Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

не минуло й 20 днів з відставки Залужного, окупанти взяли низку важливих населених пунктів у донецькій агломерації, і повернули ініціативу вздовж усієї лінії фронту. Випадковість?
брєд,ініціатива і наступ в них були ще задовго до
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

не минуло й 20 днів з відставки Залужного, окупанти взяли низку важливих населених пунктів у донецькій агломерації, і повернули ініціативу вздовж усієї лінії фронту. Випадковість?

Не думаю.
Где укрепления на подобии орковских? Было сообщение что отошли на более подготовленные укрепленные позиции от Авдеевки.
а по факту продолжаем терять позиции и населенные пункты.
Орковские укрепления были видны из космоса. Публиковались карты линий обороны.
Я понимаю наши позиции выдавать нельзя, но по факту раз их даже не публикуют кацапы значит изх космоса их не видно.
А они вообще есть?

Или Залужного сняли что он их не строил, по крайней мере на юге и востоке?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

брєд,ініціатива і наступ в них були ще задовго до


під командуванням Залужного ЗСУ не лише два роки тримали фронт, а й відвоювали Київщину, Чернігівщину, Сумщину Харківщину, правобережжя із Херсоном. Після відставки Залужного не минуло й трьох тижнів, як усе посипалося, і ворог має ініціативу на всій лінії фронту.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4


вчора писав про те як "потужно" зводяться фортифікаційні лінії Зе.

24 Листопада, 2023
Міністерство оборони та Міністерство цифрової трансформації створили спільну Міжвідомчу робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд.
Міжвідомча робоча группа вивчатиме проблемні питання з будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд та вчасно реагуватиме на них.
Цей орган працюватиме в режимі 24/7 за принципом “оперативного штабу”.
Таке рішення ухвалено під час зустрічі міністра оборони України Рустема Умєрова з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.
Відтак, цей тимчасовий консультативно-дорадчий орган координуватиме зусилля всіх органів військового управління, центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд – аби робота за цим напрямком була системною.
Співголовами Міжвідомчої робочої групи стануть Рустем Умєров та Михайло Федоров.
https://www.mil.gov.ua/news/2023/11/24/sili-oboroni-ukraini-potrebuyut-svoechasnih-ta-yakisnih-upravlinskih-rishen-z-budivnicztva-fortifikaczijnih-sporud/

30 ЛИСТОПАДА 2023
звернення Зеленського

 "Щойно провів у Запоріжжі дві важливі наради. Оперативну – з військовими, з генералами Тарнавським, Москальовим, Литвиновим та всіма, хто відповідає за оборону тут, саме на Запоріжжі. Друга нарада – фактично загальнодержавна – щодо фортифікації. На всіх основних напрямках, де потрібно посилитись, прискоритись з будівництвом споруд. Звичайно, це передусім Авдіївський, Мар’їнський та інші напрямки на Донеччині – максимум уваги. Харківщина – це Куп’янський напрямок, також оборонна лінія Купʼянськ – Лиман. І вся Харківщина, і Сумщина, і Чернігівщина, і Київська, і Рівненська область, Волинь. Також південь – Херсонська область".
https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/30/7431142/

30 грудня 2023
Новий підхід до будівництва фортифікаційних споруд – фінансування буде більше
Кабінет Міністрів ухвалив розроблену Міністерством оборони Постанову, яка розширила перелік державних органів, що можуть закуповувати товари, роботи і послуги для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд.
Генеральний штаб ухвалюватиме рішення про кількість та місця будівництва об’єктів з урахуванням пропозицій військового командування на місцях. Це забезпечить врахування особливостей ситуації на всіх ключових напрямках фронту.
https://www.mil.gov.ua/news/2023/12/30/novij-pidhid-do-budivnicztva-fortifikaczijnih-sporud-%E2%80%93-finansuvannya-bude-bilshe/

19.01.2024
Уряд виділив 17,5 млрд грн з резервного фонду державного бюджету на зміцнення обороноздатності країни та захист кордону. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 19 січня 2024 року.

Зокрема, кошти було виділено на будівництво військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд та фортифікаційне обладнання оборонних рубежів Міністерству оборони, Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури, а також обласним військовим адміністраціям.
https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=6c364b9a-b2a3-4f0a-a30c-feec42360b75&title=UriadSpriamuvavPonad17-MlrdGrnNaPidvischenniaOboronozdatnostiKraini

З цих 17,5 млрд. грн., один мільярд було направлено до Запорізької області, зокрема на закупівлю "зубів дракона". Але потім почалися гойдалки, 12 лютого була заява, що кабмін не виділив грошей, через тиждень представники місцевої влади за звичкою почали влаштовувати кардебалети зі скасуванням тендеру з мотивацією "щоб ворог не запідозрив".
https://suspilne.media/686452-voni-vze-vstanovluutsa-fedorov-pro-skasuvanna-tenderu-na-zubi-drakona/



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/feeriatravel/3802
Ну що що але на третій рік війни у нас своїх воєнкорів нових не появилось. Такі кадри лише від зарубіжних журналістів можна побачити.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ну що що але на третій рік війни у нас своїх воєнкорів нових не появилось. Такі кадри лише від зарубіжних журналістів можна побачити.
сторінка 65 ОМБр, там багато чого є

https://www.facebook.com/profile.php?id=100085694807468
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Випадковість?
ні
то США та Європа зі старечим маразмом
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/lachentyt/39609
Раша ппо відпрацювало ??
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

ні
то США та Європа зі старечим маразмом

ЗСУ не вперше стикаються з подібною ситуацією снарядного голоду. Нагадаю, зі слов Зеленського рік тому рашисти випускали під Бахмутом до 50 тисяч снарядів щодня. У серпні 2022-го теж було під Соледаром, там також активно працювала авіація, і щодня летіли десятки тисяч снарядів. Такі ж вогняні вали були під Кремінною, Попасною, Рубіжним тощо. У 2022 році на залп двох наших гармат росіяни відповідали залпом дванадцяти.
Нещодавна послухав виступ Зеленського на форумі, де він не вперше заявив, що військова допомога Заходу є критично важливою для України, і без ціеі допомоги буде дуже скрутно. І відразу відповідаючи на запитання журналіста з Японії з приводу причин відставки Залужного, Зеленський різко заявив, що це внутрішній момент. 2023 року Японія стала третім найбільшим донором фінансової допомоги Україні. І зараз Японія продовжує надавати активну допомогу Україні. За таких розкладів "внутрішні моменти" у Зе можуть сконцентруватися хіба що у його власному кишечнику.
Ще до відставки Залужного Зеленському говорили, що у разі прийняття непопулярного рішення будь-які невдачі на фронті стануть його особистою відповідальністю, яка буде не політична, а його особиста, і відповідь треба буде тримати не потім десь на Страшному суді, а зараз перед народом України.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

ЗСУ не вперше стикаються з подібною ситуацією снарядного голоду. Нагадаю, зі слов Зеленського рік тому рашисти випускали під Бахмутом до 50 тисяч снарядів щодня. У серпні 2022-го теж було під Соледаром, там також активно працювала авіація, і щодня летіли десятки тисяч снарядів. Такі ж вогняні вали були під Кремінною, Попасною, Рубіжним тощо. У 2022 році на залп двох наших гармат росіяни відповідали залпом дванадцяти.
Нещодавна послухав виступ Зеленського на форумі, де він не вперше заявив, що військова допомога Заходу є критично важливою для України, і без ціеі допомоги буде дуже скрутно. І відразу відповідаючи на запитання журналіста з Японії з приводу причин відставки Залужного, Зеленський різко заявив, що це внутрішній момент. 2023 року Японія стала третім найбільшим донором фінансової допомоги Україні. І зараз Японія продовжує надавати активну допомогу Україні. За таких розкладів "внутрішні моменти" у Зе можуть сконцентруватися хіба що у його власному кишечнику.
Ще до відставки Залужного Зеленському говорили, що у разі прийняття непопулярного рішення будь-які невдачі на фронті стануть його особистою відповідальністю, яка буде не політична, а його особиста, і відповідь треба буде тримати не потім десь на Страшному суді, а зараз перед народом України.
Я щось не розумію - Залужний ж давно хотів вивести війська з Авдіївки? Чому не приготував запасні рубежі тоді? Недопрацьовуєте товаріщ чекіст недопрацьовуєте...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Forbes повідомляє, що внаслідок атаки безпілотника ЗСУ втратили на фронті перший Абрамс.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
N88



Й-ний встид
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4


Я щось не розумію - Залужний ж давно хотів вивести війська з Авдіївки? Чому не приготував запасні рубежі тоді? Недопрацьовуєте товаріщ чекіст недопрацьовуєте...

чекіст у тебе у дзеркалі.
Вчора, позавчора викладав пости з посиланнями на сайти міноборони, пряму промову Зеленського, з чого неважко дійти невтішного висновку чия саме вина в тому, що не була вчасно підготовлена ​​лінія оборони.
Залужний там не до чого.
Для лінивих спеціально знятий репортаж із зазначенням тих самих джерел

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

чекіст у тебе у дзеркалі.
Вчора, позавчора викладав пости з посиланнями на сайти міноборони, пряму промову Зеленського, з чого неважко дійти невтішного висновку чия саме вина в тому, що не була вчасно підготовлена ​​лінія оборони.
Залужний там не до чого.
Для лінивих спеціально знятий репортаж із зазначенням тих самих джерел


Тобто Залужний не винен в тому що рубежів немає і ЗСУ відступає але Сирський вже таки винен?  :facepalm: 
Особисто вважаю що Залужного можна було би і не міняти і нічого іншого на фронті би не сталося - відхід з Авдіїївки був питанням часу...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

а потужно світ хуйла наказав на 2 річницю
і нас потужно підтримали, грошима, снарядами, технікою

 :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ihor Lutsenko
58 хв  ·
Пройшла новина про нібито знищення першого Абрамса.
Я зараз не буду коментувати конкретний випадок, а скажу за проблему захисту бронетехніки від дронів.
Чомусь усі фотки абрамсів і леопардів, котрі я зустрічаю — вони без захисту від дронів. Те саме стосується і радянських танків, я вже на кажу про Бредлі та інші БМП.
Для пілота ФПВ (або бомбера, неважливо) бронетехніка — ціль номер один. В деяких районах бойових дій саме з допомогою невеликих БПЛА досягається до 75% ураження саме дронами.  Або фпв з радянським зарядом для гранатомета, або дрон зі скидом з чимось аналогічним, починаючи від гранаток на мк19 і закінчуючи важкими кумулятивами — все це полює за великою здобиччю.
Броня ж згори найменш захищена. Якщо лобова броня у танка має інколи велику товщину, котру навіть птротитанкова авіабомба чи ПТРК не проб’є, то згори вона надто тонка і на башті, і у задній частині корпуса.
Окрема історія — артилерія, тобто самохідні гармати. Їх намагаються уразити з подвоєною силою, бо вони коштують багато, можуть стріляти далеко і робити противнику багато лиха. Попри те, що така артилерія зазвичай мешкає подалі від лінії фронту — 10 км, приміром, але за нею також полюють більш технічно просунуті дрони типу Ланцету, і роблять багато лиха. Але зараз і для звичайної фпвіхи 10 км — цілком реальна дистанція, аби радіогоризонт дозволяв.
На початку минулого року, крім своїх безпосередніх обов’язків, я зайнявся також захистом артилерії від Ланцетів. Разом зі спеціалістами ми розробили конструкції з сітками, щоб прикрити самоходки від Ланцетів. Станом на зараз у війська поставлено їх більш ніж півсотні. Уже вийшло друге покоління конструкції. Є кілька випадків, коли від прильотів ФПВ ця конструкція рятувала.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Чого так мало, тільки 50? Адже у нас сотні і сотні тільки артилерійських установок, які треба накривати? Банальна відповідь — все це іде за спонсорські кошти. Держава Україна поки що свою, українську техніку накривати від БПЛА не надто поспішає.
Моє (тобто умовно «моє») рішення по захисту — це не єдине. Рік тому одна військова частина, розуміючи необхідність захисту бронетехніки, теж розробила чудове рішення для захисту танків і тп. Підкреслю, що ми з цими шановними панами мислили синхронно, хоч на той час і не були знайомі. Вони пройшли належний шлях, оформили документацію на свою розробку.
І — результат нульовий, майже як у мене. Державі їх рішення поки що не знадобилося.
Наскільки я знаю, сітковий захист проти дронів виробляє підприємство одного відомого олігарха. Захист досить кострубатий, як на мене, але це краще, ніж нічого.
Тобто на умовному «ринку» є як мінімум три рішення, три гравці-розробники, гравці-виробники. Беріть і ставте ХОЧА Б ЩОСЬ на дорогезні іноземні танки!
Але — не ставлять. У так званий контрнаступ-2023 поїхали здебільшого голі танки, голі БМП і голі БТРи.
До слова, проблемою захисту від дронів опікують і у нашого ворога. Вкинули туди великий ресурс. На бронетехніці противника можна побачити екзотичні конструкції. Але наші конструкції на порядок кращі (що моїх колег, що «мої»). Але — їх дуже мало. А у противника їх буде все більше.
І не те щоб українське військове керівництво про цю проблему не знало. Ще влітку минулого року я про це особисто говорив із командуванням. Інформував, що люди, котрим поручили займатися цим питанням — не витягують задачу. Не витягнули до сих пір(
Зараз, коли помінялися начальники, я починаю зараз усе спочатку. Нові люди в ГШ, серед яких є ті, у кого просто колосальний фронтовий досвід. Можливо, там таки системно зацікавляться і виб’ють гроші, підштовхнуть до конструювання ще кращих рішень?
Бо зараз ЖОДНА броня не мусить виїжджати у зону бойових дій без прикриття зверху від скидів і фпв. Це питання життя і смерті. І це зараз питання «тиску знизу». Рішення є, треба тільки взяти їх і почати масово впроваджувати.
Вдячний буду за репост, та інші форми поширення цієї інформації. Нехай це прочитають танкісти і їх родини, і всі, хто небайдужий, і допоможуть зробити захист від ФПВ стандартом.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

всього на 2022 у кацапів було випущено 147 су34. З них 7 дослідних

більше 30 уже збито

близько сотні ще можуть літати. Можливо частина з них в ремонті

48 машин базується за уралом
12 машин в учебках
4 машины в сирии

Останнє редагування: 27 лютого 2024 14:23:28 від eugene68
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4


Тобто Залужний не винен в тому що рубежів немає і ЗСУ відступає але Сирський вже таки винен?  :facepalm: 
Особисто вважаю що Залужного можна було би і не міняти і нічого іншого на фронті би не сталося - відхід з Авдіїївки був питанням часу...


а де ти побачив, що я звинувачую в чомусь головкома Сирського? Вище я прямо вказав, що після відставки головкому Залужного та генералітету його штабу, вина за можливі невдачі на фронті стає особистою відповідальністю президента Зеленського.
Ти так і не розібрався з тим хто е відповідальним за зведені рубежі оборони? Тобі спеціально запропонував на вибір два джерела для отримання потрібної інформації, - відео, та посилання на документи.
Ще до того моменту, коли Залужний для того, щоб вирівняти лінію фронту, наполягав на виведенні військ з Авдіївки, він подав до Міноборони заявку про підготовку нової лінії оборони.
https://www.mil.gov.ua/news/2023/12/30/novij-pidhid-do-budivnicztva-fortifikaczijnih-sporud-%E2%80%93-finansuvannya-bude-bilshe/
Згідно Постанови КМ, Генеральний штаб  буде ухвалювати рішення щодо кількості та місця будівництва об'єктів з урахуванням пропозицій військового командування на місцях. Це забезпечить врахування особливостей ситуації на всіх ключових напрямках фронту.
Також відповідно до Постанови прийнятої Кабміном відповідальними за будівництво оборонних споруд є обласні військові адміністрації, Міноборони, Державна спеціальна служба транспорту та Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури. Згідно з прийнятою Постановою для будівництва оборонних споруд передбачено аванс у 70%, вказано джерела фінансування, встановлено системний підхід. І де вони ці оборонні укріплення? Так хто має відповідати за зрив підготовки лінії оборони для ЗСУ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

а де ти побачив, що я звинувачую в чомусь головкома Сирського? Вище я прямо вказав, що після відставки головкому Залужного та генералітету його штабу, вина за можливі невдачі на фронті стає особистою відповідальністю президента Зеленського.
Ти так і не розібрався з тим хто е відповідальним за зведені рубежі оборони? Тобі спеціально запропонував на вибір два джерела для отримання потрібної інформації, - відео, та посилання на документи.
Ще до того моменту, коли Залужний для того, щоб вирівняти лінію фронту, наполягав на виведенні військ з Авдіївки, він подав до Міноборони заявку про підготовку нової лінії оборони.
https://www.mil.gov.ua/news/2023/12/30/novij-pidhid-do-budivnicztva-fortifikaczijnih-sporud-%E2%80%93-finansuvannya-bude-bilshe/
Згідно Постанови КМ, Генеральний штаб  буде ухвалювати рішення щодо кількості та місця будівництва об'єктів з урахуванням пропозицій військового командування на місцях. Це забезпечить врахування особливостей ситуації на всіх ключових напрямках фронту.
Також відповідно до Постанови прийнятої Кабміном відповідальними за будівництво оборонних споруд є обласні військові адміністрації, Міноборони, Державна спеціальна служба транспорту та Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури. Згідно з прийнятою Постановою для будівництва оборонних споруд передбачено аванс у 70%, вказано джерела фінансування, встановлено системний підхід. І де вони ці оборонні укріплення? Так хто має відповідати за зрив підготовки лінії оборони для ЗСУ?
Тобто до відставки вина за невдачі була на Залужному? Зеленський зробив йому послугу звільнивши і нагородивши званням героя?  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4


Тобто до відставки вина за невдачі була на Залужному? Зеленський зробив йому послугу звільнивши і нагородивши званням героя?  :facepalm:

у головкома Залужного були такі "невдачі", що в українському суспільстві у нього підтримка сягала 92%.                            І лише 2% підтримували його відставку.
А за "послугу" тепер особисто відповідає президент Зеленський.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Не думаю.
Где укрепления на подобии орковских? Было сообщение что отошли на более подготовленные укрепленные позиции от Авдеевки.
а по факту продолжаем терять позиции и населенные пункты.
Орковские укрепления были видны из космоса. Публиковались карты линий обороны.
Я понимаю наши позиции выдавать нельзя, но по факту раз их даже не публикуют кацапы значит изх космоса их не видно.
А они вообще есть?

Или Залужного сняли что он их не строил, по крайней мере на юге и востоке?

Бутусов четко сказал, что никаких укреплений за Авдевкой построено не было,а он туда несколько раз ездил, последний раз незадолго до отступления

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/MykolaOleshchuk/211

там нема мозгів.
через рік раша танкові війська та авіація підуть на дємбель
чф уже на дємбелі. залишки відпочивають десь ьна кавказі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
HSM

Камнєпад сьодні
Дві 34 сучки каменем
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А тим часом головнокомандуючий говорить про "новий контр-наступ в 2024". Якщо це лише для підняття настрою, то ок, а якщо ні то ми маємо неадекватне сприйняття ситуації

"на  четвёртый день Сокрлиный Глаз заметил, что в камере не хватает одной стены" (с)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

"на  четвёртый день Сокрлиный Глаз заметил, что в камере не хватает одной стены" (с)


 :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Тобто Залужний не винен в тому що рубежів немає і ЗСУ відступає але Сирський вже таки винен?  :facepalm: 
Особисто вважаю що Залужного можна було би і не міняти і нічого іншого на фронті би не сталося - відхід з Авдіїївки був питанням часу...

Ці дебіли хочуть волосинки розділяти.
Критикувати владу і теперішнє військове керівництво і славити минуле військове керівництво за одну і ту ж проблему чи пройоб.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
N88

https://t.me/truexanewsua/87795

Зустріч з кимось хто нерукопожатний в цивілізованому світі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Раша ппо відпрацювало ??

Звичайно, за 10 днів мінус 8 літаків і всі френдліфаер  :lol:

Зранку калобомбер написав про якогось кацапського петуха пелота СУ-34, якого вже два рази збивали. Але приземлена сушка то все "хахли врут"  :weep:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А по абрамсу, що тут сказати: в нас тих імпортних танків що гімна за банею. Якщо екіпаж жити хоче хай сам скидається $2к баксів на реб, а в держави є важливіші справи - мост якийсь побудувати або статУю яку щоб туристів привабити  :super:

PS. Мені особисто було більше шкода Арчер, який кацапи заявляють, що ланцетом вполювали. Але після перегляду відео є надія що все ж не влучили.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Зустріч з кимось хто нерукопожатний в цивілізованому світі.

ну просто дуже нерукопожатний


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
N88

ну просто дуже нерукопожатний

Показати зображення...

Я ж не про саудитів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Я ж не про саудитів.

а про кого тоді, якщо цитуєш допис про саудитів

Зустріч з кимось хто нерукопожатний в цивілізованому світі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія