Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интересно про Тайвань от Солонина

Интересно про Тайвань от Солонина

   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Многое не знал. Многое успел забыть
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Тобто, виходить, фактично Китай від Японії звільнив Гоміньдан, в той час як комуністи в цей час відсиджувалися на печі? Чомусь саме таке і підозрював  :gigi:
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Тобто, виходить, фактично Китай від Японії звільнив Гоміньдан, в той час як комуністи в цей час відсиджувалися на печі? Чомусь саме таке і підозрював  :gigi:
Помню в детстве всегда путался кто там « за красных, а кто за белых».
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Тобто, виходить, фактично Китай від Японії звільнив Гоміньдан, в той час як комуністи в цей час відсиджувалися на печі? Чомусь саме таке і підозрював  :gigi:
Я звільнюся з чергування то напишу.
І так і ні, там все складно було, але так, головну роль грав Гоміньдан
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Ось в чому виявилися сильними комуністи - це в розводилові. Як смішно вони амерів розвели  :facepalm:  :gigi:
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина


как это понимал тайванское чудо отец сингапурского чуда  Ли Куан Ю )

На Тайвань сбежала интеллектуальная элита страны
Ли Куан Ю по этому поводу дико завидовал - у него на острове было какое-то китайское племя крестьян
способности ниже среднего
С тайванскими крестьянами, говорившими на каком-то диком диалекте, у этой элиты были терки
Это естественно. Пожили вместе, притерлись, как-то перемешались

США за них вписались с условием, что будет рыночная экономика и перевыборы
Для успеха экономики нужно было выбрать производство интеллектуальноемко е
По причине малых природных ресурсов острова и хороших мозгов островитян
Выбрали, живут неплохо

Короче, на Тайване сошлись два фактора
качество населения и широкое плечо США
получилось годно
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Я маю на увазі тодішніх комуністів і тодішніх амерів  :facepalm:  :gigi: Зараз, слава богу, все набагато краще  8-)
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

після того, що салонін висрав проти Бандери, наколупавши з інету найнайсовкових мемів про нього -
западло навіть дивитися, що воно зараз генерує.

Колись я з цікавістю дивися  "інет-ізисканія" цього "чєртьожника авіамодєлей".
Але якось чувачка занесло думкою у нєбєса, "вище Лаврської колокольні".


Останнє редагування: 5 серпня 2022 18:17:09 від kleynod
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

з чого можна зробити простий висновок при зміні влади в США вони пересруть все, шо робили попередні уряди
прокинути гоміньданвців - легко, прокинути в'єтнамців - легко... афганців, сирійців, елементарно
прийде до влади Трампон нам п*здець
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Китайці самі погано розуміють - хто за кого. Тому , у кінофільмах про війну , завжди використовують прапори . Щоб громадяни розуміли за кого уболівати
 
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

з чого можна зробити простий висновок при зміні влади в США вони пересруть все, шо робили попередні уряди
прокинути гоміньданвців - легко, прокинути в'єтнамців - легко... афганців, сирійців, елементарно
прийде до влади Трампон нам п*здець
Власне, що візит Ненсі наблизив момент того, що Китай щоб насрати США зробить все, щоб програли демократи. Не виключено, що саме після цього візиту вони зможуть з чистою совістю допомагати хуйлу у війні і срати нам і США у всьому що можливе. Україна повинна зараз дуууже тісно працювати з Китаєм по дипломатичних каналах. З точки зору України я гадаю, що візит Ненсі до Тайваню це помилка. Це потужний крок для внутрішньої аудиторії, але не для нас.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Власне, що візит Ненсі наблизив момент того, що Китай щоб насрати США зробить все, щоб програли демократи. Не виключено, що саме після цього візиту вони зможуть з чистою совістю допомагати хуйлу у війні і срати нам і США у всьому що можливе. Україна повинна зараз дуууже тісно працювати з Китаєм по дипломатичних каналах. З точки зору України я гадаю, що візит Ненсі до Тайваню це помилка. Це потужний крок для внутрішньої аудиторії, але не для нас.
Мотор-Січ назад запропонувати?  :-)o
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Китай закликає всі країни укласти спільний договір про незастосування ядерної зброї першими – МЗС
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Власне, що візит Ненсі наблизив момент того, що Китай щоб насрати США зробить все, щоб програли демократи. Не виключено, що саме після цього візиту вони зможуть з чистою совістю допомагати хуйлу у війні і срати нам і США у всьому що можливе. Україна повинна зараз дуууже тісно працювати з Китаєм по дипломатичних каналах. З точки зору України я гадаю, що візит Ненсі до Тайваню це помилка. Це потужний крок для внутрішньої аудиторії, але не для нас.

шо я і казав - ковбасники такі вумні шо капец!

Колись я навіть думав, що як вони туди переїзжають їм пересаджують додаткову ізвілину.
А деяким - навіть дві.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Китай закликає всі країни укласти спільний договір про незастосування ядерної зброї першими – МЗС

розумно.
Але спочатку хай нам повернуть нам нашу ЯЗ.
І ми тоді подумаємо чи приєднюватися.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Прогуглил. Крым - это 2/3 Тайваня.
 ;o как же они там все поместилисись?! И ВСЕ гоминдановцы , которые с материка драпанули.
И местные тайваньцы.

Останнє редагування: 5 серпня 2022 20:38:13 від Камрад
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

після того, що салонін висрав проти Бандери, наколупавши з інету найнайсовкових мемів про нього -
западло навіть дивитися, що воно зараз генерує.

Колись я з цікавістю дивися  "інет-ізисканія" цього "чєртьожника авіамодєлей".
Але якось чувачка занесло думкою у нєбєса, "вище Лаврської колокольні".


Підтримую!
Після того лайна в бік Бандери  не дивлюся. Огидно.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Підтримую!
Після того лайна в бік Бандери  не дивлюся. Огидно.
Отношение Солонина к Бандере - это отношение еврея к Бандере.
Ничего личного, как говорится.
Это «прошивка» накопившаяся за много поколений.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Ещё прогуглил и окуел. Население Тайваня - без малого 24 млн  :facepalm1:
Ипануться. Пол Украины!!!!!
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Отношение Солонина к Бандере - это отношение еврея к Бандере.
Ничего личного, как говорится.
Это «прошивка» накопившаяся за много поколений.

тобто євреям можна срати на нас  ( ну то просто прошивка така, за це не можна сваритися, це типо нормально, це можна),
а коли українец щось каже на них, то це - націкі бандерівські??
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Китай закликає всі країни укласти спільний договір про незастосування ядерної зброї першими – МЗС
[/quote

А що до непорушності кордонів інших держав? Особливо коли держава з  ЯЗ нападае на безядерну державу?
 Виглядає так що Китай почінае свою ,,многоходовочку''.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

тобто євреям можна срати на нас  ( ну то просто прошивка така, за це не можна сваритися, це типо нормально, це можна),
а коли українец щось каже на них, то це - націкі бандерівські??
Я ж не сказал что « можно». Я просто объяснил отношение евреев к Бандере.
Говоря сегодняшним языком, многие программные документы ОУН выглядят не совсем политкорректно по еврейскому вопросу.
Сегодня бы это назвали - не полностью толлерантным отношением.
Но это сегодня.
Вообщем я Солонина смотрю, это чтобы дальше не офтопить.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Отношение Солонина к Бандере - это отношение еврея к Бандере.
Ничего личного, как говорится.
Это «прошивка» накопившаяся за много поколений.

Солоні - россійскій еврей. От нехай про евреїв в россіі і  розповідає. Що до України він не може бути об'єктивним. Серед українців найбільша кількість Праведників міра і це звання дають самі евреї не евреям. За гроші це не купиш!
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Я ж не сказал что « можно». Я просто объяснил отношение евреев к Бандере.
Говоря сегодняшним языком, многие программные документы ОУН выглядят не совсем политкорректно по еврейскому вопросу.
Сегодня бы это назвали - не полностью толлерантным отношением.
Но это сегодня.
Вообщем я Солонина смотрю, это чтобы дальше не офтопить.

ааа... я зрозумів - ви теж єврей?
тоді питань більше не маю.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Солонін ліберал. Каже будувати державу на мові і вірі вже застаріло.  Націоналізм має замінятись патріотизмом. Хотілось так тихо спитати: А Ізраіль?  :shuffle:
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Солоні - ліберал!?
На чому закінчується росс ліберал? На українському питанні!!!
Цей вже закінчився, паламался.:)
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Солоні - ліберал!?
На чому закінчується росс ліберал? На українському питанні!!!
Цей вже закінчився, паламался.:)

Його рро це питали. Він відповів ліберал закінчується на будь-якому національному питанні. Хотілось теж тихо спитати: а єврейське?
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Цей вже закінчився, паламался

Люди недосконалі. Віддає гроші з реклами на повернись живим і то добре.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

ааа... я зрозумів - ви теж єврей?
тоді питань більше не маю.
Я? Ну если порыться среди четырёх поколений моих предков - киевлян. То да. Процентов 15-20 наберется  :gigi:
Чтобы понимать отношение евреев к Бандере совсем не обязательно быть евреем если шо…
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Солонін ліберал. Каже будувати державу на мові і вірі вже застаріло.  Націоналізм має замінятись патріотизмом. Хотілось так тихо спитати: А Ізраіль?  :shuffle:
(tu)
Не. Это другоэ. :gigi:
Я ж говорю - логика тут не работает. Это прошивка.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

За Ізраіль - вони самі сказали що це держава евреїв для  евреїв та їх безпеки.
Спробуйте так сказати про Україну для українців. Чі вийде? Чі не обуриться світ?
Он, московити брехали про Україну  та українців сторіччями, особливо останні 22 р хуй ла. То, багато хто нас захистив?
Нас захищають ЗСУ!  Партнери підтримують зараз , а де були в 2014? Але постійно якась гнида по світу вилазить з брудом на нас за москальскі гроші. Вчора Шредер, сьогодні през Мексикі та ємнесті інтернешнл( оце гниди рафіновані!). Багато ціх гнида і солонін серед них.

   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Люди недосконалі. Віддає гроші з реклами на повернись живим і то добре.

Це добра справа та + їому в карму.:)
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Однако в видео Солонин совсем мало говорит...главная роль не его.
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

їдишем чи івритом цей яврей вільно володіє?
чи він просто кацап єврейского походження і всі його погляди - кацапоцентричні, в т.ч. і щодо Бандери?
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

За Ізраіль - вони самі сказали що це держава евреїв для  евреїв та їх безпеки.
Спробуйте так сказати про Україну для українців. Чі вийде? Чі не обуриться світ?
Он, московити брехали про Україну  та українців сторіччями, особливо останні 22 р хуй ла. То, багато хто нас захистив?
Нас захищають ЗСУ!  Партнери підтримують зараз , а де були в 2014? Але постійно якась гнида по світу вилазить з брудом на нас за москальскі гроші. Вчора Шредер, сьогодні през Мексикі та ємнесті інтернешнл( оце гниди рафіновані!). Багато ціх гнида і солонін серед них.
Вы безусловно правы.
Но для того, что поменялась прошивка нужно время.
Я тут с 2009 года. Если почитать мои посты тех лет - то ватник и ждун, говоря сегодняшним языком. Жопу рвал за русский язык и изучение Пушкина в школе  :gigi:
Потом в 10-ом когда выбрали Яныка крыл здесь последними словами украинцев и украинство.
За что и заработал бан в темную  :shuffle:
Имея деда и отца военными - мое отношение тех лет к Бандере понятно. И это тоже прошивка.
Потребовалось много лет , чтобы  отношение сменилось сначала на нейтральное, потом на пытающееся что- то понять…и на скоерее положительное, как сегодня.
Осталось только после войны украинским языком занятся

   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Однако в видео Солонин совсем мало говорит...главная роль не его.
Та хтож его смотрел то видео…
Главное же поговорить.. :laugh:
Опятьже, чутки отвлечься…
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

 (tu)
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Блин , где же они там все эти 25 Лямов помещаются, на территории на 30% больше ;o  чем Крым
   
Re: Интересно про Тайвань от Солонина

Вы безусловно правы.
Но для того, что поменялась прошивка нужно время.
Я тут с 2009 года. Если почитать мои посты тех лет - то ватник и ждун, говоря сегодняшним языком. Жопу рвал за русский язык и изучение Пушкина в школе  :gigi:
Потом в 10-ом когда выбрали Яныка крыл здесь последними словами украинцев и украинство.
За что и заработал бан в темную  :shuffle:
Имея деда и отца военными - мое отношение тех лет к Бандере понятно. И это тоже прошивка.
Потребовалось много лет , чтобы  отношение сменилось сначала на нейтральное, потом на пытающееся что- то понять…и на скоерее положительное, как сегодня.
Осталось только после войны украинским языком занятся

Єволюція  вашої свідомості - чудова. Не міняються тільки дурні.
Мені було 42 коли я вирішила  самостійно докопатися до правди про Бандеру. Саветскае лайно я знала то почала в інете шукати нейтральну та гарну інфу. Мій висновок : ,,Батько наш Бандера, Україна мати....!""
В моему віці я не годна для ЗСУ но  трое хлопців з моеї родини захищають Неньку як робили вояки УПА.
 Солонін е кацап еврейського походження а не еврей і кацапська ,,прошивка'' там не тільки з українського питання.
  Достойні евреї зараз в ЗСУ!
Щіро ім за це дякую!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія