Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви ще не спалили свій генератор? Тоді ми йдемо до Вас)))) B-)

До речі, коли наше ОСББ розглядало пропозиції, то китайський дізель на 44 кВт мав об'єм двигуна 1.5 л, а німецький на таку ж потужність 2.8. Робіть висновки.

А ОСББ різницю між піковим та постійним навантаженням знає?  :laugh:
певен на 100%, що у китайців пікове вказано, а у німців - постійне довготривале
оце й різниця удвічі
   
А ОСББ різницю між піковим та постійним навантаженням знає?  :laugh:
певен на 100%, що у китайців пікове вказано, а у німців - постійне довготривале
оце й різниця удвічі
у китайців метр коротший. усе просто.
   
у китайців метр коротший. усе просто.

інколи довший  :gigi:

   
інколи довший  :gigi:

Показати зображення...
то дюйм довший!  :gigi: кстацє. дюйми такі і були
   
Re: Ви ще не спалили свій генератор? Тоді ми йдемо до Вас)))) B-)

це вже напівпровідникові

У всіх телєках були і лампи і напівпровідники. Ще у 60-х роках. (В кольоровому Електроні виробництва 1987 року з південнокорейською трубкою теж були лампи, і ж звісно діоди та транзистори. Умнік :) )

Тримай, 180 Вт, у нас такий в домі був з кінця 60-х років. Я його ще на дачі включав на початку 2000-х. Справно працював :)

180 вт - то в 10-15 разів меньше чайника зараз, щоб ти знав  :laugh:



Унифицированный ч/б телевизор 2 класса "Электрон-2 (2-1)" (УЛППТ-47/59-1 (II-1) выпускался Львовским телевизионным заводом с 1965 года.

Унифицированный лампово-полупроводниковый телевизионный приёмник второго класса для приёма программ в чёрно-белом изображении ''Электрон-2'' аналогичен модели ''Огонёк-2'' Львовского телевизионного завода. В новом телевизоре применён больший кинескоп 59ЛК2Б с углом отклонения электронного луча 110° и размером изображения 490х395 мм. Телевизор собран на 14 радиолампах и 23 полупроводниковых приборах. Транзисторы применены в тракте усилений промежуточных частот, низкочастотного канала звука. Чувствительность телевизора стандартна для унифицированных моделей 2 класса и равна 50 мкВ. Номинальная выходная мощность канала звука 1,5 Вт. Диапазон воспроизводимых частот 100...10000 Гц. Потребляемая мощность 180 Вт. Размеры телевизора - 695х515х420 мм. Масса 36 кг. Телевизор - ''Электрон-2'' выпускали в различных вариантах внешнего оформления, а также и на кинескопе - 47ЛК2Б, унификация телевизоров также имела соответствующее наименование.
   
У всіх телєках були і лампи і напівпровідники. Ще у 60-х роках. (В кольоровому Електроні виробництва 1987 року з південнокорейською трубкою теж були лампи, і ж звісно діоди та транзистори. Умнік :) )

Тримай, 180 Вт, у нас такий в домі був з кінця 60-х років. Я його ще на дачі включав на початку 2000-х. Справно працював :)

180 вт - то в 10-15 разів меньше чайника зараз, щоб ти знав  :laugh:

Показати зображення...
Унифицированный ч/б телевизор 2 класса "Электрон-2 (2-1)" (УЛППТ-47/59-1 (II-1) выпускался Львовским телевизионным заводом с 1965 года.

Унифицированный лампово-полупроводниковый телевизионный приёмник второго класса для приёма программ в чёрно-белом изображении ''Электрон-2'' аналогичен модели ''Огонёк-2'' Львовского телевизионного завода. В новом телевизоре применён больший кинескоп 59ЛК2Б с углом отклонения электронного луча 110° и размером изображения 490х395 мм. Телевизор собран на 14 радиолампах и 23 полупроводниковых приборах. Транзисторы применены в тракте усилений промежуточных частот, низкочастотного канала звука. Чувствительность телевизора стандартна для унифицированных моделей 2 класса и равна 50 мкВ. Номинальная выходная мощность канала звука 1,5 Вт. Диапазон воспроизводимых частот 100...10000 Гц. Потребляемая мощность 180 Вт. Размеры телевизора - 695х515х420 мм. Масса 36 кг. Телевизор - ''Электрон-2'' выпускали в различных вариантах внешнего оформления, а также и на кинескопе - 47ЛК2Б, унификация телевизоров также имела соответствующее наименование.

я  в курсі. у мене навіть стояв такий огоньок унт-47.
але в 3усцт  усе вже було напівпровідникове
   
Re: Ви ще не спалили свій генератор? Тоді ми йдемо до Вас)))) B-)

я  в курсі. у мене навіть стояв такий огоньок унт-47.
але в 3усцт  усе вже було напівпровідникове

Ги-ги "все!"  :gigi: а кінескоп - то не лампа?  :laugh:
   
Ги-ги "все!"  :gigi: а кінескоп - то не лампа?  :laugh:
кінескоп- cathode ray tube. електронна лампа(діод, тріод, пентод)-vacuum tube
   
кінескоп- cathode ray tube. електронна лампа(діод, тріод, пентод)-vacuum tube
так, мася, поки не вишлеш мені баночьку меду, поки не вийду з цієї гілки.
   
Re: Ви ще не спалили свій генератор? Тоді ми йдемо до Вас)))) B-)

кінескоп- cathode ray tube. електронна лампа(діод, тріод, пентод)-vacuum tube

То деталі.

Головне - споживання тоді було набагато нижче нинішнього. Пан Тіммі часто пише неправду ;)  як і в цій темі.

А, і до речі, праска (утьюг, за Тіммі) тоді споживав 600-800 Вт, а зараз 2200-2800 Вт. Нехай підніме жоппу свого "утюга" і подивиться ;)

Тиж знаєш скільки тоді лампові прилади споживали? Більше ніж зараз споживають прилади. Нічого не помінялось тільки холодильники, утюги, стіралки, печі... Скоріш за все що перенавантажували споживаючими приладами.
   
Re: Ви ще не спалили свій генератор? Тоді ми йдемо до Вас)))) B-)

так, мася, поки не вишлеш мені баночьку меду, поки не вийду з цієї гілки.

Стоп.

А мені - варення!  :laugh: Тому що в кінескопі теж ваккуум  :shuffle:
   
Стоп.

А мені - варення!  :laugh: Тому що в кінескопі теж ваккуум  :shuffle:
нє, спочатку він мені мед, а вже потім я тобі варення. Но мася - мед впєрьод.
   
Re: Ви ще не спалили свій генератор? Тоді ми йдемо до Вас)))) B-)

нє, спочатку він мені мед, а вже потім я тобі варення. Но мася - мед впєрьод.

Згоден :)
   
Згоден :)
а тепер разом ждем масю. :shuffle:
   
і що вибрало ОСББ за твоїми побажаннями
Я не приймав участі в голосуванні. Але навіть домогосподарки проголосували за більш дорогого німця.
   
А ОСББ різницю між піковим та постійним навантаженням знає? 
певен на 100%, що у китайців пікове вказано, а у німців - постійне довготривале
оце й різниця удвічі
Ні. І там і там довготривале постійне навантаження. А що аас дивує? Чи полуторалітровий двигун не взмозі видавати 60:кВт на валу? Може. Питання лише в ресурсі.
   
Ні. І там і там довготривале постійне навантаження. А що аас дивує? Чи полуторалітровий двигун не взмозі видавати 60:кВт на валу? Може. Питання лише в ресурсі.
я думала 1,5 л то про бак...
   
Мася, вихаді, захаді подлий трус (с)

Не ховайся! Від меду не відвертишся.
   
я думала 1,5 л то про бак...
Ага, для закіпаючої оливи :D
   
ждіть. калхози організовалі, прісилайтє калхозніков
   
Головне - споживання тоді було набагато нижче нинішнього. Пан Тіммі часто пише неправду   як і в цій темі.


Зараз брехні пишеш ти, як і невперше.

Приладів було менше, а споживали більше. То загальне споживання тіпа менше. А Вище питали за військові, то військові прилади жерли електрику як дурні.

 :facepalm1:

Але таким як ти не цікава правда, таким як ти головне збрихати на іншого дописувача.
   
Зараз брехні пишеш ти, як і невперше.

Приладів було менше, а споживали більше. То загальне споживання тіпа менше. А Вище питали за військові, то військові прилади жерли електрику як дурні.

 :facepalm1:

Але таким як ти не цікава правда, таким як ти головне збрихати на іншого дописувача.
ні. жерли більше  лише телевізори, і то це вже не стосується плазм та півтораметрових ледів з іпсами.
   
ні. жерли більше  лише телевізори, і то це вже не стосується плазм та півтораметрових ледів з іпсами.

Лід лапочки теж менше жерли... Було таке, зараз вони такі прожорливі))) Не помічаєш маніпуляції?

Лампочки жерли більше і телевізори, інших приладів просто мало в кого були. От тобі загальне споживання менше.

А вище була мова про військові генератори старі, але і прилади ті що були загально жерли більше ніж ті що зараз. Це якщо мова про військових.
   
ждіть. калхози організовалі, прісилайтє калхозніков
ну, і? Калхознікі как тока аткінулісь, так сразу же прієхалі. А калхози пуглівиє папалісь - сразу же под шконку залізли з переляку.

І ващє, мася, я шото не пойму: як тіке кароффка на фупі, так і ти набиваєш по 30+ постів у ті дні, а як її немає, то насилу 3-5 штук із себе видавлюєш. Шо, без неї тобі не пишецця і не дишецця на фупі?

То мені шо, уйти з ФУПа, шоб ти подавився своїм медом од жадності, лопаючи його без мене на єдінє?
Ти учьті, ми з Алексом поставили тебе на щотчик. Тепер ти должен не тіке мені мед, а і йому варення персиково-апельсинове і калиново-малинове. І тіке попробуй одморозицця.
   
Зараз брехні пишеш ти, як і невперше.

Приладів було менше, а споживали більше. То загальне споживання тіпа менше. А Вище питали за військові, то військові прилади жерли електрику як дурні.

 :facepalm1:

Але таким як ти не цікава правда, таким як ти головне збрихати на іншого дописувача.

---------------------------------

Записки божевільного (с)  :laugh:
   
---------------------------------

Записки божевільного (с)  :laugh:
та Тімошка безобідний. А от мася жліб несусвєтній, і його треба писдити на каждом шагу і бажано ногами - іншої мови він не розуміє.
   
та Тімошка безобідний. А от мася жліб несусвєтній, і його треба писдити на каждом шагу і бажано ногами - іншої мови він не розуміє.

Якщо будеш писдити, то меду точно не отримаєш :)
   
Якщо будеш писдити, то меду точно не отримаєш :)
а він по-другому не понімає...  :cray:  я вже і так, і так до нього. Оце вже тіке писдялки і залишилися в моєму арсеналі.
   
Питання: А нащо вам генератор? Ви є власником бізнесу?
Для дому генератор не потрібний навіть якщо ти програміст який ховаєтсья вдома чомусь. Є коворкінги.

P.S. Пишу з Чернівців де світло не відключають.  ;)
   
А скільки може працювати пересічний генератор на повній потужності? І який може працювати цілодобово? От що цікавить...
   
А скільки може працювати пересічний генератор на повній потужності? І який може працювати цілодобово? От що цікавить...

У паспорті про повну потужність чесні виробники пишуть про 2-3 години, потім деякий час має остити.

Уже дехто бачу почав задавати вірні питання, які треба було почати задавати значно раніше.

Я думав мені поможуть в методиці а тут тільки кістки мені перемивають... Сяду дороблю приблизно методику і тут опублікую.
   
та Тімошка безобідний. А от мася жліб несусвєтній, і його треба писдити на каждом шагу і бажано ногами - іншої мови він не розуміє.
:X



Ніякий я не безобідний. :X





   
Существуют разные классы генераторов - профессиональные и бытовые.
Ко второй категории в основном относятся маломощные, именно их не рекомендуется использовать непрерывно более определенного периода, обычно 3х - 4х часов.
Уверен что в старттопике речь идет о профессиональном устройстве, и под помещением подразумевается пристройка со стенами типа жалюзи, обеспечивающими достаточную вентиляцию.

А периодические отключения связаны с перегрузом пусковыми токами холодильников.
   
У паспорті про повну потужність чесні виробники пишуть про 2-3 години, потім деякий час має остити.

Уже дехто бачу почав задавати вірні питання, які треба було почати задавати значно раніше.

Я думав мені поможуть в методиці а тут тільки кістки мені перемивають... Сяду дороблю приблизно методику і тут опублікую.

Брехня і перекручування.
Виробники для тупих юзерів пишуть - "Не експлотувати в закритих без належної конвекціі приміщеннях".
Ти десь бачив автівку з застереженням - Їхати три години, а потім привал для охолодження?
Так отож.
   
Брехня і перекручування.
Виробники для тупих юзерів пишуть - "Не експлотувати в закритих без належної конвекціі приміщеннях".
Ти десь бачив автівку з застереженням - Їхати три години, а потім привал для охолодження?
Так отож.

Давайте поговоримо про не величку кількість користувачів, а саме 99.9 відсотків, які не читають інструкції і вважають, що він купив і має робити?  B-)
   
Давайте поговоримо про не величку кількість користувачів, а саме 99.9 відсотків, які не читають інструкції і вважають, що він купив і має робити?  B-)
Давайте поговоримо. Які питання? Більшість все ж читають інструкцію... коли вже зламалось.
Якщо не зрозумів, то уяви собі генератор з необхідністю перерви, який працює на систему охолодження ядрьоного реактора.
Нема таких застережень, є певні вимоги до експлуатаціі. Що до потужності, то треба таки читати що саме пише виробник.
   
У паспорті про повну потужність чесні виробники пишуть про 2-3 години, потім деякий час має остити.


господи, яка нісенітниця  :facepalm:
   
Давайте поговоримо про не величку кількість користувачів, а саме 99.9 відсотків, які не читають інструкції і вважають, що він купив і має робити?  B-)
нашо про них говорити?
нехай страждають мовчки, чи висираються в інторнетах і з них ще можна наловити лулзів.
   
А скільки може працювати пересічний генератор на повній потужності? І який може працювати цілодобово? От що цікавить...

промисловий.
   
У паспорті про повну потужність чесні виробники пишуть про 2-3 години, потім деякий час має остити.

Уже дехто бачу почав задавати вірні питання, які треба було почати задавати значно раніше.

Я думав мені поможуть в методиці а тут тільки кістки мені перемивають... Сяду дороблю приблизно методику і тут опублікую.

"чесні виробники" в інструкціях для побутових генераторів пишуть так: працює поки є паливо, а далі паливо не заливать, доки не остигне
Тобто, в залежності від навантаження, побутовий генератор може безперервно працювать від 3 до 6 годин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія