Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Ха ха! Скоро?

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо об'єктивно - бункерне починало цю війну з мріями мати наразі не 83, і навіть не 138 доларів за барель Брент, а напевно 183. Зусиллями Штатів з ЄС цього вдалось уникнути, не зважаючи на купу додаткових екстремальних обставин. Крім того, вони реально ускладнили коцапам збут їх нафти.
Показати зображення...


Якщо бути об'єктивним, то ми не знаємо про що мріяло хкйооє. Але навіть твій чарт показу різке зростання цін на нафту з 2020 року. Про збут нафти я тобі можу трохи розповісти. Як гадаєш на які гроші хуйло фінансував війну

Останнє редагування: 7 березня 2024 21:18:25 від gianni
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо об'єктивно - бункерне починало цю війну з мріями мати наразі не 83, і навіть не 138 доларів за барель Брент, а напевно 183. Зусиллями Штатів з ЄС цього вдалось уникнути, не зважаючи на купу додаткових екстремальних обставин. Крім того, вони реально ускладнили коцапам збут їх нафти.
Показати зображення...

Якщо забажаєте  колего, я можу розповісти в деталях як санкції обходяться, через які країни. Можу розповісти про роль Індії  та інше.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

https://t.me/Ateobreaking/113385

Так, він просто позичить $500 млн Трампу для внесення застави і купить Додіка з потрохами
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так, він просто позичить $500 млн Трампу для внесення застави і купить Додіка з потрохами

Я скучив за тобою друже  кенгуру.  Ти ще не в Газі? Все стрибаєш по Австралії.  Аллагу снекбар.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо забажаєте  колего, я можу розповісти в деталях як санкції обходяться, через які країни. Можу розповісти про роль Індії  та інше.

Russia's Tactic To Bypass Oil Sanctions: A 'Ghost Fleet'
https://www.barrons.com/news/russia-s-tactic-to-bypass-oil-sanctions-a-ghost-fleet-30ae98c7

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так, він просто позичить $500 млн Трампу для внесення застави
Теж так здалося але на вряд всю суму
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо забажаєте  колего, я можу розповісти в деталях як санкції обходяться, через які країни. Можу розповісти про роль Індії  та інше.
Я в курсі, але факт утримання глобальних нафтогазових цін та складнощів для експорту роснафти до тієї ж Індії з її рупіями - місце має.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так, він просто позичить $500 млн Трампу для внесення застави і купить Додіка з потрохами
Якщо демократи хочуть винести додiка, то вони повиннi його перемогти на виборах, а не насилати судових ручних рекетирiв.

всi цi суди це 100% полiтика, - от якби БФ-2 назвав якусть хвойду хвойдою, йому може б присудили штраф в пару сотень доларiв  i компенсацii 3-5 тисяч макс if any. Трампу за таке десятки мiльйонiв, чому? - бо  вiн Трамп i вiн мае грошi? Ну тодi це вже не правосуддя i в Фемiди очi не завязанi.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо демократи хочуть винести додiка, то вони повиннi його перемогти на виборах, а не насилати судових ручних рекетирiв.

всi цi суди це 100% полiтика, -

Я з цим абсолютно не згоден. Політика вивела на чисту воду його брудні справи та вимусила його вдаватись до певних не зовсім законних дій, суди лише наслідок цього безладу
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я в курсі, але факт утримання глобальних нафтогазових цін та складнощів для експорту роснафти до тієї ж Індії з її рупіями - місце має.

Щооо?

Коли Трамп пішов з офісу ціна на нафту складала 55 доларів за барель. В травні 2022 року ціна досягла 122 доларів за барель. В середньому за 2022 рік ціна на нафту склала – 99,8 дол. за барель. Майже вдвічі більше ніж при адміністрації Трампа.

В 2022 році нафтогазові доходи бюджету Росії склали 169,6 млрд. доларів.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я з цим абсолютно не згоден. Політика вивела на чисту воду його брудні справи та вимусила його вдаватись до певних не зовсім законних дій, суди лише наслідок цього безладу
Укі, скажи чесно як думаеш: якби другою стороною на суді для тоі пісательніци був не Трам а будь хто інший, присудили б іі компенсаціі в 10, 80 чи хоч один мільйон?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо демократи хочуть винести додiка, то вони повиннi його перемогти на виборах, а не насилати судових ручних рекетирiв.

всi цi суди це 100% полiтика, - от якби БФ-2 назвав якусть хвойду хвойдою, йому може б присудили штраф в пару сотень доларiв  i компенсацii 3-5 тисяч макс if any. Трампу за таке десятки мiльйонiв, чому? - бо  вiн Трамп i вiн мае грошi? Ну тодi це вже не правосуддя i в Фемiди очi не завязанi.

Ти або трампізд, або не знаєш суті справи, або прикидуєшся шлангом
Трамп без дозволу grab them pussy пані Е Джін Керрол, вона розповіла це на суді, журі повірило їй і присудило Трампу штраф $5 млн
Трамп штраф не заплатив, а став ще більше паскудити пані Керрол, за що друге журі присудило Трампу $83.3 млн штрафу
Яка тут політика, пане Chako?
grab them pussy?????


Інший суд над Трампом, набагато бiльш руйнівний для нього:
Donald Trump's Manhattan state court hush-money criminal case involving the adult film star Stormy Daniels and the Playboy model Karen McDougal will proceed to trial on 25 March

Тут вже не grab them pussy...
Гранд журі уже все це підтвердило  30 березня 2023 року і всунуло їому 34 пункти кримінального звинувачення
--- фальсифікація бізнес-бух-обліку
---виплати списав на юридичні послуги
---надурив на цю суму податкові органи
---обманув народ США, що він не шуршить під чужими спідницями, але благопристойний отець хруистиянської віри, відданості сім'ї та батьківщині

Яка тут політика?
Меланія ось-ось має родити йому сина, а він топче Stormy Daniels - це політика?
Вивчай самостійно
https://www.google.com/search?q=trump+stormy+daniels+court+starts&oq=trump+stormy+daniels+court+starts&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOdIBCTEzNTI3ajBqN6gCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапи пригнали на чергування вже всіх своїх виблядків і гівнянні і амірана, якби інша кацапо-трампанзівська сволота не було забанена то і вони б тут доводили, як це правильно довбойоб Трамп робить, що блокує допомогу Україні.  :bueee:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський виблядок аміран забуває сказати, що коли довбойоба Трампа кишнули з Білого Дому в світі та і в США була повна дупа з економікою, саме тому ціна нафти була низька.

Так що заслуга Трампа там дуже сумнівна. :fuck:

А от прощо виблядок кацапський не каже, так це чому Трамп і трампанзі принципово блокують допомогу Україні.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я в курсі, але факт утримання глобальних нафтогазових цін та складнощів для експорту роснафти до тієї ж Індії з її рупіями - місце має.

Можете будь ласка деталями утримання глобальних цін. Що конкретно робила і робить адміністрація найпопулярнішого президента
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський виблядок аміран забуває сказати, що коли довбойоба Трампа кишнули з Білого Дому в світі та і в США була повна дупа з економікою, саме тому ціна нафти була низька.

Так що заслуга Трампа там дуже сумнівна. :fuck:

А от прощо виблядок кацапський не каже, так це чому Трамп і трампанзі принципово блокують допомогу Україні.

Американці з тобою не згодні, таиусю A recent CBS News poll found that 65% of Americans remember the economy under former President Donald Trump as being good, compared with 38% giving the current economy under President Joe Biden the same positive assessment.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Укі, скажи чесно як думаеш: якби другою стороною на суді для тоі пісательніци був не Трам а будь хто інший, присудили б іі компенсаціі в 10, 80 чи хоч один мільйон?

Звичайно. Ще гірше. Вайнштайна он з гівном розтерли. Всі його статки розділили між жертвами
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусю,  треба бути обережніше. Нас з тобою в Донецьку  навчали по другому. В першому кварталі 2021 року, gdp growth був 6 4 відсотки. Далі він тільки йшов донизу. Інфляція була 2 відсотки. При байлені вона доходила до 7. До речі, весь світ потерпав від ковіду, але в сша падіння в 2020 році було тільки 3.4 відсотки, набагато менше ніж в Європі або Японії
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Гівнянні, ти краще скажи, чому трампісти блокують допомогу Україні і чому ти продовжуєш рвати за них дупу?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Укі, скажи чесно як думаеш: якби другою стороною на суді для тоі пісательніци був не Трам а будь хто інший, присудили б іі компенсаціі в 10, 80 чи хоч один мільйон?

У четвер федеральний суддя відхилив прохання колишнього президента Трампа про відстрочку винесення судового рішення щодо стягнення $83,3 мільйона за позовом Е. Джін Керролл про паскудство (деффамацію), відмовившись надати Трампу більше часу для внесення застави через кілька днів.

Нинішня ситуація пана Трампа є результатом його власних дій зволікання - DELAY-DELAY-DELAY», – написав окружний суддя США Льюїс Каплан у своєму рішенні.
https://thehill.com/regulation/court-battles/4517346-judge-refuses-to-delay-trumps-83m-judgment-in-carroll-defamation-case/

Час grab them by the pussy, - час платити за без дозволу

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусю,  треба бути обережніше. Нас з тобою в Донецьку  навчали по другому. В першому кварталі 2021 року, gdp growth був 6 4 відсотки. Далі він тільки йшов донизу. Інфляція була 2 відсотки. При байлені вона доходила до 7. До речі, весь світ потерпав від ковіду, але в сша падіння в 2020 році було тільки 3.4 відсотки, набагато менше ніж в Європі або Японії
Пані gianni ;)
Треба підпіздикувати трохи акуратніше

The state of the union, in 9 charts
https://edition.cnn.com/2024/03/07/politics/charts-state-of-the-union-dg/index.html
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Взагалі то дивно, що за те, що хтось пожмакав комусь пуссі платити такі шалені гроші.
Трамп може пожмакати мені куя за суму в 10 разів менше! Я даю дозвіл!

Відчуваю тут нерівність та гендерне приниження!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Взагалі то дивно, що за те, що хтось пожмакав комусь пуссі платити такі шалені гроші.
Трамп може пожмакати мені куя за суму в 10 разів менше! Я даю дозвіл!

Відчуваю тут нерівність та гендерне приниження!

Він не за це гроші виплачує, а за те що публічно опустив її коли вона про це зізналась
   
Re: Трумп  :facepalm1:

   
Re: Трумп  :facepalm1:

If you get rid of TikTok, Facebook and Zuckerschmuck will double their business.
I don’t want Facebook, who cheated in the last Election, doing better.
They are a true Enemy of the People!
Drumpf
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Взагалі то дивно, що за те, що хтось пожмакав комусь пуссі платити такі шалені гроші.
Трамп може пожмакати мені куя за суму в 10 разів менше! Я даю дозвіл!

Відчуваю тут нерівність та гендерне приниження!

Якби ти був кацапоботом, я б тобі відповів:
 -Послухай гандон кацапський, своїми реченнями ти можеш виправдовувати Додіка і питати за що, але  це не змінить фактів його життя і те ким він  є- ґвалтівник, злочинець, брехун. І ця людина  кандидат в президенти від республіканської партії.  Просто пздц.
А розміри штрафів- це все накладено відносно його статусу, його впливу,  його заявлених ним статків і... його постійної брехні
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Укі, скажи чесно як думаеш: якби другою стороною на суді для тоі пісательніци був не Трам а будь хто інший, присудили б іі компенсаціі в 10, 80 чи хоч один мільйон?

У мого дяді товариш з дружиною живе в Нью-Йорку. Як давно я в дяді не спитав та це і не суттєво. Дядя з ним періодично спілкується вайбером. Ось що розповідає про свого товариша. Вони з дружиною ніде не працюють. Держава оплачує їм медичну страховку. Видає талони на харчування. Сплачує комуналку. І ще видає спеціальну дебетову карту на 10 тисяч доларів в рік. Цією картою можна оплачувати проїзд в громадському транспорті, метро, робити покупки в магазинах. Але карта має певні обмеження, наприклад з неї неможна робити пожертви. Наприклад з неї неможна пожертвувати на ЗСУ.

І дядя каже, там реально комунізм в Нью-Йорку.

Але живих грошів у них немає. Держава їм все забезпечує, але живих грошів нема. Саме тому Політрук не може задонатити на ЗСУ 100 баксів. І вони дуже бояться Трампа, тому що знайти роботу такому розумово відсталому дебілу як Татусь майже нереально.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

У мого дяді товариш з дружиною живе в Нью-Йорку. Як давно я в дяді не спитав та це і не суттєво. Дядя з ним періодично спілкується вайбером. Ось що розповідає про свого товариша. Вони з дружиною ніде не працюють. Держава оплачує їм медичну страховку. Видає талони на харчування. Сплачує комуналку. І ще видає спеціальну дебетову карту на 10 тисяч доларів в рік. Цією картою можна оплачувати проїзд в громадському транспорті, метро, робити покупки в магазинах. Але карта має певні обмеження, наприклад з неї неможна робити пожертви. Наприклад з неї неможна пожертвувати на ЗСУ.

І дядя каже, там реально комунізм в Нью-Йорку.

Але живих грошів у них немає. Держава їм все забезпечує, але живих грошів нема. Саме тому Політрук не може задонатити на ЗСУ 100 баксів. І вони дуже бояться Трампа, тому що знайти роботу такому розумово відсталому дебілу як Татусь майже нереально.

Аміран, а ти забувся, як при реєстрації не зміг вирішити елементарний математичний приклад?
Ти диви обсох, обтрусився і прийшов.


   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапи пригнали на чергування вже всіх своїх виблядків і гівнянні і амірана...

Політрук, не кажи слів значення яких ти не знаєш. Виблядок це значить незаконнонароджений . Якого мати типу наблядувала. Це серйозна образа, причому образа матері того, кому ти це пишеш. На Кавказі за такі образи оголошується кровна помста. Ти просто колись нарвешся за свій тупий язик.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Аміран, ти і є кацапський виблядок.  :fuck:

Нагадати, як ти тут вітав кацапську окупацію Криму в 2014 році.  :punish:
Так що навлоч кацаська йди слідом за своїм ваєнним карабльом.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Аміран, ти і є кацапський виблядок.  :fuck:

Нагадати, як ти тут вітав кацапську окупацію Криму в 2014 році.  :punish:
Так що навлоч кацаська йди слідом за своїм ваєнним карабльом.

Розповісти про тебе?

Ти народився на Донбасі, батько твій був головою колгоспу на Донбасі та членом КПРС.

Синка віддав учитися у Донецьке вище військово-політичне вчилище, яке готувало політруків для Радянської Армії. І взагалі хто тобі сказав, що ти українець, коли ти етнічний росіянин. І всі твої родичі зараз на Донбасі з російськими паспортами.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ось пару перлів від кацапського виблядка амірана

GizmoGremlin Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Амиран Написав:
 > -------------------------------------------------------
 > > скоро в Крыму жопа,
 > > что скоро крымчане встав на колени начнут слёзно просится назад в неньку, а ми ще
 > > подумаємо пускати їх назад чи ні, а якщо таки вирішимо змилуватись над
 > кримчанами 
 > > то таки пустимо їх до України, але без право голосу.   :D 
 > 
 > Тобто, ти не вважаєш, що це було б справедливо?
 
 Ну я считаю, что видимо действительно не прав. Не очень гуманно лишать хохлов надежды на возвращение Крыма. Поэтому не буду с Вами дальше спорить.

kod_2 Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Але серце щемить, бо надто багато було хорошого за ці роки. 
 > Як співає "Бумбокс", "А эти ночи в Крыму теперь кому"?
 
 А что ты чувствовал, когда озверевшие от йододефицита рагули носились по Киеву со смолоскипами та гаслами "Москалів на ножі!"... Испытывал оргазм?  :smile3: 
 
 Или что ты чувствовал когда под Корсунем Черкасской области "Правый сектор" расстрелял автобус, на котором крымчане возвращались с митинга в поддержку Партии регионов. 7 погибших, 10 пропавших без вести. Поди тряс кулачонками - "так их москалюг, так!"
 
 Так что на куй. Крым отныне часть России, а ты лучше думай не о Крыме, а о себе и своём персональном будущем. А оно, это будущее,  у 90% вкрайинцив очень и очень мрачное.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ось ще трішки від кацапськог виблядка

Profilaktik Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Вот как 
 > А пошел бы ты нахуй оккупант.
 
 Накуй ты пойдёшь со своей пропагандой. Ты о крымских пенсионерах подумал, у которых с мая месяца, останься Крым в составе Хохляндии, урезали бы пенсии на 50% и заставили бы платить за газ и коммуналку в два раза дороже? Ты о бюджетниках крымских подумал, которым с мая месяца урезали бы и без того нищенские зарплаты? Ты, гнида, Сашу Белого в Крым хочешь вместе с Ярошем и Тягнибоком? Так не будет такого, сколько б ты не бесился в истерике. Крым это уже Россия и это воля 2/3 крымчан. Точка.

Не дивно що ця кацапська наволоч так рве дупу за кацапську підстилку Трампа, яка навмисно блокує допомогу Україні.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Гівнянні, ти краще скажи, чому трампісти блокують допомогу Україні і чому ти продовжуєш рвати за них дупу?


Навпаки друже. Я рву за байдена та камалу. Особливо за камалу. Сильна розумна жінка. З юності знала, коли працювати ротом, коли вагіною.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Пані gianni ;)
Треба підпіздикувати трохи акуратніше

The state of the union, in 9 charts
https://edition.cnn.com/2024/03/07/politics/charts-state-of-the-union-dg/index.html

Ты, б***ь сам свои частые смотрел? Или по старой привычке запустил, не читая :pooh_lol:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

https://t.me/truexanewsua/88184

Заради Справедливости,  байдена  зараз поливають на всіх каналах. Народ регоче з сеніла. Твітер кипить карикатурами
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський пропагандончик гіанні, так і не може пояснити чому респи блокують допомогу Україні.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський пропагандончик гіанні, так і не може пояснити чому респи блокують допомогу Україні.

Ты правий. Я не можу пояснити. Можливо тому, що це не респи блокують, а найпопулярніший президент не дає те що треба. Президент страшиться конфронтації. Ми президента розуміємо. Мы з тобою друже  підтримаємо президента в усьому.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як бачимо кацапський пропагандончик гівнянні відмазує тампанзівську наволоч, яка блокує допомогу Україні. :bueee:


Вся ця сволота, гівнянні, амірани, валіки, чаки, алі, інанни, от, ялоси, та інша трампанцівська наволоч -  це все вороги України, які працюють на кацапів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія