Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Так и есть.И главное что сами они этого или не замечают,или не понимают,или им важнее вылить свою обиду чем думать о том на чью мельницу они льют воду

Вони все розуміють. Просто іменна дупа на табуретці їм важливіша за саму долю країни.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Точно, ну посадать бойового генерала... Після війни випустять правда ж? Головне політичну *** не розганять.

Может когда хотя бы будет суд об этом будем говорить?Он по делу в каком качестве проходит,расскажи нам ,а то мы не в курсе?А то сажают за оборону аэропорта и об этом уже на весь интернет раструбили.А какой у него статус неизвсестно.А если он свидетель,то вы замолчите или поскачете дальше зраду разгонять по другому поводу?
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Вони все розуміють. Просто іменна дупа на табуретці їм важливіша за саму долю країни.

Просто тут реально опубликовали секретную переписку между ГБР и МО во время войны.Генштаб им уже сказал не заниматься брехней и не публиковать такие вещи в открытом доступе и не дискредитировать власть и военных.Но "патриотам" пофиг.У них его уже и посадили и расстреляли и помянули
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Вони все розуміють. Просто іменна дупа на табуретці їм важливіша за саму долю країни.
Для чого в це "вліз" Кривонос - от в  чому справа!
Для чого йому цей піар телевізійний і обливання брудом - от в чому справа!

Ви точно бачили ВСЕ  що Кривонос наговорив?

Уточню - так віримо Залужному чи Кривоносу?
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Перше

   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Для чого в це "вліз" Кривонос - от в  чому справа!
Для чого йому цей піар телевізійний і обливання брудом - от в чому справа!

Ви точно бачили ВСЕ  що Кривонос наговорив?

Уточню - так віримо Залужному чи Кривоносу?

Я вірю ГШ
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

два

   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

 А мене вибішує що професійний військовий, за якого солдат погане не скаже, бігає по телевізорам розмазуючи власні шмарклі
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

А мене вибішує що професійний військовий, за якого солдат погане не скаже, бігає по телевізорам розмазуючи власні шмарклі

Можно быть профессионалом ,но говном как человек.Судя по всему это тот самый случай.Или в нем говорит обида,что он оказался не у дел при всех его заслугах.Обида многих толкает на самые подлые и необдуманные вещи
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Или в нем говорит обида,что он оказался не у дел при всех его заслугах.Обида многих толкает на самые подлые и необдуманные вещи
Це взагалі більш чим дивно, образити військового. Тут щось інше. І це було в Жулянах.

Доречі а Залужний  то просто настільки виважений. Не рівня йому такі як Кривонос.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Когда человек идет на выборы не как претендент на президентство, а как спойлер, технический кандидат, он превращается в соучастника манипуляций волеизъявлением избирателей.
Это аморально.
И уравнивает его с "юрием тимошенко", или "дояркой воной".
я так думаю.
помните лозунги первого Майлана - "фвльсіфкацім - ні, ні брехні"?
отож.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Просто тут реально опубликовали секретную переписку между ГБР и МО во время войны.Генштаб им уже сказал не заниматься брехней и не публиковать такие вещи в открытом доступе и не дискредитировать власть и военных.Но "патриотам" пофиг.У них его уже и посадили и расстреляли и помянули
А що там секретного?
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Уточню - так віримо Залужному чи Кривоносу?

а хіба вони протирічать один одному?

заява генштаба - це зовсім не заява Залужного, а особисто Залужний проти Кривоноса жодного поганого слова не сказав,
так само, як і Кривонос проти Залужного 
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

а хіба вони протирічать один одному?

заява генштаба - це зовсім не заява Залужного, а особисто Залужний проти Кривоноса жодного поганого слова не сказав,
так само, як і Кривонос проти Залужного 
Є протиріччя, Кривонос заявив в інтерв'ю що його поновили на військовій службі, Генштаб це заперечив
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

  У Брехла є поплічники, вас багато брехунів.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Є протиріччя, Кривонос заявив в інтерв'ю що його поновили на військовій службі, Генштаб це заперечив

я писала про Залужного та Кривоноса,
а не про генштаб,
жодних протиріч між Залужним та Кривоносом не помічено
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

я писала про Залужного та Кривоноса,
а не про генштаб,
жодних протиріч між Залужним та Кривоносом не помічено

А чому тоді секта з трусів вискакує?  8-:
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

А що там секретного?


Спросите у Генштаба,который попросил привлечь к ответственности за это
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

я писала про Залужного та Кривоноса,
а не про генштаб,
жодних протиріч між Залужним та Кривоносом не помічено
Заява Генштабу це офіційна позиція ЗСУ з цього питання.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Спросите у Генштаба,который попросил привлечь к ответственности за это

ге звезди
генштаб не занимаетс єтим
от слова ваабще

ничего тебя воцнане научила
все скачешь по шариевским граблям
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Заява Генштабу це офіційна позиція ЗСУ з цього питання.

та заява генштабу про Кривоноса - це політична заява генштабу, не більше та не меньше,
а свою довіру до Кривоноса Залужний висловив тим, що довірив Кривоносу 25 лютого охорону Жулян
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Спросите у Генштаба,который попросил привлечь к ответственности за это
На відомостях з обмеженим доступом стоїть гриф: ДСК, ОД, АС. Покажіть де саме є така відзнака на обнародуваних документах.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Обісралась ЗЕлень по Кривоносу, зараз буде потроху стравлювати. Нічому життя не вчить, включаючі модерів УП (зараз забанять бо критики не можна-це піздець!). Безумовно це їм не допоможе і буде слідство у свій час. Воно розбереться. А поки війна-що поробиш. Але пильність встрачати не треба.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

та заява генштабу про Кривоноса - це політична заява генштабу, не більше та не меньше,
а свою довіру до Кривоноса Залужний висловив тим, що довірив Кривоносу 25 лютого охорону Жулян


та заява уход генштаба от политических разборок в ко торые его втягивает агентура хуцла из оп
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса
Geo

Спросите у Генштаба,который попросил привлечь к ответственности за это

можна дати посилання на цей Ваш дикий зелений пі*дьож? Де, коли і кого ГШ просив прівлєчь к атвєцтвєннасті генерала Кривоноса?
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

та заява генштабу про Кривоноса - це політична заява генштабу, не більше та не меньше,
а свою довіру до Кривоноса Залужний висловив тим, що довірив Кривоносу 25 лютого охорону Жулян
Ну якби після оборони Жулян Залужний поки не знайшов які ще задачі довірити пану генералу 
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Ну якби після оборони Жулян Залужний поки не знайшов які ще задачі довірити пану генералу 

ну так з ОПи надавили ж,
і Марченка саме тому з Миколаєва прибрали, бо дуже популярний став,
хоча Марченка Залужному вдалося повернути,
ну а на Кривоноса він вже ніколи згоди не отримає
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

можна дати посилання на цей Ваш дикий зелений пі*дьож? Де, коли і кого ГШ просив прівлєчь к атвєцтвєннасті генерала Кривоноса?



Всі рішення щодо використання сил та засобів документально оформлені встановленим порядком, відтак висвітлені у публікації відомості з обмеженим доступом потребують окремої реакції правоохоронних органів", - продовжили в Генштабі.
Також зазначається, що заяви Кривоноса про вплив президента на органи досудового розслідування, звільнення його з військової служби "не відповідають дійсності та мають ознаки дискредитації вищого військово-політичного керівництва держави, що є неприпустимим під час правового режиму воєнного стану".
"Вкотре звертаємось до політиків, лідерів громадської думки, журналістів щодо утримання від публічних оцінок бойових дій, логістики, забезпечення і рішень командирів. Лише військове керівництво володіє всією повнотою інформації та використовує її для відбиття агресії. Запорукою успішного знищення противника є нерозповсюдження цієї інформації", - підсумували в Генштабі ЗСУ. Джерело: https://censor.net/ua/n3363754
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

А чому тоді секта з трусів вискакує?  8-:
хуйлу допомагають
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

ну так з ОПи надавили ж,
і Марченка саме тому з Миколаєва прибрали, бо дуже популярний став,
хоча Марченка Залужному вдалося повернути,
ну а на Кривоноса він вже ніколи згоди не отримає
А може так бути, що це самостійне рішення Залужного? Марченко зараз в Миколаєві, хіба ні?
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

це дуже примітивно - будь-яку критику влади зображати кацапським наративом, не вважаєте?

Те що ви тут висмоктуєте, не є критикою. Ви как бабці на лавочці перетираєте кісточки всім, хто вам не подобається і товчете воду в ступі, видаючи бажане за дійсне.
Справжню критику можна почитати на сторінках УП, чи інших наших колег.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

я писала про Залужного та Кривоноса,
а не про генштаб,
жодних протиріч між Залужним та Кривоносом не помічено

 :facepalm1:

Як вужі... Який рівень дискусії може бути з такими дописувачами? Не вважайте, будь-ласка, всіх навколо дебілами.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

:facepalm1:

Як вужі... Який рівень дискусії може бути з такими дописувачами? Не вважайте, будь-ласка, всіх навколо дебілами.

Я уже давно бросил это гиблое дело .Просто непробиваемые
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

:facepalm1:

Як вужі... Який рівень дискусії може бути з такими дописувачами? Не вважайте, будь-ласка, всіх навколо дебілами.

час покаже, хто з нас був правий
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Те що ви тут висмоктуєте, не є критикою. Ви как бабці на лавочці перетираєте кісточки всім, хто вам не подобається і товчете воду в ступі, видаючи бажане за дійсне.
Справжню критику можна почитати на сторінках УП, чи інших наших колег.

це ваша особиста точку зору, в мене геть інша
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

час лікує, але є нюанс...
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса
Geo

Всі рішення щодо використання сил та засобів документально оформлені встановленим порядком, відтак висвітлені у публікації відомості з обмеженим доступом потребують окремої реакції правоохоронних органів", - продовжили в Генштабі.
Також зазначається, що заяви Кривоноса про вплив президента на органи досудового розслідування, звільнення його з військової служби "не відповідають дійсності та мають ознаки дискредитації вищого військово-політичного керівництва держави, що є неприпустимим під час правового режиму воєнного стану".
"Вкотре звертаємось до політиків, лідерів громадської думки, журналістів щодо утримання від публічних оцінок бойових дій, логістики, забезпечення і рішень командирів. Лише військове керівництво володіє всією повнотою інформації та використовує її для відбиття агресії. Запорукою успішного знищення противника є нерозповсюдження цієї інформації", - підсумували в Генштабі ЗСУ. Джерело: https://censor.net/ua/n3363754

не бачу тут відповіді на моє запитання. я ДЕ і кого тут ГШ "просіл прівілечь к отвєтстаєнності" Трахнути мені мозок Вам не вдасться.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса
Geo

:facepalm1:

Як вужі... Який рівень дискусії може бути з такими дописувачами? Не вважайте, будь-ласка, всіх навколо дебілами.

 і ви теж
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

не бачу тут відповіді на моє запитання. я ДЕ і кого тут ГШ "просіл прівілечь к отвєтстаєнності" Трахнути мені мозок Вам не вдасться.


Ок,нет так нет.
   
Re: Нове інтерв'ю генерала Кривоноса

Кривонос на прямому  (tu)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія