Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Зеленський має піти...

Re: Чому Зеленський має піти...

Порошенко мав шанс увійти в історію України як видатний президент. Як і Ющенко. Але вони обидва цей шанс профукали
Подивимось чи профукає цей шанс Зеленський

Ще брата вбив. Ви забули це процитувати з вашої методички.
Дуже послідовно вийшло у вас - обісрали обох президентів, які дійсно щось робили для України, єдині серед інших.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

продовжує робити. гівном владу не поливає
:lol:
Такої ботоферми як у порошенко навіть пригожин, мабуть, заздрить. Твітери, фейсбукі, телеграми, тут на фупі - безкінечний потік лайна на владу. Зрада виколупується зі всього навіть з Мівіни.  Кому як не тобі це знати.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ще брата вбив. Ви забули це процитувати з вашої методички.
Дуже послідовно вийшло у вас - обісрали обох президентів, які дійсно щось робили для України, єдині серед інших.

Про брата нічого не чув. Це ви тільки про це знаєте.
І не обсирав я цих двох президентів. Я бачив виступ обох перед Конгрессом США, бачив як їх там вітали.
І бачив відношення до них в Штатах через два роки. Вони самі себе обісрали
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Президент Володимир Зеленський розповів, що наразі не думає про своє майбутнє після перемоги України у війні з Росією, але до того часу обіцяє залишитися на посаді.
Джерело: Зеленський у спецвипуску Netflix "Мій наступний гість не потребує представлення" з Девідом Леттерманом
Деталі: Ведучий запитав президента щодо його майбутнього.
Пряма мова Зеленського: "До нашої перемоги я точно буду президентом. А там – навіть не думаю. Поки що не думаю, не готовий.»
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Президент Володимир Зеленський розповів, що наразі не думає про своє майбутнє після перемоги України у війні з Росією, але до того часу обіцяє залишитися на посаді.
Джерело: Зеленський у спецвипуску Netflix "Мій наступний гість не потребує представлення" з Девідом Леттерманом
Деталі: Ведучий запитав президента щодо його майбутнього.
Пряма мова Зеленського: "До нашої перемоги я точно буду президентом. А там – навіть не думаю. Поки що не думаю, не готовий.»
============================
Та він вже про це забув. У нього пам'ять як у корюшки. B-)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Про брата нічого не чув. Це ви тільки про це знаєте.
І не обсирав я цих двох президентів. Я бачив виступ обох перед Конгрессом США, бачив як їх там вітали.
І бачив відношення до них в Штатах через два роки. Вони самі себе обісрали

Це у секти таке іпсо.

Ляпати маячню, щоб за нею сховати реальні злочини...  :-)o
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це у секти таке іпсо.

Ляпати маячню, щоб за нею сховати реальні злочини...  :-)o
Та годі вже збиткуватись. Жванія звинувачував у злочинах, Онищенко звинувачував, Деркач звинувачував, Дубинський звинувачував - тепер ви приєднались.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Про брата нічого не чув. Це ви тільки про це знаєте.

https://главком/news/radniki-zelenskogo-zbrehali-pro-zagiblih-na-donbasi-brativ--639734.html

Конгрес опублікував свідчення тимчасово повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора. Там він переповідає слова свого колеги Волкера про те, що Єрмак і Новіков звинуватили Порошенка у загибелі або травмуванні їхніх братів на Донбасі:

«Так, посол Волкер розповів пану Єрмаку та містеру Новікову, іншому українцю, що добре було б не розслідувати діяльність попереднього резидента Петра Порошенка. Знаєте, треба йти вперед, а не переслідувати Порошенка. ... І на цьому обіді і пан Єрмак, і пан Новіков вийняли свої мобільні телефони та показали фотографії рідних родичів, один був братом, і один був двоюрідним братом, якого вбили або поранили на сході. І вони показали це Курту і мені, і вони сказали: «Порошенко відповідає за це».

Також нагадаємо, що Єрмак вже звинуватив Держдеп США у брехні. Він заявив, що ніколи не називав п'ятого президента України Петра Порошенка винним у початку війни на Донбасі, а тільки обговорював під час спілкування з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором та колишнім спецпредставником Держдепу США з України Куртом Волкером можливу причетність Порошенка до корупційних скандалів.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну як тут, зєля вже пішов?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Та годі вже збиткуватись. Жванія звинувачував у злочинах, Онищенко звинувачував, Деркач звинувачував, Дубинський звинувачував - тепер ви приєднались.
:lol:
Так тож бувші однопартійці, саме вони і роблять маячню, щоб реальні злочини ховати.
Пс. А чому не згадали про реальні обвинувачення від правоохоронних органів по яким є підозра? Краще про брата?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну як тут, зєля вже пішов?
Ні, поки що Мівіну колупають, та лампочки розпалюють.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

А чому не згадали про реальні обвинувачення від правоохоронних органів по яким є підозра?


Ну і як там з підозрами? Суди скоро? Зокрема за проходження наших військових кораблів через Керчинку протоку, " що призвело до погіршення відносин з Російською Федерацією".
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну як тут, зєля вже пішов?
Ще ні, але почав задумуватись.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну і як там з підозрами? Суди скоро? Зокрема за проходження наших військових кораблів через Керчинку протоку, " що призвело до погіршення відносин з Російською Федерацією".

Буде і за Керченську після допитів медведчука, але не з тим вигаданим формулюванням у вашому штабі. Формулювання буде про змову з хуйлом зберегти на посаді президента України парашенка, шляхом військового стану і відміни виборів.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

успіхи так собі, такими темпами зєля якщо й піде, то хіба коли стане сивочолим нашим рузвельтом чи бальцеровичем, бо лі кван ю вже замельдований іншим сивочолим
втім, можливість вилити десь наболіле чогось, та й вартує
   
Re: Чому Зеленський має піти...

можливість вилити десь наболіле чогось, та й вартує
(tu) так, якби програв юлі було б не так обідно. А якби бойку, то взагалі був би міністром торгівлі.
   
Re: Чому гілка з такою тезою ще існує...

під час війни і знаходиться в топі?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ось скажіть навіщо ця гілка на фупі?

 8-:

Щоб коцапи вважали, що українці проти Зеленського?

Секта вже хуйла перемогла?

Час за владу боротися?  :fool:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Кожного, хто дискредитує нинішню українську владу, буде забанено. Політсрачі під час війни це БАН!

Щось не схоже....  8-:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

вигаданим формулюванням у вашому штабі.


Це формулювання вигадав ваш  куратор Портнов.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це формулювання вигадав ваш  куратор Портнов.

Це той Портнов, про якого генпрокугог Луценко казав, що у нього претензій до Портнова немає...  :-)o
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Формулювання буде про змову з хуйлом зберегти на посаді президента України парашенка, шляхом військового стану і відміни виборів.


Та вже є таке формулювання.
https://zib.com.ua/ua/pda/137730.html

   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це той Портнов, про якого генпрокугог Луценко казав, що у нього претензій до Портнова немає...  :-)o

Це той Портнов, який повернувся в Україну після вашої перемоги на виборах
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це той Портнов, який повернувся в Україну після вашої перемоги на виборах

Так коли він повернувся, Луценко і сказав, що у нього претензій до Портнова немає...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це формулювання вигадав ваш  куратор Портнов.
Завдання Портнова було закидати правоохороні органи абсурдними звинуваченням, або зробити реальні звинувачення абсурдними. Не пороканав у вас цей фінт. Обвинувачення будуть по реальними справам з реальними звинуваченнями.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Та вже є таке формулювання.
https://zib.com.ua/ua/pda/137730.html
Ні, воно навмисно не повне. Приховується змова з хуйлом.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Це той Портнов, який повернувся в Україну після вашої перемоги на виборах



Як невдобно получилось!  :facepalm:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Показати зображення...
Як невдобно получилось!  :facepalm:
То шо , Портнов нєвіновєн?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну да, ну да, він же допомагав Коломайському. А це все міняє.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

То шо , Портнов нєвіновєн?



А у вас є докази про скоєний ним злочин? (с) Луценко

 :pooh_lol:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

А у вас є докази про скоєний ним злочин? (с) Луценко
:pooh_lol:
Нахера мені той Луценко? Ти ж не Луценко.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Нахера мені той Луценко? Ти ж не Луценко.

Ти проти генпгокугога?

 :-)o
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Йди за вашим  корабльом.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Бачу ти вже пішов, підхуйлятнику...

Сліфф защітан!

 :bueee:   
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Луценко пояснює  :shuffle:

   
Re: Чому Зеленський має піти...

.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

А що там пояснюють ложкіни, матіоси, грановські, свинарчуки?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Як жеж старанно на всі голоси секта "обгрунтовує" причини, через які Зе має піти після закінчення поточної каденції.
Хай  би так же затято обгрунтовували необхідність По полишити свої потуги після першого терміну.
А там же була кричуща потреба дати Україні спокій після себе та своїх мудачуків-свинарчуків
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Слава Петру!  [ua]
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Як жеж старанно на всі голоси секта "обгрунтовує" причини, через які Зе має піти після закінчення поточної каденції.
Хай  би так же затято обгрунтовували необхідність По полишити свої потуги після першого терміну.
А там же була кричуща потреба дати Україні спокій після себе та своїх мудачуків-свинарчуків
Ви спочатку оцей ваш допис не забудьте пояснити: "Спершу по-серйозному висуніть вимогу до петро вибачитися перед Україною, перед українським народом за спаплюжену ним нашу історичну Пам"ять, пряму наругу над Пам"яттю наших дідів і прадідів.
От тоді і ваші претензії до Зе можна буде сприйняти відповідно."
А потім розкажіть докладно про спокій, який дав Зе Україні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія