Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

О, представники тцк вже вирішили занятись грабежами.
Надіюсь дівчина здогадалась визвати поліцію та написати заяву про крадіжку телефону
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якийсь вийобистий підарок
У Львові його б спакували в 3 сек
Скоро буде нити вибачення
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сьогодні в Дніпрі масовий загон...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

https://t.me/povistkikiev/9675

сподіваюся, дівчина написала заяву до поліції?


Стаття 186. Грабіж
1. Відкрите викрадення чужого майна (грабіж) -

карається штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

2. Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб, -

карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

3. Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому, -

карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

4. Грабіж, вчинений у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, -

карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

5. Грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою, -

карається позбавленням волі на строк від восьми до тринадцяти років із конфіскацією майна.


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

4. Грабіж, вчинений у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, -

карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
7-10 років. це на умовний чи відстрочку не можна замінити.
але вони будуть відмазуватись тим, що військових не можна знімати і вони хотіли припинити то правопорушення.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сьогодні в Дніпрі масовий загон...
чому ти ображаєш призовників?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

їм пох на твої коліна, ступні
вони пафосно кажуть, що там ще й не з такими травмами воюють
але в більшості це відразу хамство, провокація, щоб  і ти биканув
позавчора мого знайомого четверо окружили і давай мурижити
він сказав, що ви мені пропонуєте, кинути виробництво, 150 людей штату і якось буде? там податки величезні фірма платить щомісяця
почали бикувати
він сказав, що зараз викличе групу підтримки і разом з тим ментів
від"їбалися
дивно виходить… тобто я маю воювати за твого знайомого, бо у нього виробництво, а у мене немає?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

7-10 років. це на умовний чи відстрочку не можна замінити.
але вони будуть відмазуватись тим, що військових не можна знімати і вони хотіли припинити то правопорушення.

Може я помиляюся, але ж в законі написано "Поширення інформаціх про...", а просто знімання є підставою до таких дій? І чи є в них повноваження здійснювати такі дії для перевірки?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

чому ти ображаєш призовників?

Я? Я не працівник ТЦК
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я?

масовий
загон

ти висловився неначе про худобу
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дивно виходить… тобто я маю воювати за твого знайомого, бо у нього виробництво, а у мене немає?

Звичайно дивно. А те, що дядьки віком під 60 з купою болячок отримують повістки, а 24-річні-ні, хіба не дивно?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

масовий
загон

ти висловився неначе про худобу

 Абсолютно вірно, пакують як худобу. Тільки ж не я пакую, і, відповідно, принижую
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Абсолютно вірно, пакують як худобу. Тільки ж не я пакую, і, відповідно, принижую

тут хтозна. бачив і не раз як пакували худобу. Ну її хоча б не били.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якийсь вийобистий підарок
У Львові його б спакували в 3 сек
Скоро буде нити вибачення
https://t.me/a_shtirlitz/26428
Полтавський фітнес-блогер провокував військових на конфлікт та показав їм нецензурний жест.

   
Село, Львівська обл.. запакували чотири працівники військомату пацана на вулиці. Без повісток, і комісій. За два дні фото з учєбки ..це ок?
   
Хто, згідно закону назначає воєнкомів з лугандонщини на західну Україну?
   
Зараз тобі напишуть, що то фейк, ти зневірливий зрадник, ну і так далі.
Бо підняв немодну тему де нема радості.
З ранку до назви додадуть дві зірки і допишуть що ти агент Швеця.
   
дискредитируешь зеленых власть?
   
Хто призначає воєнкомів, і доводить плани і політику набору? Є адмін посада чиновника? Хто це?
   
Реальна ситуація, чоловік тридцять років, іде по вулиці. Під'їжджає бус, виходять чотири працівники військомату кремезної зовнішності, запихають людину у бус, і через день людина уже у іншій області , тренується..
   
Чоловіка дружина і двоє дітей дізнаються про це постфактум від очевидців події
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Полтавський фітнес-блогер провокував військових на конфлікт та показав їм нецензурний жест.

Показати зображення...

на футболці...фотошоп чи реально?
може то наш АНАЛітик?
   
І з таким тупим свавіллям ви плануєте , щоб люди вертались після війни? Та плять тут уже всі села на лижах виїхати нах звідси
   
Хто призначає воєнкомів, і доводить плани і політику набору? Є адмін посада чиновника? Хто це?
Залужний призначає.
а в роботі підпорядковуються Сирському.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Почитав я під час бану (дякуючи одній брехливій дописувачці, яка ніяк не може скласти до купи дні на нулі, кожного разу вигадуючи нове число) про хвороби деяких, дуже цікаво, але бракує однієї деталі: ви хоча б ВЛК проходили, щоб отримати належну відстрочку за станом здоров'я?  :gigi:  Бо всі ці істерики про злих працівників ТЦК погано виглядають без власного досвіду дописувачів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сьогодні в Дніпрі масовий загон...

Сподіваюсь, що ти добре сховався  :weep:
   
Залужний призначає.
а в роботі підпорядковуються Сирському.
Ти це серйозно? Може посиланням в такому разі порадуєш?
Заодне мцсце військової прокуратури в загальній структурі покажеш.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Почитав я під час бану (дякуючи одній брехливій дописувачці, яка ніяк не може скласти до купи дні на нулі, кожного разу вигадуючи нове число) про хвороби деяких, дуже цікаво, але бракує однієї деталі: ви хоча б ВЛК проходили, щоб отримати належну відстрочку за станом здоров'я?  :gigi:  Бо всі ці істерики про злих працівників ТЦК погано виглядають без власного досвіду дописувачів.

Так в тому то і суть. Проходити ВЛК - це така собі лотерея. Можна отримати відстрочку, а можна отримати мобілізаційне приписне. От і страшно... Це ж очевидні речі.
   
Хто призначає воєнкомів, і доводить плани і політику набору? Є адмін посада чиновника? Хто це?

Конкретно - Командувач та Генштаб ЗСУ. По закону так.
   
мені сьогодні однокласник дзвонив і жалівся.... в одній із частин всім відомій у нас в Дніпро області зробили приватну баню і туди всіх як оленів загоняють... а там труба с дірками просверленими і фуй нормально помиєшся, бо тече однією струйкою.... самі хлопці там все миють і прибирають, а якась невідома приватна контора гребе за це гроші....
   
У Львові на вулиці мого брата так зловили. В бус, за дві години медкомісія, під конвоєм додому забрати речі, через добу вже на полігоні.
   
"Безпосереднє керівництво територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки і контроль за їх діяльністю здійснюють відповідні оперативні командування, а загальне - Командування Сухопутних військ Збройних Сил,
яке узгоджує основні питання діяльності територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з відповідними структурними підрозділами Генерального штабу Збройних Сил та Міноборони."

"Керівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва та Севастополя підпорядковується командувачу військ оперативного командування згідно з військово-адміністративним поділом території України та є прямим начальником для військовослужбовців територіальних центрів комплектування" (с)

ПОЛОЖЕННЯ про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 лютого 2022 р. № 154

   
Ти це серйозно? Може посиланням в такому разі порадуєш?
Заодне мцсце військової прокуратури в загальній структурі покажеш.

он вище запостив, можеш переконатися
   
он вище запостив, можеш переконатися

узгоджує основні питання діяльності територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з відповідними структурними підрозділами Генерального штабу Збройних Сил та Міноборони
[/b]

Тобто МО не тільки яйцями повинно займатись?
Не знаю, що вони там негайно 23 лютого наприймали, що не зрозумій тепер хто кому,
але до цього військомати були в структурі міноборони.
До чого тут генштаб, хоч упрись не розумію.
Бо вони могли тільки заявки на ті чи інші спеціальності давати.
І я думаю що і зараз безпосереднім призначенням керівників центрів комплектаціі займається МО.
І я розумію, кому і чому велике бажання перекинути відповідальність на генштаб та главкома.
Я для себе все зрозумів, хто і чому робить оце захоплення в буси з вулиць аби викликати обурення людей.
Є в нас така неконституціна установа в державі і її вуха стирчать звідусюди аж гай гуде.


Останнє редагування: 9 липня 2023 04:29:38 від б_а_р_с
   
І з таким тупим свавіллям ви плануєте , щоб люди вертались після війни? Та плять тут уже всі села на лижах виїхати нах звідси

а хто буде землю боронити? просто цікаво.
   
Шось не розумію, це ж не нападати на чужу країну ловлять чи їхати кудись за тридевять земель, свою країну захищати? хто буде?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 10 гостей
 
Повна версія