Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скучили за пані Фаріон? :love:

Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

Байдена ще пошли і всіх американців, поляків, англійців з їхньою допомогою. Вони теж українською не розмовляють. Кацапські пропагандони твої з Фаріон дописи швидко на цитати роздербанять.
І давно це поляки та англійці дорівнюють москалям???
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

ти не зрозумів меседжу.

Це, мабуть, ви не зрозуміли. Знати державну мову - обов'язок громадянина. А використовувати будь-яку мову - то право громадянина.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Це, мабуть, ви не зрозуміли. Знати державну мову - обов'язок громадянина. А використовувати будь-яку мову - то право громадянина.
а чому литовці не розмовляють російською. Зносять їхні пам'ятники?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

а треба б було мовою сіу чи черокі, чи хочаб ірокезів...

 (tu)  :D
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Час толерастії закінчився.
"…Крім того, непорозуміння поглиблювалось тим, що Ви визнаєте фашистську засаду безоглядної диктатури Вашої партії, а ми стояли на позиції кровної та духової єдности всього народу на засадах демократії, де всі мають рівні права і обов'язки. На цих засадах ми ще тоді знайшли площину для співпраці з багатьма націоналістами без того, щоб вони, або ми зрікались своїх поглядів. Ми стверджуємо світоглядову багатогранність серед українського народу й не бачимо потреби ліквідувати її штучними засобами штучної єдности, а вважаємо, що єдино правильна буде та концепція, яка, замість того, щоб розпалювати внутрішню міжусобицю за владу, змобілізує всі сили народу до боротьби насамперед з зовнішніми ворогами та підпорядкує її не тій чи тій партії, а маєстатові нації й держави."©
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

"…Крім того, непорозуміння поглиблювалось тим, що Ви визнаєте фашистську засаду безоглядної диктатури Вашої партії, а ми стояли на позиції кровної та духової єдности всього народу на засадах демократії, де всі мають рівні права і обов'язки. На цих засадах ми ще тоді знайшли площину для співпраці з багатьма націоналістами без того, щоб вони, або ми зрікались своїх поглядів. Ми стверджуємо світоглядову багатогранність серед українського народу й не бачимо потреби ліквідувати її штучними засобами штучної єдности, а вважаємо, що єдино правильна буде та концепція, яка, замість того, щоб розпалювати внутрішню міжусобицю за владу, змобілізує всі сили народу до боротьби насамперед з зовнішніми ворогами та підпорядкує її не тій чи тій партії, а маєстатові нації й держави."©
Нагадай мені і всім, чия це цитата, а потім нагадай долю автора і всього руху.
І тебе попустить.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Нагадай мені і всім, чия це цитата, а потім нагадай долю автора і всього руху.
І тебе попустить.

Бульба-Боровець.

И шо не так?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

І давно це поляки та англійці дорівнюють москалям???

Шаблонне мислення можна вибачити дітлахам та середньовічним неукам, що палили жінок з рудим волоссям на багаттях, бо "апчественнное мненіе" казало, що то відьми.
Нацизм, расизм і рашизм - то якраз продукти шаблонного мислення, коли люди погані просто тому, що не підходять під шаблон.
Для мене "москаль", що боронить Україну зі зброєю в руках, важить ніяк не менше за Байдена чи Джонсона, бо ризикує ВЛАСНИМ життям.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Единственное.... Не, не так. ЕДИНСТВЕННОЕ оправдание войне, которое продвигает хуйло-кремблядская пропаганда, базируется на этнических противоречиях внутри Украины в форме "языковых проблем". Уточняю - абсолютно единственное обоснование, которое хуйло нашло в публичном информационном пространстве Украины. Пропаганда "языковой нетерпимости" была СПЕЦИАЛЬНО разработана для "украинского рынка", так-как в Украине есть ровно две "публичные группы", которые за деньги хуйла (те самые 5 миллиардов долларов), или по своей глупости создают ПОСТОЯННУЮ медиа-картинку "этнических притеснений", опять же, в форме "языковой нетерпимости". Без этого ни одна пропаганда не уживается.

Для этого крембльом постоянно пестилиись две публичные стороны воображаемого конфликта:
- "русскоязычные" жертвы - все это регионалы, жопоблоки, и другие медведчуки
- "украиноязычные" притеснители-нацики - на эту роль радостно согласились некоторые политические силы, объявившие себя патриотическими

Все, картинка для оправдания вторжения российской террористической армии в Украину готова. Хуйло приперлось сюда "защищать" одних от других.

Никаких других оправданий войне хуйло так и не смогло придумать.

Они явно рассчитывали, что "жертвы" будут встречать их оккупантов с цветами. Об этом же постоянно твердили "национально-патриотичные притеснители". И те, и другие тупо облажались, ибо ни один город востока Украины не встречал хуйла с цветами. НИ ОДИН!!!

Поэтому, если вы лично, из-за войны решили "перейти на украинский язык", и от этого вам лично лучше дышится, то это замечательно. Вы нашли для себя один из способов как-то реагировать на военный стресс. Хотя, это вряд ли как-то поможет убивать русню на фронте. На если вы, по какой-либо причине, продолжаете обвинять других украинцев в неправильности их поведения и их "обязанности" следовать вам - вы МОМЕНТАЛЬНО включаетесь в хуйло-кремблядскую пропаганду, и начинаете оправдывать хуйловское преступление, перенося вину на украинцев, с чем я вас и поздравляю.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

а чому литовці не розмовляють російською. Зносять їхні пам'ятники?
А чому країни Латинської Америки не розмовляють латиною?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Є фронт польовий, а є ідеологічний. Україномовність каже руснявим тут нічого твого нема - забирайся.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А чому країни Латинської Америки не розмовляють латиною?
до чого тут це. Італія також латиною не розмовляє. Але в нас  з росією інша ситуація. ВОна - ворог
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Единственное.... Не, не так. ЕДИНСТВЕННОЕ оправдание войне, которое продвигает хуйло-кремблядская пропаганда, базируется на этнических противоречиях внутри Украины в форме "языковых проблем". Уточняю - абсолютно единственное обоснование, которое хуйло нашло в публичном информационном пространстве Украины. Пропаганда "языковой нетерпимости" была СПЕЦИАЛЬНО разработана для "украинского рынка", так-как в Украине есть ровно две "публичные группы", которые за деньги хуйла (те самые 5 миллиардов долларов), или по своей глупости создают ПОСТОЯННУЮ медиа-картинку "этнических притеснений", опять же, в форме "языковой нетерпимости". Без этого ни одна пропаганда не уживается.

Для этого крембльом постоянно пестилиись две публичные стороны воображаемого конфликта:
- "русскоязычные" жертвы - все это регионалы, жопоблоки, и другие медведчуки
- "украиноязычные" притеснители-нацики - на эту роль радостно согласились некоторые политические силы, объявившие себя патриотическими

Все, картинка для оправдания вторжения российской террористической армии в Украину готова. Хуйло приперлось сюда "защищать" одних от других.

Никаких других оправданий войне хуйло так и не смогло придумать.

Они явно рассчитывали, что "жертвы" будут встречать их оккупантов с цветами. Об этом же постоянно твердили "национально-патриотичные притеснители". И те, и другие тупо облажались, ибо ни один город востока Украины не встречал хуйла с цветами. НИ ОДИН!!!

Поэтому, если вы лично, из-за войны решили "перейти на украинский язык", и от этого вам лично лучше дышится, то это замечательно. Вы нашли для себя один из способов как-то реагировать на военный стресс. Хотя, это вряд ли как-то поможет убивать русню на фронте. На если вы, по какой-либо причине, продолжаете обвинять других украинцев в неправильности их поведения и их "обязанности" следовать вам - вы МОМЕНТАЛЬНО включаетесь в хуйло-кремблядскую пропаганду, и начинаете оправдывать хуйловское преступление, перенося вину на украинцев, с чем я вас и поздравляю.

 (tu) This
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

до чого тут це.
Це - до ще одного прикладу шаблонного мислення.
Не розмовляють, зносять - бо мають право та живуть у вільній країні.
Але ніхто окремо взятому литовцю не заборонить знати і використовувати будь-яку мову.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Є фронт польовий, а є ідеологічний. Україномовність каже руснявим тут нічого твого нема - забирайся.

Вы не поверите, но "русскоязычный" боец Правого Серктора - это единственное, что убивает нахуй любую хуйловскоу пропаганду за полторы секунды. Ей бо, гости Золкина не дадут соврать.

Идеология - это инструмент авторитарного или тоталитарного государства. Не надо нам идеологических фронтов, ибо такие фронты борются не с врагом, а со своим собственным народом. И кстати, Конституция Украины запрещает нашему государству  иметь любую идеологию. Именно по этому.

PS Соковый сайуз "боролся" идеологически с мировым империализмом... Но мне не было понятно, почему под мировым империализмом они понимали исключительно мои джинсы и мою "неправильную" прическу...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Є фронт польовий, а є ідеологічний. Україномовність каже руснявим тут нічого твого нема - забирайся.

Что за глупости? :о)

У меня есть земля, которую Украина дала мои батькам, а я унаследовал от них. И что теперь, мне какие-то типочки будут указывать, куда мне убираться со своей земли?
Чем тогда эти типочки отличаются от россиянских оккупантов, которые объявили, что теперь мои паи не мои?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Україномовність каже руснявим тут нічого твого нема - забирайся.
Фіннам допомогло? Грузинам, полякам, молдованам? Тим самим латвійцям з естонцями? В Афган, В'єтнам, Корею кацапи лізли теж через мову? Сирія?

Ви історію не те що не знаєте, ви її ігноруєте.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

Бульба-Боровець.

И шо не так?
От я саме про це. Долю Бульби-Боровця пригадати не хочете? А даремно.
Історія всіх вчить, чому не варто гратися в толерастію з ворогом
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Ось ще одне цікаве питання - чому після завершення ДСВ ніхто й ніде не забороняв німецьку мову?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

От я саме про це. Долю Бульби-Боровця пригадати не хочете? А даремно.
Історія всіх вчить, чому не варто гратися в толерастію з ворогом

И что не так в судьбе Бульбы-Боровця?
Чувак организовал УПА, а Лебедь из ОУН(б) рейдернул УПА у Бульбы-Боровця. Это пригадать?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

И что не так в судьбе Бульбы-Боровця?
Чувак организовал УПА, а Лебедь из ОУН(б) рейдернул УПА у Бульбы-Боровця? Это пригадать?
Прочитай книжку Бульби-Боровця, дуже пізнавально
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Прочитай книжку Бульби-Боровця, дуже пізнавально

Я ж и говорю. Фарионщики из ОУН(б) осуществили рейдерский захват УПА.
А Бульба дожил до старости.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

https://zustrich.org/old/lib/bulba_table.htm
"Армія без держави".
Читати до ранку, дуже уважно. А потім побалакаємо.
Мене старість на чужині не цікавить
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

https://zustrich.org/old/lib/bulba_table.htm
"Армія без держави".
Читати до ранку, дуже уважно. А потім побалакаємо.
Мене старість на чужині не цікавить

За ссылку спасибо.

Ты уже успокоилась? :о)
Теперь можешь объяснить, что не так в моём отношении к фарионщикам, как к врагам Украины?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Історія всіх вчить, чому не варто гратися в толерастію з ворогом
Ви визначення ворога використовуєте шаблон. Так само діяли релігійні фанатики, нацисти, комуністи. Так зараз діють рашисти.
То хто - ви?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

За ссылку спасибо.

Ты уже успокоилась? :о)
Теперь можешь объяснить, что не так в моём отношении к фарионщикам, как к врагам Украины?
Я спокійна, як удав.
"Фаріонщики" безкомпромісні, а ти і такі, як ти, шукаєте компромісу з ворогом.
Ще щось неясно?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

Ви визначення ворога використовуєте шаблон. Так само діяли релігійні фанатики, нацисти, комуністи. Так зараз діють рашисти.
То хто - ви?
Нічого, що прямо зараз знову їпанули по Києву і ще сотні міст?
Все одно не доходить?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Я спокійна, як удав.
"Фаріонщики" безкомпромісні, а ти і такі, як ти, шукаєте компромісу з ворогом.
Ще щось неясно?

С чего ты взяла, что я ищу компромисса с россиянскими оккупантами?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

С чего ты взяла, что я ищу компромисса с россиянскими оккупантами?
З того, що ти говориш мовою ворога.
З того, що ти виправдовуєш дії ворога.
Що логічно, бо ти вище наголошуєш, що ти русскій.
Так, то й так.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

З того, що ти говориш мовою ворога.

Тыць-п***а!
Ложись спать, не морочь мне голову. :о) "Мова ворога", б***ь!!! Отета канеш немцы с французами тыщу лет рубились по десять раз на век, типа пять лет у них была мова ворога, а пять лет мова соседа, и так раз сто.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

З того, що ти говориш мовою ворога.
З того, що ти виправдовуєш дії ворога.
Що логічно, бо ти вище наголошуєш, що ти русскій.
Так, то й так.

Где я оправдывал действия россиянских оккупантов?! Зачем ты брешешь?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Via, а ви то і є пані Ірина бо з такими істериками дуже її нагадуєте.
І не золото вона, а кусок гівна, який з її підходами тільки шкодить українізації.

Р.S. не маю ніякого відношення до москалів чи совків, це щоб у вас не виникло дурної асоціації про те, що всі хто проти Фаріон - совкові москалі.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

З того, що ти говориш мовою ворога.
"Ти поганий, бо в тебе пейси, довгий ніс і акцент. Фгазенваген!"
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

Via, а ви то і є пані Ірина бо з такими істериками дуже її нагадуєте.
І не золото вона, а кусок гівна, який з її підходами тільки шкодить українізації.

Р.S. не маю ніякого відношення до москалів чи совків, це щоб у вас не виникло дурної асоціації про те, що всі хто проти Фаріон - совкові москалі.
Я не Фаріон, але знаю її особисто років 20 і абсолютно поділяю її світогляд.
Українізації ніщо і ніхто не зашкодить. Те, що ви не розумієте, що відбувається, ваші ж проблеми. Колись зрозумієте.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Я не Фаріон, але знаю її особисто років 20 і абсолютно поділяю її світогляд.
Українізації ніщо і ніхто не зашкодить. Те, що ви не розумієте, що відбувається, ваші ж проблеми. Колись зрозумієте.

Ну так объясни. :о) Только без брехни.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

а чому так важко перейти на українську а не сваритися?
примушування викликає спротив,
принаймні у нормальної людини...
ну це логічно що будь-кому з нас
найлегше висловлюватися саме рідною мовою,
якою починав говорити у два рочки, а не вивченими пізніше.
Ніколи не розуміла навіщо когось змушувати
до дискомфорту в цьому питанні,
тим більше що всі ми прекрасно розуміємо російську,
захист і вільний розвиток якої гарантує Конституція України.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

боюсь що більшість твоїх кримчан навіть уявлення не мають хто така фаріон
для них все то абстрактні біндьори
ну так мені стверджували мої свати,
але може для твоїх кримчан страшніші за фаріон якісь "абстрактні біндьори",
хз де вони їх бачили і що про них знають, якщо про фаріон ніколи не чули.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Фаріон не зло. Вона допомагає розбудити національну свідомість. Вбити в собі малороса
яким методом вона цього добивається?
шляхом тиражування чорної ненависті до наших захисників
у яких російська мова рідна?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Українізації ніщо і ніхто не зашкодить.
То не порівнюйте волошкове з пухнастим.
Українізація це чудово. Ділити людей на сорти чи визначати ворога/злочинця за шаблоном - нацизм/расизм/рашизм.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Ідіть нахер, ідіоти! Москалі вам дозволять, мля!
У мене нема інших слів, окрім матюків
мабуть саме тому ти не розумієш своєї помилки
що тобі заважають це зробити емоції, адже вони блокують мозок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія