Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ізюм...

Ізюм...

 ФБ Володимира Зеленського, годину тому.

Це має бачити весь світ.
Світ, у якому не повинно бути жорстокості й тероризму.
Але все це є. І ім'я цьому – Росія.
На місці масового поховання в Ізюмі виявлено понад 400 тіл. З ознаками тортур, загиблі внаслідок ракетних обстрілів, діти, військові ЗСУ. 
Росія залишає по собі тільки смерть і страждання. Вбивці. Кати. Позбавлені всього людського.   
Не втечете. Не сховаєтеся.   
Відплата буде справедливо страшною. 
За кожного українця, за кожну закатовану душу.

The whole world should see this. A world in which there should be no cruelty and terrorism. But all this is there. And its name is Russia.
More than 400 bodies were found at the mass burial site in Izyum. With signs of torture, children, those killed as a result of missile attacks, warriors of the Armed Forces of Ukraine.
Russia leaves only death and suffering. Murderers. Torturers. Deprived of everything human. You won’t run away. You won’t hide. Retribution will be justly dreadful. For every Ukrainian, for every tortured soul.














   
Re: Ізюм...

Тарас Березовец
11 мин.  ·

Буча-2, якщо не гірше. Масові поховання жертв російської окупації в Ізюмі. Слідчі повідомляють, що виявили принаймні 500 поховань, серед них жінки та діти. Також знайдено 17 тіл українських військовослужбовців зі слідами тортур.

В Ізюмі окупанти створили похоронну команду, яку самі ж назвали «Вантаж 200». Туди насильно загнали місцевих жителів, яких зобов'язали їздити та викопувати по місту тіла мешканців міста, які загинули від російських бомбардувань.

Потім їх перепоховали на таємному цвинтарі в лісі на околиці Ізюма поряд із позиціями окупантів. Туди не пускали сторонніх. Потім туди ж звозили тіла закатованих і страчених цивільних та військових. Їх катували та стратили у підвалі однієї з адміністративних будівель.








   
Re: Ізюм...





   
Re: Ізюм...

В ООН шоковані масовим похованням в Ізюмі й планують відправити місію на Харківщину
18:51, 16 вересня


Близько 400 могил знайшли на місці масового поховання в Ізюмі. В ООН заявили, що відправлять своїх спостерігачів на місце події.
Джерело:
Le Monde з AFP

Реакція ООН на ситуацію під Ізюмом
Прессекретарка ООН Елізабет Кроссел назвала новину про масові поховання "шокуючою". Вона додала, що необхідно якомога швидше встановити обставини смерті людей.

Наші колеги в Україні слідкують за цими звинуваченнями, і вони мають на меті організувати моніторинговий візит до Ізюму для встановлення обставин смерті цих осіб,
– заявила Елізабет Кросселл.

   
Re: Ізюм...

В мене друг зараз там в Ізюмі.
В пресслужбі десь.
Писав сьогодні про це захоронення((
   
Re: Ізюм...

жах...
а в Маріуполі нас чекає ще гірше...  :(
   
Re: Ізюм...

жах...
а в Маріуполі нас чекає ще гірше...  :(
успеют суки все следы уничтожить
   
Re: Ізюм...

Ігор Захаренко (Феєрія мандрів) зараз там. Багато фото у ТГ, є відео на ЮТ.
   
Re: Ізюм...

успеют суки все следы уничтожить

єто очень непросто.
   
Re: Ізюм...

вангую, що за пару днів якась воша з ООН неодмінно  розповість про тортури кацапів в українських тюрмах
   
Re: Ізюм...

і от скажіть мені - всіх цих вбитих хто злив кацапам ?

адже очевидно що вбиті це члени сімей "нєонацістов" і "бандєровцєв"

все вірно, місцева вата злила

то як після цього можно лояльно відноситись к "оніжє всєго лішь школьним учітєлям" ?

а таких толерастів на фупі дохера виявилося
   
Re: Ізюм...

20:20 16.09.2022
Боррель вражений масовими похованнями, виявленими в Ізюмі

Боррель вражений масовими похованнями, виявленими в Ізюмі
Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель вражений масовими похованнями, виявленими в Ізюмі після його деокупації від російських загарбників.

"Глибоко вражений виявленими українською владою масовими похованнями з більш ніж 440 тілами в Ізюмі, нещодавно звільненому від російських військових, що вторглися", - написав голова європейської дипломатії в п'ятницю в твіттері.

Він зазначив, що керівництво РФ та всі причетні до цього будуть притягнуті до відповідальності. "ЄС підтримує всі зусилля задля досягнення цієї мети", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що в деокупованому Ізюмі Харківської області розпочалися процесуальні дії щодо знайдених там масових поховань людей.
   
Re: Ізюм...

то як після цього можно лояльно відноситись к "оніжє всєго лішь школьним учітєлям" ?
+100
А серед пенсів який ппць!
А серед військових пенсів - взагалі.
Ці йопані радянські "захистники" -  поголовні колаборанти.
З підвищеними військовими пенсіями  :X
   
Re: Ізюм...

Держсекретар США після виявлення масових поховань на Харківщині: Росія поводиться «жахливо»

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Росія поводиться «жахливо» і, ймовірно, несе відповідальність за воєнні злочини.

Він сказав про це журналістам, реагуючи на повідомлення про виявлення масових поховань цивільних і військових на звільнених українськими силами територіях Харківщини.

«Це частина – жахливо – історії, що триває й триває, коли ми бачимо, як російська хвиля відступає з окупованих частин України. Ми бачимо, що залишається після неї», – сказав Блінкен.
   
Re: Ізюм...

єто очень непросто.
Вони драмтеатр бетоном заливают, разом з тілами
   
Re: Ізюм...

 :(
   
Re: Ізюм...

наші молодці, що надають величезний розголос цим звірствам  (tu)
   
Re: Ізюм...

20:20 16.09.2022
Боррель вражений масовими похованнями, виявленими в Ізюмі

Боррель вражений масовими похованнями, виявленими в Ізюмі
Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель вражений масовими похованнями, виявленими в Ізюмі після його деокупації від російських загарбників.

"Глибоко вражений виявленими українською владою масовими похованнями з більш ніж 440 тілами в Ізюмі, нещодавно звільненому від російських військових, що вторглися", - написав голова європейської дипломатії в п'ятницю в твіттері.

Він зазначив, що керівництво РФ та всі причетні до цього будуть притягнуті до відповідальності. "ЄС підтримує всі зусилля задля досягнення цієї мети", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що в деокупованому Ізюмі Харківської області розпочалися процесуальні дії щодо знайдених там масових поховань людей.
Это именно та причина, по которой Кацапы в полном бешенстве от действий ВСУ.  Это геноцид и они кровавые маньяки которых увидел весь мир.
   
Re: Ізюм...

Звалити відповідальність на одне хуйло кацапам не вдасться, доведеться відповідати усім хто в Думі голосував за початок війни і усім хто мовчав
   
Re: Ізюм...

Не втечете. Не сховаєтеся.   
Відплата буде справедливо страшною.
За кожного українця, за кожну закатовану душу.
Для начала хотя би летчиков порешили, которые спокойно свои фб ведут и телеграмм каналы и прикалываются как они бомбили электростанцию в Харькове и дамбу в кривом роге ...

Я это грозное , всех найдем и всех порешаем слышу каждый день, а толку ноль.

П.С
Царствие небесное всем  убиенным.
Кацапам смерть.
   
Re: Ізюм...

Держсекретар США після виявлення масових поховань на Харківщині: Росія поводиться «жахливо»

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Росія поводиться «жахливо» і, ймовірно, несе відповідальність за воєнні злочини.

Він сказав про це журналістам, реагуючи на повідомлення про виявлення масових поховань цивільних і військових на звільнених українськими силами територіях Харківщини.

«Це частина – жахливо – історії, що триває й триває, коли ми бачимо, як російська хвиля відступає з окупованих частин України. Ми бачимо, що залишається після неї», – сказав Блінкен.
Блінкен, давай ATACMS. Готуй авіацію і пілотів. Будь-ласка
   
Re: Ізюм...

не зовсім зрозумів звідки хрести на могилах якщо поховання таємні?
   
Re: Ізюм...

наші молодці

 гарно готувались до повномасштабного вторгнення  (tu)
   
Re: Ізюм...

не зовсім зрозумів звідки хрести на могилах якщо поховання таємні?
якби не звільнили, залишалося б таємним.
   
Re: Ізюм...
PAL

вибачте за критику, але похоронній команді могли б й нормальні захисні маски видать, бо там атмосфера не дуже, та й бактерії там не дуже гарні порозмножувалися
   
Re: Ізюм...

гарно готувались до повномасштабного вторгнення  (tu)
Панове, чи не варто цю тваринку трохи обмежити?
Чи хай скаче, аби "дурь била відна"?
   
Re: Ізюм...

якби не звільнили, залишалося б таємним.

хрести хто ставив? я без іронії просто хочу зрозуміти що це за поховання з хрестами, не думаю що орки би заморочувались із хрестами для наших людей. хіба ставили своїм оркам, а наших просто закопували в стороні раз пишуть таємні?
   
Re: Ізюм...

+100
А серед пенсів який ппць!
А серед військових пенсів - взагалі.
Ці йопані радянські "захистники" -  поголовні колаборанти.
З підвищеними військовими пенсіями  :X

Я тобі більше скажу.
У 2014 році такими була більшість верхніх та середніх офіцерів у нас.Й такі є зараз, як казали мені солдати. Не більшість - але є.
Такої швалі - маса.
Я б їх всіх відправляв до Росії в товарному вагоні.Хай бляді їдуть туди , впітивают вілікую русскую культуру.
   
Re: Ізюм...

Блінкен, давай ATACMS. Готуй авіацію і пілотів. Будь-ласка

а хто вам сказав що не дають ?
CNN ?

ну то до жопи те ваше CNN

Поки діло робиться - розмови не городяться (с)
   
Re: Ізюм...

Сребреница, гришь, хуйло.....будет тебе Сербреница....
   
Re: Ізюм...

хрести хто ставив? я без іронії просто хочу зрозуміти що це за поховання з хрестами, не думаю що орки би заморочувались із хрестами для наших людей. хіба ставили своїм оркам, а наших просто закопували в стороні раз пишуть таємні?
Не важно кто ставил кресты, важно то что этого захоронения не было до 24.02. Если бы территории не деокупировали, эти кресты сгнили бы за два сезона и никто о нем и не узнал бы. Кацапы через год устроили бы там городскую свалку, как делали в ссср и все.
   
Re: Ізюм...

Панове, чи не варто цю тваринку трохи обмежити?
Чи хай скаче, аби "дурь била відна"?

Скачи, кому ти тре...
   
Re: Ізюм...

хрести хто ставив? я без іронії просто хочу зрозуміти що це за поховання з хрестами, не думаю що орки би заморочувались із хрестами для наших людей. хіба ставили своїм оркам, а наших просто закопували в стороні раз пишуть таємні?
Де ви найшли - таємне?  мова про поховання військових, цивільних є із вірьовками на руках люди.
   
Re: Ізюм...

хрести хто ставив? я без іронії просто хочу зрозуміти що це за поховання з хрестами, не думаю що орки би заморочувались із хрестами для наших людей. хіба ставили своїм оркам, а наших просто закопували в стороні раз пишуть таємні?
Мабуь місцевих заставили закопувати, от вони і поставили. Не самі ж рашисти закопували..
   
Re: Ізюм...

Панове, чи не варто цю тваринку трохи обмежити?
Чи хай скаче, аби "дурь била відна"?

нехай скаче. зразу видно пропагандоншу каліровану. Ігноруй.
   
Re: Ізюм...

не зовсім зрозумів звідки хрести на могилах якщо поховання таємні?

скорее всего - это уже новая маркировка "потенциальных" мест захоронения. Перед дальнейшими раскопками.
Для поиска мест могли привлекать свидетелей,  а также использовать собак или криминалистический поисковый анализатор - "трупоискатель"
 
   
Re: Ізюм...

?s=20&t=aBXDITXQWippIVl105BwJQ
   
Re: Ізюм...

Вже дістали 23 тіла цивільних та 17 військових. Дехто з загиблих мав шеврони 93 бригади «Холодний Яр». У двох військових були зв’язані руки.  У одного з цивільних була мотузка на шиї та зв’язані руки. :X

Знаючи 93-ю – ці хлопці будуть мститися за своїх побратимів, й кацапи дуже пожаліють коли зустрінуть 93-ю на своєму шляху.

93-я двічі розбивала кацапську 1-у танкову армію, перший разу у квітні під Сумами, й зараз. Кацапи коли чують «Холодний Яр» починають в штани дзюрчати, тому таке відношення до полонених – вони бояться.
   
Re: Ізюм...

Для начала хотя би летчиков порешили, которые спокойно свои фб ведут и телеграмм каналы и прикалываются как они бомбили электростанцию в Харькове и дамбу в кривом роге ...

Я это грозное , всех найдем и всех порешаем слышу каждый день, а толку ноль.

П.С
Царствие небесное всем  убиенным.
Кацапам смерть.

Кнопе, от давай, не командуй..Не ображайся, але справа у тому, що такі справи просто так не робляться.
Найкраще було б бабахонути по 2 точках - Шайківці й Енгельсу. В кацапів практично нема заміни всім тим бомбардувальникам.
Там би здохли всі оті бамбальотчікі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія