Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У світі нова фішка для зменшення ваги тіла. :love: Підозрюють навіть Леді Гага!

Такі висувають припущення про те як вона чудодійно швидко скинула вагу.

Як думаєте що в моді? Угу, уколи для стрункості. Це ліки які дають діабетикам 2-го типу.

Також відразу за такими чудодійними ліками зявились застереження від лікарів, що це все може бути небезпечно... Хто хоче щоб всі могли мати доступ до чудодійних ліків?

До речі на рахунок того що колоти такі ліки мають під доглядом врача погоджусь.

Так, що нумо худати?
   
Куди той інсулін колють? Не рекомендується, особливо чоловікам.
   
Куди той інсулін колють? Не рекомендується, особливо чоловікам.
Не інсулін, там не інсулін.

Діабетикам дають певний гармон щоб вони знову сприймали інсулін. У них виробляюється інсулін але тіло на нього не реагує.

Там інший інгрідієнт, щоб помогти саме діабетикам 2 го типу.
   
Є натуральний метод - обмеження вуглеводів, особливо рафінованих, "швидких". Збільшення клітковини різних видів, тобто рослинної їжі.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
   
Діабетики 2 типу п‘ють таблетки, а коляться в рідких запущених випадках.

І худнуть ті діабетики не від ліків, а від того, що їм не можна їсти хліб, макарони, картоплю, цукор, тваринний жир, і багато чого ще поганого.

   
Не інсулін, там не інсулін.

Діабетикам дають певний гармон щоб вони знову сприймали інсулін. У них виробляюється інсулін але тіло на нього не реагує.

Там інший інгрідієнт, щоб помогти саме діабетикам 2 го типу.
Який б***ь секретний гармон, щоб відкривати цілу тему?
   
Який б***ь секретний гармон, щоб відкривати цілу тему?
Ніякий він не секретний, сорі. не гормон якась речовина. піфік.


Реально це зараз модно.
   
Діабетики 2 типу п‘ють таблетки, а коляться в рідких запущених випадках.

І худнуть ті діабетики не від ліків, а від того, що їм не можна їсти хліб, макарони, картоплю, цукор, тваринний жир, і багато чого ще поганого.

Це не інсулін колять. А інші ліки.

Якщо їх колоти здоровій людині вона починає худнути.  8-)
   
Все просто. Менше вуглеводів (цукор, крохмаль, фруктоза). Менше виробляється інсуліну. Інсулін - гормон, який може продукуватись з надлишком і призводить до ожиріння. І як наслідок - ще 150 хвороб з раком включно.
   
Яке ще схуднення під час війни? Якщо у вас є 3-5 зайвих кіло, то краще залиште їх на зимівку. Стрункішатимите після війни.
   
Все просто. Менше вуглеводів (цукор, крохмаль, фруктоза). Менше виробляється інсуліну. Інсулін - гормон, який може продукуватись з надлишком і призводить до ожиріння. І як наслідок - ще 150 хвороб з раком включно.
Можна пити оцет
   
Є натуральний метод - обмеження вуглеводів, особливо рафінованих, "швидких". Збільшення клітковини різних видів, тобто рослинної їжі.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0

жерти меньше, рухатися більше.
більшості тупо пох ,що в себе пхати через рот.
   
Яке ще схуднення під час війни? Якщо у вас є 3-5 зайвих кіло, то краще залиште їх на зимівку. Стрункішатимите після війни.
У мене зараз 73 кг ще є 5 лишні кг.
   
Реально дофіга лохотронів, що продають чудодійні засоби для схуднення. Грубо кажучи тирсу. Тирса/хвоя - клітковина. Дійсно призводить до схуднення, якщо їсти. Хвоя ще містить вітаміни.
   
Блін, не пригадую де читав, чи на СНН, що там лікарі попереджають, що нізя зловживати цим. Ендокринологи і шарлатани дієтологи.
   
Реально дофіга лохотронів, що продають чудодійні засоби для схуднення. Грубо кажучи тирсу. Тирса/хвоя - клітковина. Дійсно призводить до схуднення, якщо їсти. Хвоя ще містить вітаміни.
Мова про ліки для діабету що колять. Там речовина підвищує чутливість до інсуліну... Щось таке.
   
Все просто. Менше вуглеводів (цукор, крохмаль, фруктоза). Менше виробляється інсуліну. Інсулін - гормон, який може продукуватись з надлишком і призводить до ожиріння. І як наслідок - ще 150 хвороб з раком включно.

100%

Я сам діабетик, саме це призводить до схуднення, а не таблетки чи уколи.
   
100%

Я сам діабетик, саме це призводить до схуднення, а не таблетки чи уколи.
Це щось нове, до нас не дійшло ще... Принаймні до пересічних людей. Уколи. Не інсулін.
   
Мова про ліки для діабету що колять. Там речовина підвищує чутливість до інсуліну... Щось таке.
Чутливість підвищується дуже просто. Нормально спати, рухатись. Обмежити вуглеводи, можна поступово.
Взимку приймати вітамін Д.
   
Мова про ліки для діабету що колять. Там речовина підвищує чутливість до інсуліну... Щось таке.

Колять інсулін.
Хєр він тобі схуднути допоможе.
Тут сказали вже - перестань жерти вуглеводи, цукор, фруктозу, крохмаль, - швидко схуднеш.

А якщо ще й хоч трохи спорту, то дуже швидко.
   
Все просто. Менше вуглеводів (цукор, крохмаль, фруктоза). Менше виробляється інсуліну. Інсулін - гормон, який може продукуватись з надлишком і призводить до ожиріння. І як наслідок - ще 150 хвороб з раком включно.
О боже, знову інсулін призводить до ожиріння  :facepalm1:
   
Це щось нове, до нас не дійшло ще... Принаймні до пересічних людей. Уколи. Не інсулін.

Тоді скажи що конкретно?
   
Колять інсулін.
Хєр він тобі схуднути допоможе.
Тут сказали вже - перестань жерти вуглеводи, цукор, фруктозу, крохмаль, - швидко схуднеш.

А якщо ще й хоч трохи спорту, то дуже швидко.
ще раз,  я читаю новини у телефоні через перекладач, але там наголошувалось що уколи і мова не про інсулін іще називали речовину що колять.

І колять діабетикам у яких погано засвоюється інсулін. Саме колять і не інсулін.

Бібсі , снн, чи зегадіан була новина.

   
Тоді скажи що конкретно?
Я телефоном читаю новини. Може хто шарить англійську найде цю статтю? Бо я її вже втравти. Десь на СНН чи ББС.
   
ще раз,  я читаю новини у телефоні через перекладач, але там наголошувалось що уколи і мова не про інсулін іще називали речовину що колять.

І колять діабетикам у яких погано засвоюється інсулін. Саме колять і не інсулін.

Бібсі , снн, чи зегадіан була новина.

Таке називається ‚Чув дзвін та не знаю де він‘.
Зате на ФУП притягнув )
   
ще раз,  я читаю новини у телефоні через перекладач, але там наголошувалось що уколи і мова не про інсулін іще називали речовину що колять.

І колять діабетикам у яких погано засвоюється інсулін. Саме колять і не інсулін.

Бібсі , снн, чи зегадіан була новина.
Тему треба починати з посилання. Або переносити у вільне. Бо невідомо про що це.
   
Таке називається ‚Чув дзвін та не знаю де він‘.
Зате на ФУП притягнув )
Звичайно притягнув, люди хочуть похудати. Тут модна штука про яку попереджають лікарі, що незнають чи вона нормальна.
   
Тему треба починати з посилання. Або переносити у вільне. Бо невідомо про що це.
Відомо, про похудання.  (P)
   
У мене зараз 73 кг ще є 5 лишні кг.

Зараз модно носити оверсайз, пофіг на ті зайві пару кіло. :D
   
Имеются ввиду Лираглютид, Семаглютид и тд ( агонисты GLP)

И че?
   
О боже, знову інсулін призводить до ожиріння  :facepalm1:

Хахаха. :lol:  А к чему еще он приводит? Прямая функция инсулина это абсорбция глюкозы тканями,что приводит к гликогенезу и липогенезу. Еще инсулин напрямую ингибируeт гликогенолизис.

ФУП это заповедник непуганых идиотов
   
ТС, шановне панство!
Ви з глузду з'їхали?
Яки похудіння зараз в Україні?
Треба товстішати!
Купа профіту:
1. взимку буде тепліше (бо жир дозволяє зберігти тепло)
2. у випадку проблем з продовольством довше протягнеш!

а худішати вже опісля війни!
   
Навіяло...:
На передодні крістмасс  одна особа замовила Санті наступне:
Санта, я дуже стисло про моє бажання -  у мене немає грошей, а ще я хочу скинути вагу.
Санта відповів також дуже стисло - їди на роботу та менше треба жерти!   
   
Є натуральний метод - обмеження вуглеводів, особливо рафінованих, "швидких". Збільшення клітковини різних видів, тобто рослинної їжі.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
Запивати все оцтом?)
   
Оцет - в салат, але 50/50 з водою (щоб зберегти емаль зубів). Покращує травлення і засвоєння їжі. Якщо немає протипоказів - виразка, гастрит, підшлункова та інше.
   
Можна пити оцет
це ж скільки треба?
   
  Гага п'є оцет і  запиває олією.
ЗІ в чемоданчик не сере. Інфа  100%
   
Оцет - це на 90-95% вода. Ви ж не заперечуєте, що вода потрібна? А інші 5%, наприклад яблучного - кислота, мікро, макро-елементи та вітаміни.

Але в столовому вітамінів немає. Але можна використовувати для прання, полоскання білизни, відмивання накипу - чайники та інше.
   
Доречі, а ви бачили як на британському телебаченні номер з роялем виконали?
   
Имеются ввиду Лираглютид, Семаглютид и тд ( агонисты GLP)

Так, це він мав на увазі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія