Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Кум багатодітний сьогодні не отримав відстрочку в ТЦК. Сказали що візьмуть штраф за облік ,пройде ВЛК і відправлять додому так як самі точно не знають що видавати. Тому взяв дітей ,жінку і раніше чкурнув в Польщу ніж планував. На кордоні його перевіряли дві години .
За що штраф?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Держава вже винна сімʼям загинувши вояків десь під 40 ярдів баксів
будуть бунти як вважаєшь?

Вважаємо, що кацапких жопомоїв доїтимуть.  (tu) Так що, хуйленя, готуйся напару з болуканом  ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вважаємо, що кацапких жопомоїв доїтимуть.  (tu) Так що, хуйленя, готуйся напару з болуканом  ;)

Я зрозумів...... Як тільки я вийду на пенсію  - всій цій шарі пісєц.....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Єрмак. ;o
А шо ще хтось треба?

Ну якщо кривлятись як  ідіот, замість відкидати популістичну ахінею, то державний апарат - може й не треба
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За що штраф?

Коли я відноалював свідоцтво, мене хотіли штрафувати за ееналежне зберігання. В цього моде теж не було військового квитка - ось за це можуть. Там щось більше тисячі гривень ніби-то лякали, а інші казали - 800.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вважаємо, що кацапких жопомоїв доїтимуть.  (tu) Так що, хуйленя, готуйся напару з болуканом  ;)

перед тим як таке писате тобі краще було б хоч трошки подумати шо ти пишешь та про що ти пишешь
хоча не в свиню корм... бісер...
ігнор
спочивай в стекловаті гівнюк
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Коли я відноалював свідоцтво, мене хотіли штрафувати за ееналежне зберігання. В цього моде теж не було військового квитка - ось за це можуть. Там щось більше тисячі гривень ніби-то лякали, а інші казали - 800.

Я перед самой войной в военкомате просил штраф заплатить 800 за потерю военного, а мне отказали, тебе он ненужен, ты выключен с облику, дали справку и все.
А теперь придется снова идти просить, а то ж новый закон, без военного ни куда. Обману, напишу заяву, что украли
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Я перед самой войной в военкомате просил штраф заплатить 800 за потерю военного, а мне отказали, тебе он ненужен, ты выключен с облику, дали справку и все.
А теперь придется снова идти просить, а то ж новый закон, без военного ни куда. Обману, напишу заяву, что украли
тільки тепер ти опинишся відновленим на обліку ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Серед яких 85 жінок
і скільки їх дітей/чоловіків/братів/татусів на фронті?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тільки тепер ти опинишся відновленим на обліку ;)

Я думал над этим. Что типл
о попросят 59 летнего написать заяву
 Потому - украли, и ничего не подписывать
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Я думал над этим. Что типл
о попросят 59 летнего написать заяву
 Потому - украли, и ничего не подписывать
у 59 напевно вже не попросять, хоча, у світлі останніх подій, гарантувати щось тяжко
Ну і замість вкрали, краще загубив, на кражу документів ти потрібен заявити у метєнтуру

Останнє редагування: 2 січня 2024 23:50:49 від Agh
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я думал над этим. Что типл
о попросят 59 летнего написать заяву
 Потому - украли, и ничего не подписывать

А якщо ту довідку про виключення показати, що не проконає?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А якщо ту довідку про виключення показати, що не проконає?

Не..то справка в пенсионный была, что я два года служил. Надо было военный показать, а я его потерял, потому пошел за военным в военкомат. Мне отказали ..справку дали
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у 59 напевно вже не попросять, хоча, у світлі останніх подій, гарантувати щось тяжко
Ну і замість вкрали, краще загубив, на кражу документів ти потрібен заявити у метєнтуру

Ні, на втрату ьакож - мене змусили писати у РУГУ заяву про втрату, а вони (мвс)  мені дали довідку, що я його загубив, міри прийняті, але не знайшли нічого  :rotate:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Люди зараз не вірять ні владі ні законам.

війна й вороженьки не згине як роса на сонце
віра чи не віра вже нікого не їбе
інфантилізм не врятує
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дикий заряджає, поляки в акуї

Щоб закінчити попередню тему про шанси вижити ухилянтів... Якщо вже бути зовсім цинічним, якщо ми вже програємо цю війну через те, що в армію не записалися, то якраз більше шансів вижити буде у тих, хто буде у складі збройного підрозділу", – каже Дикий.

За його словами, у випадку поразки збройний підрозділ зможе організовано перейти кордон, вийти до ЄС і там інтернуватися. Як приклад експерт навів досвід УПА, деякі підрозділи якої "організовано просто прорвалися через Польщу і Словаччину і далі собі спокійно жили в діаспорі".

"В разі якщо вже війна програна, то у бійця в складі підрозділу набагато більше шансів вижити, аніж у ухилянта в підвалі", – підсумував Дикий.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

геніально
то якщо приймуть такий закон, а закон поширюється на всіх громадян
то військові зможуть сплатить таку сумму і перепочити декілько місяців
поки ніщеброди будуть фронт тримать ..
так вони і тримають і завжди тримали. Нічого нового не придумали поки не появляться "бійці від дайнемік". :D
   
у 59 напевно вже не попросять, хоча, у світлі останніх подій, гарантувати щось тяжко
Ну і замість вкрали, краще загубив, на кражу документів ти потрібен заявити у метєнтуру

Та не чіпає вже військомат 59річних, якщо вони не фахівці з якогось радянського гімна мамонта, що відкопали на базах зберігання
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дикий заряджає, поляки в акуї

Щоб закінчити попередню тему про шанси вижити ухилянтів... Якщо вже бути зовсім цинічним, якщо ми вже програємо цю війну через те, що в армію не записалися, то якраз більше шансів вижити буде у тих, хто буде у складі збройного підрозділу", – каже Дикий.

За його словами, у випадку поразки збройний підрозділ зможе організовано перейти кордон, вийти до ЄС і там інтернуватися. Як приклад експерт навів досвід УПА, деякі підрозділи якої "організовано просто прорвалися через Польщу і Словаччину і далі собі спокійно жили в діаспорі".

"В разі якщо вже війна програна, то у бійця в складі підрозділу набагато більше шансів вижити, аніж у ухилянта в підвалі", – підсумував Дикий.


Бгггг))) олігофрен: у пшеківських стражей кордону теж револьвери знайдуться. І їм там на словаки укр дрг нах не всралися.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дикий заряджає, поляки в акуї

Щоб закінчити попередню тему про шанси вижити ухилянтів... Якщо вже бути зовсім цинічним, якщо ми вже програємо цю війну через те, що в армію не записалися, то якраз більше шансів вижити буде у тих, хто буде у складі збройного підрозділу", – каже Дикий.

За його словами, у випадку поразки збройний підрозділ зможе організовано перейти кордон, вийти до ЄС і там інтернуватися. Як приклад експерт навів досвід УПА, деякі підрозділи якої "організовано просто прорвалися через Польщу і Словаччину і далі собі спокійно жили в діаспорі".

"В разі якщо вже війна програна, то у бійця в складі підрозділу набагато більше шансів вижити, аніж у ухилянта в підвалі", – підсумував Дикий.

В мене враження, що його в дитинстві дуже сильно били по голові...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Кум багатодітний сьогодні не отримав відстрочку в ТЦК. Сказали що візьмуть штраф за облік ,пройде ВЛК і відправлять додому так як самі точно не знають що видавати. Тому взяв дітей ,жінку і раніше чкурнув в Польщу ніж планував. На кордоні його перевіряли дві години .
А як саме не отримав? Подав заяву та офіційно відмовили, чи навіть не дали подати заяву, вимагаючи спочатку штраф та ВЛК?

Я подав заяву, її прийняли та на ВЛК не посилали. Тепер чекаю що саме відповідять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дослівно ОТЦК: "З метою сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану, відповідно до пунктів 5.4.2. протоколу засідання оперативного штабу ради оборони Київської області від 18 грудня №229, Головному управлінню Національної поліції в Київській області, Управлінню патрульної поліції у Київській області ДПП, Комендатурі Київської області поставлено завдання: "у взаємодії опрацювати та впровадити додаткові заходи на блокпостах, розміщених на міжнародних автомобільних дорогах у межах Київської області, з метою виявлення осіб, що вчинили порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію або порушили правила військового обліку".

https://www.pravda.com.ua/news/2024/01/2/7435548/
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дикий заряджає, поляки в акуї

Щоб закінчити попередню тему про шанси вижити ухилянтів... Якщо вже бути зовсім цинічним, якщо ми вже програємо цю війну через те, що в армію не записалися, то якраз більше шансів вижити буде у тих, хто буде у складі збройного підрозділу", – каже Дикий.

За його словами, у випадку поразки збройний підрозділ зможе організовано перейти кордон, вийти до ЄС і там інтернуватися. Як приклад експерт навів досвід УПА, деякі підрозділи якої "організовано просто прорвалися через Польщу і Словаччину і далі собі спокійно жили в діаспорі".

"В разі якщо вже війна програна, то у бійця в складі підрозділу набагато більше шансів вижити, аніж у ухилянта в підвалі", – підсумував Дикий.

Зараз Ваня вибіжить і буде репетувати що Дикий - то патріот і людина з енциклопедичними знаннями  :lol:  :lol:
А я, коли писав, що то хворий на голову пропагандон - то ви мені не вірили.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Бгггг))) олігофрен: у пшеківських стражей кордону теж револьвери знайдуться. І їм там на словаки укр дрг нах не всралися.

По суті цей Дикий правий.
В інтернування є свої правила - вйськовослужбовці здають зброю уповноваженим в прикордонній зоні, після чого направляються в табори для інтернування

Але те, як він це описує й каже, після його переможного виску "та ми кацапів однією лівою" -я розцінюю просто як продавання нового темнику від ОП.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А як саме не отримав? Подав заяву та офіційно відмовили, чи навіть не дали подати заяву, вимагаючи спочатку штраф та ВЛК?

Я подав заяву, її прийняли та на ВЛК не посилали. Тепер чекаю що саме відповідять.
Заяву він не подавав йому сказали що на даний час вони можуть просто відправити на ВЛК але ніяких записів про відстрочку  в документ не поставлять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Бгггг))) олігофрен: у пшеківських стражей кордону теж револьвери знайдуться. І їм там на словаки укр дрг нах не всралися.
Він знає, що каже і звісно не в якості дрг будуть входити до сусідньої країни, якщо що.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба тільки переконати ухилянтів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Заяву він не подавав йому сказали що на даний час вони можуть просто відправити на ВЛК але ніяких записів про відстрочку  в документ не поставлять.

Так це не відмовили, просто оновлять дані, це стандартна процедура. Біля мене хлоп писав заяву на відстрочку, у нього двоє батьків-інвалідів під опікою (йому 35 було), теж сказали, що треба ВЛК пройти, тільки потім дадуть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Так це не відмовили, просто оновлять дані, це стандартна процедура. Біля мене хлоп писав заяву на відстрочку, у нього двоє батьків-інвалідів під опікою (йому 35 було), теж сказали, що треба ВЛК пройти, тільки потім дадуть.

от тіки є нюанс
опісля ВЛК ніяких шансів відмазатися від повістки на відправку не буде, як кажуть адвокати
тому й направляють усіх
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от тіки є нюанс
опісля ВЛК ніяких шансів відмазатися від повістки на відправку не буде, як кажуть адвокати
тому й направляють усіх

Так як його можна відправити, якщо в нього двоє батьків під опікою? Воєнкому зайвий геморой не потрібен.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от тіки є нюанс
опісля ВЛК ніяких шансів відмазатися від повістки на відправку не буде, як кажуть адвокати
тому й направляють усіх

будуть. Просто повернути ту повістку з обосновуючими документами замовним листом і нічого не робити.
Суд по таким справам виправдовує і робить окреме впровадження на воєнкомат щоб зробили відстрочку.
але потрібен адвокат .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

будуть. Просто повернути ту повістку з обосновуючими документами замовним листом і нічого не робити.
Суд по таким справам виправдовує і робить окреме впровадження на воєнкомат щоб зробили відстрочку.
але потрібен адвокат .

Все правильно, у цьому разі є всі підстави відмовлятися від отримання мобілізаційного розпорядження (якщо вже така херня станеться, що маловірогідно), хай потім доводять, як вони хочуть такого мобілізувати, якщо в нього є всі підстави для відстрочки. Але таких випадків, здається, і не було за ці 2 роки.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от тіки є нюанс
опісля ВЛК ніяких шансів відмазатися від повістки на відправку не буде, як кажуть адвокати
тому й направляють усіх
питання спірне, ти ж завжди можеш зламати ногу навіть після ВЛК  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все правильно, у цьому разі є всі підстави відмовлятися від отримання мобілізаційного розпорядження (якщо вже така херня станеться, що маловірогідно), хай потім доводять, як вони хочуть такого мобілізувати, якщо в нього є всі підстави для відстрочки. Але таких випадків, здається, і не було за ці 2 роки.

Було і багато. Пробують внаглу, причому навіть суд дуріє .
Посилань на реєстр не дам, проте я в курсі всього цього.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Було і багато. Пробують внаглу, причому навіть суд дуріє .
Посилань на реєстр не дам, проте я в курсі всього цього.

Посилань не дам, але я в курсі  :weep: Хтось п***а.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от тіки є нюанс
опісля ВЛК ніяких шансів відмазатися від повістки на відправку не буде, як кажуть адвокати
тому й направляють усіх

Що за брєд сумашедшого написаний в цьому пості?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Посилань не дам, але я в курсі  :weep: Хтось п***а.

Є такі випадки,я не про суд а про бикування ТЦК. І особливо це стосується інвалідів. Тому що по параметрах ВЛК людина може бути обмежена придатна водночас маючи цілком законні підстави по яких вона отримала групу інвалідності . Наприклад немає частини кінцівки,ока, наслідки чмт і дофіга багато чого іншого. І мова не тільки про третю але і про другу групу. Якби держава право на відстрочку дає по групі а по ВЛК людина обмежено придатна. Якби на період дії групи по закону мають просто дати відстрочку а в реальності інваліду тому купа гемору з можливим навіть судом через відкриття справи.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Є такі випадки,я не про суд а про бикування ТЦК. І особливо це стосується інвалідів. Тому що по параметрах ВЛК людина може бути обмежена придатна водночас маючи цілком законні підстави по яких вона отримала групу інвалідності . Наприклад немає частини кінцівки,ока, наслідки чмт і дофіга багато чого іншого. І мова не тільки про третю але і про другу групу. Якби держава право на відстрочку дає по групі а по ВЛК людина обмежено придатна. Якби на період дії групи по закону мають просто дати відстрочку а в реальності інваліду тому купа гемору з можливим навіть судом через відкриття справи.

я саме про суди над людьми, що пройшли ВЛК й їм, не дивлячися на те, що в них є право на відстрочку дали повістки на відправку.
Й те саме стосується інвалідів всіх груп. В них є право на відстрочку, позаяк вони інваліди. Хай там що пишуть ТЦК, хай там які повістки не дають - мобілізувати інваліда можна виключно за власним бажанням
То ТЦК вдаються до грубого підлогу (стара й давно випробувана ними тактика) - вони тим нещасним підсовують заяви на згоду добровільно мобілізуватися.
І як людина підпише - тоді вже суд не допоможе.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прошу уважно подивитися відео
Я працював на цього адвоката , дуже сильний спеціаліст.



А югнату прохання не бовтати язиком багато.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А югнату прохання не бовтати язиком багато.
навіть цей адвокат каже, що ще не бачив справ в судовому реєстрі з обвинуваченням тих, хто має право на відстрочку. а ти стверджуєш що знаєш про такі випадки. то надай приклади.
   

Цю тему переглядають:

Дилигара, germ і 20 гостей
 
Повна версія