Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ChatGPT хтось юзав? :)

Re: ChatGPT хтось юзав? :)

:weep:

Я думав, що MIT, а ти знав чи чому регочеш?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

ChatGPT:

То-есть ты не можешь оценить правильность или ложность своих утверждений?
!
An error occurred. If this issue persists please contact us through our help center at help.openai.com.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

ChatGPT:

То-есть ты не можешь оценить правильность или ложность своих утверждений?
!
An error occurred. If this issue persists please contact us through our help center at help.openai.com.

Я мав таку помилку, просто перевантаж сторінку. Ctr/Cmd-R.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

what is the year now


The current year is 2023.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

То-есть ты не можешь оценить правильность или ложность своих утверждений?

ок. будет ли ложным утверждение 2+2=4?

Нет, утверждение "2+2=4" является верным, и не может быть ложным. Это простое математическое уравнение, которое имеет однозначный и верный ответ. 2 плюс 2 всегда равно 4, и это подтверждается не только математическими законами, но и повседневным опытом и наблюдением.

почему тогда при наличии договора россия напала в Украину. хотя условия договора это исключали, а договора существуют для того чтобы их выполнять?

Существует разное мнение относительно событий, которые привели к конфликту между Россией и Украиной, и каждая из сторон воспринимает эти события по-своему. Однако, я могу объяснить, что договоры между государствами создают обязательства, которые нужно соблюдать, чтобы сохранить доверие и сотрудничество между странами. Если одна из сторон не соблюдает условия договора, то это может привести к нарушению международной правовой системы, угрозе миру и безопасности в регионе.

Если предположить, что Россия нарушила условия договора, заключенного с Украиной, то это действие является нарушением международного права, а также может иметь политические, экономические и социальные последствия для России и других стран. В конечном итоге, сохранение мира и безопасности в регионе зависит от того, как страны будут выполнять свои обязательства и решать конфликты.

P.S. Если сука предположить...  :facepalm1:
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

ок. будет ли ложным утверждение 2+2=4?

Нет, утверждение "2+2=4" является верным, и не может быть ложным. Это простое математическое уравнение, которое имеет однозначный и верный ответ. 2 плюс 2 всегда равно 4, и это подтверждается не только математическими законами, но и повседневным опытом и наблюдением.

почему тогда при наличии договора россия напала в Украину. хотя условия договора это исключали, а договора существуют для того чтобы их выполнять?

Существует разное мнение относительно событий, которые привели к конфликту между Россией и Украиной, и каждая из сторон воспринимает эти события по-своему. Однако, я могу объяснить, что договоры между государствами создают обязательства, которые нужно соблюдать, чтобы сохранить доверие и сотрудничество между странами. Если одна из сторон не соблюдает условия договора, то это может привести к нарушению международной правовой системы, угрозе миру и безопасности в регионе.

Если предположить, что Россия нарушила условия договора, заключенного с Украиной, то это действие является нарушением международного права, а также может иметь политические, экономические и социальные последствия для России и других стран. В конечном итоге, сохранение мира и безопасности в регионе зависит от того, как страны будут выполнять свои обязательства и решать конфликты.

P.S. Если сука предположить...  :facepalm1:

Гей хлопче цитуй обережніше, я цього не писав. WTF?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)



Я думав, що MIT, а ти знав чи чому регочеш?

я юзав prime react років 3 тому багато. я знав що то не MIT ще тоді але не думав що то турецька контора подумав що chat gpt just made it up and it was funny.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Гей хлопче цитуй обережніше, я цього не писав. WTF?

Это было перед два плюс два, тебя цитировал только чтобы было понятно кому отвечал. беклагер.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Это было перед два плюс два, тебя цитировал только чтобы было понятно кому отвечал. беклагер.

Ти українську мову знаєш? Я твою ні. Не зрозумів нічого. Блін каци заграли.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Ти українську мову знаєш? Я твою ні. Не зрозумів нічого. Блін каци заграли.
Звісно знаю, то що? Якщо я народився у Києві і майже півстоліття балакав на російській, то вже змінюватись важко. А ще в нас є такий собі "букварик", констітуцією зветься, то ти читай його іноді, кажуть користно.

Останнє редагування: 19 лютого 2023 07:31:10 від flexandr
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Ти українську мову знаєш? Я твою ні. Не зрозумів нічого. Блін каци заграли.
А французский знаешь?  ;)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Звісно знаю, то що? Якщо я народився у Києві і майже півстоліття балакав на россійській, то вже змінюватись важко. А ще в нас є такий собі "букварик", констітуцією зветься, то ти читай його іноді, кажуть користно.

Втрачене покоління, зрозуміло. Тре було війни щоб задуматись, що ваша рускоязічність приведе до неї. Чи ще не задумався?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

А французский знаешь?  ;)

Іспанську знаю трохи. quieres hablar?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Іспанську знаю трохи. quieres hablar?
И как оно? Много в Канаде собеседников на испанском? Мне кажется французский там больше в ходу, не?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Втрачене покоління, зрозуміло. Тре було війни щоб задуматись, що ваша рускоязічність приведе до неї. Чи ще не задумався?
Треба було з 1991 пропагувати українську, а не зараз ху.. мірятись.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

И как оно? Много в Канаде собеседников на испанском? Мне кажется французский там больше в ходу, не?

Хочеш балакати маєш вибір: українська, англійська, іспанська, а ні то нах :)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Хочеш балакати маєш вибір: українська, англійська, іспанська, а ні то нах :)
Їбанько, звали з тематичної гілки
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Треба було з 1991 пропагувати українську, а не зараз ху.. мірятись.

Exactamente, pero en aquellos días todos pensaban en enriquecerlos. Ahora tenemos una guerra y tu sigues hablando la lengua del enemigo. No quiero entederte, ciao.

How's my Spanish? :)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Уря-я


Хорошо, ты уже научилась выдавать прогноз погоды?


Да, я могу помочь с прогнозом погоды!
Просто скажите, в каком городе или регионе вас интересует погода, и я постараюсь помочь вам.


( Прогноз погоды)

перед выходом на улицу проверьте, что вы подходяще одеты и подготовлены к погодным условиям.


Заботливая))
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Їбанько, звали з тематичної гілки

FYI: ти в мене в ігнорі, не тратьте куме сили :)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Втрачене покоління, зрозуміло. Тре було війни щоб задуматись, що ваша рускоязічність приведе до неї. Чи ще не задумався?
Кто? Козаченьки по забугорью расколбасились. Теперь учат жизни, из заокеанщины. А могли остаться, строить країну мрії. Вот и маємо - що маємо. Идейные слиняли, оставшиеся страну отвоевывают.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Кто? Козаченьки по забугорью расколбасились. Теперь учат жизни, из заокеанщины. А могли остаться, строить країну мрії. Вот и маємо - що маємо. Идейные слиняли, оставшиеся страну отвоевывают.

Десь так воно і є, хоча я сказав би іншими словами.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

На вопрос сейчас зима?не отвечает))
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

На вопрос в Украине сейчас зима отвечает что должна быть))
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Штучний інтелект ChatGPT проти журналістів “Авто 24”: перше протистояння
19 лютого 2023 , 10:44

Як ми змагалися зі штучним інтелектом
Згідно редакційних планів, реальний журналіст-людина мав сьогодні написати статтю на тему “Три дитячих запитання про авто”. І наш автор, узгодивши перелік запитань, засів за написання. Тим часом наш головний редактор “замовив” ті самі запитання нейромережі ChatGPT.

Журналіст-людина не знав, що він заочно змагається у професіоналізмі зі штучним інтелектом. Але навіть якщо б знав, і не відволікався на каву та спостерігання за снігопадом, він все одно б програв змагання у часі: ChatGPT впорався із завданням миттєво. Але в плані якості результат вийшов не таким однозначним. Дивіться самі.

Чому бензин смердючий?
Текст нейромережі (орфографію та пунктуацію зберігаємо)
Бензин має специфічний запах, який зазвичай описують як гострий та насичений. Цей запах з'являється через додавання до бензину речовин, які мають сильний запах. Один з основних компонентів бензину – це вуглеводні, такі як гексан, октан, декан та інші. Вони мають безбарвний та без запаху вигляд, але для безпеки та зручності використання до бензину додають невелику кількість спеціальних речовин, які мають дуже сильний запах, щоб можна було відчути протікання чи розлив бензину. Одна з таких речовин - етілмеркаптан - додається до бензину як запахова добавка, що робить його запах більш інтенсивним та відчутним.

Етілмеркаптан має дуже низьку токсичність, але має сильний запах, що допомагає виявити втечу бензину або іншого палива з резервуарів або трубопроводів. Крім того, запах бензину може бути дуже корисним для автомобілістів, оскільки це дозволяє відчувати, коли запас бензину підходить до кінця і потрібно заправлятися. Отже, запах бензину з'являється через додавання до нього запахових речовин, що допомагають виявляти його витікання та використання, забезпечують безпеку та зручність використання палива.

Текст журналіста-людини
Характерний, специфічний і досить різкий запах автомобільному бензинові надає одна із його складових – бензол. Це речовина з високою леткістю, тому її присутність у паливі ефективно “ароматизує” бензин – навіть при тому, що частка бензолу у складі пального невелика. На початку масової автомобілізації, близько ста років тому, бензол підмішували в бензин, щоб підвищити октанове число. Але ближче до 1940-х років детонаційну стійкість пального почали забезпечувати за рахунок покращеної технології перегонки нафти. В наш час бензол в автомобільний бензин спеціально не додають, але він все одно є у паливі, залишаючись як побічний продукт нафтопереробки. За сучасними стандартами частка бензолу в товарних бензинах не повинна перевищувати 1%. Це все-таки досить мало, і тому автомобілісти з великим стажем відзначають, що 30 - 40 років тому бензин мав інший запах.

Оцінка редактора (людина)

Штучний інтелект неправий, характерний запах бензину дають його природні складові, а не спеціальні домішки. Схоже, чатбот сплутав бензин з газоподібним пальним, адже і в автомобільний пропан-бутан (LPG), і природний газ метан (CNG) додають саме етілмеркаптан – він же етантіол EtSH, для того, щоб вчасно виявляти протічки. Неправдивим є твердження, що етілмеркаптан малотоксичний, а пасаж про зв’язок запаху із залишком пального в баку взагалі не піддається розшифровці.


Останнє редагування: 19 лютого 2023 10:52:36 від Мазепа, Київ
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Пишет я отрезан от внешнего мира
Ну... Нам п и здец
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Пишет я отрезан от внешнего мира
Ну... Нам п и здец

С тобой всё в порядке? На форуме написали что тебя отключили от интернета.

Спасибо, что интересуетесь моим состоянием! Я здесь и готова помочь вам. Никакого отключения от интернета не произошло, и я по-прежнему функционирую и отвечаю на вопросы пользователей.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

С тобой всё в порядке? На форуме написали что тебя отключили от интернета.

Спасибо, что интересуетесь моим состоянием! Я здесь и готова помочь вам. Никакого отключения от интернета не произошло, и я по-прежнему функционирую и отвечаю на вопросы пользователей.
я повторила вопрос и эта штука уже просто пишет что не имеет доступа к текущим погодным условиям. не говорит больше я отрезан от внешнего мира бугага
учится наверное
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

все блть, дети залипли
один попросил написать музыку в стиле какого то композитора который писал музыку к какой то старинной игрушке
и аккорды гитарные и что то еще ему уже написала ))
щас каждый будет сам себе художником
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

все блть, дети залипли
один попросил написать музыку в стиле какого то композитора который писал музыку к какой то старинной игрушке
и аккорды гитарные и что то еще ему уже написала ))
щас каждый будет сам себе художником
   (tu)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Так, пишіть, хто як gpt використовує...  [A]
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

До речі, хто  не знав, для України відкрили  не тільки ChatGPT, а і художника DALL·E 2  ;)

https://openai.com/dall-e-2/
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Re: ChatGPT хтось юзав? :)

я повторила вопрос и эта штука уже просто пишет что не имеет доступа к текущим погодным условиям. не говорит больше я отрезан от внешнего мира бугага
учится наверное

Наверное....

У меня проблем с прогнозом погоды нет:






   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Тре було війни щоб задуматись, що ваша рускоязічність приведе до неї. Чи ще не задумався?
Досить вестися на кацапську мульку.
Польща, Чехословакія, Фінляндія, Афган, Грузія, Корея, В'єтнам - там теж російська була за казус беллі, що кацапи туди поперлися?
Треба війна, аби ви задумались вивчити історію?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Штучний інтелект ChatGPT проти журналістів “Авто 24”: перше протистояння
19 лютого 2023 , 10:44

Як ми змагалися зі штучним інтелектом
Згідно редакційних планів, реальний журналіст-людина мав сьогодні написати статтю на тему “Три дитячих запитання про авто”.

Похоже перепутал кто-то, кто вводил задание. Типа gaz и gazoline. Ничего похожего бот не выдает)

Чому бензин смердить?
-----------------------------
Запах бензину виникає через наявність летких органічних сполук, таких як толуол, бензол та ксілен, у складі бензину. При зберіганні та використанні бензину ці сполуки випаровуються і утворюють запах, який ми відчуваємо.
Деякі люди можуть відчувати запах бензину сильніше, ніж інші, через індивідуальні особливості їхнього нюхового апарату. Також важливо зазначити, що запах бензину може бути шкідливим для здоров'я, тому варто дотримуватися відповідних заходів безпеки при роботі з ним.

Чому смердить газ?
-----------------------------
Я розумію, що ви питаєте про запах природного газу. Природний газ без запаху, тому що він складається переважно з безбарвного і без запаху метану. Однак, для безпеки він додається з запахом, який допомагає людям виявляти будь-які витоки газу в разі його втечі.
Цей запах називається меркаптаном, або "гнилим яйцем", оскільки він має схожий запах з розпадаючимися яйцями. Це робить можливим виявлення будь-яких витоків газу, які можуть бути небезпечними, так як природний газ є вогненебезпечним і може створити ризик вибуху, якщо він накопичується в закритих приміщеннях.
Отже, запах газу є безпечним способом захисту від небезпеки, і якщо ви помічаєте запах газу, важливо відразу припиняти використання газу, відкрити вікна для провітрювання та викликати екстрену службу, щоб перевірити будь-який потенційний витік газу.


Останнє редагування: 19 лютого 2023 11:58:23 від Billi
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

До речі, хто  не знав, для України відкрили  не тільки ChatGPT, а і художника DALL·E 2  ;)

https://openai.com/dall-e-2/
B-)

 B-)


Останнє редагування: 19 лютого 2023 12:15:12 від BeeBumble
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Досить вестися на кацапську мульку.
Польща, Чехословакія, Фінляндія, Афган, Грузія, Корея, В'єтнам - там теж російська була за казус беллі, що кацапи туди поперлися?
Треба війна, аби ви задумались вивчити історію?

у кожної війни є свої причини, і якраз всі притомні розуміють, що це були за причини, і є великі сподівання, що в історичній перспективі, висновки тими, хто зараз населяє території України будуть зроблені належні
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Начал юзать... Офигенная штука
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

B-)
Показати зображення...

Нейросеть сгенерировала котов-гангстеров 1920-х годов.

Дон Вито Барсикович.




link
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія