Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разнотравье

Разнотравье
Geo

12.09.2022

Новини • Війна
Завершення війни залежить тільки від хуйло, - Зеленський
18:27 12.09.2022 9 86899
Завершення війни залежить тільки від хуйло, - Зеленський
Президент Володимир Зеленський вважає, що завершення війни залежить тільки від хуйло.
Про це глава держави заявив в інтерв'ю CNN, інформує Цензор.НЕТ.

Журналіст запитав Зеленського, чи може закінчитися повномасштабна війна РФ проти України, допоки хуйло залишається при владі.

"Це залежить тільки від нього. Може бути так, що він керуватиме, а війна закінчиться. У принципі, я вважаю, що для нього це єдиний шанс вийти з цієї ситуації, інакше він із неї не вийде. Або це станеться після нього. І питання тоді буде до всього світу, коли наступить "після нього", - сказав президент.

18.07.2019

А прошлая власть не хотела заканчивать войну. "Если ты хочешь остановить войну, ты обязательно остановишь. Я уверен, что предыдущая власть не хотела это делать. Я не знаю все условия, почему они это хотели. При этом они общались очень много раз с президентом России. Я об этом знаю с разных источников".


...ЯКОСЬ...ТАК...
   
Re: Разнотравье

 [ua]
   
Re: Разнотравье

пече тобі порошенко?

саме зараз пече. ехх...
   
Re: Разнотравье

Порозумнішав?  :D
   
Re: Разнотравье

12.09.2022

Новини • Війна
Завершення війни залежить тільки від хуйло, - Зеленський
18:27 12.09.2022 9 86899


а от ми з хлопцями іншої думки ....
   
Re: Разнотравье
Geo

пече тобі порошенко?

саме зараз пече. ехх...

Та ні. Я просто злопам'ятний.
   
Re: Разнотравье

пече тобі порошенко?

саме зараз пече. ехх...
"опять скрипит потертое седло"(С).. :lol:
   
Re: Разнотравье

Єх...  :shuffle:  А могли б зараз Мінськ-5 обговорювати  :facepalm:
   
Re: Разнотравье

Нє, ну, може, він колись вибачиться? Це було б природньо і по-людські. Для людини. Не для наполеонів і хуйлів, звичайно.
   
Re: Разнотравье

Порозумнішав?  :D
ні просто на брехні прийшов до влади
   
Re: Разнотравье

Та ні. Я просто злопам'ятний.
зеля просто скинув рожеві окуляри

Зеленський закликав Трампа подивитися на війну в Україні без рожевих окулярів...
   
Re: Разнотравье
nik

ну шо, хуйлу здаватись, прихильники певної політсили стулити пащеки, гео правильно сказав
   
Re: Разнотравье

Разнотрав'є це значить він тоді курив афганський гандж, а тепер місцевий?
   
Re: Разнотравье

Порозумнішав?  :D
Ні, він з самого спочатку не збирався виконувати умови капітуляції під назвою Мінськ-2.
   
Re: Разнотравье
Geo

Ні, він з самого спочатку не збирався виконувати умови капітуляції під назвою Мінськ-2.



11.02.2020

"Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну", – заявив Зеленський.
   
Re: Разнотравье

11.02.2020

"Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну", – заявив Зеленський.

Ну от тепер і закінчує.

Як може і вміє.

Людей шкода :(
   
Re: Разнотравье
Geo

13.12.2019

Жмуруку


"Честно говоря, мы в течение восьми часов смотрели друг в другу в глаза. "

А еще президент прокомментировал обсуждения о том, подал ли украинский гарант руку хуйло.

"Да, руку подал. А как можно по другому встречаться на высшем уровне, как можно без этого начать диалог, как можно договариваться? И, самое главное, не просто на словах, а решать вопросы. И мне кажется, что, в целом, мы многое решили, результат этих решений мы увидим к концу года уже ", - сказал Зеленский. Президент подчеркнул, что готов разговаривать и пожимать руку, пока не вернет украинские территории."

Останнє редагування: 13 вересня 2022 08:39:50 від Geo
   
Re: Разнотравье
Geo

Ну от тепер і закінчує.

Як може і вміє.

Людей шкода :(

ЗСУ закінчує.

Останнє редагування: 13 вересня 2022 08:48:07 від Geo
   
Re: Разнотравье

Нє, ну, може, він колись вибачиться? Це було б природньо і по-людські. Для людини. Не для наполеонів і хуйлів, звичайно.
(tu)
   
Re: Разнотравье

Єх...  :shuffle:  А могли б зараз Мінськ-5 обговорювати  :facepalm:
Переможний та безальтернативний, неймовірно тяжких але здобутий тільки завдяки Генію справжнього батька нації, який не грає на роялі :love:
   
Re: Разнотравье

ні просто на брехні прийшов до влади

 (tu)
і йому б пробачили,  якби він більш не брехав
   
Re: Разнотравье

Єх...  :shuffle:  А могли б зараз Мінськ-5 обговорювати  :facepalm:

З 23.02.2022 Мінських угод не існує. Без них Україні стало краще?
   
Re: Разнотравье

ні просто на брехні прийшов до влади

Це ти про "АТО за години"?
   
Re: Разнотравье

Разнотравье
В такому віці людина ще здатна змінити погляди.
   
Re: Разнотравье
Geo

В такому віці людина ще здатна змінити погляди.

І визнати, що прийшо до влади на тотальному оббріхуванні опонента. І вибачитись перед суспільством. Але він цього не зробить.
   
Re: Разнотравье
Geo

Я б не починав цю гілку, якщо б не прочитав у ЗМІ  те, що я процитував в самому першому пості. Просто згадалось все передвиборче, виборче і довоєнне післявиборче зелене лайно. Якось так.
   
Re: Разнотравье
Geo

Це ти про "АТО за години"?

Так. До того моменту, як рашка ввела регулярні війська на територію України, почала масово постачати зброю і обстрілювати Україну щі своєї території. Порошенко так і казав. Що сєпарів ДИРИ можна розхерачити за години. Але до вторгнення ЗС РФ.

Ось за такі маніпуляції і брехню я вам, зеленим, ніколи в житті не пробачу. Ніколи.
   
Re: Разнотравье

І визнати, що прийшо до влади на тотальному оббріхуванні опонента. І вибачитись перед суспільством. Але він цього не зробить.
Як зараз модно казати, ІПСО.
Вся виборча кампанія була суцільним ІПСО.
   
Re: Разнотравье

Так. До того моменту, як рашка ввела регулярні війська на територію України, почала масово постачати зброю і обстрілювати Україну щі своєї території. Порошенко так і казав. Що сєпарів ДИРИ можна розхерачити за години. Але до вторгнення ЗС РФ.

Ось за такі маніпуляції і брехню я вам, зеленим, ніколи в житті не пробачу. Ніколи.
(tu)
   
Re: Разнотравье

І визнати, що прийшо до влади на тотальному оббріхуванні опонента. І вибачитись перед суспільством. Але він цього не зробить.
годі цькувати президента України і його виборців, відкриваючи такі теми ТС надрочує на хуйла, прихильники певної політсили = кацапи, політсрачу не вийде бо у петра [KA]  і хуйла :malyas:  не має майбутнього
   
Re: Разнотравье

До того моменту, як рашка ввела регулярні війська на територію України, почала масово постачати зброю і обстрілювати Україну щі своєї території. Порошенко так і казав.

І через скільки годин рашка це все почала вводити? Це була підйобка Турчинова і не більше. Фактично доколуповання до терміну агтитерористична операція.

Останнє редагування: 13 вересня 2022 10:44:18 від Bogkuz
   
Re: Разнотравье

І визнати, що прийшо до влади на тотальному оббріхуванні опонента. І вибачитись перед суспільством. Але він цього не зробить.
Наче розумний чоловік, але досі не зрозумів, що тотально оббрехати можна тільки маючи достатню основу. Бо можна привести коня до водопою, але не можна примусити його пити (с). Якщо ви вирішили, що можна щось пробачити, бо інше підходить, то не намагайтеся таке співвідношення накинути всім. Розумні люди думають "що я зробив неправильно",  інші "які всі козли навколо".  Результат буде відповідний.
І не треба виступати від імені суспільства. Суспільство не обмежується  колом Ваших друзів, реальних і віртуальних. Можете думати і плюватися скільки хочете, але від несприйняття реальності гірше буде не реальності, а комусь іншому.
   
Re: Разнотравье

Наче розумний чоловік, але досі не зрозумів, що тотально оббрехати можна тільки маючи достатню основу.

Необовязково. Головне що б люди вірили. "Ваша дочка курва".
   
Re: Разнотравье

Так. До того моменту, як рашка ввела регулярні війська на територію України, почала масово постачати зброю і обстрілювати Україну щі своєї території. Порошенко так і казав. Що сєпарів ДИРИ можна розхерачити за години. Але до вторгнення ЗС РФ.

Ось за такі маніпуляції і брехню я вам, зеленим, ніколи в житті не пробачу. Ніколи.
Тебе вже десь три роки назад відео виклали з прямою мовую, щоб ти перестав брехати, але ж...
   
Re: Разнотравье

З 23.02.2022 Мінських угод не існує. Без них Україні стало краще?
Тобто треба було капітулювати? А чого ж ви тоді шабаши на Банковій влаштовували?
   
Re: Разнотравье

12.09.2022

Новини • Війна
Завершення війни залежить тільки від хуйло, - Зеленський
18:27 12.09.2022 9 86899
Завершення війни залежить тільки від хуйло, - Зеленський
Президент Володимир Зеленський вважає, що завершення війни залежить тільки від хуйло.
Про це глава держави заявив в інтерв'ю CNN, інформує Цензор.НЕТ.

Журналіст запитав Зеленського, чи може закінчитися повномасштабна війна РФ проти України, допоки хуйло залишається при владі.

"Це залежить тільки від нього. Може бути так, що він керуватиме, а війна закінчиться. У принципі, я вважаю, що для нього це єдиний шанс вийти з цієї ситуації, інакше він із неї не вийде. Або це станеться після нього. І питання тоді буде до всього світу, коли наступить "після нього", - сказав президент.

18.07.2019

А прошлая власть не хотела заканчивать войну. "Если ты хочешь остановить войну, ты обязательно остановишь. Я уверен, что предыдущая власть не хотела это делать. Я не знаю все условия, почему они это хотели. При этом они общались очень много раз с президентом России. Я об этом знаю с разных источников".


...ЯКОСЬ...ТАК...

ти заголовок цензора зі змістом в змозі порівняти??
   
Re: Разнотравье

бля гео можна було пробачити тобі незнання анґлійської але ж за посиланням інтерьвю з перекладом, журналіст запитав чи закінчиться війна коли хуйло буде ще при владі, на що зеленський відовів що це залежить тільки від нього

ну за цензор взагалі мовчу
   
Re: Разнотравье

Тобто треба було капітулювати? А чого ж ви тоді шабаши на Банковій влаштовували?

мінські угоди були виходом на момент, що був в в минулому. Безглуздо їх обговорювати виходячи з теперішніх реалій.
   
Re: Разнотравье

Разнотрав'є це значить він тоді курив афганський гандж, а тепер місцевий?

говорили він на айкоси перйшов
   
Re: Разнотравье

В такому віці людина ще здатна змінити погляди.

Просто змінив спічрайтера
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія