Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

бывшие контрактники.

танє. у мене 1 розряд. піджак. але дуже складна військова спеціальніть на 90-ті роки. зараз це моторола і старлінк з інтернетом.  :-)o
пс після військової кафедри мені одразу присвоїли звання лейтенант. хз чого так. військовий квиток з тризубом маю. думайТе :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Військомати створив лев троцький. Тому, місцевий цензор мав би знести вітку, як радянську пропаганду.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знову звиздиш, довідка з лікарні не звільняє від проходження ВЛК, а тільки дає право на відстрочку.

Тобто ти звичайний сцикливий ухилянт, ще й сказочник, як Сергійко?
Так дружина понесла ту довідку у військомат, а їй відразу виписали повістку на ВЛК через два місяці.
По якій я потім зʼявився у військомат і пройшов комісію.
Я вже заібався повторювати сцикунам ухилянтам свою історію.
Та і зміст, ці сцикуняри все рівно нічому не вірять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так дружина понесла ту довідку у військомат, а їй відразу виписали повістку на ВЛК через два місяці.
По якій я потім зʼявився у військомат і пройшов комісію.
Я вже заібався повторювати сцикунам ухилянтам свою історію.
Та і зміст, ці сцикуняри все рівно нічому не вірять.

Конечно ж вірим. Всьо пойнятно - дружину замість себе отправив служить. Ну а шо, согласно Конституції у нас служать громадяни без указанія пола і возраста. Всьо законно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це не шутки ні разу, бо облік, згідно закону, у нас персоніфікований, тобто в руки дають, і з рук приймають тільки від визначеної особи. Хіба що медициною було визнано недієздатним і тоді опікун за все відповідає, але це ж не наш випадок? Чи наш?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Це не шутки ні разу, бо облік, згідно закону, у нас персоніфікований, тобто в руки дають, і з рук приймають тільки від визначеної особи. Хіба що медициною було визнано недієздатним і тоді опікун за все відповідає, але це ж не наш випадок? Чи наш?
другий казочник намалювався ;)
Брати Грімм напевно  :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сумніваюсь що заникались, у мене військоматівські під двором мало не ночували щоб вручити повістку, хоча на той час я перебував в лікарні.
Довелося екстрено брати довідку з лікарні, а то вже і в хату ломилися мене шукати.
ти в курсі, що військомати беруть номера телефонів мобільних ? на який хер їм ломитись в хату, якщо можна набрати номер і приїхати до тебе у лікарню, тіко не кажи що ти в іншій області амбулаторно лежав  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

танє. у мене 1 розряд. піджак. але дуже складна військова спеціальніть на 90-ті роки. зараз це моторола і старлінк з інтернетом.  :-)o
пс після військової кафедри мені одразу присвоїли звання лейтенант. хз чого так. військовий квиток з тризубом маю. думайТе :)

Про що думати? В 2000-их (1999 і 2000 точно) всім після військової кафедри давали лейтенанта. А в 2014 і 2015 всім їм давали давали старшого одним наказом. І що? Тільки військовий квиток з званням давали не одразу після військової кафедри, а по закінченню ВУЗу. Тому що військова була на 4 курсі, а військовий квиток (чи посвідчення) давали після того як отримав диплом і з ним прийшов в воєнкомат.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти в курсі, що військомати беруть номера телефонів мобільних ? на який хер їм ломитись в хату, якщо можна набрати номер і приїхати до тебе у лікарню, тіко не кажи що ти в іншій області амбулаторно лежав  :laugh:

Перший раз могли і ломитися, якщо уточнення даних не проходив і номеру не мали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

другий казочник намалювався ;)
Брати Грімм напевно  :lol:


Не просто сцикун і ухилянт, а ще й підкаблучник  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Конечно ж вірим. Всьо пойнятно - дружину замість себе отправив служить. Ну а шо, согласно Конституції у нас служать громадяни без указанія пола і возраста. Всьо законно.
Ну я ж кажу, який сенс сцикунярам ухилянтам щось пояснювати.
Своєму сцикунству любе виправдання знайдуть та будуть клеїти дурня.
Як бачиш я пішов по повістці у військомат яку виписали і вручили не персонально мені,
а виписали на моє імʼя і вручили дружині і за яку розписався не я персонально, а моя дружина.
І я не верещав що це протизаконно та не проігнорував ту повістку.

Останнє редагування: 7 травня 2023 09:42:52 від Аналітик
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну я ж кажу, який сенс сцикунярам ухилянтам щось пояснювати.
Своєму сцикунству любе виправдання знайдуть та будуть клеїти дурня.
Як бачиш я пішов по повістці у військомат яку виписали і вручили не персонально мені,
а виписали на моє імʼя і вручили дружині і за яку розписався не я персонально, а моя дружина.
І я не верещав що це протизаконно та не проігнорував ту повістку.
а ти коли там крайній раз був, що вони не мали твого номера
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Цитата: majesty link=topic=1130186.msg27205451#msg27205451 date= ;o 1683355045
ты можешь поцти добровольцем

кабс в свои за 50  и куче хроники так и сделал

потом будешь расскащыаать про свою смелость
До речі а чому я старий і хворий повинен ідти добровольцем?
Це щоб здорового молодого розовощокого мордоворота сцикуна ухилянта не забрали в армію?
Щоб це хитросракке створіння відсиділось за моєю спиною та берегло свою нікчемну шкуру від негараздів?
Інтєрєсно мислять ці сцикуняки.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі а чому я старий і хворий повинен ідти добровольцем?
Це щоб здорового молодого розовощокого мордоворота сцикуна ухилянта не забрали в армію?
Щоб це хитросракке створіння відсиділось за моєю спиною та берегло свою нікчемну шкуру від негараздів?
Інтєрєсно мислять ці сцикуняки.
у нас всі рівні з 18 до 60  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі а чому я старий і хворий повинен ідти добровольцем?
Це щоб здорового молодого розовощокого мордоворота сцикуна ухилянта не забрали в армію?
Щоб це хитросракке створіння відсиділось за моєю спиною та берегло свою нікчемну шкуру від негараздів?
Інтєрєсно мислять ці сцикуняки.
Якщо беруть  50 річних-це лише означає тотальну мобілізацію. в німців в 44-45р.р брали 65  і 16р. в вермахт не проходили по віку-фольксштурм і гітлерюгенд для них.їх завдання якраз і було -оборона міст.  Берлін захищало 14 тис. військових і 27 тис. фольксштурм. це проти мільйонної черв.армії.Тому і в нас так має бути-такі як аналітик має обороняти Бахмут а молодь наступати на Крим.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ясно що аналітик маршброскі на 50км з мінометом на плечах-не витягне. але завезти в Бахмут-дати гвинтівку з 10патронами і продпайок.раз в місяць підвозити припаси-якраз для нього.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у нас всі рівні з 18 до 60  :laugh:
Так я ж не проти, якщо мене мобілізують то нехай буде.
Але ж сцикуняри ухилянти вимагають щоб я ішов добровольцем.
Це ж за кого вони тоді добровольців тримають?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так я ж не проти, якщо мене мобілізують то нехай буде.
Але ж сцикуняри ухилянти вимагають щоб я ішов добровольцем.
Це ж за кого вони тоді добровольців тримають?
Прикинь. В третьому рейху -суд міг позбавити німця права на воєнну службу.Ото запара.Так використай своє право у вільній країні-піди добровольцем.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ясно що аналітик маршброскі на 50км з мінометом на плечах-не витягне. але завезти в Бахмут-дати гвинтівку з 10патронами і продпайок.раз в місяць підвозити припаси-якраз для нього.
Вопще-то я старший лейтенант запасу, звʼязківець, спеціаліст по радіо звʼязку.
Яка гвинтівка, який окоп, що ти верзеш. ;o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прикинь. В третьому рейху -суд міг позбавити німця права на воєнну службу.Ото запара.Так використай своє право у вільній країні-піди добровольцем.
Ну ти вже пішов добровольцем, чи хоча б зʼявився у військомат, перш ніж давати мені поради?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вопще-то я старший лейтенант запасу, звʼязківець, спеціаліст по радіо звʼязку.
Яка гвинтівка, який окоп, що ти верзеш. ;o
Я до того що обовязку вже нема-старий хворий і т.д. Але право загинути за батьківщину-в тебе є. Бо вільна людина-а не раб.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я до того що обовязку вже нема-старий хворий і т.д. Але право загинути за батьківщину-в тебе є. Бо вільна людина-а не раб.
Загинуть великого ума не треба, а от зробити все щоб загинув твій ворог, то вже складніше.
Такшо не треба нам тут просувати кацапський довбоєбізм, вони тут гинуть пачками взагалі незрозуміло за що.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі а чому я старий і хворий повинен ідти добровольцем?
Це щоб здорового молодого розовощокого мордоворота сцикуна ухилянта не забрали в армію?
Щоб це хитросракке створіння відсиділось за моєю спиною та берегло свою нікчемну шкуру від негараздів?
Інтєрєсно мислять ці сцикуняки.
То ти старий хворий, в якого в житті вже все відбулося , хочеш жити більше ніж молодий здоровий, який в цьому житті ще нічого не бачив?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вопще-то я старший лейтенант запасу, звʼязківець, спеціаліст по радіо звʼязку.
Яка гвинтівка, який окоп, що ти верзеш. ;o
То чому не пішов у військо зв'язківцем?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То чому не пішов у військо зв'язківцем?
Я так зрозуміла, що ти маєш проблеми із пересуванням, тому вдома. Чи був би ти таким сміливим, якби мав здоров'я?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знову звиздиш, довідка з лікарні не звільняє від проходження ВЛК, а тільки дає право на відстрочку.

Тобто ти звичайний сцикливий ухилянт, ще й сказочник, як Сергійко?

Ви абсолютно праві.
Довідка з лікарні є документом, який доводить, що військовозобов'язаний не міг зробити візит до військкомату у призначений день, але вона не знімає з ВЗ обов'язку з'явитися на ВЛК.
В такому випадку ВЗ отримує належним чином нову повістку, й з'являється у військкомат, де проходить ВЛК з пред'явленням документів з лікарні про своє здоров'я.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а шо таке запас 1 розряду ? поясніть.

Відгомін радянських часів, якщо коротко, який не прибрали з Закону про ВС та ВО



Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі

1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних.

2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:

1) перший розряд - до 35 років;

2) другий розряд - до 60 років.

3. Особи офіцерського складу, які перебувають у запасі, поділяються на розряди за віком:

1) перший розряд:

молодший офіцерський склад - до 45 років;

старший офіцерський склад:

майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) - до 50 років;

полковник (капітан 1 рангу) - до 55 років;

вищий офіцерський склад - до 60 років;

2) другий розряд:

молодший та старший офіцерський склад - до 60 років;

вищий офіцерський склад - до 65 років.

4. Граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

бывшие контрактники.
Ні. Немає "колишніх контрактників", є військовозобов'язані що поділяються на розряди по віку.
Норму цю давно пора прибрати, оскільки це суто радянська норма, яка прив'язувалася до радянського закону про ВВО та до радянських моб. норм, де першими на війну мав йти перший розряд ВЗ запасу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так дружина понесла ту довідку у військомат, а їй відразу виписали повістку на ВЛК через два місяці.
По якій я потім зʼявився у військомат і пройшов комісію.
Я вже заібався повторювати сцикунам ухилянтам свою історію.
Та і зміст, ці сцикуняри все рівно нічому не вірять.

Ага, ти вже отак крутонув. Ну вже краще од Сергія. Той нам наліпив і того і сього - а всього лиш треба було на ВО стати щоб на роботу взяли  :lol:
До речі, військкомат знов-таки порушив порядок вручення повісток і порядок отримання документів.
За що їх треба їпати.

1.Документ від теба має передавати довірена особа з нотаріально засвідченю довіренністю.
2.Повістку вони мали вручити під підпис ОСОБИСТО ТОБІ. І нікому більше.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мобілізація по-американські.Без військоматів і повісток.при відсутності обов'язкової військової повинності.без облав.
Всі уродженці США, натуралізовані громадяни та іноземні громадяни, які проживають в США, які досягли певного віку, зобов'язані були пройти реєстрацію в якості військовозобов'язаних. В цілому в період з 1917 р. по 1918 р. були зареєстровані більше 24 мільйонів чоловіків. Слідом за зазначеними реєстраціями відбулися загальнонаціональні лотереї, за результатами яких було здійснено відбір призовників на військову службу. Перша лотерея була проведена 20 липня 1917 року, друга - 27 червень 1918 року та третя - 30 вересня 1918 р. Шляхом лотерейного відбору на військову службу були призвані понад 2,7 мільйона чоловік у віці від 18 до 45 років. Це в кілька разів перевищувало число добровольців, яких було трохи більше 300 тисяч чоловік.
Всі реєстраційні карти призовників в кожній призовній дільниці були пронумеровані, починаючи від 1 і закінчуючи числом, яке відповідало загальній кількості осіб, зареєстрованих на ділянці. Військовозобов'язані, які зареєструвались, мали можливість ознайомитися з номером своєї реєстраційної картки.

На підставі відомостей, отриманих від призовних дільниць, організатори лотереї прийшли до висновку, що в жеребкуванні будуть використані номери в межах від 1 до 10 500. Число 10 500 відповідало загальній кількості осіб, зареєстрованих в найбільшій в країні призовній дільниці.

Номери від 1 до 10 500 були віддруковані на тонких смужках паперу, а ці смужки поміщені в темні непрозорі капсули. Капсули висипали в круглий скляний акваріум, з якого їх виймали навмання по одній. Жеребкування проводилося публічно в приміщенні військового департаменту у Вашингтоні. При проведенні першої лотереї, що відбулася 20 липня 1917 року, виїмка капсул була довірено секретарю військового департаменту Бейкеру. Кожен вийнятий ним номер тут же оголошувався і фіксувався комісією, яка складала по черзі список всіх оголошених номерів.

Витягнуті в ході жеребкування номери визначали черговість призову на комісію кожного зареєстрованого військовозобов'язаного по всій країні, так що кожен окремий номер мав значення для тисяч людей. Перший витягнутий номер означав, яка людина в кожному з призовних дільниць повинна першою постати перед призовної комісією. Наприклад, якщо першим номером в списку відповідав номер 12, то це означало, що всі військовозобов'язані, зареєстровані в кожній з призовних дільниць мають реєстраційну карту під номером 12, будуть покликані перші за всіх інших, зареєстрованих на відповідній дільниці. Другий витягнутий номер означав, яка людина буде покликана другою і так далі, поки не буде проведений необхідний набір.

Очевидно, що в ході жеребкування могли бути витягнуті великі номери, відсутні в маленьких призовних дільницях. Найменший округ в країні мав 187 зареєстрованих військовозобов'язаних, а найбільший більше 10 500. Тому номер, що перевищує число зареєстрованих в невеликому окрузі, розглядався як порожній для нього. Великі округи повинні були давати більше число новобранців пропорційно їх розміру.

Особам, які не пройшли комісію, або звільненим від призову з інших причин, за рішенням військового департаменту видавався бронзовий значок з написом «Звільнений - США». Це було необхідно з метою запобігання підозр в ухиленні звільнених осіб від виконання військового обов'язку. Звільнення не було постійним, якщо причина звільнення не була постійна. Зокрема, особа, звільнена у зв'язку з хворобою родича, могла бути покликана знову в наступний раз, якщо родич вже міг обслуговувати себе сам або вмирав. Ті, хто не був затребуваний при першому наборі, зберігали свої номери в списку, і ці номери визначали порядок виконання ними свого обов'язку, коли в цьому виникала потреба.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

другий казочник намалювався ;)
Брати Грімм напевно  :lol:

Він АБСОЛЮТНО правий.
По закону оцю справку воєнкомат може прийняти або від довіреної особи з нотаріально засвідченою довіренністю, або замовним листом Укрпошти з описом вкладення.
Єдине що недогледів - це діє навіть для недієздатної особи.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я так зрозуміла, що ти маєш проблеми із пересуванням, тому вдома. Чи був би ти таким сміливим, якби мав здоров'я?

+ може там 59.5 років :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі а чому я старий і хворий повинен ідти добровольцем?
Це щоб здорового молодого розовощокого мордоворота сцикуна ухилянта не забрали в армію?
Щоб це хитросракке створіння відсиділось за моєю спиною та берегло свою нікчемну шкуру від негараздів?
Інтєрєсно мислять ці сцикуняки.
Опаааааа
Он як заговорив.
По-перше - ти ОФІЦЕР ЗАПАСУ
Вчився за кошт держави Україна
Отримав офіцерське звання і військову спеціальність за державний кошт знов-таки.
По-друге.Строкову службу не служив.

Отже робимо висновок - ти винен державі і МАЄШ йти добровольцем, щоб виконати свій військовий борг перед Україною.
Ти й є ухилянт.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

+ може там 59.5 років :)

Ні. Бо воно вчилося при Україні у ВУЗі. Не більше 50 думаю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Опаааааа
Он як заговорив.
По-перше - ти ОФІЦЕР ЗАПАСУ
Вчився за кошт держави Україна
Отримав офіцерське звання і військову спеціальність за державний кошт знов-таки.
По-друге.Строкову службу не служив.

Отже робимо висновок - ти винен державі і МАЄШ йти добровольцем, щоб виконати свій військовий борг перед Україною.
Ти й є ухилянт.
є які ні служили ні отримували військової кафедри, їм пропонують місяць півьора моллдого бойца, поки анал аідсиджується   :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

є які ні служили ні отримували військової кафедри, їм пропонують місяць півьора моллдого бойца, поки анал аідсиджується   :gigi:

воно довідку купило й пісяється від жаху.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

воно довідку купило й пісяється від жаху.
сцикулянт.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То чому не пішов у військо зв'язківцем?

І не треба. Тягар. Тапіки тягнути теж не зможе. Зараз зв'язок зовсім не той: прошивання рацій, розгортання ретрансляторів, захищені системи зв'язку тощо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 :gigi: студєнти та інваліди

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То ти старий хворий, в якого в житті вже все відбулося , хочеш жити більше ніж молодий здоровий, який в цьому житті ще нічого не бачив?

Справа тут навіть не у жазі життя , хоча і в цьому теж, але не настільки.
Війна - це справа молодих і сильних людей, як би це цинічно не звучало. Обох статей , до речі.
Пройти марш у 7 км й з місця вступити в бій й битися без устану наступну добу може тільки молода й сильна людина.
Витримати добу бою у броньованій машині може лише молода й сильна людина
Окрім цього молодий швидко відновить свою працездатність, він більше витривалий .
Є, звичайно, добре треновані люди старшого віку, але вони не витримують ТАКОЇ війни.
За часів 1 та 2 СВ на такі війни солдати йшли до 40 років , молодші офіцери - до 45
Дуже рідко, під час перших двох мобілізацій РККА йшли люди до 50 років.

Армія молодих - це армія ПЕРЕМОГИ.

А от армія старих...пан вантажник вище добре написав - це Totalkrieg коли вже немає нікого з молоді й у армію починають тягти всіх хто може хоч якось ходити, коли йдеться про захист хоч маленької решти держави. Так, тоді у бій йдуть малі й старі. Навіщо на цю війну тягнуть 60-річних людей при тому, що є купа молоді, яка тупо бухає в тилу і сміється "це не наша війна ми донатимо" - отут я з тим Аналітиком згоден,хоча він своєю дурною балаканиною якраз і заслуговує того, щоб його потягли на фронт, не розбираючи чи є в нього хвороба чи немає. Втім я йому такого не бажаю, бажаю од дурі вилікуватися.

В мене взагалі є думка чого в нас старих тягнуть. Щоб пенсії не платити. Але це Бог знає правда чи ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 13 гостей
 
Повна версія