Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво, коли другі Нідерланди вирішили взяти собі псевдонім Бельгія, якою була причина такого рішенн

Невже вирішили зробити послугу людству і не задовбувати його двома Нідерландами?  :gigi:

Останнє редагування: 2 грудня 2022 06:33:17 від svo1973
   
ти ніхуя не знаєш про плем"я белгів, баран
там теж нормани порулили :pleasantr:
   
Ну явно що не відбулося "право народу белгів на самовизначення"  :gigi:
   
Ну явно що не відбулося "право народу белгів на самовизначення"  :gigi:

Десь місяць тому був у Бельгії, з 10-ті перехожих 9-ть були не потомки племені белгів, м'яко кажучи, це... я щоб мене не звинуватили у расизмі!
Не знаю яка там у них міграційна політика, але дуже скоро ця країна може змінити назву!  :(   

Останнє редагування: 2 грудня 2022 07:21:10 від CrackFind
   
Під час нідерландської революції і 30 річної війни південь тодішніх нідерландів залишився під впливом католицької іспанії. Північ стали протестами з тих пір нічого не змінилось
   
Під час нідерландської революції і 30 річної війни південь тодішніх нідерландів залишився під впливом католицької іспанії. Північ стали протестами з тих пір нічого не змінилось

Так, тоді релігія багато значила в житті людини. Але зараз всі помаленьку прийшли до висновку, що релігія - херня собача. І тепер фламандців Бельгії почало уже крутити на етнічному грунті  :gigi:
   
Так, тоді релігія багато значила в житті людини. Але зараз всі помаленьку прийшли до висновку, що релігія - херня собача. І тепер фламандців Бельгії почало уже крутити на етнічному грунті  :gigi:

Саме так вирішили під час епохи наполеона і обєднались. Але не на довго.
Все таки релігія щось значить. Це зрозумів і Зеленський. Указ вчора видав
   
бельгійський компроміс заснований саме на релігії
бо валони і фламандці - це абсолютно різні етноси
перші - потомки галлів/белгів, другі - германців
причому, валони мають набагат більше гальської крові , ніж французи
   
Десь місяць тому був у Бельгії, з 10-ті перехожих 9-ть були не потомки племені белгів, м'яко кажучи, це... я щоб мене не звинуватили у расизмі!
Не знаю яка там у них міграційна політика, але дуже скоро ця країна може змінити назву!  :(   

Мене особисто розсмішив випадок з футболістом Чорноморця. Знімає якось РашаТудей пропагандистський ролик в Парижі про те, як погано живеться французам без милості Рашки. І тут їм назустріч іде негр у футболці з тризубом  :gigi:
   
Десь місяць тому був у Бельгії, з 10-ті перехожих 9-ть були не потомки племені белгів, м'яко кажучи, це... я щоб мене не звинуватили у расизмі!
Не знаю яка там у них міграційна політика, але дуже скоро ця країна може змінити назву!  :(   
на яку?
   
Всі ми пішли від скіфів.

адам і єва були скіфами ?  ;o
   
Мене особисто розсмішив випадок з футболістом Чорноморця. Знімає якось РашаТудей пропагандистський ролик в Парижі про те, як погано живеться французам без милості Рашки. І тут їм назустріч іде негр у футболці з тризубом  :gigi:
ага..
також сподобався тий ролік  :D  а то був футболіст Чорноморця?
   
адам і єва були скіфами ?  ;o
Так. "а" - перший, "дам" - "для милих дам", тобто, "перший чоловік" скіфською.
   
ага..
також сподобався тий ролік  :D  а то був футболіст Чорноморця?

Так. Забув, як його звали  8-)
   
Так. "а" - перший, "дам" - "для милих дам", тобто, "перший чоловік" скіфською.

а як же євреї?
   
Найбільше вражає те, що Бельгія мала колонії, в 75 разів більші за саму країну.
І це ледь не штучно створена країна, що з'явилась, коли її сусіди задовбались воювати за клапоть прикордонних земель.

Чорненька цяточка - Бельгія. Червоне - її колонії.
   
Найбільше вражає те, що Бельгія мала колонії, в 75 разів більші за саму країну.
І це ледь не штучно створена країна, що з'явилась, коли її сусіди задовбались воювати за клапоть прикордонних земель.

Чорненька цяточка - Бельгія. Червоне - її колонії.
Показати зображення...

Це все суто тому, що Англія та Франція не змогли поділити те Конго. І тоді за принципом "Так не достанься ти нікому" вирішили віддати його якомусь лохові. І тим лохом стала Бельгія  :gigi:
   
Голландські об'єднані провінції проголосили свою незалежність від Іспанії в 1579 році.
Протягом 17 століття вони стали провідною морською та торговельною державою з поселеннями та колоніями по всьому світу.
Після 20-річної окупації Франції в 1815 році було утворено Королівство Нідерландів.

Бельгійська революція  — конфлікт 1830 року, який призвів до відокремлення південних провінцій від Нідерландського королівства і утворення незалежного Королівства Бельгія.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D1%96%D1%8F
   
Чорненька цяточка - Бельгія. Червоне - її колонії.
У Португалії з Нідерландами така ж сама хуйня.

Ну, ружжо та гармата круче списів, ну і всі ці великі території по суті були ненаселеними або населеними племенами розвитку рівня попередніх епох, а самі колонізатори зазвичай жили біля океану, інколи на давніх торговельних шляхах, маючи каральні загони з місцевих.

Велика Британія завоювала імператорський Китай декількома кораблями з невеличкої експедиційної групи, а імператор планував боротись з ними за допомогою ніндзя. І це з культурою та історією, значно давнішою за британську.
   
Згадав прізвище того футболіста Чорноморця - Джедже  8-)
   
Пару тижнів тому катнувся в Брюссель.( подробиці на Каналі і у Вільному спілкуванні))
Завжди мені там архітектура подобалася))
Та й взагалі і в цей раз сподобалося дуже.
В жінки моєі теж були моменти такі "расові"((——
Але краще я з якимось чорним буду справу мати аніж з тупим кацапом((
   
Віденський конгрес після наполеонівських війн. Британіі було критично важливо  мати нейтральну державу , через небезпеку десанту. Тому країну зліпили з того що було - фландрії та франкофонів
   
Десь місяць тому був у Бельгії, з 10-ті перехожих 9-ть були не потомки племені белгів, м'яко кажучи, це... я щоб мене не звинуватили у расизмі!
Не знаю яка там у них міграційна політика, але дуже скоро ця країна може змінити назву!  :(   

Боюся запитати де ти оселився та вештався що там одні натуралізовані бельгійці.

Від себе, нормальна краіна Бельгія. Бідніша в порівняні з Голландією та Францією, але не так щоб відразу помітити різницю.

Останнє редагування: 2 грудня 2022 21:07:03 від Dobre
   
адам і єва були скіфами ?  ;o

Можеш не вірити, але вони були неграми!

НАуково доведено!  :D
   
Проблема в Бельгії - це культурний розділ між фламандцями та франкофонами. Перші більше голанці, бізнес орієнтовані, самодостатні, другі заражені соціалістичними ідеями.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія