Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

де і коли озвучено?
на кацапському тіві
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

в планах озвучено воювати до останнього українця. глобалістам потрібен "great reset". через велику війну, яка не закінчиться тут і буде поширюватися всюди,

вони будуть намагатися цього досягти. і тільки від людей залежить, чи вони погодяться виконувати ці плани.

кацап ?   :dopovid:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чи це спеціально в нас так робиться?!.
Якщо за півтора роки не зроблено нічого, аби виправити становище, то ніякі інші варіанти не приходять в голову.
І от прямо зараз, на фоні показових затримань тцкшників - хоч щось зроблено в сенсі вдосконалення законодавства в цій темі?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

інвалід. діабет на інсуліні. Хоча так, був би здоровий то мабуть, та що мабуть, добровольцем би не пішов. не герой на жаль. Хоча є один момент у житті. Якби кацапи нас рік назад окупували і мене захопили то  мені зразу смерть. Є за що. війна закінчиться, будемо ділитись спогадами, то розкажу тут.  але З країни точно не тікав би.  Це 100%.

Точно, я згадав. Та ні, здоров'я є здоров'я, куди тобі воювати... Тому і дивно, що тебе так курвить від поведінких багатих. Немає в нас такої культури, на жаль, але це не означає, що треба чинити, як вони.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо за півтора роки не зроблено нічого, аби виправити становище, то ніякі інші варіанти не приходять в голову.
І от прямо зараз, на фоні показових затримань тцкшників - хоч щось зроблено в сенсі вдосконалення законодавства в цій темі?
Щось я мало вірю, що буде вдосконалено законодавство. :(
Все більше схиляюся до думки, що всі (починаючи від воєнкомів на місцях і аж до самого верху) зацікавлені в цій корупції.
Для прикладу. В нас за ці 17 місяців вже четвертий воєнком. І в кожного попереднього за час роботи шалено розбагатіли родичі.)
От і робимо висновки, задля чого вони обіймали цю посаду...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я їх не відрізняю. Хатаскрайник - це та гнида, яка не була при владі.

Ти знову не правий. Зараз і ти і миколка-хатаскрайник не в окопах. Просто, можливо, миколка-хатаскрайник більш відвертий.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

де і коли озвучено?

зі свіжого зокрема нещодавно на фупі опублікованих планів про тотальну мобілізацію. з попередніх - шукай вислови "вождів" сам.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти знову не правий. Зараз і ти і миколка-хатаскрайник не в окопах. Просто, можливо, миколка-хатаскрайник більш відвертий.

Слухай, давай ти будеш поменше пистіти з закордонним айпішником. Бо тут ще докорів від ковбасників бракує.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А глобалісти не люди? Рептилоїди?

людського в них мало однозначно. хапальні рефлекси присутні беззаперечно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ЗОГ нє дрємлєт, Вєра бдіт!

Баба Вєра пасеться на кацапських пабліках. Це кацапи таке розганяють, що то глобалісти в усьому винні, а кацапи білі і пухнасті. Глянь, скільки вона тут пише але ні разу про кацапів і хуйла не сказала і слова.
   
єто фєєрія  :weep:

я офігів. читаємо вшокови. ;o пійшов замєс. гілка в пиZду :)

Останнє редагування: 3 серпня 2023 21:51:58 від Бандер1вець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знаєте, ми можемо тут сперечатися, скільки заманеться, але майбутнє України в цій війні залежить у тому числі і від нас, бо ми ті, хто залишилися (і не завжди добровільно). Бо ніхто, крім тих, хто зараз не воює, не замінить тих, хто зараз воює та вибуває зі строю через смерть, поранення, вік чи здоров'я. Миколки з-за кордону не приїдуть, ми для них лохи, що залишилися тут.

А хто ти для Вані Баканова?
   
Баба Вєра пасеться на кацапських пабліках. Це кацапи таке розганяють, що то глобалісти в усьому винні, а кацапи білі і пухнасті. Глянь, скільки вона тут пише але ні разу про кацапів і хуйла не сказала і слова.

вона зявилася місяць тому. з якою метою ?  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Баба Вєра пасеться на кацапських пабліках. Це кацапи таке розганяють, що то глобалісти в усьому винні, а кацапи білі і пухнасті. Глянь, скільки вона тут пише але ні разу про кацапів і хуйла не сказала і слова.

де я писала про білих і пухнастих? я пишу про зазомбованість, яку використовують глобалісти для протаскування своїх планів. хуйло, до речі, їхній зразковий учень.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

nbo
За всю війну від 24.02.22 людина відписалась тільки в цій темі, не витерпів, сердешний. :lol:
Нєє, не можна зносити вєточку, я був неправий. Дуже гарно ілюструє реалії, сподіваюсь, збережеться до повоєнних часів, матиме науково-прикладну цінність.
   
За всю війну від 24.02.22 людина відписалась тільки в цій темі, не витерпів, сердешний. :lol:
Нєє, не можна зносити вєточку, я був неправий. Дуже гарно ілюструє реалії, сподіваюсь, збережеться до повоєнних часів, матиме науково-прикладну цінність.

най буде. тут якраз замєс пішов.  :laugh:

Останнє редагування: 3 серпня 2023 22:04:51 від Бандер1вець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Слухай, давай ти будеш поменше пистіти з закордонним айпішником. Бо тут ще докорів від ковбасників бракує.

Чого тебе так порвало? Ти ж миколку-хатаскрайника обізвав гнидою. А мій допис про Баканова пропустив. Він для тебе не гнида. І той хто його покриває теж не гнида. А от миколка-хатаскрайник гнида. З тебе поліз Донбас: "Плюй на того хто нижче і лижи сраку тому хто вище". Скажи що я не правий.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Точно, я згадав. Та ні, здоров'я є здоров'я, куди тобі воювати... Тому і дивно, що тебе так курвить від поведінких багатих. Немає в нас такої культури, на жаль, але це не означає, що треба чинити, як вони.

та просто з багатьма простими людьми спілкуюся. наслухався всякого. звісно хтось і сцикун і не герой. Ну та все ж. Ну простий як двері приклад. Мій кум ні в 2014 не ховався, ні у березні 2022. Навіть тоді в воєнкомат ходив з багатьма.  Це перевірити можна я писав тут на ФУПі про це тоді. І ТОДІ його не взяли. Зараз каже....  Ну якщо коротко то  не піду, спочатку синок мерші а я після нього....Так несправедливо це.  Як би пояснити щоб ніхто не образився і не сказав про іпсо. Якщо ігнорувати проблему вона нікуди не зникне. А буде тільки більшати. Можливо, навть без можливо. ще  можна щось змінити. Але чи є таке бажання у влади я не знаю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

людського в них мало однозначно. хапальні рефлекси присутні беззаперечно.

Вони тебе хапали? За що хапали? Бий по руках, не давай себе хапати!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я офігів. читаємо вшокови. ;o пійшов замєс. гілка в пиZду :)

Що весело? Підключайся.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та просто з багатьма простими людьми спілкуюся. наслухався всякого. звісно хтось і сцикун і не герой. Ну та все ж. Ну простий як двері приклад. Мій кум ні в 2014 не ховався, ні у березні 2022. Навіть тоді в воєнкомат ходив з багатьма.  Це перевірити можна я писав тут нв ФУПі про це. тоді. і ТОДІ його не взяли. Зараз каже....  Ну якщо коротко то спочатку синок мерші а я після нього....Так несправедливо це.  Як би пояснити хоч ніхто не образився і не сказав про іпсо. Якщо ігнорувати проблему вона нікуди не зникне. А буде тільки більшати. Можливо, навть без можливо. ще  можна щось змінити. Але чи є таке бажання у влади я не знаю.

Ну якщо буде чекати синка мерши, то дочекається і кацапів... Хоча мені здається, що він зрозумів, що як мобілізують, то надовго, то і не хоче, а то вже відмазки для власного сумління.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

в планах озвучено воювати до останнього українця. глобалістам потрібен "great reset". через велику війну, яка не закінчиться тут і буде поширюватися всюди,

вони будуть намагатися цього досягти. і тільки від людей залежить, чи вони погодяться виконувати ці плани.
Зачиніть врешті двері в палату.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чого тебе так порвало? Ти ж миколку-хатаскрайника обізвав гнидою. А мій допис про Баканова пропустив. Він для тебе не гнида. І той хто його покриває теж не гнида. А от миколка-хатаскрайник гнида. З тебе поліз Донбас: "Плюй на того хто нижче і лижи сраку тому хто вище". Скажи що я не правий.

І цьому Донбас в очі лізе. Ковбаса, давай звідси, користі від тебе все одно немає.

Баканов - гнида, і хатаскрайник - гнида, яка просто не встигла побути бакановим.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вони тебе хапали? За що хапали? Бий по руках, не давай себе хапати!

я так і роблю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну якщо буде чекати синка мерши, то дочекається і кацапів... Хоча мені здається, що він зрозумів, що як мобілізують, то надовго, то і не хоче, а то вже відмазки для власного сумління.
він взагалі мисливець. каже прийдуть СЮДИ кацапи хоч одного двох завалю. встигну. ХЗ. Я вірю.... що він не сцикун то точно. знаю його все життя. Сміливіший від мене. Та і воював він у найтяжчий рік АТО.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І цьому Донбас в очі лізе. Ковбаса, давай звідси, користі від тебе все одно немає.

Баканов - гнида, і хатаскрайник - гнида, яка просто не встигла побути бакановим.

А той хто його покриває?
   
Що весело? Підключайся.

я спостерігатиму з вашого дозволу.
не зупиняйтеся  (tu)
   
користі від тебе все одно немає.

є . він задонатив на пікапи від фупу для 54 - більше ніж коштує твоє авто.  (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

є . він задонатив на пікапи від фупу для 54 - більше ніж коштує твоє авто.  (tu)

І що, це дає йому якісь підстави повчати тих, хто мешкає тут?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А той хто його покриває?

Гілка не про гнид при владі, ок? Бо зараз хтось почне скиглити "Петра нам поверніть" чи "Зеленський - кака".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І цьому Донбас в очі лізе. Ковбаса, давай звідси, користі від тебе все одно немає.

Баканов - гнида, і хатаскрайник - гнида, яка просто не встигла побути бакановим.

Я бачу ти так нічого і не зрозумів.
Якби те що ти написав про миколку-хатаскрайника написав Geo, я б і півслова не сказав. Тому що він має право засуджувати.
Ти не маєш, поки не в окопі.
І не можна прирівнювати Баканова і миколку-хатаскрайника. Миколка-хатаскрайник країну не обкрадав і кротів в СБУ не тягнув.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І що, це дає йому якісь підстави повчати тих, хто мешкає тут?

Я не повчаю, я спілкуюсь.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гілка не про гнид при владі, ок? Бо зараз хтось почне скиглити "Петра нам поверніть" чи "Зеленський - кака".

А чому? Не на часі? Дивитись як руйнують і мовчати?
Ти ж розумієш, що від миколки-хатаскрайника шкоди значно менше, ніж від гнид при владі?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я офігів. читаємо вшокови. ;o пійшов замєс. гілка в пиZду :)
і головне питання - хто випустив Веру з дурки?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Судя по постам троля-фрилансера егната таки наша власть никуя не поняла и ничего менять не собирается.

И таки да, не партесь шото доказывать егнату бо ему пох, у него работа такая. И ему апсолютно похер в Украину и нарид и нихера не удивлюсь если он так же фрилансит на кацапов бо почерк четко похож на ольгинцев.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

і головне питання - хто випустив Веру з дурки?

а тебе не обходить мобілізація хіба? ти б цим питанням переймався б.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дуже цікава тема для такого довб.. ба, 65 р.н., який в лютому 22 пішов  в ТРО, потім в ЗСУ проліз чудом, та з тих пір з початку травня 22 в роті розвідки. Я таки довбой..б. Зараз дуже втомлений дов..б, але якщо ї жалкував щодо свого вибору, зробив би це знов.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хполаки з фронту шось починають підозрювати:

Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Судя по постам троля-фрилансера егната таки наша власть никуя не поняла и ничего менять не собирается.

И таки да, не партесь шото доказывать егнату бо ему пох, у него работа такая. И ему апсолютно похер в Украину и нарид и нихера не удивлюсь если он так же фрилансит на кацапов бо почерк четко похож на ольгинцев.

Фігасє, серйозна заявочка від дописувача-зрадойоба, який мріє звалити з України  :facepalm1:

:lol:  :lol:  :lol:
Маніфест нікчеми, яка вважає, що хтось йому щось повинен.
Сподіватись на якусь "власть" - доля довбойоба.


пойми иплан, я не пропаду ни здесь ни на западе бо руки не з жопы и новым фокусам я обучаюсь очень быстро.
а вот ты без бюджетной капельницы здохнешь бо руки у тебя только к клаве приучены а на остальное мозгов нет и не будет
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хполаки з фронту шось починають підозрювати:

Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр

Показати зображення...
Знайшли кому заздрити по словам арахамії:

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що відпочинок народного депутата Богдана Торохтія у Болгарії не можна порівнювати з вояжем Юрія Арістова на Мальдівські острови, тому й не було застосовано ніяких каральних заходів до народного обранця.
https://www.pravda.com.ua/news/2023/08/3/7414049/
   

Цю тему переглядають:

borderlander, vittrym, Фантом, DokZ, kurt, PlusPlus, Eugnat, xak2, Dingo, ronchi, Alex677 (+ 2 прихованих) і 74 гостей
 
Повна версія