Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Мотивированных солдат.
Забудь ти це слово, мотивований значить не обізнаний про реальний стан справ.
З тебе вилетить уся мотивація після першої ночі в палатці в якій треба топити буржуйку, а срать ходить на мороз.
Армія це рутина, важка робота, підпорядкування і х*уйові побутові умови.
   
Забудь ти це слово, мотивований значить не обізнаний про реальний стан справ.
З тебе вилетить уся мотивація після першої ночі в палатці в якій треба топити буржуйку, а срать ходить на мороз.
Армія це рутина, важка робота, підпорядкування і х*уйові побутові умови.

А буржуйка в палатке интересно как установлена? Прямо на уровне общего пола или яму для нее вырыли?

Првильно — вырыть для буржуйки яму примерно 50 см глубиной и туда вниз установить печку. Тогда весь холодный воздух будет скатываться туда в яму, а на уровне пола будет на 5—8 градусов выше температура.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як мають намір "перекривати кисень" злісним ухилянтам, розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко.

Отже, депутати мають намір ухвалити закон, який передбачатиме обов'язкову переідентифікацію усіх чоловіків призовного віку у ТЦК. При цьому нардепи мають намір піддати тотальному "переобліку" не тільки громадян чоловічої статі, що залишилися в Україні, а й тих, хто правдами і неправдами опинився за кордоном. Усі, хто не підкориться цій вимозі, будуть позбавлені банківських та деяких інших послуг. Крім того, їм можуть перестати надавати консульські і нотаріальні послуги.

"Одним із наслідків, наприклад, може бути — не надаватимуться консульські послуги, тобто якщо прострочений паспорт, ніхто нового не надасть. Він не зможе робити консульські послуги у вигляді доручення, тому що багато хто робить довіреності на суди в Україну, щоб або продати майно, або, даруйте, якось подарувати тощо", - розповів Вадим Івченко

Крім того, чоловікам, які не пройшли переідентифікацію, відмовлять у банківських послугах та заблокують їм картки. Тобто вони не зможуть ні перевипустити картку, ні отримати зараховані їм гроші, ні зробити переказ..

Банк запросить також нову ідентифікацію, але в цій ідентифікації має бути це посвідчення, безпосередньо цей військовий облік. Це означає, що можуть відключитися навіть банківські картки", - уточнив депутат.
   
Як мають намір "перекривати кисень" злісним ухилянтам, розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко.

Отже, депутати мають намір ухвалити закон, який передбачатиме обов'язкову переідентифікацію усіх чоловіків призовного віку у ТЦК. При цьому нардепи мають намір піддати тотальному "переобліку" не тільки громадян чоловічої статі, що залишилися в Україні, а й тих, хто правдами і неправдами опинився за кордоном. Усі, хто не підкориться цій вимозі, будуть позбавлені банківських та деяких інших послуг. Крім того, їм можуть перестати надавати консульські і нотаріальні послуги.

"Одним із наслідків, наприклад, може бути — не надаватимуться консульські послуги, тобто якщо прострочений паспорт, ніхто нового не надасть. Він не зможе робити консульські послуги у вигляді доручення, тому що багато хто робить довіреності на суди в Україну, щоб або продати майно, або, даруйте, якось подарувати тощо", - розповів Вадим Івченко

Крім того, чоловікам, які не пройшли переідентифікацію, відмовлять у банківських послугах та заблокують їм картки. Тобто вони не зможуть ні перевипустити картку, ні отримати зараховані їм гроші, ні зробити переказ..

Банк запросить також нову ідентифікацію, але в цій ідентифікації має бути це посвідчення, безпосередньо цей військовий облік. Це означає, що можуть відключитися навіть банківські картки", - уточнив депутат.

Пипец завтра начнется вывод в кэш по всей стране
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Усі, хто не підкориться цій вимозі, будуть позбавлені банківських та деяких інших послуг. Крім того, їм можуть перестати надавати консульські і нотаріальні послуги.

Не.. ну это же просто ухилянтоцид
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пипец завтра начнется вывод в кэш по всей стране
Управленцы охрененные! Все ради пиара депутата.
Ну придумали средство, так держите его в секрете. Щас народ депозиты снимать пойдет, чего банки делать будут?
Вы ещё ничего не получили позитивного, а негатив уже будет. Дблблд
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пипец завтра начнется вывод в кэш по всей стране
Всі не виведуть, щось таки поімеет держава. А так, стануть розвиватися банківські послуги від жінок, які надаватимуть картки чоловікам за свій процент.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Управленцы охрененные! Все ради пиара депутата.
Ну придумали средство, так держите его в секрете. Щас народ депозиты снимать пойдет, чего банки делать будут?
Вы ещё ничего не получили позитивного, а негатив уже будет. Дблблд
Все норм. Що за кіпіш.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ухилянтський банкінг, ноу-хау вільної країни  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну що ж, бай-бай донатам від ухилянтів, яких совість мучить  :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так, вже в лавах ЗСУ, живемо в палатках, топимо буржуйки, проходимо загальну військову підготовку на полігоні
Дохєра обмежено придатних і з доволі слабким здоровʼям, не знаю як ми будемо в броніках з повним екіпом марш бросок бігати і окопи копати.
Сьогодні копали на лєгкє, але обіцяють копать в броніку з автоматом і каскою.
Знімаю капелюха.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі. ТЦК і СП як суслик - його не видно, але все таки він є.
В законодавчому полі ТЦК не існує. Вони не юридична особа і взагалі закону про них нема. Такі собі самозванці зі зброєю.

чекаємо тебе в Україні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Цікаво, скільки буде коштувати отой сертифікат)))
Бо ковідні були не дорого))
Це ж клондайк новий
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Цікаво, скільки буде коштувати отой сертифікат)))

дорого
бо його робить буде ТЦК
а їх розцінки ну ти в курсі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Управленцы охрененные! Все ради пиара депутата.
Ну придумали средство, так держите его в секрете. Щас народ депозиты снимать пойдет, чего банки делать будут?
Вы ещё ничего не получили позитивного, а негатив уже будет. Дблблд
так що виходить, можна ухилятись від служби в армії і тобі за це нічого не буде?
а я служу з 26.02.2022 і у мене вихід звідси тільки ногами вперед?

Слишішь біллі, ви там ахуєнно устроілісь я погляжу

Останнє редагування: 24 грудня 2023 19:13:10 від Засіб
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так що виходить, можна ухилятись від служби в армії і тобі за це нічого не буде?
а я служу з 26.02.2022 і у мене вихід звідси тільки ногами вперед?

Слишішь біллі, ви там ахуєнно устроілісь я погляжу

Думаете это вам поможет?
Ну есть же админштраф и уголовка.
А когда управленческую импотенцию начинают заменять креативом, получится хрень.
Я б понял если секретно подготовили эти меры к уклонистам и приняли, а потом обнародовали.

А так это больше предупреждение "мы идём искать, готовьте денежки"

Или вот из статьи про мобилизацию зеков :
Цитувати
Які далі будуть технічні моменти, якщо він має ще відсидити 8 років, я так думаю, що це може бути на 8 років контракт зі Збройними силами

У русских полгода контракт и на свободу.
У нас срок в колонии заменяем на срок на фронте.
Есть мозг у автора?

Останнє редагування: 24 грудня 2023 19:48:30 від Billi
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

чекаємо тебе в Україні.

Бгг... Про ВПН пан не чув? І на "ти" ми не переходили.
До речі, пан запрошує мене на побачення?  Пан геронтофіл? ;)  Якщо що - я жінка і мені вже 60.  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Думаете это вам поможет?
Ну есть же админштраф и уголовка.
А когда управленческую импотенцию начинают заменять креативом, получится хрень.
Я б понял если секретно подготовили эти меры к уклонистам и приняли, а потом обнародовали.

А так это больше предупреждение "мы идём искать, готовьте денежки"

Или вот из статьи про мобилизацию зеков :
У русских полгода контракт и на свободу.
У нас срок в колонии заменяем на срок на фронте.

тобто армія це тюрма по твоєму?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тобто армія це тюрма по твоєму?
Это не по моему, это у авторов идеи никакой разницы.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/tplviv/24397
  там напевно ППО стоїть останніх надбань-ПАТРІОТ. бо цінні кадри там для бізнесменів-один приліт і там не буде всю зиму нікого.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А сколько лет самому старшему рембо?
ти молодший.а отже гідний до праці на батьківщину.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо потрібні військові, треба платити гроші
контракт: "я йду на передову на 6 місяців, держава мені платить 600к, з яких 100 к авансом. Життя застраховане на 15 млн, здоров'я на ..." - вирішить не все але багато чого.
де взяти гроші
чиновники всіх міст виписують собі премії наступного року понад 100%.  Бюджети міст заточені виключно на благоустрій, виділяють гроші умовному Шурмі за вироблення електрики на окупованих територіях, снаряди закуповуються на 30-50% дорожче, яйця несуться по 17 грн, куполи фарбують, аеропорти прибирають)) Цей список можна продовжувати нескінченно. 
а військовим не вистачає ...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

крім грошових виплат, додати соціальні пільги: з основних медицина та житло.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це все важливі деталі, але найголовніше, що може кардинально покращити мобілізацію,нмд,-можливість безумовного ДМБ через 2 роки після початку служби.

Однак: Умєров: Слово "демобілізація" зможемо використовувати лише після війни

Тому буде з бусіками, погонями і через коліно. Квиток в один кінець ніхто не хоче



Останнє редагування: 24 грудня 2023 21:47:04 від Fisher
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну що ж, бай-бай донатам від ухилянтів, яких совість мучить  :)
Чи не вперше чую таку чітку артикуляцію цього нюанса. Можливо нас з тобою лишень двійко таких. Я ухилянт, якого мучить совіть. І я доначу постійно. Більше того - і "чемодан" зібраний...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це все важливі деталі, але найголовніше, що може кардинально покращити мобілізацію,нмд,-можливість безумовного ДМБ через 2 роки після початку служби.

Однак: Умєров: Слово "демобілізація" зможемо використовувати лише після війни

Тому буде з бусіками, погонями і через коліно. Квиток в один кінець ніхто не хоче

Це помилка. Можна було б запропонувати контракт на рік+ для тих, хто хоче звільнитися. Скажу так: народ буде шукати можливість зіскочити зі служби. У нас досить популярною темою є догляд за кимось. Багато вже пішло з тих, хто прийшов у перші дні війни. Піде ще (варіанти є або "можна купити").
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

тобто армія це тюрма по твоєму?


в Україні не знаю
в СРСР десь так й було: два роки у армії пробув - вважай, два роки загального режиму
Різниця незначна й непринципова
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Забудь ти це слово, мотивований значить не обізнаний про реальний стан справ.
З тебе вилетить уся мотивація після першої ночі в палатці в якій треба топити буржуйку, а срать ходить на мороз.
Армія це рутина, важка робота, підпорядкування і х*уйові побутові умови.
Або обізнаний і готовий до цього
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

https://t.me/voynareal/79815
Що це всі правду-матку стали говорити?) вже рік як добровольців практично нема
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Це все важливі деталі, але найголовніше, що може кардинально покращити мобілізацію,нмд,-можливість безумовного ДМБ через 2 роки після початку служби.

Однак: Умєров: Слово "демобілізація" зможемо використовувати лише після війни

Тому буде з бусіками, погонями і через коліно. Квиток в один кінець ніхто не хоче
Ну нарід хотів правди? Він іі отримав)
   
Я тобі вірю, так і буде.
Але якщо відверто, це лише відтермінує невідворотнє.
Україна повністю залежна від західної військової та економічної допомоги. Не може країна з 30 мільйонами людей перемогти країну з 140 мільйонами з власною промисловістю і виробництвом зброї.
Розкажи це афганцям.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Розкажи це афганцям.

Стінгери у них звідки з'явились?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

крім грошових виплат, додати соціальні пільги: з основних медицина та житло.


А що, у військових немає пільг у медицині? Нічого собі.....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як мають намір "перекривати кисень" злісним ухилянтам, розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко.

Отже, депутати мають намір ухвалити закон, який передбачатиме обов'язкову переідентифікацію усіх чоловіків призовного віку у ТЦК. При цьому нардепи мають намір піддати тотальному "переобліку" не тільки громадян чоловічої статі, що залишилися в Україні, а й тих, хто правдами і неправдами опинився за кордоном. Усі, хто не підкориться цій вимозі, будуть позбавлені банківських та деяких інших послуг. Крім того, їм можуть перестати надавати консульські і нотаріальні послуги.

"Одним із наслідків, наприклад, може бути — не надаватимуться консульські послуги, тобто якщо прострочений паспорт, ніхто нового не надасть. Він не зможе робити консульські послуги у вигляді доручення, тому що багато хто робить довіреності на суди в Україну, щоб або продати майно, або, даруйте, якось подарувати тощо", - розповів Вадим Івченко

Крім того, чоловікам, які не пройшли переідентифікацію, відмовлять у банківських послугах та заблокують їм картки. Тобто вони не зможуть ні перевипустити картку, ні отримати зараховані їм гроші, ні зробити переказ..

Банк запросить також нову ідентифікацію, але в цій ідентифікації має бути це посвідчення, безпосередньо цей військовий облік. Це означає, що можуть відключитися навіть банківські картки", - уточнив депутат.

 :facepalm:  Ви хочете сказати що це нормальна людина? Такими заявами можна легко добити економіку країни. А оті 500 тисяч підуть на фронт в кращому випадку з вилами. .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Розкажи це афганцям.

 ну щоб було кореткне порівняння то теба щоб рашка окупувала Україну повністю, а ми з вами десять років бігали із стінгерами по Карпатах. Це для початку, а потім прийшов умовний Навальний у Кремль ( миир, дружба, жвачка, перестройка) і вивів війська бо воювати з нами було б собі дорогше. А ще перед цим Саудити повинн ціни   на радянську на російську нафту опустити а не авіашоу Кремлю влаштовувати і танці з бубном. От тоді можна і афганців згадувати.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну щоб було кореткне порівняння то теба щоб рашка окупувала Україну повністю, а ми з вами десять років бігали із стінгерами по Карпатах. Це для початку, а потім прийшов умовний Навальний у Кремль ( миир, дружба, жвачка, перестройка) і вивів війська бо воювати з нами було б собі дорогше. А ще перед цим Саудити повинн ціни   на радянську на російську нафту опустити а не авіашоу Кремлю влаштовувати і танці з бубном. От тоді можна і афганців згадувати.

 Длинный перечень... А если фразу сформулировать... Расскажи это талибам....  :facepalm1:

А ваще читаю ветку и, похоже, кацапам надо год ещё продержаться.  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:facepalm:  Ви хочете сказати що це нормальна людина? Такими заявами можна легко добити економіку країни. А оті 500 тисяч підуть на фронт в кращому випадку з вилами. .

Ну так, треба лагідно вмовляти, доки gorodok нарешті погодиться дійти до ТЦК... А ще ліпше мобілізацію скасувати, хай воює хтось інший.

Обговорювалось багато разів, що такі заходи будуть рано чи пізно потрібні, бо інших способів затягнути квіточку до ТЦК не буде.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

?single
   

Цю тему переглядають:

T.Blair., oleg1981, vitamin, dvEri, turco, pin2, VitalUA, nbo, PlusPlus (+ 3 прихованих) і 68 гостей
 
Повна версія