Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Я подививвся.
Оце вже чистісінька кацапопропаганда
Яка віщає що й Україна несуб'єктна
І влада не має прав і треба робити свої громади..було таке вже.
Це медведчуківські уєбани, які примазалися до теми безправ'я й качають її
Хоча саме Медведчук й прикладав ручки до створення цього безправ'я.

Такі "живі люди" інколи згадуються на відео про незаконні дії тцк. Ну ходять там собі якісь громадяни, верзуть щось, шо собі самі придумали. Чиї вони, хз?
Але ж, ось якщо уважно перечитати Конституцію України то виявиться що,
- конституція у нас захищає права людини а по закону затримують, обшукують особу а не людину, а визначення що таке людина (яку захищає конституція) в жодному законі не вказано.
- підписані Україною міждержавні угоди, стоять понад законами України.
От і маємо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а хто таке оте "Роман Плитус"?
Що в нього за повноваження видавати накази, які всі повинні виконувать?

Перший після бога.

Здається до сих пір генштаб у нас оприділяв порядок і план мобілізації, а тепер то начальник ІФ тцк та сп.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Перший після бога.

Здається до сих пір генштаб у нас оприділяв порядок і план мобілізації, а тепер то начальник ІФ тцк та сп.

Тхне сепаратизмом. Він там не ЧВК створює?!))
   
Тхне сепаратизмом. Він там не ЧВК створює?!))

Це все робиться з дуже простою метою. Щоб у патрулів які на роздачі були підстави затримати і доставити чоловіків у ТЦК ,тих хто у цей 10-и денний термін не з"явиться. Про законність окреме питання,я не юрист коментувати не буду. Але на роздачу повісток це аж ніяк не вплине. Так само будуть ходити патрулі і т д. Але тепер будуть мати додатковий аргумент доставити людину до ТЦК
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це все робиться з дуже простою метою. Щоб у патрулів які на роздачі були підстави затримати і доставити чоловіків у ТЦК ,тих хто у цей 10-и денний термін не з"явиться. Про законність окреме питання,я не юрист коментувати не буду. Але на роздачу повісток це аж ніяк не вплине. Так само будуть ходити патрулі і т д. Але тепер будуть мати додатковий аргумент доставити людину до ТЦК
Подібне є самоуправством і карається по відповідній статті КК. Втім, як я думаю, то наш реформований суд буде закривати очі на таке - по наказу татарова.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Одного з тих що вчора привезли знаю особисто, його вже точно (якби він хотів) не змогли б силою туди притягнути. Скоріше б два тцкшники гріли асфальт. Але після проходження комісії не відпускати хлопця додому, щоб зібрати речі - от де наглість.


процитую сам себе з іншої гілки. книга про Зимову війну. СССР і Фінляндія

Одного из таких солдат нашли рядом с его погибшими товарищами у пулеметного гнезда. Он получил контузию и пролежал здесь три дня. На допросе солдат сообщил, что он рыбак из Архангельска. «Я ездил по делам в Кемь и даже купил жене пару туфель. Они до сих пор лежат у меня в вещевом мешке.Я уже собирался уезжать из города, когда неожиданно нос к носу столкнулся с комиссаром, который схватил меня за лацканы пиджака и спросил, почему такой молодой и здоровый мужчина, как я, болтается без дела, когда у армии в Финляндии каждый человек на счету».
................... ..............

за 80 років нічого не змінилося ні у нас ні у кацапів. :facepalm1:  СССР во всей красе. ну УССР якщо точно.

і ми ще в якусь Європу ліземо. екссовдепія срана. от і тікають зараз з країни всіма способами на Захід. як з СССРа тікали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Історія із реального життя:
Нещодавно Мій знайомий (Київ) пішов у військомат і попросився до лав ЗСУ - доброволець. Пройшов ВЛК, був визнаний придатним до служби і отримав розподіл на Львів.  Самі знаєте на який полігон.
О 18:00 вечора збір під ТЦК і виїзд до місця. Він прибув і разом зіз іншими 50 чоловік поїхав. Ніч їхали в автобусі в якому не можна витягнути ніг. На ранок, каже, насилу вийшов з автобуса - так затекли ноги.
На місці їх вигрузили вздовж траси і почалося чекання. Умов ніяких - туалету нема, питної води нема де купити, їжа тільки та що взяли з дома. Періодично до них виходили якісь люди у формі і наказували шикуватися. Всі шикувалися і без будь-яких дій лунала команда "розйдись".  Тим часом автобуси з призовниками прибували і прибували.
І тут Зненацька з'ясувалося, що у кожного з призовників на руках має бути флюрографія (яку всі здавали в ТЦКашній медкомісії) і багато хто не здогадався, що треба мати копію із собою. Почалися пошуки фотографій "флюшки", зізвони з домашніми щоб знайшли, сфоткали та вислали. Це все відбувалося на фоні того, що в окрузі заглушений мобільний інтернет і зв'язок. Каже, що хлопці бігали вздовж траси і ловили хоч якусь точку з покриттям.
В такому ритмі пройшло пів дня. За ці пів дня один "індивідум" встиг десь набухатися, один втратив свідомість.... з рештою хлопів запустили за якесь там КПП.
І тут почалася повторна перевірка медичних карток. Виявилося, що привезли пацана з якимись пластинами в руці, іншого - з перебитим сухожиллям, через що у нього не згинається вказівний палець, ще один - після операції на спині (не може піднімати важкого) ... інших діагнозів я не запам'ятав. Загалом "відшили" 19 чоловік з 50-ти, з тих хто їхав з ним у одному автобусі. У мого приятеля почали тремтіти руки і підскочив тиск - також був відправлений назад на Київ.
Представники "приймаючої сторони" просто матом крили представників ТЦК, які супроводжували призовників, з формулюванням "на*уя ви нам привезли цих інвалідів?".
В решті решт, мого приятеля (та ще 19 "інвалідів") тим же автобусом на ранок привезли до Києва.
За ці півтори доби їм ніхто не запропонував ні пити, ні їсти... ні пісі, ні каки. ))) І по факту виходить, що ТЦК-шна ВЛК нікуя не робить свою роботу - фактично направляє в "учебку" всіх під ряд, а на місці ... якось розберуться.
П.С. Я розумію, що мені світить бан, але .... На 16-му місяці війни ну це ж якийсь п***а що коїться. ((((
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Історія із реального життя:
Нещодавно Мій знайомий (Київ) пішов у військомат і попросився до лав ЗСУ - доброволець. Пройшов ВЛК, був визнаний придатним до служби і отримав розподіл на Львів.  Самі знаєте на який полігон.
О 18:00 вечора збір під ТЦК і виїзд до місця. Він прибув і разом зіз іншими 50 чоловік поїхав. Ніч їхали в автобусі в якому не можна витягнути ніг. На ранок, каже, насилу вийшов з автобуса - так затекли ноги.
На місці їх вигрузили вздовж траси і почалося чекання. Умов ніяких - туалету нема, питної води нема де купити, їжа тільки та що взяли з дома. Періодично до них виходили якісь люди у формі і наказували шикуватися. Всі шикувалися і без будь-яких дій лунала команда "розйдись".  Тим часом автобуси з призовниками прибували і прибували.
І тут Зненацька з'ясувалося, що у кожного з призовників на руках має бути флюрографія (яку всі здавали в ТЦКашній медкомісії) і багато хто не здогадався, що треба мати копію із собою. Почалися пошуки фотографій "флюшки", зізвони з домашніми щоб знайшли, сфоткали та вислали. Це все відбувалося на фоні того, що в окрузі заглушений мобільний інтернет і зв'язок. Каже, що хлопці бігали вздовж траси і ловили хоч якусь точку з покриттям.
В такому ритмі пройшло пів дня. За ці пів дня один "індивідум" встиг десь набухатися, один втратив свідомість.... з рештою хлопів запустили за якесь там КПП.
І тут почалася повторна перевірка медичних карток. Виявилося, що привезли пацана з якимись пластинами в руці, іншого - з перебитим сухожиллям, через що у нього не згинається вказівний палець, ще один - після операції на спині (не може піднімати важкого) ... інших діагнозів я не запам'ятав. Загалом "відшили" 19 чоловік з 50-ти, з тих хто їхав з ним у одному автобусі. У мого приятеля почали тремтіти руки і підскочив тиск - також був відправлений назад на Київ.
Представники "приймаючої сторони" просто матом крили представників ТЦК, які супроводжували призовників, з формулюванням "на*уя ви нам привезли цих інвалідів?".
В решті решт, мого приятеля (та ще 19 "інвалідів") тим же автобусом на ранок привезли до Києва.
За ці півтори доби їм ніхто не запропонував ні пити, ні їсти... ні пісі, ні каки. ))) І по факту виходить, що ТЦК-шна ВЛК нікуя не робить свою роботу - фактично направляє в "учебку" всіх під ряд, а на місці ... якось розберуться.
П.С. Я розумію, що мені світить бан, але .... На 16-му місяці війни ну це ж якийсь п***а що коїться. ((((

премії за план
є воєнкоми на місцях, що пробують відбирати здорових
а є такі, що їм пох кого, а би побільше
так само і службовці ТЦК
це я написав зі слів знайомого, який вже більше року у ТЦК
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от чому не зробити ті премії за якість, а не за кількість?
щоб зайнялися роботою і шукали таких, які просять у військах, а не калік і наркоманів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от чому не зробити ті премії за якість, а не за кількість?
щоб зайнялися роботою і шукали таких, які просять у військах, а не калік і наркоманів

Я б зібрала дані, скількох набраних ТЦК мобілізованих завернули з частин, як непридатних і зняла нараховані премії з ТЦКшників. Ще й в п'ятикратному розмірі. Щоб відбити охоту фігнею займатися.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ааааа, ще згадав з розповіді приятеля.
Були такі хлопці в його "команді", яких вже ДЕВ'ЯТИЙ раз завертають з різних "учебок".

Тобто, я так розумію, що ТЦК відправляє до потері пульса - поки десь не приймуть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Історія із реального життя:
Нещодавно Мій знайомий (Київ) пішов у військомат і попросився до лав ЗСУ - доброволець. Пройшов ВЛК, був визнаний придатним до служби і отримав розподіл на Львів.  Самі знаєте на який полігон.
О 18:00 вечора збір під ТЦК і виїзд до місця. Він прибув і разом зіз іншими 50 чоловік поїхав. Ніч їхали в автобусі в якому не можна витягнути ніг. На ранок, каже, насилу вийшов з автобуса - так затекли ноги.
На місці їх вигрузили вздовж траси і почалося чекання. Умов ніяких - туалету нема, питної води нема де купити, їжа тільки та що взяли з дома. Періодично до них виходили якісь люди у формі і наказували шикуватися. Всі шикувалися і без будь-яких дій лунала команда "розйдись".  Тим часом автобуси з призовниками прибували і прибували.
І тут Зненацька з'ясувалося, що у кожного з призовників на руках має бути флюрографія (яку всі здавали в ТЦКашній медкомісії) і багато хто не здогадався, що треба мати копію із собою. Почалися пошуки фотографій "флюшки", зізвони з домашніми щоб знайшли, сфоткали та вислали. Це все відбувалося на фоні того, що в окрузі заглушений мобільний інтернет і зв'язок. Каже, що хлопці бігали вздовж траси і ловили хоч якусь точку з покриттям.
В такому ритмі пройшло пів дня. За ці пів дня один "індивідум" встиг десь набухатися, один втратив свідомість.... з рештою хлопів запустили за якесь там КПП.


обстановка наближена до бойової, то все шо ти описуєш, пристосовуютьбійців відразу
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от чому не зробити ті премії за якість, а не за кількість?
щоб зайнялися роботою і шукали таких, які просять у військах, а не калік і наркоманів
:laugh: примії вони отримують побільше офіційних виплат від правильних інвалідів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Історія із реального життя:
Нещодавно Мій знайомий (Київ) пішов у військомат і попросився до лав ЗСУ - доброволець. Пройшов ВЛК, був визнаний придатним до служби і отримав розподіл на Львів.  Самі знаєте на який полігон.
О 18:00 вечора збір під ТЦК і виїзд до місця. Він прибув і разом зіз іншими 50 чоловік поїхав. Ніч їхали в автобусі в якому не можна витягнути ніг. На ранок, каже, насилу вийшов з автобуса - так затекли ноги.
На місці їх вигрузили вздовж траси і почалося чекання. Умов ніяких - туалету нема, питної води нема де купити, їжа тільки та що взяли з дома. Періодично до них виходили якісь люди у формі і наказували шикуватися. Всі шикувалися і без будь-яких дій лунала команда "розйдись".  Тим часом автобуси з призовниками прибували і прибували.
І тут Зненацька з'ясувалося, що у кожного з призовників на руках має бути флюрографія (яку всі здавали в ТЦКашній медкомісії) і багато хто не здогадався, що треба мати копію із собою. Почалися пошуки фотографій "флюшки", зізвони з домашніми щоб знайшли, сфоткали та вислали. Це все відбувалося на фоні того, що в окрузі заглушений мобільний інтернет і зв'язок. Каже, що хлопці бігали вздовж траси і ловили хоч якусь точку з покриттям.
В такому ритмі пройшло пів дня. За ці пів дня один "індивідум" встиг десь набухатися, один втратив свідомість.... з рештою хлопів запустили за якесь там КПП.
І тут почалася повторна перевірка медичних карток. Виявилося, що привезли пацана з якимись пластинами в руці, іншого - з перебитим сухожиллям, через що у нього не згинається вказівний палець, ще один - після операції на спині (не може піднімати важкого) ... інших діагнозів я не запам'ятав. Загалом "відшили" 19 чоловік з 50-ти, з тих хто їхав з ним у одному автобусі. У мого приятеля почали тремтіти руки і підскочив тиск - також був відправлений назад на Київ.
Представники "приймаючої сторони" просто матом крили представників ТЦК, які супроводжували призовників, з формулюванням "на*уя ви нам привезли цих інвалідів?".
В решті решт, мого приятеля (та ще 19 "інвалідів") тим же автобусом на ранок привезли до Києва.
За ці півтори доби їм ніхто не запропонував ні пити, ні їсти... ні пісі, ні каки. ))) І по факту виходить, що ТЦК-шна ВЛК нікуя не робить свою роботу - фактично направляє в "учебку" всіх під ряд, а на місці ... якось розберуться.
П.С. Я розумію, що мені світить бан, але .... На 16-му місяці війни ну це ж якийсь п***а що коїться. ((((

Як на мене, то тепер я думаю, що наш Сергій (которий тут нам писав всякі історії) міг бути правий
Він писав що його десь возили,десь пристроювали й не могли пристроїти то відпустили.
І ще я знаю що зараз од тих хто старше 54-55 - не беруть, або женуть на додаткову медкомісію, як хто з таких хоче служити (в нас у місті), кажкть, що командири на місцях таких не приймають .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:laugh: примії вони отримують побільше офіційних виплат від правильних інвалідів

бінго!  а от "неправільним" - горє, та що там горє, кабзда їм
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як на мене, то тепер я думаю, що наш Сергій (которий тут нам писав всякі історії) міг бути правий
Він писав що його десь возили,десь пристроювали й не могли пристроїти то відпустили.
І ще я знаю що зараз од тих хто старше 54-55 - не беруть, або женуть на додаткову медкомісію, як хто з таких хоче служити (в нас у місті), кажкть, що командири на місцях таких не приймають .
59 и 6 - в окопе график 24 дня на нуле 2 дня недалеко от нуля - типа отдых. медик таблеточек прямо в окоп привез - очень заботливо, чтоб уж точно на 24 дня хватило. та у меня уже сил нет удивляться этому пи з де цу
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

59 и 6 - в окопе график 24 дня на нуле 2 дня недалеко от нуля - типа отдых. медик таблеточек прямо в окоп привез - очень заботливо, чтоб уж точно на 24 дня хватило. та у меня уже сил нет удивляться этому пи з де цу

Моллі, в старі бригади може й беруть. Я знаю що з ЗУ гребуть всіх - і старих і інвалідів .
В нас трохи легше з тим, як кажуть, проте ж брата хворого відбили , хоч вон давненько й було .
З твоїм чоловіком взагалі хєрня яась, мені навіть солдати в госпіталі казали, що в них людей старших од 58 звільняли взагалі , та й фупчик туто був якого саме у 58 дембельнули.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Історія із реального життя:
Нещодавно Мій знайомий (Київ) пішов у військомат і попросився до лав ЗСУ - доброволець. Пройшов ВЛК, був визнаний придатним до служби і отримав розподіл на Львів.  Самі знаєте на який полігон.
О 18:00 вечора збір під ТЦК і виїзд до місця. Він прибув і разом зіз іншими 50 чоловік поїхав. Ніч їхали в автобусі в якому не можна витягнути ніг. На ранок, каже, насилу вийшов з автобуса - так затекли ноги.
На місці їх вигрузили вздовж траси і почалося чекання. Умов ніяких - туалету нема, питної води нема де купити, їжа тільки та що взяли з дома. Періодично до них виходили якісь люди у формі і наказували шикуватися. Всі шикувалися і без будь-яких дій лунала команда "розйдись".  Тим часом автобуси з призовниками прибували і прибували.
І тут Зненацька з'ясувалося, що у кожного з призовників на руках має бути флюрографія (яку всі здавали в ТЦКашній медкомісії) і багато хто не здогадався, що треба мати копію із собою. Почалися пошуки фотографій "флюшки", зізвони з домашніми щоб знайшли, сфоткали та вислали. Це все відбувалося на фоні того, що в окрузі заглушений мобільний інтернет і зв'язок. Каже, що хлопці бігали вздовж траси і ловили хоч якусь точку з покриттям.
В такому ритмі пройшло пів дня. За ці пів дня один "індивідум" встиг десь набухатися, один втратив свідомість.... з рештою хлопів запустили за якесь там КПП.
І тут почалася повторна перевірка медичних карток. Виявилося, що привезли пацана з якимись пластинами в руці, іншого - з перебитим сухожиллям, через що у нього не згинається вказівний палець, ще один - після операції на спині (не може піднімати важкого) ... інших діагнозів я не запам'ятав. Загалом "відшили" 19 чоловік з 50-ти, з тих хто їхав з ним у одному автобусі. У мого приятеля почали тремтіти руки і підскочив тиск - також був відправлений назад на Київ.
Представники "приймаючої сторони" просто матом крили представників ТЦК, які супроводжували призовників, з формулюванням "на*уя ви нам привезли цих інвалідів?".
В решті решт, мого приятеля (та ще 19 "інвалідів") тим же автобусом на ранок привезли до Києва.
За ці півтори доби їм ніхто не запропонував ні пити, ні їсти... ні пісі, ні каки. ))) І по факту виходить, що ТЦК-шна ВЛК нікуя не робить свою роботу - фактично направляє в "учебку" всіх під ряд, а на місці ... якось розберуться.
П.С. Я розумію, що мені світить бан, але .... На 16-му місяці війни ну це ж якийсь п***а що коїться. ((((

Я за дві ВЛК і пів десятка походів до тцк подібних історій стільки почув, що вже нічому не дивуюся. Попадалися мужики (за їхніми словами) яких вже з трьох учебок назад відправляли...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

59 и 6 - в окопе график 24 дня на нуле 2 дня недалеко от нуля - типа отдых. медик таблеточек прямо в окоп привез - очень заботливо, чтоб уж точно на 24 дня хватило. та у меня уже сил нет удивляться этому пи з де цу
ваш чоловік може вже демобілізуватися ? чи його триматимуть в окопах ще ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:


Я за дві ВЛК і пів десятка походів до тцк подібних історій стільки почув, що вже нічому не дивуюся. Попадалися мужики (за їхніми словами) яких вже з трьох учебок назад відправляли...

ну є таке. але забанять за дискредитацію тцк і влади.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну є таке. але забанять за дискредитацію тцк і влади.
Це маразм буде чистої води
Бо якщо у Львові такий бардак що діють разом і стара і нова структура, та ще й крадуть воєнкоми , то яке в сраку НАТО ? Я не жартую. Має бути закон в не оцей мавпятник
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Re: Попередження від військкомату  8-:

Це маразм буде чистої води
Бо якщо у Львові такий бардак що діють разом і стара і нова структура, та ще й крадуть воєнкоми , то яке в сраку НАТО ? Я не жартую. Має бути закон в не оцей мавпятник

Я про наш Кремень не хочу писать, бо если напишу что делается в городе с повестками, то точно в черный бан уйдут за дискретитацию влады  :( 
пс, ОБС кажуть в травне в военкомать был шухер! У военкомовской тумбочке нашли багато долярив. Зразу перелякались а потом порешали  B-)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я про наш Кремень не хочу писать, бо если напишу что делается в городе с повестками, то точно в черный бан уйдут за дискретитацию влады  :( 
пс, ОБС кажуть в травне в военкомать был шухер! У военкомовской тумбочке нашли багато долярив. Зразу перелякались а потом порешали  B-)
Ще раз. В нас не діє закон. Взагалі не діє.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

И вот с этим вы собрались в НАТО и ЕС а потом еще и обижаетесь шо не берут а выставляют "обидные" требования :facepalm1:

"Адин нарот" сцуко.

Цитувати
Яким може бути алгоритм дій в разі примусового затримання військкомами
Відмовлятися від примусового доставлення у ТЦК;
Максимально привертати увагу людей у разі застосування представниками ТЦК сили, кричати, застосовувати самозахист, знімати на телефон;
У разі доставляння і перебування у ТЦК постійно вимагати повернення волі;
Вимагати звільнення та видачі повістки до ТЦК за місцем вашого мешкання на іншу дату;
Вимагати проведення комісії у встановленому законом порядку, зокрема щодо проведення відповідних аналізів, вимога медичних документів за медичних установ за місцем мешкання, детального дослідження вашого стану здоров’я з залученням цивільних медичних закладів.
Звернутися до адвоката з метою вжиття термінових заходів щодо вашого звільнення;
Звертатися з відповідними скаргами на гарячі лінії державних органів;
Не підписувати будь-які документи, зміст яких незрозумілий, не виконувати розпорядження співробітників ТЦК, не порадившись перед цим з адвокатом щодо їх законності.
"Оскарження подібних дій ТЦК на цей час є досить проблематичним та неефективним через відсутність відповідної правової бази та судової практики. Крім того, буває досить проблематично довести, що особа у ТЦК була піддана примусу. Слід зазначити, що органи поліції наразі не розслідують відповідну незаконну діяльність ТЦК, всіляко ігнорують відповідні звернення родичів та представників затриманого, суди нерідко відмовляють у розгляді заяв та клопотань щодо незаконного затримання", — попередив Юрій Сергієнко.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це маразм буде чистої води
Бо якщо у Львові такий бардак що діють разом і стара і нова структура, та ще й крадуть воєнкоми , то яке в сраку НАТО ? Я не жартую. Має бути закон в не оцей мавпятник

ну Львів перевершила тільки Одеса .
добре, раз пішла доволі відверта розмова а на просто зрада, напишу про Львів. мій друг має завжди при собі справжню повістку з військкому одного із районів. минулого тижня при пиві показав офіційний легальний законний документ. корінець із підписами видав отримав у воєнкома. повістка на початок жовтня. зявитися у військкомат. коли його зупиняє тцк - він показує повістку від військкомату. тцк з мінтами кажуть - дякую і він їде на роботу. півроку тому така повістка яка захищає від тцк коштувала 1500 доларів.
але воєнкома підарешт зараз за хабарі. от такий бардак у нас із військкоматами і тцк.
пс - Сихів окрема історія. це місто в місті і там тцк це військкомат.
пс можете обзиватися і кидатися гівном :)

Останнє редагування: 17 червня 2023 22:42:06 від Бандер1вець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну Львів перевершила тільки Одеса .


а по вигрібанню народу Галичина
здогадайся чому)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а по вигрібанню народу Галичина
здогадайся чому)

читав шо вже 120% від плану мобілізували.
чому знаю. писати не буду.

пс . я вже фейсбук не читаю - стільки похоронок. і на похорони на Личакові вж не ходжу. там куди Зе у Львові привозять квіти покласти і іноземні делегаціі. Марсове поле поховань цієї війни вже співрозмірне із Личаковом за  століття по площі. :(

Останнє редагування: 17 червня 2023 22:57:30 від Бандер1вець
   
був у відрядженні на буковині в глибинці
от де посполиті ховаються
зупинився в санаторії, то бачив мєнтів, які трясли на предмет ухилянтів
ті, зі слів персоналу, встигли завчасно здриснути
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а по вигрібанню народу Галичина
здогадайся чому)

знаю чому, але говорити про це не можна

до речі, як це вписується у міф "что на фронтє в бальшинствє рускаязичниє ваюют"?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну Львів перевершила тільки Одеса .
добре, раз пішла доволі відверта розмова а на просто зрада, напишу про Львів. мій друг має завжди при собі справжню повістку з військкому одного із районів. минулого тижня при пиві показав офіційний легальний законний документ. корінець із підписами видав отримав у воєнкома. повістка на початок жовтня. зявитися у військкомат. коли його зупиняє тцк - він показує повістку від військкомату. тцк з мінтами кажуть - дякую і він їде на роботу. півроку тому така повістка яка захищає від тцк коштувала 1500 доларів.
але воєнкома підарешт зараз за хабарі. от такий бардак у нас із військкоматами і тцк.
пс - Сихів окрема історія. це місто в місті і там тцк це військкомат.
пс можете обзиватися і кидатися гівном :)

Ахахаха.

Заява
"Я (піб) знайшов цей предмет схожий на пістолет, біля свого помешкання, несу його в міліцію. (дата, підпис).

Головне кожен день нову заяву було писать. А як на виїзд то береш з собою бланки бездати.

Ти і твій друг тіпа такий умний і оригінальний при наявності кольрового принтера?
Так я тобі ще більш скажу, на отих запрошеннях такі самі печатки через принтер, і підпис від хз кого.
Закон? Не, не чув.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

був у відрядженні на буковині в глибинці
от де посполиті ховаються
зупинився в санаторії, то бачив мєнтів, які трясли на предмет ухилянтів
ті, зі слів персоналу, встигли завчасно здриснути

Ну в санаторіях ховатися - це марна справа. Постійно на виду, і всі все про тебе знають.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це все робиться з дуже простою метою. Щоб у патрулів які на роздачі були підстави затримати і доставити чоловіків у ТЦК ,тих хто у цей 10-и денний термін не з"явиться. Про законність окреме питання,я не юрист коментувати не буду. Але на роздачу повісток це аж ніяк не вплине. Так само будуть ходити патрулі і т д. Але тепер будуть мати додатковий аргумент доставити людину до ТЦК

Які в жопу патрулі?

Единий патруль з війковослужбовцями, які знаходяться за межою дислокації їхної військової частини, де вони повинні перебувати, може бути утворений тільки згідно наказу військового коменданта. А у того, отого патруля має бути прописаний склад, командир, і маршрут.

Але, для того, щоб з'явився комендант, повинна бути утворена іменно військова адміністрація і тільки військова. А військова адміністрація утворюється тоді і тільки тоді, коли військово-цивільна адміністрація не може виконувати свої обов'язки (немає депутатів, втікла поліція, пропала виконавча влада). Тобто немає чисто військової адміністрації то і не може бути коменданта. І, відповідно, загальних патрулів.

Військовий за межами дислокації частини може знаходитись в таких випадках :
- лікування
- увольнітельная
- отпуск
- бойове розпорядженя.

Ану експерти поправте помилки?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну в санаторіях ховатися - це марна справа. Постійно на виду, і всі все про тебе знають.

Та бля
Залежно в яких
Якщо воєнкому заноситься за те, щоб не турбували дорогих гостєй...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як на мене, то тепер я думаю, що наш Сергій (которий тут нам писав всякі історії) міг бути правий
Він писав що його десь возили,десь пристроювали й не могли пристроїти то відпустили.
І ще я знаю що зараз од тих хто старше 54-55 - не беруть, або женуть на додаткову медкомісію, як хто з таких хоче служити (в нас у місті), кажкть, що командири на місцях таких не приймають .

А ви не хочете інших історій, коли після госпіталю людина на милицях, і її обратно в бойову частину і списати ніяк? Чи з травмою руки такою що двома нічого не піднімеш? А частина напередку і толку од тих інвалідів, на одного його ще двох здорових ставить надо?
   
Ну в санаторіях ховатися - це марна справа. Постійно на виду, і всі все про тебе знають.
уяви собі село, далеке від трас, яке гарно примостилось між старими горами
в селі володарює голова місцевої ОТГ, він же орендар половини всієї землі, власник того і сього
десь там є дільничий, не без того
і стоїть приватний санаторій на півсотні номерів... для ухилянта саме то, що треба
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

уяви собі село, далеке від трас, яке гарно примостилось між старими горами
в селі володарює голова місцевої ОТГ, він же орендар половини всієї землі, власник того і сього
десь там є дільничий, не без того
і стоїть приватний санаторій на півсотні номерів... для ухилянта саме то, що треба
Черешенька чи шо? )
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

цікаво, як там в Буковелі, чи багато ухилянтів наловили?
   
Черешенька чи шо? )
практично  :)
   
місцеві підприємці зупинили будівельні проекти, бо працівників немає (за їхніми словами)
ті, хто не був мобілізований, просочились в румунію або десь заховалися
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія