Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Як бачимо кацапський пропагандончик гівнянні відмазує тампанзівську наволоч, яка блокує допомогу Україні. :bueee:


Вся ця сволота, гівнянні, амірани, валіки, чаки, алі, інанни, от, ялоси, та інша трампанцівська наволоч -  це все вороги України, які працюють на кацапів.

Татусь, але на відміну від тебе мы не працюємо за гроші. Ти отримуєш завдання від московського  керівництва. Ты працюєш за російські рублі.  Тобі капає на рахунок в саратівську філію газпромбвнку.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

мы не працюємо за гроші.


Я не здивований, ти свідомо і добровільно працюєш на кацапів, бо ти ворог України.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я не здивований, ти свідомо і добровільно працюєш на кацапів, бо ти ворог України.

Тебе начальство  завжди любило. Мене вигнали, а тебе відправили до гамерики на роботу. Скільки вже на рахунку, друже? В  тебе ж не тільки зарплата а ще й бонуси по святам. Останнього разу на день народження хуйла тобі нову тачку подарували. Я щиро радий за тебе.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я хочу вибачитися  перед читачами за неправдиву інформацію яку я поширив. Я тут написав, що інфляція пр ьайдені доходила до 7 відсотків. Це брехня. Насправді інфляція  досягала 9 відсотків.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

І знову маємо потоки маячні від кацапського пропагандона гівнйяні, але так і не дочекались відповіді на просте питання, чому респи блокують допомогу Україні.  :bueee:

Я не питаю, чому гівннянні виступає проти допомоги Україні і топить за трампанзів, бо він вже сам визнав, що є ворогом України і добровільно працює на хуйла. :fuck:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я не здивований, ти свідомо і добровільно працюєш на кацапів, бо ти ворог України.

Ти, камуняка, працюєш на кацапів бо українець не може бути настільки йобнутим.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

О, вже і Пеця каммуніст підтягнувся.  :good: Всі довбойоби і кацапи за Трампа.
Трамп - це агент КГБ і на підсосі у хуйла.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

І знову маємо потоки маячні від кацапського пропагандона гівнйяні, але так і не дочекались відповіді на просте питання, чому респи блокують допомогу Україні.  :bueee:

Я не питаю, чому гівннянні виступає проти допомоги Україні і топить за трампанзів, бо він вже сам визнав, що є ворогом України і добровільно працює на хуйла. :fuck:
,

Друже а ти святкуєш 8 березня? Кажуть що ти в Саратові на 23 грудня заблював сорочку  генерал майору говоркову? Більше кажуть тебе у відпустку в Саратов не пускають.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

О, вже і Пеця каммуніст підтягнувся.  :good: Всі довбойоби і кацапи за Трампа.
Трамп - це агент КГБ і на підсосі у хуйла.
У кого на пiдсосi Трамп хер його знае, але те що точно, в Кремлi та околицях денно i нощно моляться гуртом i поодинцi щоб саме немiчний Байден залишився на табуретцi.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

У кацапо-трампанзівської наволочі сьогодні бенефіс.
Скільки ще кацапських агентів чекаємо?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

У кого на пiдсосi Трамп хер його знае, але те що точно, в Кремлi та околицях денно i нощно моляться гуртом i поодинцi щоб саме немiчний Байден залишився на табуретцi.

Ти краще скажи чому респи за наказом Трампа блокують допомогу Україні?
Бо коли більшість була у демократів то допомога йшла регулярно.

А відповідь проста, Трамп працює на хуйла, і всі хто за Трампа також працють на хуйла, дехто несвідомо, як корисні ідіоти, а дехто і свідомо, як ваш бригада. :fuck:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

У четвер федеральний суддя відхилив прохання колишнього президента Трампа про відстрочку винесення судового рішення щодо стягнення $83,3 мільйона за позовом Е. Джін Керролл про паскудство (деффамацію), відмовившись надати Трампу більше часу для внесення застави через кілька днів.

Нинішня ситуація пана Трампа є результатом його власних дій зволікання - DELAY-DELAY-DELAY», – написав окружний суддя США Льюїс Каплан у своєму рішенні.
https://thehill.com/regulation/court-battles/4517346-judge-refuses-to-delay-trumps-83m-judgment-in-carroll-defamation-case/

Час grab them by the pussy, - час платити за без дозволу

Трамп вніс бонд $91 млн, щоб подати на апеляцію по штрафу за дефамацію Е Джін Керролл
https://thehill.com/regulation/court-battles/4518938-trump-bond-e-jean-carroll-defamation-verdict/
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Памятаєте досьє Кріса Стіла про золотий душ Трампа в Москві?
Трамп подав в суд Лондона на Стіла і його компанію
Суддя Карен Стейн зобов’язала Трампа виплатити компанії 300 000 фунтів ($385 000).

https://www.theguardian.com/us-news/2024/mar/07/trump-loses-lawsuit-steele-dossier
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кажуть Байден старий

2-річний медіамагнат Руперт Мердок одружується на колишній тещі Романа Абрамовича, Олені Жуковій


   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кажуть Байден старий

2-річний медіамагнат Руперт Мердок одружується на колишній тещі Романа Абрамовича, Олені Жуковій

Показати зображення...

92-річний :)
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Гарний виступ Джо перед палатами

Чітко все розказав

Заперечив всі домисли про сенилтність

На цьому фоні розмовні проблеми Трампа як раз виглядають дивно

П.с. а що там на кордоні  Техасу?

Досі штурмують нелегали ?
Дрсі Фокс крутить кадри які відзняв на різдвяні свята як теперішні
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Заперечив всі домисли про сенилтність

Зможе дотягнути Камалу до табуретки? :) Порадуе хуйла своім переобранням?

А на кордоні по офіційних даних 300 тисяч нелегалів за останній місяць.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я хочу вибачитися  перед читачами за неправдиву інформацію яку я поширив. Я тут написав, що інфляція пр ьайдені доходила до 7 відсотків. Це брехня. Насправді інфляція  досягала 9 відсотків.

Я не прихильник ні рижого клоуна ні демодемента, але по Європах теж інфляція 9-10 %. Тут теж Байден винуватий? :shuffle:
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Я не прихильник ні рижого клоуна ні демодемента, але по Європах теж інфляція 9-10 %. Тут теж Байден винуватий? :shuffle:

А хто?

При Трампі ж такого не було (с)

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кажуть Байден старий
Це не стільки до віку скільки до біологічного стану Buffett 93 але у нього з когнітивними функціями все +/- норм
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Це не стільки до віку скільки до біологічного стану Buffett 93 але у нього з когнітивними функціями все +/- норм

Судячи по останніх спічах старих Джо і Доеальда то Байден виглядає чомусь набагато краще

В Трампа вимова погіршилась за крайні місяці два

Стрес чи щось таке

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Гарний виступ Джо перед палатами

Чітко все розказав

Заперечив всі домисли про сенилтність

Про "сенільність" Байдена кажуть лише кацапло-трампманзівські пропагандони та ідіоти, що ведуться на ту пропаганду.
Більшість із них ніколи не слухали реального виступу Байдена, лише переспіви в трампанзівських каналах.


На цьому фоні розмовні проблеми Трампа як раз виглядають дивно

Трамп ідіот, це зрозуміло всім, хто хоч раз його слухав.
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Дональд повадками нагадує "скаженого пса Тенена " з 3 частини назад у майбутнє

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Щооо?

Коли Трамп пішов з офісу ціна на нафту складала 55 доларів за барель. В травні 2022 року ціна досягла 122 доларів за барель. В середньому за 2022 рік ціна на нафту склала – 99,8 дол. за барель. Майже вдвічі більше ніж при адміністрації Трампа.

В 2022 році нафтогазові доходи бюджету Росії склали 169,6 млрд. доларів.
хло завжди бреше і особливо тепер приховує свої реальні нафтогазові доходи.
Ціни нафти залежать від маси факторів, а не лише волі Президентів США.
Буш молодший керував у липні 2008 року за ціни Брент 147 доларів за барель, і шість місяців по тому за ціни $36 - ну так сталося зі світовою кризою.
На Трампа припала епідемія ковіду, коли Китай ізолювався, як і маса інших потужних споживачів нафти, і її ціни обвалилися.
А от на початку 2022 року нафта вже 2 роки перла вгору через відновлення світового попиту на неї і мала шанси побити усі рекорди. Це забезпечило хуйло шалений приплив нафтодоларів, які спонукали його піти на нас війною, і який він сподівався ще примножити панікою через напад на Україну і допомогою країн ОПЕК. Але імпотентний Захід таки спромігся істотно поламати плани нафто-газового колапсу.
Якщо у перші тижні нашої війни Брент підстрибував до 138, то зараз коштує лише 82 долари за барель, а газ TTF менше 300$/тис.м3 (пам'ятаємо про 3457.90$/тис.м3 26.08.2022р.?!). І це не зважаючи на спробу заморозити Європу після підриву ПП-1,2 у серпні 22р., та жовтневий 23р. заміс у Газі з наступною кампанією обстрілів вантажних суден хуситами у Червоному морі.

Якби Захід не протидіяв нафтогазовому шантажу коцапів, йому і нам давно б настав гаплик.
   
Re: Трумп  :facepalm1:


Який пздц :facepalm1:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

https://t.me/WarZoneInc/73102
Який пздц :facepalm1:

у кого президентом був професор з двома відсідками той бачив і не таке..


інше дивує, що каци нічого не зробили у перший строк "трам-пам-пама".
хіба що основне відкладали на другий строк.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Экс-президент США Дональд Трамп, планирующий участвовать в президентских выборах, еще не представил своего плана по урегулированию конфликта в Украине, но распространяющиеся в консервативных кругах США идеи позволяют говорить о том, как он может выглядеть. Об этом сообщает Bild.

Трамп пока не раскрывает свои планы о том, как планирует остановить конфликт за 24 часа, как он утверждал ранее. Но в консервативных кругах США курсируют основные момент, предусматривающие сохранение за Россией Крыма и других территорий под ее контролем, а Киев не сможет вступить в НАТО.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Экс-президент США Дональд Трамп, планирующий участвовать в президентских выборах, еще не представил своего плана по урегулированию конфликта в Украине, но распространяющиеся в консервативных кругах США идеи позволяют говорить о том, как он может выглядеть. Об этом сообщает Bild.

Трамп пока не раскрывает свои планы о том, как планирует остановить конфликт за 24 часа, как он утверждал ранее. Но в консервативных кругах США курсируют основные момент, предусматривающие сохранение за Россией Крыма и других территорий под ее контролем, а Киев не сможет вступить в НАТО.

Вся кацапо-трампанзівська наволоч люто плюсує. :bueee:
Саме за це вони і рвуть дупи.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Зараз набіжать чаки, валіки, гівнянні, амарани та інша кацапотрампанзівськ і виблядки і почнуть вити "а Обама, а ковдри, а піпєточна допомога", але так і не змажуть пояснити чому плани Трампа віддати хуйлу Крим та інші ТОТ України і позбавити Україну на вступ в НАТО краще за допомогу від Байдена і демократів. 

Точніше пояснення просте, для кацапів плани Трампа кращі це однозначно і всім цим виблядкам кацапським просто треба чесно визнати, що вони працюють на кацапів, або і є кацапами, і тоді все стане на свої місця.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Окуєнний план
Надійний на всі 100%
Щоб і держави такої як Україна не було
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Окуєнний план
Надійний на всі 100%
Щоб і держави такої як Україна не було

Наступний етап - не захищати Угорщину від Рашки  :gigi:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трамп пообещал не давать денег Украине в случае его избрания на пост президента — премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Американский политик не намерен финансировать украинско-российскую войну, так как не хочет взваливать безопасность Европы на США, заявил Орбан в интервью венгерскому телеканалу М1.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трамп пообещал не давать денег Украине в случае его избрания на пост президента — премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Американский политик не намерен финансировать украинско-российскую войну, так как не хочет взваливать безопасность Европы на США, заявил Орбан в интервью венгерскому телеканалу М1.
пообіцяти він може багато чого.
в передвиборній кампанії.
але це не обов'язково так буде.

Трамп звісно гандон,
але багато чого залежить від інших сторін політ.процесу.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

пообіцяти він може багато чого.
в передвиборній кампанії.
але це не обов'язково так буде.

Трамп звісно гандон,
але багато чого залежить від інших сторін політ.процесу.

От в тому що трумп викона свою обіцянку не давати бабло я чомусь впевнений на 100%, ну хіба що конгрес прийме закон та подола його вето, або Україна вся разом стане раптом фанатами трампа та генеруватимуть компромати на весь істеблішмент дем партії без зупинки  :laugh:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

пообіцяти він може багато чого.
в передвиборній кампанії.
але це не обов'язково так буде.

Трамп звісно гандон,
але багато чого залежить від інших сторін політ.процесу.

Сподіваюсь, ви не шанувальник трампа
   
Re: Трумп  :facepalm1:

пообіцяти він може багато чого.
в передвиборній кампанії.
але це не обов'язково так буде.

Трамп звісно гандон,
але багато чого залежить від інших сторін політ.процесу.

Трамп гандон без всяких але.
І сумнівів в тому, що він нічого не дасть Україні немає ніяких.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сподіваюся, що цей рудий довбойоб не стане президентом.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сподіваюся, що цей рудий довбойоб не стане президентом.
Якщо б замість Байдена був хтось інший у додіка шансів було б нуль а так хз як воно буде
   
Re: Трумп  :facepalm1:

трамп повний дебіл.

з таким підходом

після перемоги україни роль сша в світі буде нульовою
в разі поразки ще нижчою
   

Цю тему переглядають:

Tepes, МирнийКиев, Trillionaire, Valentyn, vovanthegeordie (+ 1 прихованих) і 10 гостей
 
Повна версія