Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Монголоіди паРаші.

Re: Монголоіди паРаші.

якщо є тинц ,скинь будлазка.



там в кінці є момент, коли той підсмажений перелякано питає дмитра: "ви мєня нє убьєтє?"
   
Re: Монголоіди паРаші.

Не зовсім зрозуміла мета таких розвідок.
Ну, припустімо, зрозуміли їхні мотиви
Далі - що?!
Дуже тебе мають цікавити резони скаженого пса що тебе намагається вкусити?

я ж не винен, що далі одного ходу ти не бачиш.
мені буде цікаво спостерігати, як монголоіди різатимуть москалів під час смути після перемоги України.
   
Re: Монголоіди паРаші.

жорстокість, це покарання за непокору, зустрічали би їх «хлібом сіллю» думаю таких звірств би не було
   
Re: Монголоіди паРаші.

якась расиська хуєта :beach:

єсі шо то японці теж монголоїди
і колись чотко вирізали інших монголоїдів - китайців

яким боком мголоіди японці і китайці до монголоідів паРаші і їх ставлення до москалів?
   
Re: Монголоіди паРаші.

жорстокість, це покарання за непокору, зустрічали би їх «хлібом сіллю» думаю таких звірств би не було

але там де були монголоїди ця жорстокість за словами свідків була більшою.
   
Re: Монголоіди паРаші.

але там де були монголоїди ця жорстокість за словами свідків була більшою.

око за око, в словян це не так гостро, як в них і тих же кавказців, тому і «карали» всіх хто під руку попаде як помста за своїх соплемінників
   
Re: Монголоіди паРаші.

В Бучі буряти трохи були, але явно не в більшості, я жодного не бачив
Значно більше було ваньків-колхозанів з якихось зауральських єбєнєй, цілком європеоїдної зовнішньості
   
Re: Монголоіди паРаші.

WTF???  ;o

це що ще за право таке? з якої сфери чи галузі?
натуральні права, права людини?

може ви мали на увазі "дозвіл" від своїх командирів?
право кривавого дикуна, скоріше - можливість, розв"язання рук, вихід натурі, спричинені усвідомленням наступної безкарності
   
Re: Монголоіди паРаші.

В Бучі буряти трохи були, але явно не в більшості, я жодного не бачив
Значно більше було ваньків-колхозанів з якихось зауральських єбєнєй, цілком європеоїдної зовнішньості

Привіт. Ти А.Т. ?
   
Re: Монголоіди паРаші.

Після кривавих подій в Бучі, Ірпені та інших населених пунктах, де своєю тваринною жорстокістю відзначились буряти та інші монголоідні народи паРаші, я багато разів задумувався, чому вони так чинили.  Українці їм нічого поганого не зробили, тому це не помста. Навряд чи в своїх краях вони чинять подібні злочини, тому сказати, що вони від природи звірі, теж не виходить.

І от, раптово подумалось. Це психологічний перенос і заміщення. Вони переносять свою ненависть до москалів, що поневолили і віками їх гноблять, на українців. Європеоідів, схожих для них зовнішньо на москалів.
Можна відірватися, познущатися, згвалтувати і повбивати українців замість москалів, і за це нічого не буде.

Що думаєте на це, панове?

Потому что это и есть настоящие оусские
А не потомки осемененных монголоидами славянских рабов...
   
Re: Монголоіди паРаші.
U2

1. Чим менше цивілізації тим більше крові… яка там цивілізація в Бурятії  :facepalm: вони ближче до тварин
2 в кочових цивілізаціях( на відміну від сільськогосподарськ их) що барана різати, що людину— невелика різниця

Якщо виходити з того, що цивілізація ґрунтується на релігії.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Щодо дикості, жорстокості московитів та особливо вихідців племен з різних районів Сибіру. Чув таку думку істориків, з якою погоджуюсь також.
Справа в тому, що у своєму загальному розвитку вони страшенно відстають від народів Європи та України зокрема.
Наприклад, Залізна Доба настала в Україні десь понад ~3 тис. років тому назад. У них на території Росії, Залізна Доба прийшла менше 1000 років тому назад,  в історичних мріках  це зовсім недавно, буквально вчора. Більше того, в деяких забутих Богом і людьми місцях вони і дальше живуть в тій Кам'янній Добі своїм племінно-родовим укладом!  А це не стільки "технологічна" відсталість, але і загальна відсталість суспільства у всіх аспектах його існування (дикість, жорстокість, канібалізм... тощо). 
Ці зміни відбуваються дуууже повільно, так що Україна повинна бути завжди готова дати відсіч тим недорозвинутим та жорстоким двуногим тварюкам.  Бо інакше вони будуть і далі винищувати нас та наших нащадків :(
   
Re: Монголоіди паРаші.

Они более дикие ,с низким интеллектом и выросшие в маргинальной среде,а значит и с более низкими моральными качествами.
   
Re: Монголоіди паРаші.

Привіт. Ти А.Т. ?

Нє
   
Re: Монголоіди паРаші.

монгольське іго закінчилось тоді кохи хан сів у кремлі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія