Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

А жити за що будуть? В нас купа народу живе від зарплати до зарплати.
Як що воєнком картку заблокує то як жити будуть? Приблизно так само як і неходячи на роботу. Я незнаю як. Це нехай думають ті хто цей закон прийме.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Шо стряслось? Вже на 3-5 років збираємось?
Так, цей пункт багато хто обере. Тут є хоч якійсь термін, бо при мобілізації термінів нема, вихід тільки або під прапор, або інвалід.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А вже нема сенсу. Влучно чи не влучно. Ворог є ворог. Це як вишукувати влучні думки в Шарія чи Монтян.
не схвалюю. :)  Ворога не  требе легковажити і треба уважно вивчати. бо він часом мимовільно дає дорі для нас поради зі своїх міркувань.але важливо,що вони добрі. тут власне таке-зразу кидається в очі СИРІСТЬ того закону на рівні відписки чи як тут кажуть-зробити шум -гам і за там затушувати щось ,що вже готове по серйозному і потребує власне хаосу за яким то приймуть без шумі і пилі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо ворог опише логічно і аргументовано що 2*2=4,
ти будеш з впертості заперечувати?
А для чого читати ворога, що б взнати що 2*2=4?
Крім ворога про це ніхто не знає?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не схвалюю. :)  Ворога не  требе легковажити і треба уважно вивчати. бо він часом мимовільно дає дорі для нас поради зі своїх міркувань.але важливо,що вони добрі. тут власне таке-зразу кидається в очі СИРІСТЬ того закону на рівні відписки чи як тут кажуть-зробити шум -гам і за там затушувати щось ,що вже готове по серйозному і потребує власне хаосу за яким то приймуть без шумі і пилі.
серед бандюків це називається "закошмаріть лоха", типу загрузити базаром,  залякати так щоб слабо соображав
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не схвалюю.

Ну послухай Монтян. Вона юристка. Може теж щось цікаве розповість  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не схвалюю. :)  Ворога не  требе легковажити і треба уважно вивчати. бо він часом мимовільно дає дорі для нас поради зі своїх міркувань.але важливо,що вони добрі. тут власне таке-зразу кидається в очі СИРІСТЬ того закону на рівні відписки чи як тут кажуть-зробити шум -гам і за там затушувати щось ,що вже готове по серйозному і потребує власне хаосу за яким то приймуть без шумі і пилі.

Ось не треба шукати злого наміру у звичайній дурості! Слуги після трускавецьких курсів, то клінічні ідіоти, замість хитрощів там може бути кам'янолоба дурь.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А для чого читати ворога, що б взнати що 2*2=4?
Крім ворога про це ніхто не знає?
якщо ворог написав текст, де все правильно розкладено (а ти досі лінувався це викласти в такій аргументованій і логічній формі)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А будуть проблемт то безумна скаже це вме тому що мало долучилось до обговорення в ФБ  X(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А для чого читати ворога, що б взнати що 2*2=4?
Крім ворога про це ніхто не знає?
виглядає що не знає.якщо ТАКЕ тицьнули на огляд публіки. два роки юридичний відділ ганяв шкурку а не приготовляв подібні закони на всякий випадок хоча б читаючи досвід минулих воєн і як то все організовувалося.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сумніваюсь шо народ схаває такий закон. Так шо я все ж таки підозрюю що це якась провокація. Може на випадок як що штати не проголосують допомогу, то буде вибір або переговори або президент підписує закон. Я хз, но цей закон просто брєд, брєд який виконати просто неможливо. Взяти хоча б 20 днів, як ТЦК переварить хоча б 1 млн людей за 20 днів? 50тис на день. До закону ще треба мільйон наказів, роз'яснень, бланків. Щоб це все запрацювало бюрократичної робото ще на рік. Навіть як що приймуть то Льоша Гончаренко подасть у конституційний суд, він таке любить і на час розгляду суд призупинить дію закону. Мене більш турбує питання, шо саме перебивають чи збираються перебити цим інфо вкидом.

Я думаю фишка в штрафе.
Неважно, когда там бланки разьяснения - главное ты не был в воекомате, нет отметки - штраф. Охренительный притом для манюпаса.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо ворог написав текст, де все правильно розкладено (а ти лінувався це викласти в такій аргументованій і логічній формі)

Ще Шарія подивись і Монтян.
Може вони теж щось логічно вмкоадуть.
І вечір з соловйовим помонітор.
З тітраткою.
 (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ось не треба шукати злого наміру у звичайній дурості! Слуги після трускавецьких курсів, то клінічні ідіоти, замість хитрощів там може бути кам'янолоба дурь.
невірно. момент зовсім не випадковий.
зокрема тому що ситуація досить напружена. Грошей ні від ЄС ні від США немає. від ЄС ймовірно, будуть рішення 1 лютого. від США - ???
кажуть що москалі будуть робити мобілізацію після виборів хуйло.

тому влада готується до різних сценаріїв.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

З цієї муті мене практично цікавить лише одне - які вказівки отримає прикордонна служба - які документи треба для перетину кордону? Бо я майже не сумніваюсь, що при належному і послідовному зборі документів я отримаю аусвайс, де буде зазначено, що я ні до чого не придатний, окрім лежати в шпиталі, але в мене нема ані часу, ані здоров'я тижнями ходити по інстанціях та збирати папірці. А потім на кордоні дізнатись, що зовсім не те отримав.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сумніваюсь шо народ схаває такий закон. Так шо я все ж таки підозрюю що це якась провокація. Може на випадок як що штати не проголосують допомогу, то буде вибір або переговори або президент підписує закон. Я хз, но цей закон просто брєд, брєд який виконати просто неможливо. Взяти хоча б 20 днів, як ТЦК переварить хоча б 1 млн людей за 20 днів? 50тис на день. До закону ще треба мільйон наказів, роз'яснень, бланків. Щоб це все запрацювало бюрократичної робото ще на рік. Навіть як що приймуть то Льоша Гончаренко подасть у конституційний суд, він таке любить і на час розгляду суд призупинить дію закону. Мене більш турбує питання, шо саме перебивають чи збираються перебити цим інфо вкидом.
От і я не розумію ні поспіху з яким це все робиться, ні чому саме в такій формі. Питання тут навіть не в тому, як сприйме закон народ. А що в такій реалізації шкоди буде чимало. А варіанти чому так і в такій формі що приходять на ум, мені дуже не подобаються.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Я думаю фишка в штрафе.
Неважно, когда там бланки разьяснения - главное ты не был в воекомате, нет отметки - штраф. Охренительный притом для манюпаса.

ще зверни увагу, як постійно маніпулюють визначеннями "військовозобов'язаний" та "громадяни"
постійно туда-сюда, то громадяни, то військовозобов'язані
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От і я не розумію ні поспіху з яким це все робиться, ні чому саме в такій формі. Питання тут навіть не в тому, як сприйме закон народ. А що в такій реалізації шкоди буде чимало. А варіанти чому так і в такій формі що приходять на ум, мені дуже не подобаються.

Мені теж. Схоже на діверсію задля паралічу мобілізаційної роботи. Але так іноді буває, коли щось робиться у страшному панічному поспіху  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А кто читал пояснительную записку? Там говорят что "не потребує додаткових витрат з бюджету"
Это правда трэш такой написан?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сумніваюсь шо народ схаває такий закон. Так шо я все ж таки підозрюю що це якась провокація. Може на випадок як що штати не проголосують допомогу, то буде вибір або переговори або президент підписує закон. .
якщо не буде ні зброї ні грошей від союзників, то нафуя війську 500 тис. мобіків?? з лопатами, чи що, будуть воювати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

невірно. момент зовсім не випадковий.
зокрема тому що ситуація досить напружена. Грошей ні від ЄС ні від США немає. від ЄС ймовірно, будуть рішення 1 лютого. від США - ???
кажуть що москалі будуть робити мобілізацію після виборів хуйло.

тому влада готується до різних сценаріїв.

Дурість + складний момент.
Проґавили час а тепер ситуація ускладнилачь і здуру нашвидкоруч пробують щось робити.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то нафуя війську 500 тис. мобіків

а що робити, синку, що робити ©

А можк навпаки надіються на більше зброї.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Схоже на діверсію задля паралічу мобілізаційної роботи. Але так іноді буває, коли щось робиться у страшному панічному поспіху

Оце цілком може бути.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От і я не розумію ні поспіху з яким це все робиться, ні чому саме в такій формі. Питання тут навіть не в тому, як сприйме закон народ. А що в такій реалізації шкоди буде чимало. А варіанти чому так і в такій формі що приходять на ум, мені дуже не подобаються.

або допрацюють, або президент то не підпише або агонія влади

як би хотіли перемовин - такий подарунок кацапам не давали б
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо не буде ні зброї ні грошей від союзників, то нафуя війську 500 тис. мобіків?? з лопатами, чи що, будуть воювати?

Кулеба министр - не будет помощи, воевать будем с лопатами
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

500 000 треба одягти, розмістити, навчати, кормити і озброїти
то купа грошей
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ні чому саме в такій формі
Бо інакше не вміють.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

треба одягти, розмістити, навчати, кормити і озброїти

А можна на то забити. Самі якось викрутяться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Кулеба министр - не будет помощи, воевать будем с лопатами
пи3діти не мішки тягати.
якщо б не джавеліни і НЛАВ, то хєр би лопатами зупинили ті танки які йшли на Київ колонами в березні 2022. а до вертольотів тим більше лопатами б не докинули.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

500 000 треба одягти, розмістити, навчати, кормити і озброїти
то купа грошей

Я так розумію, ніхто їх разом не набере, будуть тягти по 60 - 70 тис на місяць максимум.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Бо інакше не вміють.
Телевизор пояснял - это план на год примерно.
По 40 тысяч в месяц
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А можна на то забити. Самі якось викрутяться.
як в анекдоті?
"дали автомат і крутись як можеш"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Бо інакше не вміють.

Саме так. Ви подивіттся на кадровий резерв бубочок.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Телевизор пояснял - это план на год примерно.
По 40 тысяч в месяц

на півтора, до середини 25 го
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В нас купа народу живе від зарплати до зарплати

То хіба на фупі всі буржуї.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

500 000 треба одягти, розмістити, навчати, кормити і озброїти
то купа грошей

" Не потребує додаткових видатків"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Посмотрим по курсу доллара, если в банки побегут последнее снять (а стараться будут на опережение, чего тянуть) то с деньгами в обменник.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Посмотрим по курсу доллара, если в банки побегут последнее снять (а стараться будут на опережение, чего тянуть) то с деньгами в обменник.

і банки капут
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

" Не потребує додаткових видатків"
Може воєнком продасть 1 віллу і задонатить?  :shuffle:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

і банки капут
На УП вчера - прибыль 130 миллиардов у банков. Жирок есть
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

После принятия закона рейтинг президента резко упадет до  дна и он его не подпишет' ради спасения оного.
Чем не версия?
Підпише. Вибору нема. Це ще квіточки.
   

Цю тему переглядають:

eugene68, oleg67 і 14 гостей
 
Повна версія