Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блєтгород! [KA]

Re: Блєтгород! [KA]

Може якийсь херой сво мину протитанкову притягнув, або дрони збирали та вибухівка здетонувала...
Це КАБ 100% який влетів десь на рівні перших поверхів з другої сторони.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Це КАБ 100% який влетів десь на рівні перших поверхів з другої сторони.
Дуже схоже
   
Re: Блєтгород! [KA]

Це КАБ 100% який влетів десь на рівні перших поверхів з другої сторони.

З якої другої сторони?

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

З якої другої сторони?

https://t.me/pandoras_box_ua/36902
З протилежної сторони від камери.  Так як червона стрілка.
   
Re: Блєтгород! [KA]

І що це йому дасть?
Західні новини вже повторюють кацапські фейки, що, мовляв, це Україна.
   
Re: Блєтгород! [KA]

В будинку вікна майже всі цілі. Подивіться на будинок в Києві де Кинжал впав в двір - там всі будинки без вікон кругом

Це схоже на підрив чогось всереднині квартири на 2-3 поверху!

Навіть на помийці вата кидається гівном та "бамбіть Кіев" але на аргументи тупо не реагує.
   
Re: Блєтгород! [KA]









   
Re: Блєтгород! [KA]

В будинку вікна майже всі цілі. Подивіться на будинок в Києві де Кинжал впав в двір - там всі будинки без вікон кругом

Це схоже на підрив чогось всереднині квартири на 2-3 поверху!

І таймер на диво спрацював до секунди

   
Re: Блєтгород! [KA]

Щось кацапи слабенький заряд заложили. Треба було занести з тонну - щоб напевно весь будинок ліг
   
Re: Блєтгород! [KA]

Офіційно від рашистів. Це їх криворуке ППО

Вооруженные силы Украины (ВСУ) атаковали около 11:40 мск жилые кварталы Белгорода с применением тактического ракетного комплекса (ТРК) «Точка-У», реактивных систем залпового огня (РСЗО) «Ольха» и RM-70 Vampire, сообщило Минобороны России.

«Фрагментами одной из сбитых ракет ТРК «Точка-У» поврежден жилой дом в городе Белгород», — передало ведомство.

По заявлению Минобороны, российские средства противовоздушной обороны (ПВО) уничтожили шесть ракет «Точка-У», четыре реактивных снаряда РСЗО Vampire и два реактивных снаряда РСЗО «Ольха».
   
Re: Блєтгород! [KA]

На каб схоже

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

?single
   
Re: Блєтгород! [KA]

Є дві робочі версії. Перша версія, Патрушев "згадав" рязанський цукор. А друга версія, кацапський цапольот не доніс КАБ до Харкова  :gigi:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Є дві робочі версії. Перша версія, Патрушев "згадав" рязанський цукор. А друга версія, кацапський цапольот не доніс КАБ до Харкова  :gigi:
все ж певно каб. Цукор зараз не грає зовсім.Дофуя нашої роботи по території і так.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Є дві робочі версії. Перша версія, Патрушев "згадав" рязанський цукор. А друга версія, кацапський цапольот не доніс КАБ до Харкова  :gigi:

Ще може корейське гівно не захотіло летіти на харківщину
   
Re: Блєтгород! [KA]

Цимбалюк каже, що то кацапи відкрили арку "Дружби народів"  :gigi:

   
Re: Блєтгород! [KA]


Для РФ обвинение Украины в "теракте" - повод оправдать свой террор. Это картинка: "смотрите, они убивают наших людей, мы терпеть не будем, будем бомбить Харьков. Вот почему мы продолжаем "СВО".
Вони можуть спокійно робити все що заманеться без таких провокацій. Хуйло народ зїсть все що скаже пропаганда. Це
   
Re: Блєтгород! [KA]


Для РФ обвинение Украины в "теракте" - повод оправдать свой террор. Это картинка: "смотрите, они убивают наших людей, мы терпеть не будем, будем бомбить Харьков. Вот почему мы продолжаем "СВО".
Вони можуть спокійно робити все що заманеться без таких провокацій. Хуйло народ зїсть все що скаже пропаганда. Це

Вони і так робили все що заманеться
   
Re: Блєтгород! [KA]

все ж певно каб. Цукор зараз не грає зовсім.Дофуя нашої роботи по території і так.
+
10го кацапи почали літній наступ, збільшилась кількість вильотів авіації з КАБами, от і результат. Немає там ніякого таємного змісту.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Відео з протилежного боку дома..
А вибух був де гаражі...
Тому з відео здається що нічого не прилетіло, а просто вибух всередені...
Тому там і вікна цілі...
В любому випадку, вибух був не з нашої сторони...
І якщо би кацапи самі підірвали, то вибрали більш "очевидний" будинок...
Тому думаю, щр найбільш вирогідне, це КАБ, ЗРК, або інша ракета, що запускали по нам...
КАБ та ЗРК по тому району, вже прилітали...
   
Re: Блєтгород! [KA]

Відео з протилежного боку дома..
А вибух був де гаражі...
Тому з відео здається що нічого не прилетіло, а просто вибух всередені...
Тому там і вікна цілі...
В любому випадку, вибух був не з нашої сторони...
І якщо би кацапи самі підірвали, то вибрали більш "очевидний" будинок...
Тому думаю, щр найбільш вирогідне, це КАБ, ЗРК, або інша ракета, що запускали по нам...
КАБ та ЗРК по тому району, вже прилітали...

Погоджуся з цією думкою. Кацапи фахівці з "рязанського цукру", і так би не облажалися з вибором будинку. Тому явно щось нештатне, скоріше за все, КАБ  8-)
   
Re: Блєтгород! [KA]

Є дві робочі версії. Перша версія, Патрушев "згадав" рязанський цукор. А друга версія, кацапський цапольот не доніс КАБ до Харкова  :gigi:
Бліать вони його навіть не забувають... систематично іноді використовують...
   
Re: Блєтгород! [KA]

По силі вибуху і напрямку варіантів небагато: нештатний запуск КАБ.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Офіційно від рашистів. Це їх криворуке ППО

Вооруженные силы Украины (ВСУ) атаковали около 11:40 мск жилые кварталы Белгорода с применением тактического ракетного комплекса (ТРК) «Точка-У», реактивных систем залпового огня (РСЗО) «Ольха» и RM-70 Vampire, сообщило Минобороны России.

«Фрагментами одной из сбитых ракет ТРК «Точка-У» поврежден жилой дом в городе Белгород», — передало ведомство.

По заявлению Минобороны, российские средства противовоздушной обороны (ПВО) уничтожили шесть ракет «Точка-У», четыре реактивных снаряда РСЗО Vampire и два реактивных снаряда РСЗО «Ольха».


11:21 ...
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я смотрю в белгороде все по украински розмовляють
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я смотрю в белгороде все по украински розмовляють

Готуються?  8-)
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я не знаю, совпадение это или как, но именно сегодня до 18-00 должен  быть рассмотрен и утверждён новый состав правительства рахи...

 :S
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я не знаю, совпадение это или как, но именно сегодня до 18-00 должен  быть рассмотрен и утверждён новый состав правительства рахи...

 :S
Тепер точно призначать "яструбів" і "начнут по настоящему"  :shout:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Тепер точно призначать "яструбів" і "начнут по настоящему"  :shout:

А до цього що, були курчата?  :gigi:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я не знаю, совпадение это или как, но именно сегодня до 18-00 должен  быть рассмотрен и утверждён новый состав правительства рахи...

 :S


совпадєніє з чим?



ніби ж там строк два тижні після інагурації?
   
Re: Блєтгород! [KA]

Тепер точно призначать "яструбів" і "начнут по настоящему"  :shout:

Пока не знаю, но если это ряз. сахар, то оч. похоже,что патрушев хотел что то кому то сказать
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

На каб схоже

https://t.me/pandoras_box_ua/36910
А може і с-300, 400 ...
   
Re: Блєтгород! [KA]

совпадєніє з чим?



ніби ж там строк два тижні після інагурації?


Геннадий Гудков Gennady Gudkov
@gudkov_g
Кто-нибудь знает, почему решение по Мишустину принято Кремлем в 5 утра, а кандидатуры вице-премьеров ГД РФ велено рассмотреть с 12 по 18.00 в воскресенье? Почему такая спешка? У кого там «вскипело»? Или у хуйло бессонница и диктаторский зуд по всему телу?
   
Re: Блєтгород! [KA]

А до цього що, були курчата?  :gigi:
Ну а як інакше? Он і будинок підірвали щоб уряд новий був "суровым как челябинские мужики"  :comando:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Шутка дня з-під поребрика: Украина заняла на Евровидение третье место и с досады скинула Альону-Альону на Белгород(с)
   
Re: Блєтгород! [KA]
PAL

Ну а як інакше? Он і будинок підірвали щоб уряд новий був "суровым как челябинские мужики"  :comando:

слушай, обидеть хочешь, дон!
   
Re: Блєтгород! [KA]
TC

Більше схоже на цукор

Так, дуже схоже на то, шо саме цукор.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія