Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коли зовсім важко від думок про війну, що аж башню зносить, дивлюсь оце кіно... замість пігулок...

Коли зовсім важко від думок про війну, що аж башню зносить, дивлюсь оце кіно... замість пігулок...

   
Не только это кино. Еще сильно попускает видео блогеров из мирных стран про мирную жизнь. Смотрится хоть и с влажными глазами, но психику успокаивает. Понимаешь, что нет другого варианта, кроме, как выстоять и справиться. И победить.
   
Почитайте краще Ремарка і після цього зрозумієте що у вас все норм  :laugh:
   
Почитайте краще Ремарка і після цього зрозумієте що у вас все норм  :laugh:

+
Ото де срака  була...не дай біг до такого дожити...
   
Ще можна рибальські канали дивитися українські. Реально круто - природа України.
   
+
Ото де срака  була...не дай біг до такого дожити...

Чувак в дорослому віці пережив ДВІ світові війни.

Він знає толк в повних сраках.

Про повні сраки він знає ВСЕ !

Про оцих мальчішєк, що тут ниють, він би сказав що це просто лошьйо  :laugh:
   
+
Ото де срака  була...не дай біг до такого дожити...
чуть трохи гірше,
але якщо згрубша, то без різниці

приїхав вояк з фронту в тил, а там пи3дець, все поруйноване бомбардуваннями. люди вперто ходять на фабрики, гестапо шукає шпигунів. родичі кудись евакуювалися, невідомо куди.
(" час жити і час умирати")

Останнє редагування: 3 листопада 2022 02:30:17 від T.Blair.
   
Або можна почитати Сімонса - "Терор"

де два кораблі вмерзли в льод, а єврей з Молдови продав гівняні консерви

і до того всього бігала якась здорова потвора типу ведмедя і жерла екіпаж потроху,

а окрім потвори ще й содоміти всякі гадості робили
   
Чувак в дорослому віці пережив ДВІ світові війни.

Він знає толк в повних сраках.

Про повні сраки він знає ВСЕ !

Про оцих мальчішєк, що тут ниють, він би сказав що це просто лошьйо  :laugh:

Про повні сраки він забув більше, ніж ми взнаємо
   
Про повні сраки він забув більше, ніж ми взнаємо

 (tu)
   
Чувак в дорослому віці пережив ДВІ світові війни.

Він знає толк в повних сраках.

Про повні сраки він знає ВСЕ !

Про оцих мальчішєк, що тут ниють, він би сказав що це просто лошьйо  :laugh:
На Нетфліксі вийшов фільм "На західному фронті без змін"
   
На Нетфліксі вийшов фільм "На західному фронті без змін"

Подивився.
Книжка наче була цікавішою, але читав її давно вже.
Та крові й бруду показано вдосталь. Трохи дурні є заради видовищності, але то таке.

Фільм "1918" був не гірший як на мене
   
Віктор Аствфьєв у цьому неперевершений «Веселий солдат» . Ремарк би плакав від радянського повоєнного світу
   
Або можна почитати Сімонса - "Терор"

де два кораблі вмерзли в льод, а єврей з Молдови продав гівняні консерви

і до того всього бігала якась здорова потвора типу ведмедя і жерла екіпаж потроху,

а окрім потвори ще й содоміти всякі гадості робили

Є крута екранізація. Здається, навіть серіал.
   
Є крута екранізація. Здається, навіть серіал.
Книжка більше сподобалась
   
А мені фільми не допомагають відволіктися..
А от вивчення німецької - так - поки вимовиш їхнє якесь одоробло з тридцяти літер, та ще з десятьма приголосними підряд.. ( навіть Карлштрасе - для української щелепи - то як з камінням у роті говорити ..)
   
А мені фільми не допомагають відволіктися..
А от вивчення німецької - так - поки вимовиш їхнє якесь одоробло з тридцяти літер, та ще з десятьма приголосними підряд.. ( навіть Карлштрасе - для української щелепи - то як з камінням у роті говорити ..)
. Шукай в

Довгі іменники просто розбивай на частини і заучуй як віршик
З інтонацією на кожній частині
Шукай кумедні асоціації
Ну от знаєш що таке з німецької "резиновийшланг"?
Тобто "riesenschlange"
 :D
   
Віктор Аствфьєв у цьому неперевершений «Веселий солдат» . Ремарк би плакав від радянського повоєнного світу
Угу. Дякую, що нагадав це ім'я. Колись читав в юності, заходило, автор повагу викликав.
А це навмисне відкрив згадану книгу.
І просто жахнувся, дивлячись сьогоднішніми очима.
Кацапізм кондовий, концентрований, аж очі ріже і блювати кортить. :facepalm1:
З якою зневагою, антипатією пише ця людина, розумна, зряча людина, про "западніков", про поляків, яку хyєту несе про бєндєровцев і польскіх націоналістов, котрих снабжалі оружиєм савєцкі тилові криси перекупники... О небо...
Непохитно стверджуюсь в думці, що кацап - завжди кацап, будь-який кацап, і ніхера тут не головний фактор хуйлівська чи інша пропаганда.
Хай виздихають, падаль.
   
На Нетфліксі вийшов фільм "На західному фронті без змін"

я передивився, навіть тут посилання запостив на піратський перегляд, але, скажу по-чесному, фільм аж занадто слабий в порівнянні з книгою. Він мав би бути драмою, а вийшов бойовик, це через херову гру акторів. Це як у азіатів все кіно гротескне, емоції занадто переграні, то у німців кіно дерев'яне, недогране. Ніби-то і всі рожи фактурні, а грати не вміють. Мені не зайшов фільм.
   
Є крута екранізація. Здається, навіть серіал.

я вже побачив, але спочатку книгу дослухаю
   
, і ніхера тут не головний фактор хуйлівська чи інша пропаганда.

так хуйлівська пропаганда від радянської нічим не відрізняється. У цього мудака з фіксацією на розвалі союзу навіть риторика така ж сама як в усіх генсеків — лякає бидло Америкою і краде. Все як завжди. В кацапів нічого не змінилося.
   
спочатку книгу дослухаю
Не роби цього, не слухай, читай.
Там багато моментів треба перечиувати рядки, повертатись, думати, смакувати.
Хз, як це можливо в аудіо варіанті, де ще й голос чтєца вносить отсєбятіну
   
так хуйлівська пропаганда від радянської нічим не відрізняється. У цього мудака з фіксацією на розвалі союзу навіть риторика така ж сама як в усіх генсеків — лякає бидло Америкою і краде. Все як завжди. В кацапів нічого не змінилося.
Впевнений, що кацап і в першу світову був тим же паскудою кацапом, без всякої пропаганди совкової
   
люто завидую, я не могу смотреть фильмы никакие
   
Не роби цього, не слухай, читай.
Там багато моментів треба перечиувати рядки, повертатись, думати, смакувати.
Хз, як це можливо в аудіо варіанті, де ще й голос чтєца вносить отсєбятіну

ну "Терор" це ж попсня, хоча і доволі фундаментальна в сенсі мореходства, але точно не надбання світової літератури.
   
ну "Терор" це ж попсня, хоча і доволі фундаментальна в сенсі мореходства, але точно не надбання світової літератури.
а, я думав то про ремарка
   
Впевнений, що кацап і в першу світову був тим же паскудою кацапом, без всякої пропаганди совкової
він був тим самим тупим бидлом
у Ремарка ціла глава про рускіх полонених у "На західному фронті..."

"Чей-то приказ превратил эти безмолвные фигуры в наших врагов; другой приказ мог бы превратить их в наших друзей."
   
він був тим самим тупим бидлом
у Ремарка ціла глава про рускіх полонених у "На західному фронті..."

"Чей-то приказ превратил эти безмолвные фигуры в наших врагов; другой приказ мог бы превратить их в наших друзей."
Мало того. Це бидло шовіністичне й ксенофобське, з ненавистю й презирством до решти світу.
Чогось не сумніваюсь, що сьогодні такі астаф'єви люто воювали б против бендєр, обурюючись лише тим, що "наши рєбята нє обучєни і плоха екіпіровани".
   
Мало того. Це бидло шовіністичне й ксенофобське, з ненавистю й презирством до решти світу.
Чогось не сумніваюсь, що сьогодні такі астаф'єви люто воювали б против бендєр, обурюючись лише тим, що "наши рєбята нє обучєни і плоха екіпіровани".

150-100 років тому думаю що ненависті ще не було. Аристократія косплеїла французів і німців, власне вони і керували кацапами, а бидло було таке тупе і злиденне, що їм було не до ненависті. Як можна когось ненавидіти, якщо ти читати не вмієш, не кадучи вже про географію. Тупі кріпаки далі сусідньої дєрєвні не виїхджаои нікуди.
Ненависть почали совки втілювати, як сенс ворожої ідеології. Імпєріалісти... Загнівающій запад... Вся ця хєрня. Отам ворог, а отут ми крадемо. Хуйло не став нічого нового  вигадувати.
   
150-100 років тому думаю що ненависті ще не було. Аристократія косплеїла французів і німців, власне вони і керували кацапами, а бидло було таке тупе і злиденне, що їм було не до ненависті. Як можна когось ненавидіти, якщо ти читати не вмієш, не кадучи вже про географію. Тупі кріпаки далі сусідньої дєрєвні не виїхджаои нікуди.
Ненависть почали совки втілювати, як сенс ворожої ідеології. Імпєріалісти... Загнівающій запад... Вся ця хєрня. Отам ворог, а отут ми крадемо. Хуйло не став нічого нового  вигадувати.
Все було. Тупе бидло невиділо панів, таке саме тупе бидло з сусідньої дєрєвні, багатіїв із своєї дєрєвні, родичів, сусідв і, взагалі, всіх.
Це  просто нарід такий.
   
Це  просто нарід такий.
Так отож. Це просто ідеальний, еталонний грунт для культивування ненависті і деструктивності. І похер, хто сіє.
Ненависть і презирство до "інородців і басурман" там була завжди.
Що не заважало иліті люто надрочувати на Європу.
   
я передивився, навіть тут посилання запостив на піратський перегляд, але, скажу по-чесному, фільм аж занадто слабий в порівнянні з книгою. Він мав би бути драмою, а вийшов бойовик, це через херову гру акторів. Це як у азіатів все кіно гротескне, емоції занадто переграні, то у німців кіно дерев'яне, недогране. Ніби-то і всі рожи фактурні, а грати не вміють. Мені не зайшов фільм.
Німці не вміють грати? Таладна. Я ось бачу, все залежить від режисури. Всюди, і в Голівуді, і в нас теж.
Той самий актор в одних фільмах гра блискуча, в інших відстій. Брус Виліз :super: наприклад.
Щодо німців, ”Fack ju Göhte” (2013) хоча б, яскравий приклад, як німці можуть.
   
Брус Виліз  наприклад.

у Брюса вже деменція, це не прикол, офіційно

взагалі це актор з трьома виразами обличчя, ну тобто як приклад акторської майстерності взагалі непридатний

щодо німців, то там є лише Тіль Швайгер і Ларс Айдінгер

перший типу совдепівського трахальщика всіх жінок - Калнинша, а у другого добре виходять моняки і збоченці

це все
   
щодо німців, то там є лише Тіль Швайгер і Ларс Айдінгер
Фолькер Брух.
Йонас Най.
   
Фолькер Брух.
Йонас Най.

Крістоф Вальц
Майкл Фассбендер
Діане Крюгер

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія