Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло на ютубі появилось

Re: хуйло на ютубі появилось

як прекрасно що я тільки прийшов і фізично не міг дивитися цю йобнуту стару залупу

ще вчора я вважав що він не їбанувся, а просто вдає єбанутого, для досягнення певних цілей

але тепер, коли прочитав його цитати, я бачу що це повний єбанат
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Захід просто зобов’язаний націоналізувати все барахло цих людей, що сидять в залі, знайти і арештувати бабло. Ну, вони ж самі кажуть, що міжнародне право ім не указ.Всіх випєрдишей ногою під сраку на родіну. Мають знайти все бабло хуйла і підхуйлятників.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Захід просто зобов’язаний націоналізувати все барахло цих людей, що сидять в залі, знайти і арештувати бабло. Ну, вони ж самі кажуть, зо міжнародне право ім не указ.Всіх випєрдишей ногою під сраку на родіну.


 (tu)
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Люди, ну от нема чим зайнятись, аніж рефлектувати на гавкання скаженого пердуна?
Як нема - то донатьте. Як нема що донатити, то їбаште, заробляйте і донатьте.
Кацап хай скавчить, а нам своє робить, кожному на своєму місці.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Маю надію піке пришвидшиться після таких виступів:
У рубля началась агония: доллар и евро рухнули в ожидании остановки биржевых торгов
https://www.moscowtimes.eu/2022/09/30/u-rublya-nachalas-agoniya-dollar-i-evro-ruhnuli-v-ozhidanii-ostanovki-birzhevih-torgov-a24871
   
Re: хуйло на ютубі появилось

А ти що не двивився? То треба було бачити.  :D

А,кста, на спутнике то РахаКаналы забанены нах...так что подождём реакции обозревателей
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Екс- дружина хуйла спокійно смокче член молодого чоловіка у Франції. (td)
   
Re: хуйло на ютубі появилось

цікаво, якшо розібрати речення, які хуйло говорило чи набереться хоч 30 відсотків не вивертутого на 180 градусів
слухаєш і розумієш чортяка, слово біле, слід розуміти, як чорне, правда, як брехня і т.д., ми - не ми, вони зробили - ми зробили і т.п
воно вивертає все
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Зачем?

У меня тут хватает ретрансляторов..Хот я..их количество за последние пару месяцев чорто резко поуменьшилось

Передивись в запису обов'язково. Зрозумієш, що це вже його лєбєдіна пєсня.

Російське суспільство не отримало з того жалюгідного виступу нічого. Він стояв на трибуні і блєяв свою пургу, яка всім вже набридла.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Захід просто зобов’язаний націоналізувати все барахло цих людей, що сидять в залі, знайти і арештувати бабло. Ну, вони ж самі кажуть, що міжнародне право ім не указ.Всіх випєрдишей ногою під сраку на родіну. Мають знайти все бабло хуйла і підхуйлятників.

І випиздить їх дітей з західних школ та ВИШів. Щоб тим діткам, не дай Боже, не запропонували зміну "полу".
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Бльо, ну кацапів же пустили до людей за нормальний стіл. Кацапи на стіл насрали.

Я надіюсь, що більше таких помилок робити не будуть...
   
Re: хуйло на ютубі появилось

та говорити про сімейні цінності - воно своїх дочок від цілого світу приховує, про яку сім'ю мова
воно немає сім'ї в її нормальному розумінні
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Передивись в запису обов'язково. Зрозумієш, що це вже його лєбєдіна пєсня.

Російське суспільство не отримало з того жалюгідного виступу нічого. Він стояв на трибуні і блєяв свою пургу, яка всім вже набридла.

Я и без пересмотра понимаю,что скорее всего до НГ ему 3,14здец  :laugh:
   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

головний посил - хуйло хоче перемовини
вчора про це піськов говорив як неможливе
видно пече
   
Re: хуйло на ютубі появилось

я не зрозумів про наркотики блд. це про аргентинський кокс ?
   
Re: хуйло на ютубі появилось

самое главное, был ли и как сформулирован ультиматум по защите загарбаного?
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Навіщо ви взагалі дивилися? Що намагалися зрозуміти чи вгадати? В кого ?  :no2:  Стисло можна прочитати в новинах.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

самое главное, был ли и как сформулирован ультиматум по защите загарбаного?

Не було ніякого ультиматуму, був заклик сідати за стіл переговорів.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

самое главное, был ли и как сформулирован ультиматум по защите загарбаного?

Ні разу навіть не згадав Україну.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

та говорити про сімейні цінності - воно своїх дочок від цілого світу приховує, про яку сім'ю мова
воно немає сім'ї в її нормальному розумінні

Якраз весь світ в курсі як носата моталася на поєбушки до балєруна Зеленського. :laugh:
   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

Навіщо ви взагалі дивилися? Що намагалися зрозуміти чи вгадати? В кого ?  :no2:  Стисло можна прочитати в новинах.

Мені, наприклад, сподобалось. Такого результату я навіть не чекав. Це його крах. Тільки що в прямому ефірі.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Люди, ну от нема чим зайнятись, аніж рефлектувати на гавкання скаженого пердуна?
Як нема - то донатьте. Як нема що донатити, то їбаште, заробляйте і донатьте.
Кацап хай скавчить, а нам своє робить, кожному на своєму місці.

 (tu)  [ua]
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Не було ніякого ультиматуму, був заклик сідати за стіл переговорів.

дивно.
 опять только намеки, а конкретно пугать яо опять Димону поручит ?
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Ні разу навіть не згадав Україну.


Тому що йому соромно зізнатись, що він і його "друга армія" від України люлей отримують. Він же "з Заходом воює", на цьому був акцент всього виступу.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Мені, наприклад, сподобалось. Такого результату я навіть не чекав. Це його крах. Тільки що в прямому ефірі.

Я згоден, що крах. Але в чому саме Ви побачили його ознаки, можна в двох словах?
   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

а якщо справжнє то підпис на цьому "документі" має юридичну силу? 
А якщо "справжнє" на туалетному папері розпишеться? :-)o
Якщо справжній, то ці каляки наступнику доведеться анулювати.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Якщо справжній, то ці каляки наступнику доведеться анулювати.
нє ... не доведеться  :-)o
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Тому що йому соромно зізнатись, що він і його "друга армія" від України люлей отримують. Він же "з Заходом воює", на цьому був акцент всього виступу.

Так де ж поділися денацифікація, демілітірізація, наркомани в Києві і вся інша муйня?
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Я згоден, що крах. Але в чому саме Ви побачили його ознаки, можна в двох словах?

Російське суспілство не отримало з тієї промови ні одного вагомого аргументу або заклику за який вони мають йти на свою конкретну фізичну смерть на війні. Ні слова про мобілізацію. Ні одного вагомого пояснення економічному краху, який вже є. Ніяких перспектив чи плану подальшого існування. Тільки черговий набір якоїсь псевдоісторичної хуйні і скарги на поганий Захід. Ще й в поганому ораторському виконанні. Це не те, що сьогодні мало прозвучати, на мою думку.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Про ядерку те кончене щось казало?  :S
бо з гілки так і не зрозуміла.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

англо-саксы взорвали северный поток
Нашим дитям навязывают аперации па смєнє пола, гєндєры какие-то!
радітєль номєр адін"
Ги, хуйло ниє, що США фактично окупувало Німеччину...

хуйло:
— Они (Захід) подсаживали целые народы на наркотики, устраивали настоящую охоту на людей и зверей

////
А танець з балалайкою був? Щоб вже по повному канону.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Про ядерку те кончене щось казало?  :S
бо з гілки так і не зрозуміла.

Казав.  Штати кидали бомбу, то значить і йому можна.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Отже, хуйло цілеспрямовано буде рухатися далі до своїх омріяних кордонів НАТО і СРСР 1991 року. Це його мета і життєве кредо, він ні перед чим не зупиниться. Якщо його не зупинити -  наступними будуть не просто (наші) землі та регіони, але й сусідні країни і т.д.

Загалом, чесна і відкрита промова йобнутого, закомплексованого і дуже небезпечного для світу диктатора. Я дуже сподіваюсь, що НАТО/ООН/ЄС нарешті ПОЧУЮТЬ його і почнуть діяти, а не діпконсьорнити.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Про ядерку те кончене щось казало?  :S
бо з гілки так і не зрозуміла.

Ні. Тільки про те що штати першими почали в японії в 45.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

 :weep:  :lol:

?s=20&t=mgQvU3-gt3Pn4aHm8Mm5BQ
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Про ядерку те кончене щось казало?  :S
бо з гілки так і не зрозуміла.

Сказал шо американцы первые начали и создали этим прецедент
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Медведчук з Януковичем і Царьовим були в залі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія