Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Nord Stream 1 і 2 - диверсія?! ;o

Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

А СПГ ти не порахував? Той що з США через Польщу.

До речі, це питання обговорювалось 2-5 червня ц.р. в Вашингтоні. Подивись в гуглі хто це обговорював.  B-)

Я же трубу с трубой сравнивал...

А так да... переконтуемся как-то мы тут. Не пропадем без кацапов. До 2011 же жили как-то.  :D
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

ви самі дали відповідь

кацапи кричать хочете газ - зніміть санкції
і шо тут нового?

Нового - що була можливість пімпати газ хоч завтра. Тепер такої можливості нема. Можливо, що і назавжди.
І ви перебільшуєте легкість ремонту підводних газогонів, там не всьо так однозначна і дуже не швидко
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Значить не засвоїв урок. Лупануть ще раз.
В стилі ЦРУ епохи  70-х

старий поц таки розродився на відео, я навіть спойлерити не буду, але це кайф :laugh:

   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Його скоріш за се будували по нашу душу
Подиміть якщо є така можливість мої дописи на хфупі в ті часи , коли я тут писав, що як тільки хоть приблизна мощность перекачки буде дорівнювати можливості нашої труби і вони будуть проходити не по нашій теріторії він піде війною на нас...
Що тут боти витворяли в мій бік ви даже уявити не можете ( а тоді тут кацапів і підкацапніків в рази більше було), а скільки гадості я побачив в
особистих  повідомленнях. :D  пердаки горіли, у тварин, але як багато кто перекраствся з тих підкацапніків які жовчю харкали в мене ,   коли таки 24.02 почалось вторгнення.

Останнє редагування: 28 вересня 2022 12:27:29 від кноп
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

старий поц таки розродився на відео, я навіть спойлерити не буду, але це кайф :laugh:

https://youtu.be/dSyWt3z_6fQ

Маю слабі нерви, щоби тих кацопідарів дивитись. Скавулять?
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Маю слабі нерви, щоби тих кацопідарів дивитись. Скавулять?

ще й як
звинувачують нас, бо — "кому вигідно ?"
невідомо як ремонтувати, немає чим, немає ким
ціни на газ якогось хуя не злетіли в космос

всюди срака
класичне — кацапи що з єбалом ?  :laugh:
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Thank you, USA (c)
Навіщо це Америці?
Тим паче коли він взірвався літав російський літак який обслуговує зв'язок підводним човнам раші в тому місці.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Навіщо це Америці?
Тим паче коли він взірвався літав російський літак який обслуговує зв'язок підводним човнам раші в тому місці.
Нам це точно вигідно.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Навіщо це Америці?

бо повертає кацапів в залежність від транзиту через Україну. Кацапи постачають свій газ через нас своїм друзям венграм (с) Врешті решт ми гарантовано не замерзнемо цієї зими. Можеш не купувати обігрівач.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Навіщо це Америці?
Тим паче коли він взірвався літав російський літак який обслуговує зв'язок підводним човнам раші в тому місці.

Сторінки чотири-п'ять тому, я детально розписав, навіщо. І це все з відкритих джерел і те, що лежить на поаерхні. А там ще прихованих мотивів може бути  вагон
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Нам це точно вигідно.
+1
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

коли всі специ говорять що це шлях параші для невиконання і невідповідальності по договорам, фуп має іншу думку...  :D
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Навіщо це Америці?
Тим паче коли він взірвався літав російський літак який обслуговує зв'язок підводним човнам раші в тому місці.

Перечитай гілку, вже писали, навіщо це і кому то треба.

Що стосується літака, який там десь літав, то це таке. Інші пишуть, що перед вибухом там ціла ескадра США плавала на чолі з USS Kearsarge.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

коли всі специ говорять що це шлях параші для невиконання і невідповідальності по договорам, фуп має іншу думку...  :D

Тому що газ припинили прокачувати задовго до вибуху.
І як аварія на трубі, вартістю сотні мільйонів (технічний газ тю-тю, плюс вартість відновлювлювальних робіт), може їм зекономити гроші?
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Дивіться як змінилося ставлення до кацапів і самі кацапи. 20 років він ці труби будував, вся їхня йобана країна біснувалася як вони етіх  хахлов наконєц-то заморозят...
А тут хоба і за годину вже немає більше ніяких  трубопроводів. І, головне, хуйло сидить обісране і не може нічого з цим зробити. Епоха кацапів завершилась в усіх сенсах.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Дивіться як змінилося ставлення до кацапів і самі кацапи. 20 років він ці труби будував, вся їхня йобана країна біснувалася як вони етіх  хахлов наконєц-то заморозят...
А тут хоба і за годину вже немає більше ніяких  трубопроводів. І, головне, хуйло сидить обісране і не може нічого з цим зробити. Епоха кацапів завершилась в усіх сенсах.

Многа-хадов-ачька! (С)
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

коли всі специ говорять що це шлях параші для невиконання і невідповідальності по договорам, фуп має іншу думку...  :D

я дав відео кацапських експертів

втрати газу оише в трубі — 2 ярди
щоб трубу не заоило водою ще хз скільки ярдів газу буде втрачено, бо невідомо як і чим ремонтувати, суден нема і ніхто не дасть, 3 підрива, роботи дохера, витрати неймовірні

на цьому тлі які нахєр "невиконання договорів" ? :facepalm1:
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Мені більше довподоби версія , що кацапи перекрили газ Європі і всі контракти порушили , європейці заявили що подають до стокгольмського суду позови на багато десятків мільярдів євро позови , і як тільки перші позови пішли до суду ...він різко вибухнув...
Свинособак гадаю знали , що суди призначать їм платити постраждалим компаніям ...і вирішили тупо його кокнути...тіпа форм мажор ..те да се.
І Європу поморозить ..
Дві вигоди.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Теперь нам можно стрелять по своей трубе, а кацапы будут бегать и вручную ловить снаряды шоб трубу не поцарапало :)
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

коли всі специ говорять що це шлях параші для невиконання і невідповідальності по договорам, фуп має іншу думку...  :D
Да і хер на тих кацапів. Головне що основна труба тепер в Україні . І переживати що шваби продавлять пп2 не треба, та і пп1 вже нема.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Мені більше довподоби версія , що кацапи перекрили газ Європі і всі контракти порушили , європейці заявили що подають до стокгольмського суду позови на багато десятків мільярдів євро позови , і як тільки перші позови пішли до суду ...він різко вибухнув...
Свинособак гадаю знали , що суди призначать їм платити постраждалим компаніям ...і вирішили тупо його кокнути...тіпа форм мажор ..те да се.
І Європу поморозить ..
Дві вигоди.
А гроші на війну де вони брать будуть?
Кантракти с Газпромом в рублях!
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Да і хер на тих кацапів. Головне що основна труба тепер в Україні . І переживати що шваби продавлять пп2 не треба, та і пп1 вже нема.
+100,взагалі пох ,головне що це нам на руку
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

До речі всі витрати на ремонт будуть на власнику — норд стрім аг. Це вже коли і якщо доведе автора диверсії, тоді до суду подасть, в суді буде — авидокажітє (с)
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Та в принципі якось похєр, хто ті газогони підірвав.

Тут ще такий момент, якщо кацапи будуть далі газ помпувати, то трубопровід буде руйнуватися від тиску, якщо дозволять заповнити всю трубу водою то також трубопровід буде руйнуватися.

І головний акцент на якому наголошують всі експерти:  підводні трубопроводи - НЕНАДІЙНІ.

Висновки з цього можете зробити самостійно. ;)  :D


   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Тут треба думати, що далі буде. Хуйла влупили по морді червоною палкою (лінією) і поклали карти на стіл. Після цього треба йому на це відповідати. Залишилось пару днів. Думаю, що відповісти йому нічим, тому чекаємо несподіваних новин з Москви. 

   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Мені в цьому всьому смішно з німців. Так себе трахнути, це ще треба зуміти. :facepalm1:
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Тут треба думати, що далі буде. Хуйла влупили по морді червоною палкою (лінією) і поклали карти на стіл. Після цього треба йому на це відповідати. Залишилось пару днів. Думаю, що відповісти йому нічим, тому чекаємо несподіваних новин з Москви. 

війну не припинить, але стріляти по дамбам більше не буде
здається вже припинив
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Мені в цьому всьому смішно з німців. Так себе трахнути, це ще треба зуміти. :facepalm1:

зараз їх разом з кацапами данці трахнуть, за засирання моря і атмосфери викатять позов
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Кацапські експерти щось гундять про те що європейці будуть давити на нас, бо треба вести переговори щоб не замерзнути.

Але європейці є різні. Поляки от також європейці, а вони від кацапського газу взагалі не залежні.

Та й основна допомога нам йде від США, а от їм точно цього газопроводу нахєр не треба було. :D
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

зараз їх разом з кацапами данці трахнуть, за засирання моря і атмосфери викатять позов

І це буде правильно, бо нєхєр бути такими хитросракими.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

16 стр
))
Особливо про німців є "перлини"
.....

Труби нордстрімів мали вибухнути
З 19 зацікавлених сторін на рівні урядів комерцструктур транзитерів для 16ти Нордстріми  вже як кістка в горлі.

Заіпала.
Хоча на старті проекту 20р тому противників навіть в Украіні на урядовому рівні не було

Щодо сьогодні
А в фрн  контракти на 40ярдів в рік  до 2030 за відомою формою плати-бери або йди нах.

Шольц на штати вже переключений скраплений в імпорті вже вище трубного

Шольц тиждень по катарам і іншим арапам літав
Вирішувати газ
Ізраіловка 10ярдів

Нахіба йому труби нордстрімів тим паче існують труби наземні Польща Украіна?

Навпаки вибухи труб  і форсмажори різного штибу з кацапами шольцу це карта туз що хто б і навіть сам шольц не говорили
По обсягам газу які вже не потрібні після 2023 і точно 25го року
Туз не лише канцлеру а і всій  ампель коалі
В іх урядову програму
Читайте ампель угоду.

І для розуміння
Коальні угоди і власні обіцянки партій  то свята корова партійних функціонерів в фрн.
По ним політики звітуються і далі в партіях вибираються.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

 :laugh:

   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

А гроші на війну де вони брать будуть?
Кантракти с Газпромом в рублях!
Товариш Сі справно платить.сила Сибірі ..чи як він там працює...начебто.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o
Ale

Nord stream ag збанкрутує, труби затопить водою - на цьому історія потоків завершиться - супер
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Кацапські експерти щось гундять про те що європейці будуть давити на нас, бо треба вести переговори щоб не замерзнути.

це від безсилля, ці дебіли до сих пір думають що на нас Європа може надавити. Добре що хоч усвідомили що вони вже на нас тиснути не можуть ніяк.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

:laugh:

Показати зображення...

У них там масло  потекло на турбине. Требует ремонта.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Товариш Сі справно платить.сила Сибірі ..чи як він там працює...начебто.
І скільки газу і за якою ціною кацапи продають в КНР? :lol:
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

:laugh:

Показати зображення...

Це ж скільки кацапам треба буде по екологічних позовах виплатити, якщо вони далі будуть газ помпувати. :facepalm1:
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Байден ще й Меркель віддав за її виїбони з тим СП2. Вона вже там щось пробурчала вчора по темі, але не можу знайти де то читав, щоб процитувати точно.
   
Re: Nord Stream 1 і 2 - диверсія?!  ;o

Товариш Сі справно платить.сила Сибірі ..чи як він там працює...начебто.

Атнюдь.
Сила Сибіру побудований за китайські кредити.
Вони там качають газ в рахунок погашення тих кредитів. До того ж по довгостроковому контракту, і цна там забита дуже низька на теперішні часи.
І там всього 10 мільярдів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія