Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Детидищезація хвупу :-G

Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я——за Справедливість)
Тобто коли якась тема починає заговорюватися, або там виникають недостовірні данні——завжди буду радий нагадати як все було насправді))
Але ж має бути привід для нагадування, чи не так?
адже погодьтеся, просто побачити знайомий нік на екрані і почати товкти стопіццот разів заяложену фігню, яка аж ніяк не вписується в рамки теми - це великий ризик
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

А треба так щоб прихильники певної політсили ти чи порошенкофіл модерація була нейтральна.
Можливо, прихильники певної політсили і свинофіл?
Так явно нейтральніше виглядає, ІМХО
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

кадрусіо, ну шо ти песдиш? Немає там у Хоми хамства. Виключно тільки констатація факту. А от у твоєму висері, на який він прореагував - там і хамство, і оббріхування людини, і провокація срачу, і булінг, бо тидищ тебе не чіпала, а ти прибігла і висралася їй на голову. І саме тоді, коли вона не може тобі відповісти. Це так сцикливо з твого боку! Якби вона не була зара в бані, ти б навряд чи відкривала свою пасть.
Господи, Кароффко! Ну нашо ти це процитувала?!  :(
Воно знову в стопіццотий раз про своє "застрелення з кривої шаблі"!  :facepalm1:
Як не "нижче резинки" - то "крива шабля", як не "хуйло" - то "хуйло"... :facepalm:
Репертуар не змінюється, лексикон не розширюється.."Берегиня", чорт зна...
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Але ж має бути привід для нагадування, чи не так?
адже погодьтеся, просто побачити знайомий нік на екрані і почати товкти стопіццот разів заяложену фігню, яка аж ніяк не вписується в рамки теми - це великий ризик

Я давно забив на ті всі срачики.( принаймні віттоді як почалася війна)
Я іх не починав знову((
Але хтось там знов висрався у мій бік——то я й вимушений був відповісти((
Ну а далі ще пара пащекуватих——і панєслось(((
Давно вам всім давав хорошу пораду——
Не заходьте у моі гілки, не читайте іх, не пишіть комменти—— і не будете змушені читати відповіді вам(((

пс. Але підозрюю що ще є одне чмо——" духовний наставник")))—— той і надалі не відчепиться))——
Він як у графін зазирне——так починає камлати про " 3 кілобакси за голову Сєрьогі"(((
ппс. І в той же час те ж чмо на своєму "сайті" пише зовсім непорядні речі про Сергія СВ наприклад((——
А людина записалася добровольцем на фронт до речі((
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я давно забив на ті всі срачики.( принаймні віттоді як почалася війна)
Я іх не починав знову((
Але хтось там знов висрався у мій бік——то я й вимушений був відповісти((
Ну а далі ще пара пащекуватих——і панєслось(((
Давно вам всім давав хорошу пораду——
Не заходьте у моі гілки, не читайте іх, не пишіть комменти—— і не будете змушені читати відповіді вам(((

пс. Але підозрюю що ще є одне чмо——" духовний наставник")))—— той і надалі не відчепиться))——
Він як у графін зазирне——так починає камлати про " 3 кілобакси за голову Сєрьогі"(((
ппс. І в той же час те ж чмо на своєму "сайті" пише зовсім непорядні речі про Сергія СВ наприклад((——
А людина записалася добровольцем на фронт до речі((
;o Це ви зараз про що?
наче ж йшлося не про ваші давні трабли (активним творцем яких - повторюю - ви і є), йшлося зовсім про інше
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

;o Це ви зараз про що?
наче ж йшлося не про ваші давні трабли (активним творцем яких - повторюю - ви і є), йшлося зовсім про інше

Про що "йшлося"?——
Кадра нагадала вам про те хто вперше висрався "за.упами кінськими " на форумі——це була якразь пані тыдыщь.
Навіщо забувати та замовчувати, або й викривлювати цей факт?((
А все інше——про "алкофорум"—— запитайте в хоми——він там почитує "перли алконавта"((
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Незалежно до відношення до мене пані тыдыщь——
Перечитайте іі повідомлення——
Вона ярий противник нашого Президента та сучасноі украінськоі влади((
І більшість іі дописів пов"язані саме з дискредитацією тієі влади((
Чи може ви читали від неі якісь хороші оцінки Президента Украіни?((
А якщо ні——то цим вона підіграє ворогу і вносить розлад поміж украінців((
Украіні зараз вистачає зовнішнього ворогоа——щоб ще й за посади у владі зараз чубитися((
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Кадра нагадала вам про те хто вперше висрався "за.упами кінськими " на форумі——це була якразь пані тыдыщь.
З якого переляку хуйло нагадала про це нам?
Її хтось питав, просив регулярно нагадувати?
Ви справді вважаєте, що це нормально - як тільки ця очевидно схиблена десь побачить конкретний нік, відразу ж МАЄ ПРАВО "нагадувати" щось написане цим ніком декілька років тому?
Але ж ви не заперечуватимете ПРАВО форуму відповідно його баченню реагувати на ДЄРЬМОРИЙСЬКІ схильності вашої колєжанки?
Це політичний форум чи майданчик для задоволення очевидно неприйнятних для суспільства (в даному разі форумного) потреб розумово- і психічнонеповноспра вної особі?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Незалежно до відношення до мене пані тыдыщь——
Перечитайте іі повідомлення——
Вона ярий противник нашого Президента та сучасноі украінськоі влади((
І більшість іі дописів пов"язані саме з дискредитацією тієі влади((
Чи може ви читали від неі якісь хороші оцінки Президента Украіни?((
А якщо ні——то цим вона підіграє ворогу і вносить розлад поміж украінців((
Украіні зараз вистачає зовнішнього ворогоа——щоб ще й за посади у владі зараз чубитися((
Це все я знаю
вона - мій категоричний опонент
але це не означає, що мені цікаві, наприклад, нав"язані тупим злобним тролем в"язанки витримок з постів тыдыщ різної давнини - маю на увазі ті, що є нікчемними і не мають стосунку до обговорюваного питання
це - цілком свідоме загаджування форуму
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Вирази на кшалт "за.упа кінська"наглядно характеризують рівень хабальництва пані  тыдыщь((
Саме це і хотіла сказати Кадра.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Вирази на кшалт "за.упа кінська"наглядно характеризують рівень хабальництва пані  тыдыщь((
Саме це і хотіла сказати Кадра.
:facepalm1: Ви або не читали вище написаного або ...щось гірше
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Господи, Кароффко! Ну нашо ти це процитувала?!  :(
Воно знову в стопіццотий раз про своє "застрелення з кривої шаблі"!  :facepalm1:
Як не "нижче резинки" - то "крива шабля", як не "хуйло" - то "хуйло"... :facepalm:
Репертуар не змінюється, лексикон не розширюється.."Берегиня", чорт зна...
такі да... Ця пластінка заїдає у неї вже як мінімум, років з 10, якщо не більше.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Про що "йшлося"?——
Кадра нагадала вам про те хто вперше висрався "за.упами кінськими " на форумі——це була якразь пані тыдыщь.
Навіщо забувати та замовчувати, або й викривлювати цей факт?((
А все інше——про "алкофорум"—— запитайте в хоми——він там почитує "перли алконавта"((
а ця гілка про твої кінські за*упи? Ні? То нахера ж ти це роздуваєш? Є що по суті гілки сказати - кажи, немає, то просто промовч - чистіше буде. Ну, шо ти в самом дєлі хуже якоїсь базарної баби з Тального. Ну, ти ж мужик? Чи ні? Не розвозь тут соплі, шо якась там дєвачька колись там зробила тобі больно. Ну, будь мужиком. Хоч раз в житті.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Незалежно до відношення до мене пані тыдыщь——
Перечитайте іі повідомлення——
Вона ярий противник нашого Президента та сучасноі украінськоі влади((
І більшість іі дописів пов"язані саме з дискредитацією тієі влади((
Чи може ви читали від неі якісь хороші оцінки Президента Украіни?((
А якщо ні——то цим вона підіграє ворогу і вносить розлад поміж украінців((
Украіні зараз вистачає зовнішнього ворогоа——щоб ще й за посади у владі зараз чубитися((
ще раз:

Гілки за розбан - це не гілки обсирання. Бажаєш розбану - висловлюєшся в підтримку. Не бажаєш розбану - проходиш мовчки повз. Щоб наступного твого тривалого бану у інших було бажання заводити аналогічну гілочку і про твій розбан, і щоб ніяка падла в ній потім не срала голубєм як це зара робиш ти зі своєю серливою подружкою. Бо у всіх память не гірша твоєї - можуть і припомнить.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Вирази на кшалт "за.упа кінська"наглядно характеризують рівень хабальництва пані  тыдыщь((
Саме це і хотіла сказати Кадра.
ну, сказала, і шо далі? Яким боком вони до формулювання причини бану і цієї гілки загалом?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

ну, сказала, і шо далі? Яким боком вони до формулювання причини бану і цієї гілки загалом?
Сергій досі як десь читає про bells end дивиться у дзеркало і тицяє доповідь
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Незалежно до відношення до мене пані тыдыщь——
Перечитайте іі повідомлення——
Вона ярий противник нашого Президента та сучасноі украінськоі влади((
І більшість іі дописів пов"язані саме з дискредитацією тієі влади((
Чи може ви читали від неі якісь хороші оцінки Президента Украіни?((
А якщо ні——то цим вона підіграє ворогу і вносить розлад поміж украінців((
Украіні зараз вистачає зовнішнього ворогоа——щоб ще й за посади у владі зараз чубитися((
Сергей, а каким вы боком до Украины и ее влады? вы житель германии который приезжать сюда в ближайшее время не собирается. а тыдыщ все же живет именно в Украине и высказывать свое мнение о владе и президенте имеет полное право, болит ей

кстати я ее поддерживаю полностью, просто не хочу сидеть в банах, я не настолько смелая
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Сергій досі як десь читає про bells end дивиться у дзеркало і тицяє доповідь
по цій гілці я бачу, шо у нього і кадри на конкретний набір букв на моніторі (в даному випадку нік забаненої) спрацьовує рефлекс собаки Павлова - починають оскаженіло гавкати, аж піна летить з рота. І пофіг, про шо там йдеться. І нема на те ради...
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Сергей, а каким вы боком до Украины и ее влады? вы житель германии который приезжать сюда в ближайшее время не собирается. а тыдыщ все же живет именно в Украине и высказывать свое мнение о владе и президенте имеет полное право, болит ей

кстати я ее поддерживаю полностью, просто не хочу сидеть в банах, я не настолько смелая

Такая позиция как у вас с тыдыщ——на данный момент на руку врагу((
Если вы в данный момент больше интересуетесь именем президента——то тем самым вы вносите #зраду в сознание тех кто вас читает((
Считаю что если бы президентом был бы сейчас кто—нибудь другой—как о том думаете вы—— война закончилась бы возможно скорее, но совсем не так как это видится вам((
И все эти жертвы , которые были до сих пор——будут напрасны((
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

по цій гілці я бачу, шо у нього і кадри на конкретний набір букв на моніторі (в даному випадку нік забаненої) спрацьовує рефлекс собаки Павлова - починають оскаженіло гавкати, аж піна летить з рота. І пофіг, про шо там йдеться. І нема на те ради...

Та я забув про "забанену" давним—давно((
Аж поки не почали знов піднімати старі срачики((

Я іх не піднімав((—— і до певного моменту я навіть туди не ліз((
Але останнім часом занатдо вже часто почали за те згадувати((——
Ось і прийшлося знову відповідати((

пс. А ще там поруч бігає "прєдводітєль"—— і він і далі буде тикати паличкою у ті срачики(((
Як в графін зазирне——так і волати починає "3 кілоевро за Сірьогу")))
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Такая позиция как у вас с тыдыщ——на данный момент на руку врагу((
Если вы в данный момент больше интересуетесь именем президента——то тем самым вы вносите #зраду в сознание тех кто вас читает((
Считаю что если бы президентом был бы сейчас кто—нибудь другой—как о том думаете вы—— война закончилась бы возможно скорее, но совсем не так как это видится вам((
И все эти жертвы , которые были до сих пор——будут напрасны((
От тут підтримаю. Тим більш, що претензія схоже одна - Зе зайняв крісло самим господом призначене...іншому . Ще які претензії? Гарує як віл, згуртував світ навколо України, закордонне відомство працює на 12, йде допомога..Комусь не подобається Єрмак? Ну так раніше комусь не подобалися Медведчук, Ложкін..І це нормально
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Аж поки не почали знов піднімати старі срачики((
:facepalm1: Хто - у - поточній - гілці - спробував - підняти - старий - срачик?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

:facepalm1: Хто - у - поточній - гілці - спробував - підняти - старий - срачик?

Насрати мені на той срачик((
Я написав що я думаю про пости тыдыщ зараз((
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Насрати мені на той срачик((
Я написав що я думаю про пости тыдыщ зараз((
:gigi: Хочете знати мою думку про вміст постів тыдыщ?
Вона практично співпадає з формулюванням причини бану модератором.
Але! Ви бачили щоб я її висловлювала у поточній гілці?
ні, не бачили? А знаєте, чому? Бо ця гілка має зовсім інше призначення.
Зможуть однодумці тыдыща переконати модера - нехай. Мені яке діло до того?

До речі! Нещодавно ваша серлива - перепрошую, але Істина дорожче! ))) - колєжанка була забанена на місяць за злісний липкий флуд. коли її особливо нестримно "понесло".
А потім ррррраз! і за пару днів вже була на волі.
Ви не в курсі, як таке могло статися? Вірніше - завдяки кому?  ;)
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

мирося, люся, карофка, серг-номерний, цинік. Не вистачає цилі і кадри - і вся зграйка в зборі (шкода, томкет в бані)

одне питання - що тут робить хома?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Та я забув про "забанену" давним—давно((
Аж поки не почали знов піднімати старі срачики((

Я іх не піднімав((—— і до певного моменту я навіть туди не ліз((
Але останнім часом занатдо вже часто почали за те згадувати((——
Ось і прийшлося знову відповідати((

пс. А ще там поруч бігає "прєдводітєль"—— і він і далі буде тикати паличкою у ті срачики(((
Як в графін зазирне——так і волати починає "3 кілоевро за Сірьогу")))
ДЕ саме В ЦІЙ гілці і ХТО САМЕ підняв срачик про тебе?  :facepalm:  Ти зараз такою своєю ідіотською поведінкою граєш проти себе, до того ж, 1-в-1 як колись це зробила кадра, бігаючи ьільше тижня з тим почутим причандалом. Чого саме ти зараз добиваєшся? Щоб знову розгорівся срачик із новими ще потужнішими фотожабами? Чи щоб твій нік вже у всіх на слуху асоціювався виключно із тим причиндалом конським, а не із твоїми рисами і досягненнями?  Ні? То нахера ж ти сюди лізеш?  :facepalm: як каже давня українська приказка: коня кують, а жаба і собі ласту підставляє..
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

мирося, люся, карофка, серг-номерний, цинік. Не вистачає цилі і кадри - і вся зграйка в зборі (шкода, томкет в бані)

одне питання - що тут робить хома?
одне питання: шо тут робить афройож, якщо вона не впрягається за розбан тидищ. Випорожнилася? А тепер йди звідси і добре йди. Бо гілка не про тебе, і з огляду на вміст твоїх випорожнень, не для тебе.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

мирося, люся, карофка, серг-номерний, цинік. Не вистачає цилі і кадри - і вся зграйка в зборі (шкода, томкет в бані)

одне питання - що тут робить хома?
Твоя зграйка нині під воротами Лаври біснується. А ти що тут робиш? Тебе там бракує.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

одне питання - що тут робить хома?
Я тему відкрив, єсі шо
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Я тему відкрив, єсі шо
погана компанія. А ти її підгодовуєш
Облиш) їм і так добре
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

А ти її підгодовуєш
Підгодовує той хто постійно банить пані Тидищ за "штабну роботу". Треба вчитись тримати удар на політичному форумі, коли опонент пише факти.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Підгодовує той хто постійно банить пані Тидищ за "штабну роботу". Треба вчитись тримати удар на політичному форумі, коли опонент пише факти.

Цілком згодна
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Підгодовує той хто постійно банить пані Тидищ за "штабну роботу". Треба вчитись тримати удар на політичному форумі, коли опонент пише факти.
(tu)
І не поспориш, все вірно.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

всі тидищефоби відписались, чи ні?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130318.msg26990489#msg26990489
нема ніякої детищезації. Як срали так і серете
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

нема ніякої детищезації. Як срали так і серете
Зав'язуй з бухлом
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Сергей, а каким вы боком до Украины и ее влады? вы житель германии который приезжать сюда в ближайшее время не собирается. а тыдыщ все же живет именно в Украине и высказывать свое мнение о владе и президенте имеет полное право, болит ей

кстати я ее поддерживаю полностью, просто не хочу сидеть в банах, я не настолько смелая

Їй болить тільки те, що Порохатому під сраку дали
Мабуть менше їй за її висери стали платити.
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Підгодовує той хто постійно банить пані Тидищ за "штабну роботу". Треба вчитись тримати удар на політичному форумі, коли опонент пише факти.

Ти не збираєшся приїхати з хуйлостанцями повоювати?

Чи будеш потроху срати з англійського дивану?
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

всі тидищефоби відписались, чи ні?

В основному відписались всі  тыдыщефіли...  :pooh_lol:
   
Re: Детидищезація хвупу  :-G

Ти не збираєшся приїхати з хуйлостанцями повоювати?

Чи будеш потроху срати з англійського дивану?
можна подумати. ти більше зробив зі свого дивану?  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія