Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Карася головою СБУ, петиція :peremoga:

Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

Чого сидимо без діла? Петиція сама себе не підпише.

Є 12455 голосів з 25000 необхідних https://petition.president.gov.ua/petition/152010
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Що за звєрь риба?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

підписав (для сміху))
Невже Карась був би гірший за лейтенанта Баканова?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

От здавалося б, Україна і українці  вже так давно виборюють своє право на порядних  і патріотично налаштованих політиків,  але  такі  люди , як Карась, у владних структурах, все ще фантастика  :(
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
ATF

А він якось дотичний до шоу бізнесу, чи Кривого Рогу?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Цікаво буде які відмазки напише на петицію)
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

А він якось дотичний до шоу бізнесу, чи Кривого Рогу?
Ні якого
   
Дайте передамо справу боротьби з зовнішніми ворогами в руки найбільш послідовних ворогів Кацапстану - Свободі.

Юрій Михальчишин найкращий Голова СБУ на даному етапі. Досвід має.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Дайте передамо справу боротьби з зовнішніми ворогами в руки найбільш послідовних ворогів Кацапстану - Свободі.

Юрій Михальчишин найкращий Голова СБУ на даному етапі. Досвід має.

Михальчишин начебто пішов з Свободи.
 Але ,я його бачу прокурором
   
Михальчишин начебто пішов з Свободи.
 Але ,я його бачу прокурором

ні, йому краще пасує бути Головою СБУ, тим більше він там вже працював, на відміну від лейтенанта, продюсера Кварталу.
Генеральним Прокурором треба поставити того суддю, що полишив мантію і пішов воювати в АТО.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

підписав
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
ATF

Ні якого


 :gigi:

Тоді, що він може тямити в роботі СБУ?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

підписав (для сміху))
Невже Карась був би гірший за лейтенанта Баканова?
чому для сміху? однозначно не гірший!
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Я підтримую побратима Карася. Але не розумію як ідентифікуватися з Женеви
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

 :facepalm1:
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Юрія Віталійовича!!!  [ua]
прийде - наведе
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

Дайте передамо справу боротьби з зовнішніми ворогами в руки найбільш послідовних ворогів Кацапстану - Свободі.

Юрій Михальчишин найкращий Голова СБУ на даному етапі. Досвід має.

це ті які верещали проти добування сланцевого газу в Україні. Тенюх розмазував соплі, прокурор продав все що можна, тобто найбільш нікчемна організація. І про справу побиття активістів в Одесі не забувай.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

А що за карась?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

А що за карась?

   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Подписал, по крайней мере его кандидатура будет лучше чем всякие Бакановы, "око государерево" и прочие
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

133,540 views
а лише 13021 підписів при 28к лайків, 280K subscribers, хто ці всі люди які його дивляться й нфіга не роблять?  :facepalm1:

   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

133,540 views
а лише 13021 підписів при 28к лайків, 280K subscribers, хто ці всі люди які його дивляться й нфіга не роблять?  :facepalm1:

https://youtu.be/O0jJRSb4kiQ

Ну, я карася слушаю переодически.
В чем проблемма?
Так же и подписан на него.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

Ну, я карася слушаю переодически.
В чем проблемма?
Так же и подписан на него.

проблема в тому, що ще не зібрали 25к підписів, це ж нічого не коштує й ні до-чого не зобов'язує.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

А яка в нього освіта?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

А яка в нього освіта?
філософський факультет КНУ ім Шевченка
   
це ті які верещали проти добування сланцевого газу в Україні. Тенюх розмазував соплі, прокурор продав все що можна, тобто найбільш нікчемна організація. І про справу побиття активістів в Одесі не забувай.

нікчемність верхівки партії і їхні рішення не скасовують великий патріотизм і фаховість членів цієї партії. Я ж вам не Тягнибока підказую, а одного із найдостойніших свободівців, тим більше, який має досвід роботи в СБУ.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Не ВИБОРЦІ, а сплошняком ГЛЯДАЧІ - бачать ОБРАЗ, СТВОРЕНИЙ У ВІДОСІКАХ і вже тулять ті віртуальні особи на самі верхи влади

Не країна, а поле чудес з буратінами :(  :X

Піч викласти в хаті наймає профі, а керувати країною, прокуратурою чи тим же СБУ - людину що 1 хвилину не працювала там і уяви не має що то таке  ;o  8-:

І війна не приводить до тями
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Я ж вам не Тягнибока підказую, а одного із найдостойніших свободівців, тим більше, який має досвід роботи в СБУ.
Підтримую Михальчишина на голову СБУ. А Тягнибока - на прокурора. У нього вже сам вигляд грізний.
Я цілком поважно.
Усі силові топ-посади повинні бути віддані етнічним українцям. Ймовірність підкупу і зради буде значно менша.
Це логічно.
Що зараз робить Михальчишин?
   
Підтримую Михальчишина на голову СБУ. А Тягнибока - на прокурора. У нього вже сам вигляд грізний.
Я цілком поважно.
Усі силові топ-посади повинні бути віддані етнічним українцям. Ймовірність підкупу і зради буде значно менша.
Це логічно.
Що зараз робить Михальчишин?

говорять - Азов. Але не знаю, мій колега, його друг,  на фронті, втратив з ним зв'язок.

Але саме цікаво, говорять, що Михальчишин в Азові завідував підбором нових бійців.
У нашому випадку, після того бардаку з кадрами в силових структурах, що наробили слуги народу, це дуже корисний досвід.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

говорять - Азов. Але не знаю, мій колега, його друг,  на фронті, втратив з ним зв'язок.

Але саме цікаво, говорять, що Михальчишин в Азові завідував підбором нових бійців.
У нашому випадку, після того бардаку з кадрами в силових структурах, що наробили слуги народу, це дуже корисний досвід.
Та про те і мова, що треба добре почистити ті структури. Там є українські кадри, яким давно пора на підвищення. Але ж...баканови, наумови тощо попереду, на жаль. Коли українці зрозуміють, від чого залежить їхнє життя?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Що зараз робить Михальчишин?

Х/з бачив недавно його вьюху якомусь блогеру  чи журналісту , то казав що начебто пішов зі Свободи.
   
Х/з бачив недавно його вьюху якомусь блогеру  чи журналісту , то казав що начебто пішов зі Свободи.

то тим більше, маєте безпартійного, перевіреного, патріотичного кандидата на Голову СБУ.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Х/з бачив недавно його вьюху якомусь блогеру  чи журналісту , то казав що начебто пішов зі Свободи.
Це сталося вже досить давно.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

Не ВИБОРЦІ, а сплошняком ГЛЯДАЧІ - бачать ОБРАЗ, СТВОРЕНИЙ У ВІДОСІКАХ і вже тулять ті віртуальні особи на самі верхи влади

Не країна, а поле чудес з буратінами :(  :X

Піч викласти в хаті наймає профі, а керувати країною, прокуратурою чи тим же СБУ - людину що 1 хвилину не працювала там і уяви не має що то таке  ;o  8-:

І війна не приводить до тями

Карась не віртуальна особа. Хоч трохи треба розбиратись хто є хто  :facepalm1:
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

БГГГ.
На майдані коло церкви.
 Революція іде. — Хай чабан! — усі гукнули,
 — За отамана буде. (С)
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
Via

Не ВИБОРЦІ, а сплошняком ГЛЯДАЧІ - бачать ОБРАЗ, СТВОРЕНИЙ У ВІДОСІКАХ і вже тулять ті віртуальні особи на самі верхи влади

Не країна, а поле чудес з буратінами :(  :X

Піч викласти в хаті наймає профі, а керувати країною, прокуратурою чи тим же СБУ - людину що 1 хвилину не працювала там і уяви не має що то таке  ;o  8-:

І війна не приводить до тями
Чого це він віртуальний, я його знаю років 20, розумний хлопець і толковий організатор, зараз воює.
Не гірше зеленої плісняви точно.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

Який в принципі сенс існування такої структури? Є розвідка й контррозвідка навіщо ця структура, яка повністю провалила все що можна?
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

15162
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:

Не ВИБОРЦІ, а сплошняком ГЛЯДАЧІ - бачать ОБРАЗ, СТВОРЕНИЙ У ВІДОСІКАХ і вже тулять ті віртуальні особи на самі верхи влади

Не країна, а поле чудес з буратінами :(  :X

Піч викласти в хаті наймає профі, а керувати країною, прокуратурою чи тим же СБУ - людину що 1 хвилину не працювала там і уяви не має що то таке  ;o  8-:

І війна не приводить до тями
голови силових структур- фігури більше політичні, для яких важливіше тримати правильний курс. для технічних моментів є клерки.
   
Re: Карася головою СБУ, петиція  :peremoga:
IP

15424
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія