Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Ганьба, яка ганьба": хуйло провів зустріч з шаманами

03.10.2022, 17:28

Російський диктатор Володимир хуйло вирішив покращити становище своєї армії на фронті за допомогою шаманів. Однак магічні обряди країні-агресору не допомогли, оскільки навіть під час консультацій із шаманами хуйло продовжували надходити доповіді про проблеми на фронті та поразку окупантів.

У свою чергу, секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев назвав те, що відбувається ганьбою. Про це пише Telegram-канал "Генерал СЗР", який ведуть від імені колишнього генерала російської Служби зовнішньої розвідки (СЗР) і який публікує нібито інсайдерську інформацію з Кремля, пише Obozrevatel, інформує UAINFO.org.

хуйло їздив по допомогу до шаманів минулими вихідними. Не бажаючи визнавати неминучу поразку та слабкість російських окупантів, диктатор сподівався знайти якісь рішення завдяки "вищим силам".

"Дурість хуйло не перестає дивувати, пробиваючи з кожним разом нове дно. Не дивлячись на відпочинок і "консультації" з шарлатанами, або шаманами, якщо завгодно, президенту регулярно надходили доповіді про проблеми на фронті та втрату частини, що ще не встигли повною мірою приєднатися до Росії, "нових територій", – йдеться у повідомленні.

Напередодні поїздки до шаманів хуйло провів нараду у режимі відеоконференції з керівництвом військового та силового блоків. Однак вони лише констатували втрати військ, озброєнь та територій. При цьому командування російських окупантів жодного оптимізму та ентузіазму не демонстрували.

Генштаб РФ намагався довести хуйло, що мобілізація нічого корисного не дасть Росії, тому що основною проблемою військове керівництво вважає недостатню кількість озброєнь. До того ж більшість представників міноборони і генштабу РФ визнали, що війна програна і її продовження безглуздо.

"Цю позицію вже кілька разів, через доповіді та особисте спілкування, було донесено до президента, але він категорично не хоче визнавати очевидні речі і намагається вкотре перехитрити долю, цього разу ціною сотень тисяч життів по обидва боки фронту", – пише Telegram-канал.
У той же час секретар Радфеду РФ Патрушев дав промовисту характеристику того, що відбувається в Росії. Під час наради він вимовив фразу: "Ганьба! Яка ганьба!". Він адресував це звернення не комусь особисто, а лише констатував загальне становище в РФ.
   
Генерал свр ,это патрушевская консерва...
   
Не отбирай хлеб у Дончанина
   
03.10.2022, 17:28
Російський диктатор Володимир хуйло вирішив покращити становище своєї армії на фронті за допомогою шаманів.

що там Габишев? Він мав пройти декілька тисяч км. пішки, щоб вигнати хуйло з кремля.
   
А може "хєнерал СВР" це і є сам Патрушев? Ну, типу він там цими зливами керує... :)
   
Гадаю попередні шамани вже на Лубянці?
   
що там Габишев? Він мав пройти декілька тисяч км. пішки, щоб вигнати хуйло з кремля.

хуйло засадило його в психлікарню
   
хуйло засадило його в психлікарню

ну то хто йому тепер допоможе?
Нехай випускає.
   
Генерал свр ,это патрушевская консерва...

 :facepalm1:

Именно пАтушев несколько месяцев тому разогнал вброс про то,что за хуйлом охрана тягает спец. чемоданчик для фекалий... :lol:
   
Хуйло вже зовсім кукухою поїхало.
Певно вважає себе Гітлєром (топчик для кацапських  дурдомів) от і косплеїть його.

Шамани навіть якби були спроможні допомогти і шаманізм працював насправді не змогли б це зробити в Україні - давні вірування прив'язані до місцевості і народності, що на ній проживає.
На нашій території працюють наші боги а не ті, що живуть за тисячі кілометрів :)
Все стає тільки гірше - українська земля захоплює і поглинає кацапів в прямому сенсі.
   
Хуйло вже зовсім кукухою поїхало.
Певно вважає себе Гітлєром (топчик для кацапських  дурдомів) от і косплеїть його.

Шамани навіть якби були спроможні допомогти і шаманізм працював насправді не змогли б це зробити в Україні - давні вірування прив'язані до місцевості і народності, що на ній проживає.
На нашій території працюють наші боги а не ті, що живуть за тисячі кілометрів :)
Все стає тільки гірше - українська земля захоплює і поглинає кацапів в прямому сенсі.
хуйло порадився з шаманом
Той довго бив у барабан
Камлав і вив як навіжений
І навкруги хуйла скакав

А потім мовив весь у корчах
"Куди ж ти вліз тупий баран!
Там проти тебе б'ються Боги!
А їм мечі кує Титан!

Твою орду паскудних орків
Земля Героїв проковтне
То ж я швиденько ушиваюсь
Щоб не прибило і мене" ...  :scenic:
   
хуйло порадився з шаманом
Той довго бив у барабан
Камлав і вив як навіжений
І навкруги хуйла скакав

А потім мовив весь у корчах
"Куди ж ти вліз тупий баран!
Там проти тебе б'ються Боги!
А їм мечі кує Титан!

Твою орду паскудних орків
Земля Героїв проковтне
То ж я швиденько ушиваюсь
Щоб не прибило і мене" ...  :scenic:
  (tu) супер!
   
хуйло порадився з шаманом
Той довго бив у барабан
Камлав і вив як навіжений
І навкруги хуйла скакав

А потім мовив весь у корчах
"Куди ж ти вліз тупий баран!
Там проти тебе б'ються Боги!
А їм мечі кує Титан!

Твою орду паскудних орків
Земля Героїв проковтне
То ж я швиденько ушиваюсь
Щоб не прибило і мене" ...  :scenic:
[/quote]
 :-B
 У тебя явно поэтический талант! (tu)  Весьма недеюсь,что ты его юзаешь на серьёзном профессиональном уровне на пользу украинской культуре.
А если не делаешь этого, то это не есть гуд для украинской поэтической литературы!
У тебя лёгкий стиль стихосложения для детского уха...
   
хуйло порадився з шаманом
Той довго бив у барабан
Камлав і вив як навіжений
І навкруги хуйла скакав

А потім мовив весь у корчах
"Куди ж ти вліз тупий баран!
Там проти тебе б'ються Боги!
А їм мечі кує Титан!

Твою орду паскудних орків
Земля Героїв проковтне
То ж я швиденько ушиваюсь
Щоб не прибило і мене" ...  :scenic:
:-B
 У тебя явно поэтический талант! (tu)  Весьма недеюсь,что ты его юзаешь на серьёзном профессиональном уровне на пользу украинской культуре.
А если не делаешь этого, то это не есть гуд для украинской поэтической литературы!
У тебя лёгкий стиль стихосложения для детского уха...
[/quote]
Якщо чесно то це в мене типу рефлексу на якісь фрази чи події, професійно я цим не займаюсь. З мене просто "пре"  , в даному випадку оця фраза була "спусковим гачком"  (tu) 
На нашій території працюють наші боги а не ті, що живуть за тисячі кілометрів
Все стає тільки гірше - українська земля захоплює і поглинає кацапів в прямому сенсі.

   
Якщо чесно то це в мене типу рефлексу на якісь фрази чи події, професійно я цим не займаюсь. З мене просто "пре"  , в даному випадку оця фраза була "спусковим гачком"  (tu) 
Ещё раз!
 У тебя явно поэтический талант! НЕ ЗАКАПЫВАЙ ЕГО! Это редкий, штучный талант!
 Ты пишешь спонтанно,потому что ты"моцарт".а не " сальери"!
 Настоятельно рекомендую и просто принуждаю из хороших побуждений,предлагай разным редакциям свои поэтические произведения! Например детскому  изданию Абабагаламага.. за гонорары.
Предложи свою авторскую рубрику  " В стихах на злобу дня" нескольким  новостийным изданиям, тоже за гонорары, раз тебя спонтанно прёт стихами на"спусковую фразу".
 Или например в виде сатирических поэтических комментариев высказываний известных политиков или общественных деятелей.
 Войди в контакт с украинскими песенными коллективами, у них всегда дефицит новых украинских песен на текущий момент. А там и классиком станешь!
 НЕ ЗАКАПЫВАЙ СВОЙ ТАЛАНТ!
   
Re: "Ганьба, яка ганьба": хуйло провів зустріч з шаманами

хуйло порадився з шаманом
Той довго бив у барабан
Камлав і вив як навіжений
І навкруги хуйла скакав

А потім мовив весь у корчах
"Куди ж ти вліз тупий баран!
Там проти тебе б'ються Боги!
А їм мечі кує Титан!

Твою орду паскудних орків
Земля Героїв проковтне
То ж я швиденько ушиваюсь
Щоб не прибило і мене" ...  :scenic:
Красава!  (tu)


Ещё раз!
 У тебя явно поэтический талант! НЕ ЗАКАПЫВАЙ ЕГО! Это редкий, штучный талант!
 Ты пишешь спонтанно,потому что ты"моцарт".а не " сальери"!
 Настоятельно рекомендую и просто принуждаю из хороших побуждений,предлагай разным редакциям свои поэтические произведения! Например детскому  изданию Абабагаламага.. за гонорары.
Предложи свою авторскую рубрику  " В стихах на злобу дня" нескольким  новостийным изданиям, тоже за гонорары, раз тебя спонтанно прёт стихами на"спусковую фразу".
 Или например в виде сатирических поэтических комментариев высказываний известных политиков или общественных деятелей.
 Войди в контакт с украинскими песенными коллективами, у них всегда дефицит новых украинских песен на текущий момент. А там и классиком станешь!
 НЕ ЗАКАПЫВАЙ СВОЙ ТАЛАНТ!
Люто плюсую! X(
   
Красава!  (tu)


Люто плюсую! X(

+++
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія