Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

Ти дідусь дурачОк
Знов отсєбятіну несеш
Без хвактів

Чіє Канатово ?
Це так складно дати відповідь ?
цей глист тупий буде про свій просер мовчати як партизан але кидатися лайном як мальчіш-плохіш. за бочку варення від зелені і каців(постить їх пропаганду)..
   
Re: Крим
Agh

а коли це в канатовому було крайній раз?
   
Re: Крим

цей глист тупий буде про свій просер мовчати як партизан але кидатися лайном як мальчіш-плохіш. за бочку варення від зелені і каців(постить їх пропаганду)..

Ссупік не тупий, він імбецил, це всі знають...   

Ссупік ЧИЙ КРИМ?  :punish:
   
Re: Крим

Взагалі дуже дивно

А тепер дивимось, що відповість цей виблядок синьожопий, який пропонував залити кров'ю майдан...

 ЧИЙ КРИМ?
   
Re: Крим

Йолоп навіть не розуміє в чому суть претензій


Імбецил,

 ЧИЙ КРИМ?
  :punish:
   
Re: Крим
HSM

От
Жеж сучонок люльок
   
Re: Крим

Він два дні не міг відповісти на питання "Чий Крим?"

Треба почекати...

Чекати не треба, бо відповідь виблядка очевидно:  виблядок підтримував блядіну, яка робила з хуйлом "хі-хі";  підтримував блядіну, яка волала "ні адін танк"; підтримував блядіну, яка стверджувала, що "флотам дружить".
Отже, з цього випливає, що для виблядка DiDUS Крим - частина  недокраїни 404, а не України, як для всього світу. DiDUS -хуйловський виблядок, ворог України.
   
Re: Крим

Ти теж лічно всєгда за Януковича і ПР, як пашка, чи лічно всєгда за хуйла, як дегенерат?  
Це так складно дати відповідь ?

І взагалі, ЧИЙ КРИМ?

Ну так відповідь, буде, гнида педрiльна?  :punish:   
   
Re: Крим

Чекати не треба,

Виблядок синьожопий, так ти всєгда за Януковича і  ПР?  :punish:

ЧИЙ КРИМ ?
   
Re: Крим

Ну так відповідь, буде, гнида педрiльна?  :punish: 

 ;o

Це DiDUS сам до себе так звертається?
Процитувати свій допис і обізвати самого себе "гнидою педрильною" - це вже верх старечого маразму.  :lol: 
   
Re: Крим

;o

Це DiDUS сам до себе так звертається?


 ЧИЙ КРИМ?
   
Re: Крим

Він два дні не міг відповісти на питання "Чий Крим?"

Треба почекати...

Щось не дуже твоя свиноферма відповідає "Чий Крим?"

Скільки годин будемо чекати?   :punish:
   
Re: Крим
HSM

Коли людина помиляєть а не
Робить шкоду навмистно
То і визнати помилку може
Запросто , ну помиливсь ,
З кім не буває …
А тутай який трешак , всіх
Обматюжив а питання не закрив
Сутність люлькізму- цапості
На літсо
   
Re: Крим

Чекати не треба, бо відповідь виблядка очевидно:  виблядок підтримував блядіну, яка робила з хуйлом "хі-хі";  підтримував блядіну, яка волала "ні адін танк"; підтримував блядіну, яка стверджувала, що "флотам дружить".
Отже, з цього випливає, що для виблядка DiDUS Крим - частина  недокраїни 404, а не України, як для всього світу. DiDUS -хуйловський виблядок, ворог України.
Ты сука синежопая после того как за янука и разгон Майдана агитировал тут вообще должен закрыть свой вонючий рот тварь  :X Из за таких мразей  как ты эта война и началась
   
Re: Крим

Коли людина помиляєть а не
Робить шкоду навмистно
То і визнати помилку може
Запросто , ну помиливсь ,
З кім не буває …
А тутай який трешак , всіх
Обматюжив а питання не закрив
Сутність люлькізму- цапості
На літсо

Так старий довбень і досі не навчився виправляти свої пости. Мізків нема.

Тихенько видалив би і промовчав.

Епічна гілка.....

Не дивно чого багіня загниває у політиці і смердить - з такими-то прихильничками

   
Re: Крим

Коли людина помиляєть а не
Робить шкоду навмистно
То і визнати помилку може
Запросто , ну помиливсь ,
З кім не буває …
А тутай який трешак , всіх
Обматюжив а питання не закрив
Сутність люлькізму- цапості
На літсо

Це не помилка, це праця на хуйла. Системна.
   
Re: Крим

;o

Це DiDUS сам до себе так звертається?
Процитувати свій допис і обізвати самого себе "гнидою педрильною" - це вже верх старечого маразму.  :lol: 
.
   
Re: Крим

Це не помилка, це праця на хуйла. Системна.
Рот свой прикрой, синежопый
   
Re: Крим

давно помічав, що дідусь любитель золотого дощу. Він отримує справжню насолоду коли його колективно обсцикають.
   
Re: Крим

давно помічав, що дідусь любитель золотого дощу. Він отримує справжню насолоду коли його колективно обсцикають.

Але чомусь мені соромно, що я проживаю в одній країні з таким виблядком, який підтримував блядіну, що робила з хуйлом "хі-хі".
Шо йому там подобається , це його особиста справа, а ось чому СБУ не розбереться досі з цим ворогом-підхуйлятником, це інше питання.
Ну не хочу я жити з тією падлою, що тут пише під ніком DiDUS в одній країні! Треба щось робити.
   
Re: Крим

ТУПАС, чий КРИМ?
   
Re: Крим

Але чомусь мені соромно, що я проживаю в одній країні з таким виблядком, який підтримував блядіну, що робила з хуйлом "хі-хі".
Шо йому там подобається , це його особиста справа, а ось чому СБУ не розбереться досі з цим ворогом-підхуйлятником, це інше питання.
Ну не хочу я жити з тією падлою, що тут пише під ніком DiDUS в одній країні! Треба щось робити.

Не тільки Хі-Хі, а спрямовано руйнувала обороноздатність країни в тому числі розпродаючи танки-гелікоптери коли була премʼєркою
Саме із таких як вона зараз в Україні війна, а тупий ділдусь досі це не зрозумів бо язик  в бабчиній дупі застряг 
   
Re: Крим

Але чомусь мені соромно, що я проживаю в одній країні

Пізздуй в хуйлостан до Янука., за якого ти всєгда!  :punish:
   
Re: Крим

Не тільки Хі-Хі,

Ухуєлий, ЧИЙ КРИМ?  :punish:
   
Re: Крим

Так старий довбень


старий довбень ,  ЧИЙ КРИМ?  :punish:
   
Re: Крим

Він два дні не міг відповісти на питання "Чий Крим?"

Треба почекати...

Скільки днів будемо чекати твою свиноферму?   :punish:
   
Re: Крим

Пізздуй в хуйлостан до Янука., за якого ти всєгда!  :punish:
(tu)  :K
   
Re: Крим

Не тільки Хі-Хі, а спрямовано руйнувала обороноздатність країни в тому числі розпродаючи танки-гелікоптери коли була премʼєркою
Саме із таких як вона зараз в Україні війна, а тупий ділдусь досі це не зрозумів бо язик  в бабчиній дупі застряг 

Та все це зрозуміло... і інші повинні зрозуміти, що я не "підтримував" ПР чи Януковича, я віддавав свій голос за них, так я віддав би голос за Гітлєра, Сталіна, Пол Пота, бін Ладена, Чикатіла, Толіка Онопрієнка, хуйло, Мєдвєдєва, за кого б завгодно, тільки не за блядіну.
Так, саме блядіна накликала біду на Україну, саме блядіна вимушувала віддавати свій голос може, і як виявилось, за покидьків, але в 10000000000 разів кращих за блядіну, при який Україна відразу стала би Федеральним округом РФ.
Саме ненависть до блядіни і відрізняє українця-патріота від підхулятників-didusів
   
Re: Крим
HSM

Коаліційна угода 2 липня 2004 року Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко підписали угоду про створення коаліції під назвою «Сила народу». Головою коаліції стала Юлія Тимошенко. Основною метою коаліції було об'єднання сил для участі в президентських виборах 2004 року.

Політичний "шлюб", що так і не відбувся, мав тривати до 2029 року.
У "Межигір'ї" знайшли договір про широку коаліцію між політичними силами Віктора Януковича та Юлії Тимошенко. Проект, який датований ще 14 квітня 2009 року, за кілька місяців до початку виборчої кампанії, так і не був підписаний.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83

https://тсн/politika/z-yavilisya-dokumenti-pro-tayemniy-rozpodil-vladi-mizh-yanukovichem-i-timoshenko-na-nayblizhchi-20-rokiv-346834.html
   
Re: Крим

Але чомусь мені соромно, що я проживаю в одній країні з таким виблядком, який підтримував блядіну, що робила з хуйлом "хі-хі".
Шо йому там подобається , це його особиста справа, а ось чому СБУ не розбереться досі з цим ворогом-підхуйлятником, це інше питання.
Ну не хочу я жити з тією падлою, що тут пише під ніком DiDUS в одній країні! Треба щось робити.

що зробиш? Мені теж на початку каденціі Зе не хотілося жити в одній країні з портновим, деркачом, тощо. Але доводиться миритися з вибором мудрого українського народу, який влсноруч відчинив двері цієї нечисті.                                       
Запитай у цього йульківського дегенерату, чи має він щось проти кремлівських ублюдків портнова, чи диркача? Абсолютно ні. Бо вони йому класово рідні.
Покірлево телятко три прутня сосє(турівського, зеленого, і кацапського).
   
Re: Крим
Agh

Хлопці,  а не пішли б ви... у іншу гілку 8-)
   
Re: Крим

що зробиш? Мені теж на початку каденціі Зе не хотілося жити в одній країні з портновим, деркачом, тощо. Але доводиться миритися з вибором мудрого українського народу, який влсноруч відчинив двері цієї нечисті.                                       
Запитай у цього йульківського дегенерату, чи має він щось проти кремлівських ублюдків портнова, чи диркача? Абсолютно ні. Бо вони йому класово рідні.
Покірлево телятко три прутня сосє(турівського, зеленого, і кацапського).

Що цікаво, я не бачу біля себе 73% довбнів. Та й 10%, якщр чесно, не нарахую.  Може, це від оточення залежить (а у мене це виключно викладачі, науковці та IT-ники). Але кого не спитаєш, 9 з 10 за Порошенка голосувала, а президентом став несмішний клован.
Дивні твої справи, Г-споде!
   
Re: Крим

Идите разводите свой гамняный политсрач в другое места. Как вы уже все з.ебали с этой херней, это тема про Крым  :X
   
Re: Крим

Ссупік не тупий, він імбецил, це всі знають...   

Ссупік ЧИЙ КРИМ?  :punish:
на відміну від тебе я не чекаю два дні і мовчу-давно і ЗАВЖДИ казав -він УКРАЇНСЬКИЙ. По праву тисячоліть та географії,історії та нашій конституції та міжнародним законам сьогодення. а ти платна простиагітатор зелений таки скажи -канатово де у нас чи в окупованому криму? зможеш з себе вичавити признання що ОБІСРАЛОСЯ?
   
Re: Крим

Що цікаво, я не бачу біля себе 73% довбнів. Та й 10%, якщр чесно, не нарахую.  Може, це від оточення залежить (а у мене це виключно викладачі, науковці та IT-ники). Але кого не спитаєш, 9 з 10 за Порошенка голосувала, а президентом став несмішний клован.
Дивні твої справи, Г-споде!


на жаль, я спостерігав це онлайн під час голосування. Проходить час змінюється ставлення, але багато вже не повернути ніколи.
   
Re: Крим

Идите разводите свой гамняный политсрач в другое места. Как вы уже все з.ебали с этой херней, это тема про Крым  :X

Ну так скажи це персонально своєму колезі Дідусю, який притащив сюди свою радість про приліт у Канатове.
   
Re: Крим

Коли людина помиляєть а не
Робить шкоду навмистно
То і визнати помилку може
Запросто , ну помиливсь ,
З кім не буває …
А тутай який трешак , всіх
Обматюжив а питання не закрив
Сутність люлькізму- цапості
На літсо
(tu)  бо воно старе маризматичне зеленобілосердечков а потвора,що капацське ІПСО читає і сюди носить.
   
Re: Крим

Ну так скажи це персонально своєму колезі Дідусю, який притащив сюди свою радість про приліт у Канатове.
та цей кап15 теж тут срав цеглами про генерала і його" халадільнікі с хуйлом". з тої самої помийки носять тут ті "новості". :D  як ї їх партнйор "атпалзатель со стажєм".  B-)
   
Re: Крим

Що цікаво, я не бачу біля себе 73% довбнів. Та й 10%, якщр чесно, не нарахую.  Може, це від оточення залежить (а у мене це виключно викладачі, науковці та IT-ники). Але кого не спитаєш, 9 з 10 за Порошенка голосувала, а президентом став несмішний клован.
Дивні твої справи, Г-споде!

Звісно, блядіна синьожопа,  ти біля себе бачиш свою свору, які завжди за  Януковича і ПР!  :punish:
   
Re: Крим

на відміну від тебе я не чекаю два дні і мовчу-давно і ЗАВЖДИ казав -він УКРАЇНСЬКИЙ.

Дві години думав? Обісрався, абтікай!  :bueee: 

DiDUS, cьогодні в 18:05 ЧИЙ КРИМ?
cynic, cьогодні в 20:00

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія