Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Портников

Re: Портников

Інтерв’ю Зеленського: головні тези

   
Re: Портников

Сьогодні вечірній щосуботній Портников озвучив те, за що я вже років 7 виступаю на ФУПі: Україна має визнати державність та незалежєність Косова.
Серби мають іти до хуя псячого, якщо не хочуть визнавати власні злочини проти людяності і ніяких паралелей з Кримом чи з якимось ще регіоном України паралелей немає взагалі.

+1000000
Чому Зєля сить - не розумію...
   
Re: Портников

+1000000
Чому Зєля сить - не розумію...

Багато хто вважає, що краще всього зробити це визнання вже після нашої перемоги та коли ми будемо членами НАТО. Щоб ніяка потвора не почала проводити непотрібні паралелі, а якщо б хтось і захотів, то ми могли б бачити їх усіх у білих капцях.
   
Re: Портников

Інтерв’ю Зеленського: головні тези
https://www.youtube.com/watch?v=Lyy2_n7r8Fw

ППКС
   
Re: Портников

Сьогодні вечірній щосуботній Портников озвучив те, за що я вже років 7 виступаю на ФУПі: Україна має визнати державність та незалежєність Косова.
Серби мають іти до хуя псячого, якщо не хочуть визнавати власні злочини проти людяності і ніяких паралелей з Кримом чи з якимось ще регіоном України паралелей немає взагалі.
Портникову слід попрацювати із психологами.
Він конкретно напружує своїм менторським тоном і це відштовхує, хоча здорові думки у нього трапляються.
Щодо визнання Косова, то маю питання: що це дасть зараз Україні, і чому це потрібно робити саме зараз?
   
Re: Портников

Портникову слід попрацювати із психологами.
Він конкретно напружує своїм менторським тоном і це відштовхує, хоча здорові думки у нього трапляються.
Щодо визнання Косова, то маю питання: що це дасть зараз Україні, і чому це потрібно робити саме зараз?


Так він же пояснює в тому відео.
   
Re: Портников

Він конкретно напружує своїм менторським тоном і це відштовхує

щоб не напружуватись слухай зелену владу. Там думок нема проте все дуже цікаво.

   
Re: Портников

Як чекісти  захопили владу в Росії. Інтервʼю для стрічки «Обыкновенный Пyтин»

   
Re: Портников

Для поціновувачів харошіх руссскіх

Суть конфликта между украинским журналистом и частью российской оппозиционной общественности - попытки разделить ответственность за войну и тоталитарное государство. Но это и есть хуйло нарратив.

   
Re: Портников

Сакральна жертва

https://zbruc.eu/node/116262?fbclid=IwAR0b98HUZCVjGy4OyhbMRqulkz8c2kI57-mbuVfbZUyPYAarilcDQ2kj7Dg

Кожний тоталітарний режим проходить свої етапи розвитку – починає з чужих і потім упевнено знищує «своїх». Сталін прийшов до влади у країні, де більшовики перемогли у громадянській війні й окупували сусідні держави, знову повернули їх до тепер уже червоної імперії. Знищення, вигнання й залякування тих, хто не поділяв більшовицьких поглядів, – це заслуга попередника Сталіна Володимира Леніна та «колективного керівництва» перших постленінських років. Але справжній тоталітарний режим тріумфує тільки тоді, коли його очільника бояться свої ж.

Убивство Кірова розв'язало Сталінові руки. Буквально за кілька місяців винними у смерті «найближчого соратника вождя» виявляться колишні конкуренти Сталіна у боротьбі за владу Григорій Зінов’єв і Лев Каменєв. Згодом черга дійде до колишніх членів політбюро, що допомагали Сталіну в боротьбі зі Зінов’євим, – Миколи Бухаріна й Олексія Рикова. Вбивство Кірова стало воротами у 1937 рік. Радянська еліта з цього часу буквально паралізована страхом. Сталін може робити що завгодно – відправляти до таборів дружин своїх найближчих соратників, убивати їхніх родичів, прилюдно глумитися над ними. У відповідь він чує лише оплески та слова вдячності. Люди поруч зі Сталіним перестають бути людьми. Навіть через кілька десятиріч після його смерті колишній голова Раднаркому СРСР В’ячеслав Молотов, ледве не вбитий Сталіним, буде розповідати про геній вождя у присутності своєї улюбленої дружини-сталіністки Поліни Жемчужини, відправленої Сталіним до ГУЛАГу.

Але що там кілька десятиріч! 22 червня 1941 року, коли німецькі війська стрімко просуваються по території Радянського Союзу й майже не зустрічають опору, Йосиф Сталін на своїй дачі усвідомлює всю глибину свого фіаско, всю помилковість своїх розрахунків на союз із Адольфом Гітлером. Він навіть не звертається до співвітчизників і чекає на переворот. Сам би він, поза сумнівом, учинив саме так – скористався б очевидною поразкою вождя, щоби прибрати його й вийти на перший план. Але навколо нього не відбувається нічого: соратники, партійні та радянські управлінці, військові, чекісти – всі ці люди залякані ним назавжди. Мені іноді здається, що вони й зараз бояться.

Насправді не 1 грудня 1934 року, а 22 червня 1941 року – ключова дата у нашій реконструкції історії. Володимир хуйло, хоч би як там хтось вірив у його аналітичні здібності й вважав катастрофічними наслідки життя у бункері зі слонової кістки, прекрасно усвідомлює всю глибину своєї української поразки. Як би не розвивалися події далі, а згадаймо, що вже півтора року тому в Україні мав бути створений маріонетковий уряд, а більша частина її території приєднана до Росії. Напевне, вже зараз мала би бути створена якась там «союзна держава» із хуйло на чолі – а замість цього російські війська обороняються по всій лінії фронту й в якості важливої задачі розглядають захоплення нікому в Росії не відомого Куп’янська. Хіба це не історична поразка?

Проте якщо лідер тоталітарного режиму хоче вижити після такої поразки, він має панувати в атмосфері абсолютного страху. А для страху потрібна сакральна жертва, свій Кіров. Коли під вікнами резиденції хуйло у Кремлі вбили Бориса Нємцова, це була розправа над чужим, ворогом, колишнім конкурентом. А от загибель Прігожина – чіткий сигнал своїм. хуйло із садистським задоволенням розповідає під телекамери про свої багаторічні особисті стосунки із загиблим. Соратники Сталіна свідчили, що саме так – із теплотою і повагою – вождь роками згадував розстріляного за його наказом Бухаріна…

Життя еліти у невимовному жаху й покорі має два боки медалі. З одного – воно стає імунітетом від будь-яких нових провалів і поразок. З іншого – переконує, що якщо ти хочеш уникнути жаху, то маєш позбутися «національного лідера». Тож можна сказати, що Володимир хуйло йде ва-банк. Але ніякого іншого виходу у нього однаково немає.
   
Re: Портников

Портникову слід попрацювати із психологами.
Він конкретно напружує своїм менторським тоном і це відштовхує, хоча здорові думки у нього трапляються.
Щодо визнання Косова, то маю питання: що це дасть зараз Україні, і чому це потрібно робити саме зараз?

Звісно, лавандосів за це ніхто не насипле. Але хіба ми не повинні підтримати боротьбу косоварів за незалежність від їбанутої сербської недоімперії?
Єдине що, я не впевнений, що це треба робити саме зараз, під час війни. Але після - обов'язково!
   
Re: Портников

Звісно, лавандосів за це ніхто не насипле. Але хіба ми не повинні підтримати боротьбу косоварів за незалежність від їбанутої сербської недоімперії?
Єдине що, я не впевнений, що це треба робити саме зараз, під час війни. Але після - обов'язково!

Як раз зараз і потрібно. Щоб продемонструвати росії і світу, що Косово і Крим - це різного штибу конфлікти.
   
Re: Портников

Наживо.

Розбір звернення Папи Римського

   
Re: Портников

Як раз зараз і потрібно. Щоб продемонструвати росії і світу, що Косово і Крим - це різного штибу конфлікти.

росії нічого не треба демонструвати окрім товстезного козацького хуя. А світ і так все розуміє. Цивілізований світ, звичайно ж.
   
Re: Портников

росії нічого не треба демонструвати окрім товстезного козацького хуя. А світ і так все розуміє. Цивілізований світ, звичайно ж.


От визнання Україною Косово як раз і буде демонстрацією цього товстезного.
   
Re: Портников

Наживо.

Розбір звернення Папи Римського

https://www.youtube.com/live/uBFVHt6fZUU?si=e2DyAoOkcoqAxYTX

Один з сильних етерів. Про те,що українська держава має довести всьому світові, що вона була колонією Росії як імперії. І що імперцем бути - стидно. Щоб світ (і Папа) не жили в омані, наче російська імперія - це велична культура, щастя і добро. До речі, у Меркель в кабінеті стояв портрет Єкатєріни ІІ. Стояв саме тому, що Меркель не знала про Єкатєріну, що та знищила українську державу і польську демократію, і була тупою самозакоханою деспотичною особою.

Ну і знову казав про важливість мови, про те, що імперія так глибоко вбила в мізки українців, що мова = село, що вони досі соромляться розмовляти рідною мовою, щоб бути гарадскімі, развітисі, а нє какімі-та селюкамі.
   
Re: Портников

Ніколи не читала коменти під його роликами, а оце почитала...
Чи їх там фільтрують, чи специфічна публіка пише, але то якийсь тотальний капець - масові подяки за те, що простих українців, які чомусь нічого не знають, "просвіщає" у геніальній манері. Тільки до нього ходять за знаннями, і тільки він авторитет.
Цікаво, чи його не нудить, чи вже не нудить :(
   
Re: Портников

Шо вы плць все с этим папой носитесь всю неделю? Кто он вообще такой? Сколько у него дивизий?
   
Re: Портников

Ніколи не читала коменти під його роликами, а оце почитала...
Чи їх там фільтрують, чи специфічна публіка пише, але то якийсь тотальний капець - масові подяки за те, що простих українців, які чомусь нічого не знають, "просвіщає" у геніальній манері. Тільки до нього ходять за знаннями, і тільки він авторитет.
Цікаво, чи його не нудить, чи вже не нудить :(

Так секта ж...
А коменти на цензорі - то зовсім за межами здорового глузду...
   
Re: Портников

Так секта ж...
А коменти на цензорі - то зовсім за межами здорового глузду...


Сєкта - це у популярного блогера, який обожнює спілкуватись з латиніною та іншими харошімі русскім, і звинувачувати у тому, що рф напала на Україну, українців



как изменить формат картинки на bmp




Покажіть мені таке з Портниковим.
   
Re: Портников

Сєкта - це у популярного блогера, який обожнює спілкуватись з латиніною та іншими харошімі русскім, і звинувачувати у тому, що рф напала на Україну, українців



как изменить формат картинки на bmp
Покажіть мені таке з Портниковим.

Вони однакові...
Не дивлюсь обох...
   
Re: Портников

Вони однакові...
Не дивлюсь обох...

Ви звинуватили слухачів Портникова у сектантстві. Я навела приклад сектантства поціновувачів льоші-2-3-нєдєлі.

Наведіть таке саме сектантство щодо Портникова (подушечки-значочки-наклеєчки-чашечки) або беріть свої слова назад чи вибачайтесь за них.
   
Re: Портников

Ви звинуватили слухачів Портникова у сектантстві. Я навела приклад сектантства поціновувачів льоші-2-3-нєдєлі.

Наведіть таке саме сектантство щодо Портникова (подушечки-значочки-наклеєчки-чашечки) або беріть свої слова назад чи вибачайтесь за них.

Та моліться хоч портнікову хоч арістовічу...
Сектанти вони скрізь схожі...
   
Re: Портников

Та моліться хоч портнікову хоч арістовічу...
Сектанти вони скрізь схожі...

Що, ссикотно за свої слова нести хоч якусь відповідальність?
   
Re: Портников

Ніколи не читала коменти під його роликами, а оце почитала...
Чи їх там фільтрують, чи специфічна публіка пише, але то якийсь тотальний капець - масові подяки за те, що простих українців, які чомусь нічого не знають, "просвіщає" у геніальній манері. Тільки до нього ходять за знаннями, і тільки він авторитет.
Цікаво, чи його не нудить, чи вже не нудить :(

То почитайте коменти на ФБ.

Там всяке буває :)
   
Re: Портников

Та моліться хоч портнікову хоч арістовічу...
Сектанти вони скрізь схожі...
Навіщо взвагалі розмовляти з висувачем аргументів "а у вас негрів лінчують"? Зайве струшування повітря (чи клацання по клавішах  :) )
   
Re: Портников

Стрім з Портников і Береза, наживо

   
Re: Портников

Порта еще можно слушать ,
но Березу , это   надо иметь терплячку, птенцы Петра :D
   
Re: Портников

Порта еще можно слушать ,
но Березу , это   надо иметь терплячку, птенцы Петра :D

Береза - це пересічний українець: тупенький, недалекий, ласий до "смаженого", не слухає співрозмовника, перебиває, і намагається перетягнути дискусію до своєї нескромнохтперстни.
   
Re: Портников



Гарне інтерв'ю, питоме.

+ ще раз про значення гібридних Мінських домовленостей
   
Re: Портников

Визнання незалежності Косово автоматично означає визнання незалежності Криму.Тому: спочатку повертаємо Крим, виселяємо "понаєхів", проводимо процедуру підтвердження громадянства для решти і тільки потім починаємо думати про Косово.
   
Re: Портников

Визнання незалежності Косово автоматично означає визнання незалежності Криму.

З якого хуя?
   
Re: Портников

Визнання незалежності Косово автоматично означає визнання незалежності Криму.Тому: спочатку повертаємо Крим, виселяємо "понаєхів", проводимо процедуру підтвердження громадянства для решти і тільки потім починаємо думати про Косово.

Ні-ху-я.
   
Re: Портников



"Украінскій - язик врага; нє должно бить ні етого госудаства, ні етого язика"

"Єслі українци хатят с намі дружіть -пусть гаварят парусскі"


Російський депутат Діденко - виходець з Черкащини, його батько - Луганщини.
   
Re: Портников

https://youtu.be/YLvmJIJoSxc?si=nAGETWo_0SpIGpgG
"Украінскій - язик врага; нє должно бить ні етого госудаства, ні етого язика"

"Єслі українци хатят с намі дружіть -пусть гаварят парусскі"


Російський депутат Діденко - виходець з Черкащини, його батько - Луганщини.

Росіяни не збираються карати депутата Держдуми Олексія Діденка, який закликає знищити Україну та українську мову.

 Тому що це і є мета пyтіна та його прихильників.
   
Re: Портников

   
Re: Портников

https://youtu.be/D3DkP3HfEYM?si=FHs6uhtWY8HwLDim
сподіваюсь вони після етера випили по сто ьа і все  :-B
   
Re: Портников

Вересень чесно відробляв свої грощі  :gigi:
   
Re: Портников


Этот текст - не просто моя последняя колонка для "Граней". Фактически этой статьей я подвожу итог многолетнему сотрудничеству с российскими демократическими медиа, начавшемуся еще в конце 80-х годов прошлого века.

(...)

я хотел помочь демократическим процессам в самой России. Я прекрасно понимал, что демократическая Россия, жители которой будут думать о собственном будущем, - гарантия того, что в мою страну, да и во многие другие страны, не отправятся русские танки, не прилетят российские ракеты, что российские солдаты не придут убивать нас.

У меня, к сожалению, не получилось. Многие мои российские коллеги, даже отправившиеся за рубеж или оказавшиеся в тюрьме или списке "иноагентов", до сих пор не хотят принимать ответственности за очередное превращение своего отечества в кровавое мерзкое чудище. Более того, в последнее время я все чаще слышу от таких коллег призывы взять ответственность на себя за произошедшее с Россией.

Что ж, если у них не хватает совести и смелости, я готов. Готов извиниться и за себя лично, и за российских журналистов последних десятилетий - за всех, кто пытался изменить Россию. Но поскольку я украинский журналист, я прошу прощения прежде всего у своих соотечественников: простите, что я так и не смог вправить русским мозги. Я очень старался. Каждый мой текст в "Гранях" за эти 23 года служит если не моим оправданием, то хотя бы доказательством моих попыток. И я прошу учесть это смягчающее обстоятельство. Прошу учесть, что буквально с первой политической статьи, опубликованной еще в студенческие годы на страницах эстонского журнала Vikerkaar/"Радуга" за июнь 1988-го, и до этой колонки я постоянно убеждал своих читателей в России в справедливости вывода о том, что народ, который угнетает другие народы, никогда не будет свободен.

Бояться автору нечего
   
Re: Портников

Ігор Коломойський отримав підозру напередодні поїздки президента до США. Адже це може стати вагомим доказом боротьби з корупційними зловживаннями.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія