає і вже все йде не по сценарію ,хтось з досвідом повзе його рятувати і гине ,а потім інший повзе і теж .Чи невмотивований кулеметник сидить і йому ставлять задачу прикривати якусь ділянку ,поряд з ним прилітає і він тікає чи просто сидить і його трясе .Хлопці рухаються  вперед і не знають що він їх не прикриває і гинуть .Це яскравий приклад такої мобілізації на кшалт і так зійде

Це все ясно. Дивися я все своє свідоме життя пропрацював в різних лікарнях. Ще навіть коли студентом був не пам'ятаю вже на якому курсі на пів ставки почав працювати. Я тобі знаючи всю цю кухню з повною відповідальністю скажу. Ця система яка є зараз впринципі не здатна працювати так щоб от до всіх по чесному, до всіх з увагою і до всіх по справедливості. Тому що це просто фізично не можливо. З зарплатами які є на ВЛК і в загальному,з навантаженням на того ж лікаря ВЛК. З тим що в першу чергу той лікар що на ВЛК що в лікарні керується в першу чергу вказівкою зверху.Ну і корупція. Вона тотальна. Всюди. Якщо ти ніхто і звати тебе ніяк і прийшов ти як то кажуть з вулиці за рідким виключенням ти нафіг нікому не потрібен
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А эти любители ебаться, вечно сидящие на шеях, размножившиеся многодетные отцы-они никак свою почву защищать не желают?
любители ебаться
і
многодетные отцы

це переважно 2 різні категорії
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Интересно, конечно, насколько показательно коррупция (несомненно прекрасная вещь для ее участников) влияет на жизнеспособность государства.

С одной стороны нападает РФ. С другой - коррупция.

Так и живем...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Украина- это страшно. Дело не в марафоне или там "все должны воевать."
Украина стала за последние лет 10 жутким чудовищем, здесь все стали типа одномыслящими и при этом "это" не заметно. И вообще это норма теперь.
Мир так не живет, ребята. И в этом не власти виноваты- мы сами создали монстра, на желающего слушать других.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Украина- это страшно. Дело не в марафоне или там "все должны воевать."
Украина стала за последние лет 10 жутким чудовищем, здесь все стали типа одномыслящими и при этом "это" не заметно. И вообще это норма теперь.
Мир так не живет, ребята. И в этом не власти виноваты- мы сами создали монстра, на желающего слушать других.

дододо

прямо вот про РФ в точечку (с)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це все ясно. Дивися я все своє свідоме життя пропрацював в різних лікарнях. Ще навіть коли студентом був не пам'ятаю вже на якому курсі на пів ставки почав працювати. Я тобі знаючи всю цю кухню з повною відповідальністю скажу. Ця система яка є зараз впринципі не здатна працювати так щоб от до всіх по чесному, до всіх з увагою і до всіх по справедливості. Тому що це просто фізично не можливо. З зарплатами які є на ВЛК і в загальному,з навантаженням на того ж лікаря ВЛК. З тим що в першу чергу той лікар що на ВЛК що в лікарні керується в першу чергу вказівкою зверху.Ну і корупція. Вона тотальна. Всюди. Якщо ти ніхто і звати тебе ніяк і прийшов ти як то кажуть з вулиці за рідким виключенням ти нафіг нікому не потрібен


Та відомо  мені все   .Тому все це і виглядає якимось глухим кутом .Хворі воюють ,здорові бухають по клубам .Тому і таке відношення до мобілізації.Як і до держави . були надії на зміни після 24.02,а потім подивилися що навіть війна не може нічого змінити.Немає справедливісті,навіть коли хтось платить життям своїх рідних.Після війни це вибухне і будуть чергові втікачі але вже не від хуйло ,а від військових .Це можна і треба міняти але …немає стратегічного підходу до вирішення проблеми .Це як на гангрену ліпити пластирі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дододо

прямо вот про РФ в точечку (с)
Ненене. Это именно про нашу с вами Украину. Вы посмотрите и послушайте,
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Украина- это страшно. Дело не в марафоне или там "все должны воевать."
Украина стала за последние лет 10 жутким чудовищем, здесь все стали типа одномыслящими и при этом "это" не заметно. И вообще это норма теперь.
Мир так не живет, ребята. И в этом не власти виноваты- мы сами создали монстра, на желающего слушать других.

Усатый цуговский дед и партнеры  ,ты снова вышел на связь ?
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія